Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Staż pracy to liczy ci się tylko do urlopu. Ewentualnie nagrody jubileuszowej, która u tak jest śmiechem na sali.

Klik

Pani W.M. niech w końcu Pani pokaże że naprawdę można na taką osobę jak Pani liczyć! Prosimy pozmieniać kierowniczki, dać je teraz na kasjera lub powiedzieć całkiem do widzenia! Dobrze wiesz gdzie na sklepie się coś dzieje, ale niestety wolisz nam zostawić pismo i niech wszyscy święci czytają jaka to jesteś dobra. Nic się nie zmieni za Twoich rządów. Czekamy na nowego k.r. pozdrawiamy.

Lulek
@Klik

Tak prosimy o zmiane kierowniczek na sklepach tak jak to było kiedyś. Zobaczymy ile wyjdzie na jaw jak zmienicie kierowniczki. To co się dzieje to wielki szok będzie. Pepco prosimy o zmiane kierowniczek

Coś podobnego
@Lulek

A kiedy to tak się zmieniało kierowniczki? Ja już kilka ładnych lat pracuję i nie przypominam sobie takich zmian. Napisz konkretnie o jakie sklepy Ci chodzi, bo nie każdy kierownik jest podły i dwulicowy i nie każdy zasługuje na degradację. Są sklepy gdzie nie ma rotacji a to chyba świadczy o jakości pracy. Jak KR ma wiedzieć co się dzieje w sklepie skoro tego nie zgłaszacie. Ma się domyślać? Ma wirtualnie przenikać i podlsłuchiwać? Nie masz jaj się ujawnić , nie masz pomocy. ..

Właśnie od tego jest kierownik rejonu. To on w pierwszej kolejności powinien wiedzieć co się dzieje na sklepie, żeby dalej zgłosić to górze. Jeśli kasjerzy nie informują, że ta konkretną kierowniczka zachowuje się tak czy siak, to skąd ma wiedzieć, że ma interweniować. Pamiętajcie, że teraz nie jest tak łatwo kogoś zwolnić czy zdegradować, trzeba mieć solidną podstawę. W waszych socjalach/magazynach wisi numer na trudna sprawę. Dzwońcie i mówcie co się dzieje konkretnie. Nawwt poproscie KR by sie z wami spotkala poza sklepem, jesli blicie sie rozmawiac na sklepeie Na podstawie anonimowych wpisów tutaj ro nic się nie zadzieje.

Oleole

Prawdą jest to ,iż parę Kierowników z Bydgoszczy czuje się zbyt pewnie bo ma jakby przyzwolenie? Traktują sklep i pracowników jakby to ONE były pracodawcą i miały swoich pracowników a sklep Pepco należy do NICH.... Poniżanie jednej Kiero kasjerkę przy klientach bywa nadal na porządku dziennym... Ciągła i bardzo częsta rotacja pracowników u tej Kierownik zdarza się nader często .. Ten co mądrzejszy i chce dalej pracować przenosi się na inny sklep,inne się zwalniają lub zostają zwolnione.... Kierownik niestety z przypadku ,niejeden kasjer ma więcej pojęcia i wiedzy niż ta Pani Kierownik... Moja rada ???? Zgłaszać każdą zniewagę każdą nieprawidłowość, zbierać dowody i nie poddawać się... Poprosić P MW o rozmowę i nie bać się wszystko opowiedzieć. Trzymam kciuki za Was dziewczyny Tutaj na forum nic nie zdziałacie.

Ten słynny rejon
@Oleole

Dlatego muszą zgłaszać wszystko. Wierzę, że na którymś sklepie się tak dzieje. Bez przyczyny nikt by czegoś takiego nie pisał. Natomiast jeśli chcą zmiany to muszą zacząć działać w swoim interesie, albo zmienić robotę. Nie bójcie się zgłaszać, dziewczyny. Bo nic się inaczej nie zmieni w waszym sklepie.

Robot
@Oleole

KR M.W by była w szoku jakby się dowiedziała co kierowniczka z jednego ze sklepów odwala. Jak potrafi podejść na kasę i przy klientach poniżyć. Siedzi całe dnie w biurze nie pomaga w wykładaniu towaru, zostawia kod autoryzacyjny na kasie, bo nawet jej się nie chce chodzić na zwroty. Obgaduje swoich pracownikow każdą po kolei. Na grupie potrafi wypisywać w dniu wolnym i stresować pracownikow. Nie potrafi zwrócić uwagi jak coś jest zle. Nie motywuje zespołu. To co się odwala to przechodzi już dużo, ale jak człowiek ma się odezwać ? Jak się boi ??

Alicja
@Robot

Najgorsze jest to jak pracujemy po 2 i człowiek musi stać 12h na kasie. Było mówione że kierowniczki mają zmieniac na kasie nas kasjerow to nie bo one maja inna prace. Jedyne co to lider potrafi zmienic bo tez same nie sa zmieniane na kasie przez kierowniczki. (usunięte przez administratora)

@Klik

Dajcie spokój tej kobiecie. Jeszcze Wam łezki popłyną nie raz jak przyjdzie inny KR. Pracuje w tej firmie siedem lat i uważam, że M.W. to złoty człowiek, potrafi zakasać rękawy i ciężko pracować i zawsze można na nią liczyć.To pierwszy taki K.R. w mojej kadencji. A Wam ciągle coś nie leży. Jeszcze będzie Wam przykro...

@Robot

Ale czego się boisz ? Zwolnienia? Do zwolnienia trzeba mieć solidną podstawę. Takie rzeczy trzeba zgłaszać, no chyba, że Ci nie przeszkadza to jak Twój kierownik się zachowuje względem Ciebie i twoich koleżanek. Zgłoście rejonowej co się dzieje. Jej numer przecież jest wpisany na trudnej sprawie. Jak ma sie coś zmienić jak nic nie mówicie?

Dramat pepcowy

Po wczorajszej sobocie z moją kiero jestem zmęczona psychicznie. Daje wycisk, rozkazy z(usunięte przez administratora) wzięte, a następnie idzie na telefonik do biura. Nic nie zrobiła przez cały dzień, nic !!!!!! Ja się zastanawiam gdzie jest sprawiedliwość i ręka nad nią. Kiedyś usłyszałam od koleżanki że w tej firmie ręka rękę myje i to chyba prawda. Mimo straszenia że zgłoszę to wyżej to nic nie daje, jak mnie zwolnią to trudno nie będę pracowała w takich warunkach. Bydgoszcz!!!!

Gucio
@Dramat pepcowy

Jestem zadowolony :) niektórzy maja pierwszeństwo

@Dramat pepcowy

Mnie to nie dziwi Dopóki tak będziecie pozwalać na to co się dzieje tak będzie nadal . Kiero mają gdzieś Wasze zgłoszenia bo doskonale wiedzą iż stawi się KR nie za kasjerem a za liżące d Kiero. Ręka rękę myje - to standard w Pepco W Bydg jest parę Kiero które już od dawna nie powinny pracować na tym stanowisku. Nadają się co jedynie na Stragan z jajkami ,lecz nawet i tam trzeba mieć kulturę i obycie.......

Czarus

W Bydgoszczy powinni wymienić kierowników to co sie odwala to tylko zglosic do Regionalnej bo Rejonowa nic z tym nie zrobi !! Wykorzystywanie ile sie da ! Faworywyzowanie między pracownikami ! Wychodzenie sobie z pracy szybciej, zostawianie kodu autoryzacyjnego na kasie. Bo len nawet nie chce wyjść z biura.

Grażyna
@Czarus

Sama prawda, kierownicy sklepów powinni zmieniać sklepy jak kierownicy rejonów rejony... Wtedy by się okazało, czy sklep ciągnie załoga, czy odwrotnie... Bo zazwyczaj tak jest, że jak dobra załoga to kierownik niepotrzebny!!!

Kwiat
@Grażyna

Ja uwazam ze jakby byly kontrole w weekendy to duzo juz by wyszlo tak samo popołudniami jak kierownictwo pracuje i te rozmowy na sklepach przez telefon. Klient o cos prosi a ta z wielka obraza podchodzic musi.

@Dramat pepcowy

Nie tylko kierowniczki rządzą. Pracownicy również którzy pracują długo (nie liderki). Myślą że są wyżej.

@Kwiat

No tak klient prosi a Ty biegaj jak (usunięte przez administratora) Po dwie osoby na zmianie jesteśmy a wymagań coraz więcej. Czas uciekać. Szkoda zdrowia. A klienci...cóż coraz bardziej chamscy...

Osoba

Obecnie liczy się kieras i rejon , reszta ma zapierd......bez prawa głosu. Tak jak ktoś pisze reka reke myje , nie ma sensu zgłaszać. Jak to mówi rejonowa MARTW SIĘ O SIEBIE. Nawet przy 100% rotacji ( prócz kierasa) rejon nie widzi problemu.

Klientka

Jestem stałą klientką pepco na błoniu i nie zgodzę się z Pani opinią. Robię zakupy w tym pepco od wielu lat i parę lat temu rzeczywiście obsługa byla tam nie miła, (usunięte przez administratora) Teraz jestem bardzo zadowolona, obuga super. Pozdrawiam Panią, która nie ma ciekawszego zajęcia niż oczernianie innych.

Lena

Dużo wchodzi jutro promocji jeżeli chodzi o odzież ? Jakie ciuchy letnie ?

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Przyszła mama

Witajcie, czy ktoś może jest w temacie i mógłby odpowiedzieć, czy nasza firma przewiduje jakiś benefit, cokolwiek za urodzenie dziecka? W zeszłym roku była taka informacja w Pepco Voice, a nikt nie potrafi udzielić mi informacji.

da
@Przyszła mama

powinna byc paczka o ile wpisalas chyba SAP informacje ze masz dziecko

Mamamama
@Przyszła mama

Nic nie dostaniesz. Sama urodzilam dziecko nic nie dostalismy od firmy. Wstyd. Inne zaklady pracy daja paczki powitalne, ale to nie u nas. ????

@Mamamama

Bez przesady , dostaniesz 500+ czy 800+ plus od państwa także nie marudź że jeszcze firma mąci coś dawać .

Ja dostałam paczkę na urodzenie dziecka i co w tym złego. Był ładny kolorowy kartonik a w nim kartka z gratulacjami, świeczka kocyk, pajacyk, body skarpetki i pozytywka i chyba coś tam jeszcze. Ogólnie przemiły gest. Dla tych co się rzucają w Lidlu dziewczyny dostają (poza bonami na święta) paczki dla swoich dzieci, z resztą z tego co wiem to w innych firmach tez, więc to chyba miły gest od firmy że chociaż na urodzenie dziecka się dostaje.

Przyszła mama
@Ewa

A czy gdzieś zgłaszałaś urodzenie dziecka? Tak jak wcześniej było napisane SAP, czy coś jeszcze???

Lily
@Przyszła mama

Zgłaszałam tylko w sapie,ale paczka przyszła po 3 miesiącach dopiero od zgłoszenia :)

Leila

Było tu trochę pytań odnośnie paczki po urodzeniu dziecka,więc paczki jeszcze są tylko późno docierają,dostałam dzisiaj a minęły 3 miesiące od porodu

Najrzetelniej na te pytanie odpowie ci twój własny kierownik. Jeśli tylko go o to zapytasz. Rejon rejonowi, sklep sklepowi nie równy.

Nowa

W sapie jest już coś 8 godzin grafik

Lidka
@Nowa

To sklep bedzie otwarty 8h tak ? Czy jak to będzie wyglądać ?

@Lidka

Nie ,poprostu praktycznie będziesz dzień w dzień w pracy np od 8 do 16 pierwszy tydzień a następny np od 13 do 21 itp.... Dziękuję sobie i gratuluję jednocześnie że już w Pepco nie pracuję. To była moja najlepsza decyzją jaką w życiu podjęłam

@Nowa

W sapie co miesiąc jest grafik po 8h, dopóki nie zostanie wgrany ten, który jest ułożony na dany miesiąc. W żadnym newsletterze nie ma info o 8h dniu pracy. Przy tak małej ilości etatów na sklepach musieliby trzymać sklepuly otwarte po 8h bo 6 dni pod rząd nie można pracować. Nie siejcie fermentu.

Przed urlopem możesz być w sobotę w pracy ale kończysz weekendem wolnym tak jest w prawie pracy

Agata kierownik

Nie prawda. Może zacząć 1 lipca w sobote- maja być wolne dwa weekendy i nie ma znaczenia czy to weekend przed urlopem czy po. Poza tym urlop można wpisać np od środy i wtedy wypadają dwa wolne weekendy. Także nie pisz bzdur jak nie wiesz. Nie ma w pl prawie, że urlop zaczyna się od poniedziałku. Ja swoim dziewczynom daje 3 wolne weekendy przy urlopie bo tak jestemy dogadane i wszystkim to pasuje.

Bb
@Agata kierownik

My zaczynamy sobotą i kończymy niedzielą tak sobie ustaliłyśmy.Trzy weekendy wolne 16 dni i jest super.Liczy się dobra organizacja.pzdr.

Hatrik

Urlop zaczyna się od poniedziałku kto to wymyślił od soboty??

Andżela

Hej.A jak jest u Was Wogóle z urlopami?Jak są dawane?Dostajecie je według planu tego który ustaliłyście na początku roku?A miał ktoś sytuację że nie zgodził się na urlop?

Eciepecie

Dowalili teraz ta nockę, parę dni przed, jakby nie można było tego powiedzieć jeszcze przed planowaniem grafiku na czerwiec. Moje dziecko chore, być może pójdę na opiekę i co wtedy? Wygląda na to że firma ustalając tą głupią przecenę i to na nockę nie wzięła pod uwagę że pracownicy mają rodziny, w których też może coś się wydarzyć.

Joanna
@Eciepecie

A ta nocka to inwentaryzacja w sklepie? A powiesz proszę jak jest z tymi grafikami u nich, co ile dni się pracuje?

@Joanna

Inwentaryzacje są przeprowadzane w ciągu dnia, kiedy sklep jest otwarty dla klientów. Nocka jest wyprzedażowa, jeśli KR wyrazi na nią zgodę.

Misia

Podobno mamy pracować po 8 godzin tylko . Ciekawe czy wszędzie tak jest .

Misia

Niedługo kończy mi się umowa nie mam zamiaru już pracować w tej firmie a zwłaszcza z kierownikiem . Ma układy i robi sobie co chce a pozostali pracownicy boją się odezwać . Potrafi tylko straszyć i dawać notatki za byle co .

Luiza
@Misia

A u Was też trzeba cały sklep do błysku doprowadzić?

Rydz

No i ma być wszystko zrobione i nikogo nic nie interesuje. Pracownik już nie może mieć życia prywatnego. A niech jeszcze zachoruje.... Chciałabym wyrazić bardzo swoje zdanie jak nienawidzę już tej firmy ale brakło mi słów

Premia

Czlowiek tak ciezko pracuje na tych … z gory i zero premii !!!! Praca po 2 na zmianie czy to jest dozwolone ??? Nie rozumiem robia promocje 3 za 2 to niech dadza etaty !!! A nie czlowiek jest wykonczony nie ma siły w dniu wolnym na nic !! Kto teraz tym wszystkim zarządza!! Palety za paletami, złodziei przybywa bo widza ze pracujemy po 2 i co jeszcze ?????? Zero premii za to ze czlowiek sie tak poświęca

@Premia

Zasady premiowania każdy pracownik sklepu zna , nie ma to nie ma . Nie poświęcaj się po prostu pracuj i tyle . W wielu miejscach pracy jest podobnie , jak to w naszym kraju trzeciego świata . Jeść coś trzeba i rachunki płacić .

Loliii

Hej dziewczyny! Czy jest ktoś tutaj z rejonu 40 ? I czy mógł by napisać szczerze czy podoba wam się teraz ta praca po uciętych etatach? Czy wyrabiacie się z paletami pracując po dwie osoby na zmianie ?

Kitka Pepco

Dziewczyny warto porozmawiać z Monika Walczak o trudnej sprawie czy nie ? Chyba zmienię pracę. Moja kierowniczka powiedziała mi że dłużej jest ode mnie, a Monia mnie zna i lubi i na pewno Cię nie posłucha. Boje się rozmawiać bo słyszałam od kasjerek i nie tylko jak ta Rejonowa postępuje. Zastanawiam się co zrobić. Tu pewnie będzie podział zdań, lecz myślę że skoro kierownik jest dłużej i jest góra to po co ja się jeszcze zastanawiam

@Kitka Pepco

Możesz zgłosić trudną sprawę do kierownika regionu jeśli obawiasz się, że kierownik rejonu "Cię nie posłucha " kierownik regionu mniej się zna z kierownikami na sklepie.

Dudus
@Kitka Pepco

Ja bym jej nic nie mowila bo i tak wygada to dalej. Moja kierowniczka tez odstawia takie rzeczy ale komu to zglosic jak maja przywileje u KR

@Kitka Pepco

Ja co prawda nie pracuję już w Pepco - lecz mi osobiście P Monia Walczak pomogła. Mogłam na Nią liczyć w każdej sprawie,nie zostawiła mnie jak potrzebowałam pomocy.... Nie bójcie się do P Moniki zadzwonić i porozmawiać.

Osoba
@Kitka Pepco

Monika to wspaniała osoba i jesli jest problem to ona go rozwiąże, i nie sądzę że znajomości komuś pomogą. Nie u Moni.

Miśka
@Dudus

Trzeba zgłaszać nieprawidłości, wierz mi że pozory często mylą, a kierowniczki nie są nietykalne. Skąd KR ma wiedzieć, że dzieje się coś niedobrego jeśli nikt tego nie zgłasza?

Misia

Hej,przedłużają wam umowy po 33msc?

TakaJa
@Misia

Część. Czy w Pepco jest płacone stażowe? Np po przepracowanych kilku latach? Czy pensja, np Kierownika pracującego 6 lat jest taka sama jak tego co pracuje rok?

Koko
@TakaJa

Pensja niestety jest taka sama zarówno dla kierownika który pracuje rok jak i dla tego który pracuje 10.... Po przepracowaniu 5 ,10 ,15 latach dostajesz jednorazowo premię po 5 latach ponad tysiąc zł po 10 ok 2000zl

Mikołaj
@Misia

Podbijam,wiecie coś może na ten temat?

@Koko

To jest " nagroda jubileuszowa" - pozostałość po poprzednich ekipach rządzących a nie żadna premia .

Koko
@Zosia

Dobrze że mnie poprawilas...tak jak to ujelas to nagroda jubileuszowa ale nie jest to pozostałość po poprzednich ekipach tylko pieniądze wypłacone za Twoje lata przepracowane w Pepco- kwota oczywiście zależna od stażu . Pozdrawiam:)

Frank

Wiecie może kiedy będzie w czerwcu wypłacona wypłata? Pytam bo 10ty wypada w sobotę, a 8go jest święto ☺️

bukake
@Frank

Życie od wypłaty do wypłaty jest takie żałosne... Lepiej zmień pracę. Kasa powinna być najpóźniej 9-tego, ale myślę, że wyślą już 7-ego na konta. Dla pewności, że dojdzie przed 10-tym. Wszystko zależy od księgowania poszczególnych banków. U mnie część załogi dostaje kasę dzień przed 10-tym.

@Frank

Wyślą raczej w środę dyspozycję. Jeśli masz konto w ING to pewnie już w środę będziesz mieć na koncie. Najpóźniej w piątek musi być. Chociaż może że względu na święto wyślą już we wtorek.

Kupująca

Pepco Lębork ( ul. Żeromskoego) tragedia ... sklep w remoncie , nie ma przymierzalni, toalety , towar w kartonach. Szafki pracowników ma środku sklepu....

Mam to głęboko
@Kupująca

Chociaż macie szafki. U nas przy remoncie chowaliśmy ciuchy i torebki do kontenerów na wieszaki a przebierałyśmy się przy klientach. Walka o toaletę w trakcie 12h zmiany to już standard w trakcie tego żałosnego new loocka. A kiedy wrócił depozyt, przez prawie miesiąc towar przyjmowaliśmy na sklep a nie magazyn. Magazyn obecnie jest tak mały i tak zawalony towarem, że 2 palety to max jaki tam wchodzi. Nie wiem gdzie w tym wszystkim przepisy bhp. Gdyby wybuchł pożar to giniemy nie mogąc się wydostać z magazynu, tak jest zawalony. Trzymajcie się cieplutko!

Pakując klientowi towar do reklamówki metka/opakowanie mocno przerwało torbę. Co powinnam zrobić? Dać klientowi kolejną reklamówkę, a tą zabrać jako KSM? Doliczyć kolejną i pokryć straty? Czy jak należałoby to rozwiązać? Wiem, że są to powiedzmy groszowe sprawy, ale niejednokrotnie już nie wiedziałam jak się odnaleźć w takiej sytuacji?

Yoyo

Ksm to dobry pomysł. Ja taką reklamówkę sklejam taśmą od środka i pakuję w nią jak klient kupuje jakiś drobiazg. To i tak finalnie trafia na śmietnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1387.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1207, z czego 117 to opinie pozytywne, 353 to opinie negatywne, a 737 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 684 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.