Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Gniewko

Ktoś tu dobrze napisał gniazdo żmij . Na techników tam nie ma sensu . Kierownik takie ciepłe kluchy jak chorągiewka na wietrze . Ani chłop ciepły ani zimny taki bezpłciowy . Zaszkodzić nie zaszkodzi ale pomoc tez nie pomoże . Najgorszy typ kierownika !!!! A firma żądza personalna wszyscy sie jej boja jak ogńia nikt nie chce nadepnąć pani na odcisk jak gdyby bogiem była !!!!! Świat na głowie tam stoi . Szukajcie pracy w innych korporacjach w których przynajmniej panuje porządek prezes to prezes a kadrowa to kadrowa !!!!

inni

ta firma to gniazdo żmij.

żołnierz

Chyba jesteś słabo poinformowany Bo SOPEM grupa SOMFY zajmuję się produkcją a mechanicy naprawą maszyn którę służą do produkcji :) po czym gotowe produkty trafiają do sprzedaży a potem do klienta :)

żołnierz

Nie polecam, każdy mechanik się zwalnia,ludzie uciekają tam gdzie dostaną lepsze waarunki i lepszą płacę.Szkoda twojego czasu bo oni i tak Ci zaproponują śmieciowe pieniądze a jesli bedziesz chciał odejść to nawet nie bedą Cie zatrzymywać bo jak twerdza nie stać ich na zaproponowanie lepszych pieniędzy.!

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
Mechanik

Dzień dobry . Staram sie o stanowisko technika w waszej firmie . Czy moze mi ktoś cokolwiek napisać o warunkach pracy w firmie jakie sa realia jaki kierownik ? Z góry dziękuje

@Mechanik

Chłopie jeżeli jesteś coś wart to tej firmy na Ciebie nie stać. A jeżeli firmę stać na Ciebie to nie masz czego obawiać się jest na twoim poziomie :-)

Baśka
@ja

Kolego nawet sobie głowy nie zawracaj ta firma . Zarobki marne pewnie na dzień dobry możesz dostać 2500 -2700 netto i to nie jest pewne , a wymagania maja jak do nasa i duże oczekiwania . Tylko firma zatrzymała sie kilka lat w stecz z zarobkami . Teraz w innych spółkach spokojnie oferuja 3000-3500 netto . A poza tym pion zarzadzający techniczny pożal sie Boże , z tego co wiem to kierownik siedzi w kieszenie personalnej i tańczy tak jak mu zagrają . Byłem tam na rozmowie i tyle rozjechalismy sie z pieniędzmi !!!!!! A i słyszałem ze z działu technicznego masowo uciekają zjadamy dał mi cynk ze trzech czy czterech techników w ciagu pół roku uciekło !!!! To o czymś świadczy nie sadze żeby nagle wszyscy sie nie nadawali !!!! Ale ty zrobisz jak zechcesz !

@Mechanik

Przyjdź i sprawdź - osobiście przekonasz się jak jest. Anonimowo na forum można wszystko napisać - jak to się ma do rzeczywistości? :)

Jadzia

Czyżby kolejne zwolnienia w firmie ?

Tralala

Dziewczyny buntujmy się ! Na strefie powstaje dużo nowych firm ( do 2018 ma ich być jeszcze nascie) o których nasz HR najprawdopodobniej nie wie. Wszystko wskazuje na to, że nasz pracodawca nie będzie największym i najlepszym zakładem produkcyjnym. Czekajcie cierpliwie i śledzcie rynek pracy ( polecam wizyte w urzedzie pracy)stopniowo pojawiają się nowi inwestorzy z nowymi ofertami.

Cześć Wszystkim. Widziałem ofertę pracy w charakterze magazyniera, chciałbym uzyskać kilka merytorycznych informacji, czy ktoś może pomóc? :) Jak wygląda u Was praca magazynierów? Czy pensje przez pośrednictwo pracy są wypłacane regularnie? Czy muszą często zostawać po godzinach ( w ogłoszeniu była 9-17)? Czy pracują na dobrych wózkach? Jak często wypadają pracujące soboty i czy odmowa pracy w nie jest jakimś problemem ? i jaki jest przerób ludzi na stanowisko, bo w pośrednictwie proponowali tydzień umowy próbnej,a po nim dwa co samo przez się nie wróży za dobrze. Nie lubie zmieniać miejsc pracy zbyt często, zależałoby mi na czymś stałym, proszę o szczere opinie. Z góry dzięki :)

Robin i kate

Wysłaliśmy już list z wszystkimi istotnymi faktami do kilku pism krakowskich do telewizji i inspekcji pracy zobaczymy czy coś sie ruszy . Moze ktoś sie pochyli nad tematem zmowy działów HR w rożnych firemkach strefy niepołomickiej . Teraz trzeba trzymać kciuki .

Macie racje,żadnego poszanowania dla pracownika,jesteśmy tu nikim choćbyśmy się starali nie wiem jak,odchodzą ludzie którzy naprawde dobrze pracowali,a po nich to spływa,jesteśmy zniesmaczeni.A zmowa firm to jest nielegalne ,może trzeba media o tym powiadomić,nie wiem czy to coś da ale przynajmniej troche krwi im zepsuje tak jak oni nam.

godner

Onnnaa wyobraz sobie ze własnie za tyle robie ale nie za bardzo mam inne wyjscie.Po co sobie obrzydzać prace jak do nich i tak nic nie dociera kolejna osoba sie zwalnia i to ktos co pracuje prawie od poczatku a oni maja to gdzies.Zaciskam zęby robie swoje a miedzy czasie coś szukam i tobie też to radze a p obrońcą nie jestem wież mi...

Onnaaa

godner- obrońca uciśnionych sie znalazł . Ciekawe czy za 1300-1400 tez byś tak firmy bronił !!! Pewnie na magazynie albo w akwarium pracujesz i z 3 netto nie schodzisz ! Ja np. Pracuje długo mam wyższe i dużo mi obiecywali na początku ze bedą mozliwosci rozwoju itd ... A tu pupa nic w temacie sie nie rusza a chce mi sie pracować !

godner

Ej dziewczyny dajcie już spokój.Przecież nikt tam was na siłe nie trzyma zawsze możecie odejść.Inni pracują i dają rade a wy mam wrażenie że w każdym zakładzie będziecie narzekać.

onnaa

niestety tak.f

Rozbójnik

A w której firmie był ten zjazd szefów kadr i na pewno ? Myśle ze to dobry temat dla tv np interwencji . Jak to sie hr z rożnych firm ustawiają myśle ze jak by to wyszło na jaw to wielu dyrektorów i dyrektorek HR prace na zmywaku w Anglii bedzie szukać . A u was panuje mobing ?

xyz

Przecież już jakiś czes temu było wiadomo że żadna firma nas nie przygarnie wiec co takie zdziwienie?

qq

No to nas ładnie załatwili !

gogogogo

Wczoraj było u nas w Firmie spotkanie wszystkich szefów kadr największych firm w strefie. Ponad 20 osób!!! żegnaj roboto gdzie indziej w strefie.

Liderzy to szkoda gadać dostali prace tutaj bo z innych firm powylatywali . Do niczego sie nie nadają zerowe kompetencje . W poważnej firmie nawet by z nimi nie chcieli rozmawiać a co do piętro o takiej pracy myślec . Ogólnie porażka mam wrażenie ze pracuje w zakładzie pracy chronionej patrząc na ludzi z biura i naszych z akwarium .

onnna

1500 to razem z nadgodzinami przez miesiac :( wiadomo utna nam premie jak robia zawsze wkoncu to nie firma gdzie mozna zarobic

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.