Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Jacek

Dzień dobry orientuje sie ktoś jakie sa u was zarobki techników ? Bo jest ogłoszenie i chciałem zapytać żeby wiedzieć czy jest sens czas marnować . Moze ktoś wie ? Z góry dzięki

Kicia

Do szczera Brawo pięknie powiedziane wielki szacun !!!!! A ta pani to dobrze myśle pewnie zarząd ? Super więcej takich poważnych wpisów a nie głupot . To forum zaczyna bardzo duża cześć polski czytać a szczególnie zainteresowani są polscy kontrahenci . Mam znajoma która pracuje w pewnej dużej firmie która zakłada żaluzje oczywiście maja w ofercie nasze i kiedyś pokazałam jej forum to podobno teraz po kilku tygodniach pracownicy tej firmy co dzień rano zanim zaczną prace musza zapoznać sie z nowymi wpisami !!!!!! Moze ktoś na FB ciekaw wpisy zacznie udostępniać

Szczera

PRACOWNIK NIE JEST WINIEN SWEMU PRACODAWCY SŁUŻALCZOŚCI I POSŁUSZEŃSTWA .JEST MU JEDYNIE WINIEN USŁUGĘ,ZA KTÓRA OTRZYMUJE ZAPŁATĘ,BĘDĄCA NIE ŁASKĄ,LECZ ZASŁUŻONYM WYNAGRODZENIEM I TE SŁOWA KIERUJE DO PEWNEJ PANI KTÓRA CZYTA TO FORMUM . A Z NASZYCH OBSERWACJI WYNIKA ZE ZACHOWUJE SIE JAK PAN I WŁADCA . PROSZE PAMIETAĆ ZE IM WYŻEJ SIE SIEDZI TYM UPADEK JEST BOLEŚNIEJSZY A PROSZE TEZ PAMIETAĆ ZE NIE MA LUDZI NIE DO ZASTĄPIENIA !!!!!

Koza

Koza ma niestrawność stop nie wiem co robić stop szukam pomocy stop piszczcie co robić stop ? Rano zeżarła stop odpadki z obiadu stop obiad był w zeszłym tygodniu stop bo potem ze tartym stop zrywałam płytki stop i nie było czasu ugotować stop CO ROBIĆ stop ?

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Łoś

Do - Łosiu Ale o pracy nie da sie myślec naprawiając kiedy jesteś w pobliżu tak bardzo absorbujesz nasza uwagę ze nie możemy sie skupić :( Ale jest pomysł morze zmień antyperspirant albo cześciej sie myj wtedy skupimy sie na pracy a nie na poszukiwania przyczyny przykrych zapachów

ni hu hu

JAK SIĘ SPRĘŻĄ TO DADZĄ RADĘ SAMI . JEST ICH TYLE CO NAS

Jola

Dziewczyny słyszałyście szukają chętnych na inwentaryzacje 27.28.29 . Ale najlepsze jest to za 28,29 czyli sobotę i niedziele trzeba sobie odebrać wolne !!!!!!!!! Co oni nienormalni ktoś przyjdzie w niedziele albo sobotę po to tylko żeby sobie wziasc wolne w środę i naprzyklad czwartek !! Paranoja . A jak nie bedzie chętnych to bedą wyznaczać !!!! No pewnie bo co postraszą nas zwolnieniem !!!! Co za firma jak byłam mała straszyli mnie bobem potem straszyli czarna wołgą a teraz ciekawe czym firma nas postraszy .

Łosiu

Chyba ci sperma na oczy poszła bo nic nie potraficie naprawic.pocicie sie całymi godzinami na jednej maszynie a efekt jest taki,że jest gorzej niż było.WIĘCEJ MYŚLEĆ O PRACY A MNIEJ O PIERDOŁACH

Łoś

"Do pana" piszesz stare wytuki !!!! I jacy Francuzi je wyregulowali !!!!! Z cluses przyjechały złomy to dzięki naszym chłopakom to tak pięknie pracuje , dziewczyno co to pisałaś weź sie ogarnij . Moze za mało bara bara i śluz z miedzy nóg na mózg ci bije !!!! Spuść ciśnienie z układu moze ci pomoże !

Koza

Cześć moje kochane koleżanki chwilkę mnie tu nie było bo zajęta byłam za dnia to chodziłam do roboty a wieczorami ze starym latałam za winkiel do sonsiadki wyrywać płytki chodnikowe . Bo ona nie wiem co chyba w gminie kogoś ma bo jej H...e chodnik robią a mi ni (usunięte przez administratora)nie chcą . I tak mi jakoś zleciało ze nie wspomnę o pilnowaniu gadziny ! Bo świnia nie miała kiedy tylko teraz sie ocieliła roboty było co niemiara bo mój stary chciał zaoszczędzić na ginekologu od świń i sama musiałam gada przyjąć . A do tego ta C..a koza cały czas uciekała jak by piz.a wiedziała ze zajęta jestem i nie mam czasu jej gonić :( sie ci..e uciekać zachciało . Ale spoko ze starym już mamy plan na kozę rano jak ja wydaje to na jaja jej smycz założę i jak szarpnie to moze jej sie odechce uciekać . Zobaczymy jak coś to dam wam znać jutro . Uciekam bo rano czas silniczki produkować do zaluzyjek .

do "pana"

76% jest starych wytuków.Jak je Francuzi wyregulowali to pracowało się dobrze ale z tego co mówili to jest ich trzecie życie więc padną tak szybko , że nasi mechanicy nie zdążą się nauczyć jak je naprawić

była

W firmie w której teraz pracuje , kiedy lider dowie obłoków to wściekły mówi " bo was wyślę do sopem tam nauczą was pracy :))

Dziewczyny nie dajcie się wkręcać tym pseudo inteligentom co robią z was głupie,ja odeszłam z tej firmy i nie żałuje teraz widze jaka jest różnica,mam porównanie ,jaka przepaść między tymi firmami,sopem to dno,według innych firm,nie warto się tam męczyć za te lichwiarskie pieniądze,zwłaszcza że wiemy i widzimy jak tam szanują i traktują pracowników,i tych na produkcji i mechaników też, inaczej by nie odchodzili.I dziewczyny nie zniżajcie się do poziomu tych pseudo inteligentów i nie wchodżcie z nimi w dyskusje,szkoda nerwów ,poprostu przenoście się gdzie indziej gdzie będą was szanować za waszą prace.

najmądrzejsza

Dochodzę do konkluzji, że dalsza polemika z wami nie ma żadnych podstaw merytorycznych gdyż znajdujecie się w brodziku intelektualnym co z kolei koliduje z moimi imperatywami!!!!

wielbiciel kozy

ja bym chciał wiedzieć co dalej z kozą.....

do mechaników

nawet chodzenie parami wam nie pomaga a WD nie naprawia maszyn.My musimy się męczyć żeby wyrobić normy na tych styranych maszynach bo wy macie żadne umiejętności.A poprzedni mechanicy jak im się jeszcze chciało i mieli czym to potrafili naprawić maszynę szybciutko.Teraz prędzej kierownik naprawi niż się was doczeka

Ela

Dziewczyny nie dajcie sie podpuszczać !!!!! Wpisy wyżej sa pisane przez biurowych !!! Bo w każdej bzdurze która tu piszecie jest odrobina prawdy !!!! I nas tak wypuszczają żeby sie dowiedzieć co kto z kim A te wpisy wyżej to jak nic któryś z działu technicznego pewnie pisał !!!! Odeszło im trzech dobrych techników to trzeba ich oczernić na forum żeby moc wybielić tych co pozostali !!! Teraz władze z firmy powiedzą ze sie ta trojka nie nadawała ,bo co ma powiedzieć ze nie stać ich było żeby zatrzymać pracownikow ,przecież pewnie sie zwolnili bo poszli na lepsze a nie na gorsze ! Gratulacje !!!! A i komunikat dla biurowych wypisujcie sobie tu co chcecie a my i tak wiemy kto co robił i robi na hali !!!!!

psiapsióła

najlepiej obwiniać wszystkich wokół siebie - proponuje, żeby każdy zaczął od swojego podwórka! a jeżeli chodzi o mechaników to same się nie możecie zdecydować który dobry a który nie!!!! pierwszy - technik ze statorów na którego narzekało 90% obsługi, jak go nie ma okazało się, że był super. Drugi oskarżany o wiele rzeczy przez obsługę J4 - teraz nagle cudotwórca. Trzeci - wszyscy prosili, żeby tylko nie pracował u nas, z nim się na da pracować! -teraz, ależ on biegał po maszynach!!!! Dla wszystkich "z zewnątrz" czytających to forum - nie wierzcie we wpisy sfrustrowanych koleżanek, które same nie wiedzą czego chcą.

Zwinna

A morze same sobie balsam zmienicie !!!! Albo balsam i silniejsze perfumy czasem jak jak zaciągnie nieświeżą rybką to jak bym na kutrze pływał ! Ahoj przygodo wczoraj makrela gdzieś zdechła

Pan

Oj wy inteligentne sarenki . Najlepiej na mechaników zgonić wasze niepowodzenia . A w większości piszą tu sarenki z lt maja nowe linie i narzekają . Każda z was jest panem swojego stanowiska a wiec jaki pan taki kram !!!!! Maszynka wyczuwa która przy niej pracuje i sie złości na głupotę swojej pani !!!!! Tak wiec proszę nie narzekać na kondycje maszyn bo jest doskonała w 76 procentach na hali mamy nowe urzadżenia ! Mechaników zostało bardzo niewielu i skaczą przy tych maszynach jak mogą a jak wy sarenki nie umiecie tego docenić to już wasza sprawa . Drogie sarenki aha i proszę nie mylić pisAc sarenki nie miałem na myśli piękne zgrane a raczej tak równomiernie na całym ciele owłosione :) pozdrawiam i życzę owocnej twórczości na tym portalu . A w szczególności pozdrawiam ta młoda gąskę z lt ona zawsze ma najwiecej do powiedzenia !

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.