Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Justyna

DZIEWCZYNKI A MOZE STRAJK !!!!! Jak większość albo wszystkie nie przystąpimy do pracy tylko zażądamy podwyżkę to morze ulegną ???????

Jadzia

A mi sie źle z technikiem z naszej lini współpracuje nigdy go nie ma zawsze jest zajęty i obrażony jak by to była nasza wina ze lińie sie psują . A jak już łaskawie przyjdzie to nigdy nic nie wie masakra . Cały czas korzystamy z techników z J4 albo z statorow . Ci przynajmniej sa mili i chętni od razu reagują a w szczególności technik z silników ale niestety odchodzi nie rozumie firma tak dobrych techników traci a zostawia sobie figurantów :( Kto nam teraz bedzie linie tak szybko i dobrze naprawiał .

Kinia

Misia masz racje tak nas traktują . Albo teraz lawinowe zwalnianie sie techników nie ma sie czemu dziwić , chłopaki zapieprzają a zarabiają jak magazynierzy w innych firmach nie obrażając magazynierów . Mój maź pracuje jako elektronik w pewnej dużej krakowskiej korporacji i mówił mi ze zarobki 2500-3000 to już dawne czasy teraz średnie zarobki w dziale technicznym to na dzień dobry 3500-4000 netto . To o czym gadać kto im tu za grosze bedzie pracował sami tacy co nie dostali sie gdzie indziej !!!! Paranoja

Misia

Jedno jest prawda ze my zapieprzamy za grosze dosłownie a jak jakaś dostanie podwyżkę to przysłowiowe grosze . A biuro sie bawi nie do pomyślenia żeby pracownik na lini zarabiał te 1300 a lider np 5000 tys to jest nienormalne albo te panie z kontroli wszystko za nie robimy a zarabiają 3 a nawet cztery razy tyle co my a nic cała zmianę nie robią tylko siedzą w klimatyzowanym akwarium . I wielce oburzone jak im sie problem zgłasza :( Ostatnio niechcący na stołówce usłyszałam rozmowę pewnych pan i wyszło na to ze któryś z liderów tylko nie wiem którego działu zarabia przeszło 8 tys brutto !!!!! Ludzie co tu jest grane ja sie pytam

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
kinia

Praca jako praca była by ok. Tylko dlaczego wszystkie firmy zagraniczne które powstają w Polsce traktują nas jak murzynow. A nasi przełożeni na to pozwalają.

LUKI

FIRMA BEZNADZIEJNA NAJNIŻSZA KRAJOWA 1100 + PREMIA:) WYMAGANIA BARDZO DUŻE JEDNYM SŁOWEM WYZYSK PRACOWNIKÓW

ktoś

Janina w jakim świecie Ty żyjesz widzisz chyba,że nikt z Niepołomic ani powiatu nie pracuje w biurze nie ma takich szans nawet jeśli jest wykształcony . Na produkcji pracują ludzie wykształceni.Firma czasami robi z tych ludzi głupków zaprasza ich na rozmowę kwalifikacyjną i stwierdza,że nie mają doświadczenia ,a przyjmują swoich znajomych bez doświadczenia.nawet zorganizowali im kurs językowy śmieszne.Może Burmistrz powinien się tym zająć i ściągać od firmy podatek a PIP ,że mamy podstawy 1100 zł to nie jest nawet najniższa krajowa dokładają premię,żeby to wyrównać a mówią,że premia za jakość lub ilość żenujące.Firma uważa ,że ma do czynienia z głupkami.Ludzie szukajcie sobie innej pracy niech sami zapieprzają za takie pieniądze.

ktoś

Kobieto jesteś beznadziejna nawet pisać nie umiesz a każesz komuś kury karmić.Uważasz,że objechałaś cały świat :)nie w tym życiu bo nie masz za co musiała byś pracować nie w sopem bo tam możesz zarobić tylko na podpaski.A jeśli chodzi o kablowanie na innych to przemyśl słowa prof. Bartoszewskiego,,człowiek rodzi się człowiekiem i jest człowiekiem jeśli nie to jest świnią.Życzę Ci awansu w Sopem ale nigdy go nie dostaniesz bo nie masz znajomości w valeo okupili całe biura a reszta to robole

Wszystkie jesteście siebie warte.Większego G^^^ nie widziałam niż te wredne baby.

bmw do janiny

Właśnie takie jak ty psują reputacje firmy.Co myślisz że jak masz skończone studia(o ile je skończyłaś) to jesteś lepsza- nie sądze.Nie byłam we francji ale był u nas ktoś co tam pracuje i wiemy jakie tam są normy w porównaniu do naszych.Widać że to ciebie słoma wyprzedza i nie obrażaj ludzi mieszkających na wsi.A już była taka jedna co kablowała i co z tego ma?Więc następnym razem zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl...

rrr

janino to tobie woda sodowa uderzyła do głowy,same francuzki mówiły jaka jest u nich norma,więc jesteś daleko do tyłu,a swoją drogą pani z biura wykształcona to tobie wystaje słoma z butów bo to że masz szkołe to jeszcze nie świadczy o twojej inteligencji,osoba wykształcona i inteligentna szanuje ludzi pracy,to że ktoś nie ma studiów nie zawsze znaczy że nie chciało mu się uczyć,a poza tym gdyby wszyscy pracowali w biurze kto by pracował na produkcji,i nie strasz ludzi bo nam wisi twoje szpiegowanie,a jak wszyscy wyjdą tymi dzwiami to sama podziesz na produkcje i będziesz zapieprzać te normy z wywieszonym jęzorem,ty się masz za inteligentną osobe?śmiech na sali.

Janina

bmw ile razy byłaś w Francji ze piszesz o tych mniejszych tam normach ???? Podejrzewam ze za własna wsią nigdy nie byłaś a co dopiero Francja ci sie marzy . Oj widzę ze inteligencja na poziomie tępej zapałki ale wielce bedzie zabierać głos o normach !!! Kury karmić a nie w necie siedzieć !!!

Janina

Spokojnie bez fałszowania faktów w Francji maja takie same normy jak u nas to w kwesti wyjaśnienia . To u nas wprowadzili normy z Francji . A to ze tam dużo lepiej sie zarabia to druga sprawa ale kto was dziewczyny trzyma w sopem proszę jedzcie tam gdzie zarabia sie tak jak we Francji !!!!!!Chyba wiecie gdzie jest wyjście z fabryki zapraszam do kadr i można sie zwolnić . A tak z innej beczki narzekacie i nic więcej a trzeba było naście lat temu sie uczyć a nie kamieniami na szkole zucac , to byście teraz były lepkiej wykształcone i moze i prace miały byście lepsza . Wiec nie narzekać tylko pracować a jak sie komuś nie podoba to drzwi z firmy sa na północ . A i od jutra zaczynam wychwytywać panie narzekaczki i obiecuje będę donosiła do biura która psuje morale i narzeka !!!!!! Taki se szpieg będę !

bmw

Co ty nam placą jak w tunezji bo we francji maja mniejszą norme tylko zarobki o niebo większe...

ona

Na lt50 chcą żeby robiły 850szt tyle co w tuzezji. Jeszcze tylko nam królowi założą i pampersy. Niech jedzcze płacą jak we Francji za pracę którą wykonujemy ponad normy.

xyz

Normy podniosą kochana normy,zrobią z nas chińczyków.

bmw

No widze dziewczyny że już nawet do Woodwordu nie możemy sie przenieś bo nam to ktoś życzliwy załatwił.To tak jakbyśmy podpisały cyrograf z sopem na prace dożywotnią.Co jeszcze wymyślą jak myślicie?

ona

Dzisiaj oglądałam dzień dobry TVN. Kobiety w Polsce na stanowiskach które zajmują mężczyźni zarabiają 1/3 mniej

draga

Tak i pasowało by jeszcze opisać wszystko w gazecie co się dzieje w tej firmie,co nie do pomyślenia nasza pani menadżer załatwiła nam żeby żadna firma ze strefy nas nie przyjeła jak chciałybyśmy odejść z sopem i przyjąć się gdzie indziej,to chore ,chcą z nas zrobić niewolników?zapomniała jak przyjmowali pracowników z nideca?myśli że to ludzi zatrzyma,ludzie i tak odejdą,będzie nieustanna rotacja i nigdy nie będzie dobrze,ale to bezmózgowce,nic nie myślą.

Moni

wiecie co trzeba bedzie kogoś poprosić napisać cała prawdę w mailu po francusku i wysłać do ewrybady somfy niech cała Francja poczyta co sie dzieje . Ja załatwię te ważne adresy mailowe i nawet mogę ja wysłać . Tylko trzeba napisać suche fakty i sama prawdę . Dziś imprezuje z kilkoma dziewczynkami to coś napiszemy a potem znajoma mi to przetłumaczy i wyślę zobaczymy czy coś drgnie .

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.