Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

zła

To jakiś kiepski ten balsam bo(usunięte przez administratora) daje i dalej nic nie działa tak jak powinno.Może powinni zmienić np.na Dove...?

do zła

mechanicy mają balsam na wszystko:)

j4

mechanicy mają lekarstwo na całe zło- WD

zła

I co dziewczyny podoba wam się premia? Nie ma co za tyranie cały miesiąc 10 % bo nikt nie umie ogarnąć zepsutych maszyn a my za to płacimy.Żenada...

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

Simtech Automatyka Przemysłowa
brr

czarna owieczka ? która ? możesz jaśniej

ona

Laski wy to się zacznijcie na nogi leczyć, bo na głowę już za późno .

Kicia

A ja to jutro pójdę i powiem ze sie nie zwolnię jak mi chodnik zrobią bo zle do głowy z tymi Kurami dostanę . Nawet mogę jakaś lojalke podpisać na rok dwa a jak chodnik bedzie ładny to mogę na trzy nawet podpisać ale musi być krawężnik .

koza

Dziewczyny, a jak wam się podoba nowa ,,stylówa,, znanej wszystkim czarnej owieczki ?

dna

Dobrowolnie może odejść to czemu załatwili nam żeby w żadnej firmie w strefie nas nie przyjmowali ,odeszły dziewczyny to zaraz załatwili żeby więcej osób nie przyjmowali w tamtej firmie,ludzie mają dzieci,kredyty więc pracują a oni to wykorzystują.Powoli ludzie odchodzą i będą odchodzić,ta firma to żenada.Prawdą też jest że i w biurze są ludzie w porządku ale to ci co też nie mają za dużo do gadania.

żenada

niestety nie pracuje w biurach, pracuje przy maszynach i szanuje ludzi którzy są wokół mnie - operatorki i ludzi w biurach. Piszecie, że ciężko pracujecie a która z was wie dokładnie co robią ludzie z biura? o której wychodzą do domu? i ile pracują w domu? wiem, że to brutalna prawda, ale każdy przychodzi do firmy dobrowolnie i dobrowolnie może odejść. Skoro w innych firmach jest lepiej to czemu tam nie pracujecie? Trawa będzie zawsze bardziej zielona w ogródku sąsiada.

dna

Masz racje,dziewczyny piszcie co się dzieje w firmie,nie przejmójcie się tymi wykształconymi co ich iloraz inteligencji to zero,właśnie wszyscy zobaczyli za co są pracownicy w tej firmie i jak się ich traktuje i poniża,ludzie ciężko charują ,niedługo trzeba będzie chodzić w pampersach bo im się nie podoba że ktoś idzie do kibla,a oni w tych swoich akwariach siedzą nic nie robią tylko pierdzą w stołki,siedzą na internecie i czytają forum.

joasia

A ty psiapsiólko,ciociu klociu i tym podobne kicie micie nie róbcie się takie do przodu bo was z tyłu braknie to że macie taki szacunek do ludzi co ciężko na was tyrają, świadczy tylko o waszej inteligencji,tu ludzie piszą prawde,a jak ludzi traktuje biuro i tym podobni karirowicze to właśnie wszyscy zobaczyli,dostaliście dyplomy za wieprzka i macie się za wielce wykształconych,obrażacie ludzi co cięzko pracują.Pewnie że ludzie pójdą z tej firmy,wtedy wy będziecie zapieprzać,bo tak złej reputacji jak sopem nie ma żadna firma z strefy.Przyjmujecie ludzi z ulicy bez doświadczenia byle kogo złapać,bo ludzie zaczynają omijać te firme szerokim łukiem.Was do maszyn i zapierdalajcie wtedy nauczycie się szanować ludzi bezmózgowce po studiach za kiełbase.

psiapsiółka

To chyba wam się coś pomyliło! Piszecie o ciężkiej pracy o której część z was nie ma pojęcia. Na produkcji pracuje wiele bardzo dobrych operatorek, które w trakcie pracy nie piszą na facebook-u czy go-work-u, nie oglądają katalogów pewnej firmy kosmetycznej, i nie szukają byle powodów by stanąć maszyną i stworzyć kółko wzajemnej adoracji z koleżanką przy maszynie obok. Takimi durnymi wpisami wyrządzacie krzywdę porządnym pracownikom. Nikt nie mówi, że operatorzy super zarabiają bo to nieprawda, ale prawda jest też taka, że nie jest to praca na kasie w supermarkecie - tam niektóre Panie przekonałyby się co znaczy ciężka praca i ile się za to dostaje pieniążków a dodatkowo nie ma do kogo buzi otworzyć i nie ma jak poklikać na telefonie.

Ciocia

Dobrze kiedyś prezydent niepolomic napisał ze ta firma to wybawienie dla niewykształconych kobiet . I moim zdaniem za bardzo wam łańcuch popuszczono ! Jak wam sie nie podoba to wylot . A nie pyskowanie albo możliwość rozmowy :( jesteście tylko niewykształconym materiałem do roboty . W 39 roku nikt by z wami nie rozmawiał . Bo coś wam nie pasuje a nikogo to nie obchodzi robisz to ok nie to wypad z baru . Tu firma nikogo na sile nie więzi cieżko wam zrozumieć !!!! Poziom inteligencji na liniach sięga dna !!! Zastąpimy was ciapatymi i bedzie dobrze a wy świnie paść pastuchy ! . Dobrże ktoś napisał było sie uczyć a nie na szkole kamieńiami rzucić . Pretensje ze biurowy dożo zarabia ale biurowy wie jak sie chociaż pisze a wy nie . Jesteście jak kot srajacy na pustyni który nie ogarnia kuwety !

psiapsiółka

wystarczy mieć iloraz inteligencji większy od kury, żeby zrozumieć, ale u was z tym kiepsko!!!! "Brawo" dla moderatora, który też może kozy pasać a nie moderować forum! PRoszę być obiektywnym i usuwać wszystkie wpisy znajdujące się na tym samym poziomie a więc 90 % z tych pożal się Boże wypocin.

szer

Jak się pisze kuz przez u otwarte... to albo powrót do podstawówki, ale tam już byłyście i nie widać rezultatów...albo siedzieć cicho i kręcić silniczki za 1200:) tak czy inaczej ja dla Was perspektyw nie widzę nie tylko w tej firmie, ale i w całej strefie.

cab

Czemu mówisz że porno to nie tu! Przecież was dymają a pierwszej świeżości już nie jesteście więc to porno!

abc

Widzę że niektórym to się strony pomyliły.Strony porno to nie tu tak dla wiadomosci...

Mądry

Ja to bym ta kozę chciał co ucieka !

Elżbieta

"Psiapsiulka" ale kobieto o co ci chodzi ????chyba strony pomyliłaś !!!!!albo seriale . Tu jest mowa o ciężkiej pracy w firmie i wyzysku nas a nie romans . Albo pisanie o władczyni kuz !

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.