Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Ziom

Hahahahahaha Chyba coś jest na rzeczy bo jak by to były bzdury nikt by sie nie odezwał :) A tu nagle wszyscy skoczyli do gardeł hahahahahaha . A i w labo maja taką magiczną lodoweczkę sama robi drinki super sprawa a jak zrobi ślepego drinka to wystarczy nakrzyczeć na nią i leje sama wódę :):):):) A pana i panią piszącym na tym forum polecam co dzień podejść na jadalnie włożyć głowę do tej lodówki co nie ma gwarancji i mocno trzasnąć drzwiami :)

tralala

WOW odkryliście Amerykę !!! Nie od dziś wiadomo ,że UR ma lodówkę z wódką pod biurkiem Lidera bo ciepłej nie chcieli pić. Ale nie tylko UR zagląda do Pana L bywały też Panie. Ogólnie lodówka jest magiczna sama się napełnia a jak się zepsuje to dzwonimy do Francji. Jesteśmy pierwsi ,którzy ten system wprowadzili bo Tunezja jest strasznie słaba w te klocki . Jak wiecie ,że są inne magiczne lodówki to piszcie bo te w jadalni już nie są na gwarancji i same się nie napełniają!!!!!!!!!!!! hahaha

ninja

Nie mnie juz szlakn trafia nie moge tego czytac jak by byl prawdziwym (usunięte przez administratora). bylo by zle jest jak jest fajny jeszcze gorzej czego wy chcecie,,,,szlak was trafia bo nie umiecie sie dogadac z ludzmi i tu macie problemy...wez zrob sobie kurs techniczny i zobaczysz czy tam przyjmuja tylko chlopakow z Tevy....jest zajebisty i nie jest moim kolega z tevy tylko zostal zapoznany w Sopem!!!!niech kazdy zainteresuje sie swoja praca rodzina swoimi problememi a nie wypisuje tu glupoty....najwiekszym moim marzeniem jest to aby uzyskali IP to wam wszystkim oczy wyparuja kto tu naprawde i co wypisuje!!!!!!!!Lider UR dla mnie niech zarabia nawet milion po to sie ksztalcil aby brac tyle a jak ci malo 3000 zl to trzeba bylo sie uczyc!!!!!!!!!!bo tu poprostu wypisujecie swoje kompleksy z ktorymi nie umiecie sie wyleczyc i dac sobie rade!!!!!!!!banda zakompleksionych ludzi. duzo rzeczy mi nie pasuje ale niestety takie zycie i nikt tego nie zmieni!!!!!trzeba swojej (usunięte przez administratora) pilnowac a bedzie dobrze. najpierw dogadajmy sie miedzy soba a pozniej interesujmy sie innymi!!!!Takze liderze UR glowa w gore nie przejmuj sie nikim rob tak aby tobie bylo dobrze bo innym i tak nie dogodzisz.....

Wykształcony
@ninja

Jak myślisz ze wykształcenie idzie w parze z inteligencja . I wystarczy mieć papier żeby dobrze zarabiać to Ci współczuje . Wole być bardzo dobrym fachowcem z olbrzymim doświadczeniem bez wyższego . Niż mieć wyższe i siano w głowie . A niestety większość teraźniejszych inżynierów nic nie wie i nic nie umie !

zła
@Wykształcony

Dokładnie tak studia mają skończone a o produkcji nic nie wiedzą! Robią spotkania i wielce sie wypowiadają na temat silników choć nigdy ich w rękach nie mieli..nie mówiac o tym ilu studentów pracuje jako np jakościowiec i oni nam mówią jak mamy pracować chociaż nic nie wiedzą o danej produkcji..przeciez to jest żenada..tylko znajomości z valeo..teraz może spytamy kto nie pracował w valeo.może kilk osob...a reszta to samo VALEO i zadsady z Valeo...porażka

Jadzia

I toleruje jak na zmianę przychodzi sie po pijaku !!!! Byłam świadkiem jak gadali ze z sad.....wską pili . To jest normalne ! Jeden ten co żona pracowała to był pijany na zmianie śmierdziało od niego masakra a oni sie śmiali !!!! To jest normalne ???? Piszcie

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Koza

Pierwszy raz jestem na tym forum i naprawdę nie wiem co napisać żeby Prawda była . Liderzy z akwarium lizy (usunięte przez administratora) tępe mogiły nie wiem gdzie ich znaleźli ale chyba nie nadawali sie do niczego innego i czuja sie w firmie coś warci !!! Porażka Lider ur zaje fajny chłopak tylko na kierownika sie nie nadaje . W tych czasach w korporacji trzeba być H..M .A nie układy koleżeńskie masakra . Człowiek z poza systemu nie ma szans bo sa koledzy z tevy . I chyba to jest główny powód zwolnień z działu . Tak mi podpowiadają miłe duszyczki z firmy . Ok fajni ludzie zero obowiązków tak jak piszesz 100 procent jaj ale zero profesjonalizmu . I jak możesz pisać ze wymarzony kierownik !!! Chyba ta osoba nie pracowała tam gdzie byli dobrzy kierownicy . Ale przestańcie jeździć po nim jak po burej suce. , człowiek zajebisty !

ninja

Witam wszystko co tu jest napisane to 30% prawdy! zarobki nie najgorsze pracowałam za mniejsze pieniądze a tu w miarę choć czasem mogło być lepiej....Kierownik UR to się trafił najlepszy jaki by mógł być więc nie wiem co za głupoty są na niego wypisywanie-nie znają człowieka a tak piszą nie rozumiem takiego zachowania także dla sprostowania UR i jego zarządzający to 100 % wesołości i naprawdę dobrej ekipy-a Ci którzy odeszli od nich to tylko dlatego że chcieli a nie że marne pieniądze bądź coś innego. Atmosfera na hali jest spowodowana głównie przez operatorów bo nikt nie patrzy na siebie tylko na innych....co prawda są pewne rzeczy które mogły by być lepsze ale cóż wszędzie tak jest i zawsze tak będzie....także przestańcie głupoty wypisywać bo to jest tylko wstyd dla nas nikt w tej firmie nikogo na silę nie trzyma także nie pasuje trzeba zmienić prace a nie pisać głupoty....tylko atmosfera się przez to psuje miedzy nami nic tym nie zyskujecie wręcz przeciwnie.

Ktoś

Co ty bredzisz kiedy ta firma była coś warta ? Od samego początku dusigrosze !!!! Zarobki marne nic nie dadzą człowiekowi zarobić . W Francji na takich samych stanowiskach w firmie zarabia sie kilka razy więcej . Po to sie tu w Polsce budowali bo tania siła robocza i tyle . A do tego jeszcze większość w zarządzie niepołomickim to Polacy i sie wykazują jak najmniej zapłacić a wycisnąć na maxa . Oni premie pewnie dostają sowite !!!!!

leon
@Ktoś

zanim polak został menagerem bylo jeszcze w miare ok.. a teraz ?? sami widzicie co sie dzieje ..wyzysk najtanszym kosztem ..oni dostają premie a nam ucinaja wypłate

wwr

Kiedyś ta firma to było coś a teraz taki chłan.Coraz gorsza atmosfera, coraz gorsze te baby które nie umieją sie zachować.a zap****lać trzeba.

rrr

Masz racje my mamy możliwość kupować tansze produkty somfy nie pamietam ale wydaje mi sie że do 30% taniej,może nawet wieksza obniżka. Co do podwyższania norm już się zaczeło,liczenie ...

On

Mam pytanie dziewczyny czy w waszej firmie możecie kupić produkty somfy taniej ? Pytam bo mam okazje kupić silnik od pracownika który podobno kupuje ze zniżka i sprzedaje taniej na wsi tylko chciałbym wiedzieć czy to prawda czy czasem silniki nie sa ze szemranego źrodła . Nie chce mieć potem nieprzyjemności .

produkcja

wyśrubowali normy a i tak się czepiają, że mało zrobione mimo,że norma zrobiona..Tylko patrzeć jak normy pójdą w górę.Ta firma to wampir-wyssie krew do ostatniej kropli za te psie pieniądze

fuck

Najgorsza jest ta rywalizacja zmian.Dziewczyny podkladają sobie świnie chcą za wszelką zmiane zniszczyć zmiane która ma lepsze wyniki ;/. Niestety teraz trzeba być ostrożnym ,uważajcie komu co mówicie bo może obrócić sie to przeciwko wam.

****

najgorszy to jest sfrustrowany chłop, który pisze bzdury i podpisuje sie jako dziewczyna.....

Rico
@****

Kogo masz na myśli ? Sadzisz ze to Cyr.l

****
@Rico

nieeee

świadoma

ale wy jesteście zorientowane...... technicy sie zwalniają:) tak samo jak co poniektórzy liderzy się zwalniają - jak ktoś dostaje propozycje nie do odrzucenia to potem wszędzie rozpowiada, że jest taki świetny, że postanowił odejść. hahaha

Ona
@świadoma

To chyba sprawa jasna ze człowiek zmienia prace dla pieniędzy . A jak gdzie indziej dają mu więcej to znaczy ze zasługuje !!!!! Tylko z tym czy jest dobrym pracownikem czy nie to rożnie bywa . Bo z reguły jak ktoś jest szanowany w firmie to nie chcą go puścić . Wiec wszyscy nasi kierownicy liderzy i tak dalej okazuje sie ze nie byli tak perfekcyjni ze poprzedni pracodawca ich puścił . Pozdrawiam

świadoma
@Ona

buhaha......

xyz

Co do zarobków to szału nie ma jakieś 1400 z groszami oczywiscie z premią.

@xyz

jak dla mnie to i tak nieżle, bo sa takie prace ze sie zarabia ponizej 1000, ale tez chodzi o atmosfere

chocolate

A jakie tam sa wkoncu zarobki dla pan? Jezeli chodzi o produkcje bo rozumiem ze na produkcji robia same kobiety

Ola

Jak jesteś bez pracy to idź !!! Nie ma źle .wszystko co tu piszą to prawie racja ale nie taki wilk straszny jak go malują. Na produkcji jest ok . Działu technicznego nie polecam maja tam takiego kierownika lelum polelum , natomiast kontrola jakości to wszystko kolesiostwo z valeo przyszedł dyrektor i ściągnął sobie cała ekipę 99 procent kontroli to Skawina dlatego tam kariery nie zrobisz . Tak wiec sumując firma z układami jak nie jesteś z któreś rodziny to zostaje ci produkcja .

chocolate

Prosze o pomoc, czytam te wasze wypowiedzi, i juz sama niewiem co o tym myslec, dostalam propozycje pracy tam, ale niewiem czy zaryzykowac i tam isc czy nawet o tym niemyslec?z gory dzieki

Misiek

Macie wszystkie działy w firmie czy quality czy magazyn ,zakupy maja normalnych managerow i kierowników takich rasowych , umia o pracownika powalczyć i maja swoje zdanie . Za to na tym dziale technicznym parodia kierownik jak by mógł to by pracownica personalnym bez wazeliny sie wcisnoł . Chodzi tylko i trzęsie porami przed S......Ą . A ktoś mi kiedyś coś mówił ze albo przez nią albo przez jej zastępczynie został firmy wciśnięty !!!!! No i dla niego najważniejsi koledzy z poprzedniej firmy . Jak byś chciał tam pracować to ni H..a sie nie przebijesz koledzy koledzy układy i kolesiostwo a zero profesjonalizmu i wiedza techniczna wątpliwa !!!!!

Kaya

Oj chyba musieli Andrju zdenerwować Cię . Bo tylko Twoje wpisy widziałam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.