Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Prośba

Drogi szefie nasz ! Prosimy o zmniejszenie budżetów! Dlaczego robicie z nas takich robotów w tej firmie ! Żadnej premii na święta wielkanocnej! Nie wyrabiamy premii a wcale nie zarabiamy dużo jak na dyskont ! Pracujemy po 2 na zmianie na tak duzych sklepach, mamy za dużo obowiązków, zatrzymywać złodziei i swoim życiem narażać się na to !!! A ty siedzisz sobie na foteliku i tylko wydajesz polecenia ! Rejonowe tez zapewne mało nie zarabiają jedzą nowymi samochodami i tak samo SC ! I to wszystko za nasze premie których my nie mamy !!! Żadnych dodatków do wakacji ! Wstyd przeciez Pepco to tak potężna firma ???? Ludzie kiedy wam sie oczy otworzą! Przestancie pokazywac ze jestescie w stanie pracowac po 2 na zmianie bo wcale tak nie jest !

U nas zabiorą 0,5 etatu i w naszym rejonie nie jesteśmy jedyne, tak więc wszytko się potwierdza, że tną etaty. Najgorsza jest perspektywa kas samoobsługowych, ponieważ wtedy znowu zabiorą etaty a przecież i tak będzie trzeba stać przy nich.

Lider

Dziewczyny jestem świeżym liderem, jakie są tak naprawdę moje kompetencje? Bo w tej liście z pepcopedii wszystko jest napisane tak ogólnikowo. Czy ja mam wykonywać taką samą pracę co kierownik?Jak to u Was wygląda? Lider też jest od wszystkiego?

Bb
@Lider

Oficjalnie lider ma bardzo niewielkie kompetencje i obowiązki, ale moja KR wymaga, żeby lider wiedział i robił wszystko to co kierownik. Jedynie neo zawiera umów o pracę.

Tola
@Lider

Zakres obowiązków masz ten sam co kierownik. Przejmując synowisko powinnaś dostać nie tylko podwyżkę ale również zakres obowiązków na swoim stanowisku. Dziwią mnie takie pytania. Przyjąć podwyżkę to tak ale zainteresować się z czym to się wiąże już nie bardzo hmmm

Tere fere
@Bb

Tak nie do końca się zgodzę. Oficjalnie lider ma także wiele kompetencji kierownika. Uważam również że sprawa ambicjonalna jest dla mnie znajomość takich zagadnień jak KPI, wyniki inwentury,KSM i tak dalej i tak dalej. Lider ma być wsparciem dla kiero. Może kasowo to nie jest doceniane ale znajomość podstawowych zagadnień jest dla mnie oczywista

Hmmm
@Tola

Lider zmiany to lider zmiany a nie zastępca kierownika. Jak sama nazwa wskazuje lider zmiany, prowadzi 'zmianę' podczas nieobecności kierownika. Nie ma takiego samego zakresu jak kierownik, bo inaczej zarabiał by podobnie a nie o tysiąc zł mniej. Nie dajcie sobą pomiatać. Pozdrawiam

Ona
@Lider

Lider....czyli więcej za mniej. Zarabiasz parę stówek więcej od kasjera a jesteś od wszystkiego. Ot tak to sobie góra wymyśliła. Niewdzięczna funkcja. Z perspektywy czasu nigdy więcej....

Tak
@Ona

Dokładnie jest tak jak piszesz. Niewdzięczna funkcja. Już nie wspomnę że KR traktują liderów jak nic nieznaczące ogniwo. O wszystkich sprawach rozmowy tylko z kierownikiem a ty jesteś tylko pionkiem,który musi się zgadzać na wszystko.

Lider*
@Lider

Oczywiście,jak nie ma kierownika lider go zastępuje czyli wykonuje obowiązki kierownika

Lider*
@Hmmm

Nie zgodzę się lider zmiany to poprostu zastępca kierownika więc jedno jest pewne kierownika nie ma zastępuje go lider

Tola
@Hmmm

Ja nie pisze co mi się wydaje tylko taki jest zakres obowiązków lidera. W takim razie jak masz zrobić np kopertę lub inwentaryzacje sejfu to dzwonisz po kierownika w czasie jego nieobecnośći? Proszę was drodzy liderzy przestańcie się ośmieszać. Kierownik dodatkowo prowadzi cały sklep i wykonuje polecenia wszystkich nad sobą tak ja wy wykonujecie polecenia kierownika a kasjerzy wasze.

@Lider

Lider robi to co sprzedawca i prowadzi zmiany

.A.

Może masz za dobre? Może nie masz doświadczenia w handlu, bo to jest "mile widziane" przy składaniu CV. Może ktoś z pracujących osób w tym Pepco Ciebie kojarzy i nie chce? Może nie spodobałaś się pani kierownik? Może jesteś za młoda/za stara. Możliwości jest wiele.

Kuka

Miałam to samo.Moje cv kilka razy było odrzucane mimo, że ogłoszenia notorycznie się ukazywały.Z tego co zauważyłam jest to dość częste zjawisko.Czym się kierują przy zatrudnianiu trudno orzec.

.A.

Co do CV to faktycznie, tragedia jest jakie potrafią być dostarczane. Brak w miarę profesjonalnego zdjęcia, brak adnotacji o przetwarzaniu danych osobowych, bez których nikt nawet nie może do delikwenta zadzwonić w sprawie rozmowy, masakra.

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Ola

Do osób ze sklepów z 5 etatami, 2 funkcyjnymi i skróconymi godzinami. Ile godzin sklep czynny ?

@Ola

9:00-19:30 poniedziałek-piątek 9:00-18:00 sobota 10:00-17:00 niedziela ( jeżeli handlowa)

Agata kierownik

W styczniu minął rok jak zostałyśmy w 5. Kiero, lider, 3 kasjerów. Jak funkcyjna idzie na długi urlop to kasjerka dostaje aneks na lidera.

@Agata kierownik

Wcześniej w jakich godzinach mieliście otwarty sklep ?

@Ola

Poniedziałek sobota 9:00-20:30 Niedziela 9:00-17:00

Mmm
@Agata kierownik

I dobrze się wam pracuje w 5 ? Przecież jeśli wypadają urlopy to jesteście po dwie na zmianie ...jakieś nagle zachorowanie czy cokolwiek innego to musi być masakra . To się odbija na wyglądzie sklepu , pracy i a przede wszystkim na was ..

Frank
@Mmm

W tej firmie nie wolno chorować. Urlopem też zarządzają......

Z-ca
@Agata kierownik

Utargów pewnie nie wyrabiacie , bo jak zmiany 1:1 to nie możliwe żeby chociaż sklep żatowarowac Zero urlopów, l4

Lola
@Mmm

To trzeba się martwić i pracować codziennie z tego później musisz zejść bo nad godz nie chcą płacić bo oszczędności ????i ewentualnie ktoś z innego sklepu przyjdzie do pomocy i dwa sklepy mają po (usunięte przez administratora)

@Z-ca

Robimy budżety, palety mamy średnio 6 w tygodniu. Urlopy w tamtym roku były wydane do końca października wszystkie, zwolnienia się zdazają i wtedy pracujemy po dwie. Ale najważniejsze, że mam na prawdę fajna, zgrana i ogarnięta załogę. Sama też stoję na kasie, sprzątam, robię dostawę i zmywam podłogę.

Mk
@Mmm

Firma ma chyba w głębokim poważaniu Nasze prawa choroby i urlopy.. masz zapieprzać az pot z (usunięte przez administratora)....bedzie leciał, klient przyjdzie napluje Ci w twarz a ty masz grzecznie podziękowac z uśmiechem na twarzy..Co do urlopow po grzyba planujesz urlop roczny jak do ostatniego dnia masz trzymać kciuki aby nic sie na sklepie nie wysypało i pozwolili Ci na niego pójść. Dla osob zastanawiajscymi sie nad kariera w tej firmie radze szanowac swoje zdrowie i omijac łukiem..bo premii brak a kokosow też się nie zarabia

Hej wszystkim

Mam pytanie, bo planowana jest nowelizacja kodeksu pracy, czytalam, że rząd chce wprowadzić druga przerwe 15 minutowa jeśli praca jest powyżej 9 godzin. Czyli jeśli będę w pracy 9 lub 12 godzin, to dobrze rozumiem, że będę mogła mieć druga przerwe 15 minutowa???

Liza
@Hej wszystkim

Dziwne pytanie. U nas chodzisz jesc kiedy chcesz. Dziewczyny są caly dzien w pracy, mają jedna przerwę 15 min a potem w okolicach wieczora zawsze idą na drugą i nikt nie ma z tym problemu

@Liza

Dziwne pytanie? Fajnie, że u Was chodzisz kiedy chcesz i nikt nie ma u ciebie z tym problemu. Nie interesuje mnie jak jest u Ciebie na sklepie, ale jak jest według przepisów.

Sis

Wyrabiacie budżety w ostatnim czasie? Wszedzie też taki słaby ruch ?

Petit
@Sis

U nas ruch w porządku. Nawet większe utargi niż zazwyczaj. Ale budżet tak wywindowany w kosmos, że wyrobienie jest zwyczajnie niemożliwe ????

Kaja

Hej, jak wygląda sytuacja przy długotrwałej nieobecności kierownika? Czy lider musi przejąć jego obowiązki? Kto decyduje w sprawach NL?

Lena

Od czerwca do września będą inne godziny pracy ? Czy dalej 12h?

Siedzę czytam gaśnicę
@Lena

"My na naszym sklepie chcemy pracować 12h i tak pracujemy. Chcieli nam zmienić godziny pracy na krótsze, ale my chciałyśmy pracować dłużej dla klienta i nam wydłużyli. Jesteśmy jako zespół zgrane i zgadzamy się ze sobą w 90% przychodzimy pół godziny wcześniej żeby móc razem wypić kawę/herbatę na nowym socjalu przed pracą. Dzieci mamy odchowane. Kierowniczka nawet prawnuki już ma i razem się możemy wykazać w pracy. Sklep zawsze na błysk. Klienci zadowoleni. Towar wyłożony na czas. Kurz na sklepie nie istnieje. Mimo wieku nowy system ogarnelysmy.niedocoagniecia przeczekamy. Sielanka. Wypłata na czas." - A nie wróć to tylko mokry sen Alexandra Wielkiego

Kiero

Hej, hej, czy jak mam 4 cale etaty i 2 osoby na pol etat moga mi zabrac polowke? Bo chodza pogloski ze tak ?? Cz ktos tez juz tak mial ?

Awkkkard

Hej jestem na wypowiedzeniu z Lidera, ponieważ to co się dzieje w tej firmie to masakra. Nakład pracy w stosunku do wykonywanej pracy to istna kpina. Ile razy mi się naruszył związek przez to ile nerwów i problemów z pracy przenoszę z pracy do domu i obrywa mi się to w relacjach z najbliższymi. To zaważyło nad wszystkim. Kierownik poszedł na zwolniene ciążowe. 3 miesiące szukali nam kierownika, a ja przez ten czas sprawowałam piecze nad sklepem. Usłyszałam chociaż dziękuję? Albo dostałam aneks do umowy na ten czas? A skąd! Nie chcieli mi dać. Znaleźli kierownika, który zaczal drygowac wszystkimi oprócz mnie, bo sie nie dalam. Oczywiście żadnej walki nie było o mnie, bo ja powiedziałam dość takiemu traktowaniu. Czas New Looków, akurat mój sklep na razie nie przechodzi, bo jesteśmy świeżym sklepem, ale to co słyszę to jest tragedia. W ogóle nie przemyślane i po co w ogóle ten new Look jest? Mamy pracowaćzm, czy wylegiwać się na kanapie w socjalu podczas 12h? Bo takie też mam system pracy u siebie. Kpina...

Expert

Sami tolerujemy i utrzymujemy taką (usunięte przez administratora)jak Pepco. Lepiej kupić rzecz dobrej jakości, zapłacić 2 razy drożej i mieć ją 4 razy dłużej, niż ciągle kupować tanie buble w Pepco. Nie jesteśmy już na etapie bidy zaraz po (usunięte przez administratora) ani po Tusku (wypłaty po 3-5 zł/h). Lepiej wydać raz na rok 100 zł niż 50 zł w Pepco, ale 4 razy w roku. To proste. Jak dobrze policzymy, to wychodzi, że kupowanie w Pepco jest drogie. No i kupując rzeczy porządne na dłużej oszczędzamy środowisko naturalne, produkujemy mniej (usunięte przez administratora) Nie wiem, dlaczego ludzie tyle tam kupują.

@Expert

Pepco ma bardzo specyficzny typ klienta. To najczęściej osoby dość ubogie umysłowo, roszczeniowe i chamskie. Stare baby które się nudzą, mamuśki z dzieciorami - takie osoby nie myślą w taki sposób jak Ty. Byle po taniości, byle jak najwięcej. Ci ludzie nie patrzą na jakość, skład materiałów, mają gdzieś, że buty za sezon się rozpadną, a kurtka zimowa cała się wykulkuje. Nie dbają o środowisko, nawet o swój własny wizerunek nie dbają. Przecież co zimę można kupić nową kurtkę. Po co inwestować w porządny płaszcz na lata, jak kurtka w Pepco jedynie za 60 zł z poliestru też jest ok. To brak edukacji, brak jakiejkolwiek wiedzy na temat czy jest jakość produktu. Mają nudny żywot i dla nich ozdabianie swoich domów tandetą z Pepco to jedyny sens życia. Mam u siebie stałą klientkę, która lubuje się w pozłacanych dodatkach. Kiedyś narzekała, że jej mąż narzeka, że ona prawie codziennie jest w Pepco. A mi automatycznie zrobiło się szkoda tego faceta, bo jaka to radość z życia z osobą, która świata nie widzi poza dyskontem. Ten sklep jest utrzymywany właśnie przez takich klientów - (usunięte przez administratora), znudzonych życiem, bez wartości i szacunku do własnego pieniądza.

@.A.

Obrażanie innych jest za to takie super fajne. To teraz mi napiszcie najmądrzejsze po co mam kupować dziecku kurtkę porządną za 200 zł na "lata" która w przyszłym roku będzie za mała ? Mam doszyć materiału czy co? Ja z szacunku do pieniądza nie wyobrażam sobie kupować tak drogiej kurtki tylko na jeden sezon ;) Tak samo z ubraniami. Tak kupuje też ciuchy produkowane w Polsce za nie małe pieniądze i wiecie co wam napiszę ? Syn w wieku przedszkolnym masakruje je w tym samym tempie co pepcowe za 20 zł .. Więc nie rozumiem sensu przepłacania. Pieniądze można zaoszczędzić na coś innego w tym momencie. Podejrzewam że jesteście osobami ograniczonymi jak wszystkie sławy świata co lecą prywatnymi samolotami na konferencje apropo zmieniania świata bo kryzys klimatyczny...

Odeszłam rok temu. Pracowałam od pierwszych chwil pepco. Więc naprawdę długo. Cieszyłam się z każdej zmiany i z tego jak rozwija się firma. Do momentu Treworow i Aleksow. To co ci panowie zrobili z tą firmą to dramat. Oni nie zwalniają ludzi oni doprowadzają do tego że ludzie sami odchodzą. Każdy szanujący się i wartościowy człowiek odejdzie. Zostaną tylko ci co nie mają do siebie szacunku i nie wierzą siebie. Bo powiem wam tak dziewczyny. Za ścianą pepco jest lepsza praca. Lepiej traktują ludzi. Tylko uwierzcie w siebie. Bo potraficie pracować. Inni to docenią. Głowa do góry. Z tego statku trzeba uciekać. Sięga już (usunięte przez administratora).

Frania

Czy to możliwe żeby na sklepie był kierownik, dwóch liderów i dwie kasjerki?

Karpatka
@Frania

Obiło mi się coś o uszy, że załogi maja być 5-osobowe,ale czy to prawda??

Frania
@Karpatka

Właśnie u nas tak będzie. Z 6 osób zostanie 5 i zastanawiamy się czy moze być tak jak napisałam u góry. Kierownik, 2 liderów i 2 kasjerki. Czy może tylko kierownik, lider i 3 kasjerki

Lider.

Tak . Możliwe.

My tak pracujemy. 5etatow. Kiero lider i 3 kasjerki

Kierownik
@Frania

Niestety ta gorsza opcja, czyli kierownik,lider i 3 kasjerów. To jest opcja gdzie kierownik lub lider nie może wziąć pełnego tygodnia urlopu bo druga musiałaby być w pracy za nią cały tydzień. To jest opcja pracy po 2 osoby na zmianie. Da się?! Da się. W Pepco tylko parasola w (usunięte przez administratora) nie da się rozłożyć

@Marta

W jakich godzinach sklep czynny ?

Ciekawe

Podobno będzie redukcja etatów slyszalyscie juz ?

Zoe
@Ciekawe

Będzie redukcja do końca maja. Zostanie po 5,6 etatów na sklep

Kiero
@Zoe

Skąd taka informacja ???

fan
@Kiero

bo to juz sie dzieje na sklepach, u nas obcięli 1 etat.

Czekolada
@Ciekawe

U nas kierowniczka nic nie mówi że będą zwolnienia a my i tak wiemy że coś takiego nastąpi, po tym jak usłyszałyśmy rozmowę naszej kierownik z rejonowa.

Buba
@fan

Obcieli tzn. dali wypowiedzenie, czy skonczyla sie umowa u nie przedłużyli? Moja kierownik twierdzi, ze nie beda zwalniac, bo to pod grupowe podejdzie, a wtedy odprawy trzeba wyplacic - ponoc maja czekac az uniwa sie skonczy i wtedy papa

Czesia
@Buba

Skoro do końca maja ma się zakończyć redukcja na każdym sklepie to wątpię w to że akurat na tych sklepach komuś będzie kończyć się umowa. Wypowiedzenia posypią się i to bardzo

Gosik
@Czekolada

Oczywiście że nic nie mówi..... Posypały by się same L4 Robią to po cichu w białych rękawiczkach. Mydlą oczy pracownikom

Agata kierownik

W moim rejonie w ciągu ostatnich 2 miesięcy zwolniły się 4 "stare" kierowniczki- od 10 do 13 lat w pepco. Awansowały gwiazdy, które zawsze mialy najwięcej do powiedzenia i wszystko wiedziały najlepiej. Efekt jest taki, że 4 sklepy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Rejonowa załamuje ręce i nie wie co robić. New look zbliża się wielkimi krokami a panie kierowniczki boją się nawet do administratora zadzwonić. Śmiech na sali. Niech zaczną doceniać swoich pracowników.

Agata kierownik

Im się przewraca już w głowach. Co ich obchodzi co mam w swoim telefonie prywatnym??? Mogę mieć prywatna grupę że swoimi koleżankami z pracy i oni do tego nie mają prawa wsadzać nosa.

Gabi

Niedawno wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim. Z tego co wiem mają być zwolnienia u mnie w sklepie. Mam umowę na czas nieokreślony. Czy mogę zostać zwolniona? (Pracuje 4 miesiąc)

Karpatka
@Gabi

Czy którejś z was zmniejszyli etat z całego na np. 0.75 etatu??

Gabi
@Karpatka

Nie, wszystkie mamy całe etaty

Tere fere
@Gabi

Niestety możesz, w przypadku redukcji etatów nikt nie jest bezpieczny. Umowa ja czas nie okresl niestety,też już nie daje żadnej gwarancji

JJ

Rejonowe kłamią nam prosto w oczy zwłaszcza jeśli chodzi o(usunięte przez administratora).Tą kobietę powinni czym prędzej wyrzucić.Zastraszanie pracowników na każdym kroku, a mydlenie oczu kiedy jesteś potrzebna (potrzebny).Wiele ma na sumieniu i broni własnego(usunięte przez administratora). Kłamie jak z nut. Ma paru sługusów (usunięte przez administratora) tzn Panie wielmożne kiero z rejonu.Myśli że ma dzięki temu przewagę.Mam nadzieję że przyjdzie taki dzień i pracownicy (oczywiście ci mądrzejsi) pokażą tej Pani że są więcej warci niż (usunięte przez administratora) i odwrócą się od niej tym miejscem na ciele gdzie słońce nie dociera.Oczy jej się otworzą . (usunięte przez administratora)Pani regionalna też powinna co nieco się dowiedzieć jak jej podwladna traktuje zwykłych pracowników....(usunięte przez administratora)Zero szacunku do drugiego człowieka WSTYD

Bibi80

Atmosfera z Panią kierownik rejonu jest fatalna. New look na jednym ze sklepów jest tragiczny, brak normalnych warunków do pracy oraz zjedzenia posiłku. Pani Walczak nic sobie z tego nie robi, potrafi przyjechać na chwilę pośmiać się z tego, zwrócić uwagę że to nie spa - wypić kawę i uciec. Mało kompetentna osoba która zapewne przypadkiem dostała te posadę. Jakby jej tak zabrali autko służbowe i podcieli skrzydełka to by wiedziała jak to jest pracować tak jak my pracujemy.

@Bibi80

Mogłaś powiedzieć to prosto w oczy a nie ukrywać się pod Nickiem. Jak dotychczas miałyśmy okazję pracować z Panią Walczak i jakoś wszystko bylo bardzo dobrze zorganizowane. Prace przebiegają sprawnie. A jak komuś jest ciężko pracować to będzie miał zawsze jakieś ale......

@Bibi80

Bzdura totalna, jeżdżę na New Looki i wiem co piszę. M. Walczak w chwilach tylko możliwych przyjeżdża do nas i pracuję razem z nami, nigdy nie odezwała się do nikogo w ten sposób co piszesz. Organizacja jest na najwyższym poziomie, wiadomo co się dzieje jak jest remont w domu a co dopiero na sklepie warunki są jakie są, jeśli oczekiwałaś czerwonego dywanu to sory. Może chciałabyś się zamienić miejscami z Panią Moniką i wtedy zobaczymy jaka kompetencja by z ciebie wyszła.

ZA
@Bibi80

Tylko taki trol internetowy jakty może wypisywać takie bzdury. Jesteśmy sklepem newlookowym i jeździmy też na wsparcia na inne sklepy. KR Monika jest już o 8 na polu bitwy i pracuje razem ze wszystkimi. Rozwala palety, układa towar. Dostaje telefon, to wsiada i jedzie na kolejny sklep, bo coś tam się wykrzacza. Przebywa z nami można powiedzieć do końca. To, że nie ma socjalnych luksusów to chyba wiadomo., Na każdej budowie są warunki polowe, ale żadna normalna osoba nie będzie nikogo za to winiła. Warunki są jakie są, ale krzesła i stół stoją i można zjeść. Chyba nie dostałaś nigdy pożądanie w kość i nie znasz prawdziwej pracy, bo byś się 3 razy zastanowiła zanim coś takiego napiszesz. A tak swoją drogą... .szukasz zemsty? Słabe to, ale słabi ludzie mają to do siebie, że chowają się za nickami i szkalują innych żeby połehtać swoje marne ego. Pozdrawiam ozięble

xyz.
@Bibi80

Prawda jest taka, ze każdy na tej stronie może z anonima napisać CO CHCE ( nie koniecznie prawdę bo ktoś komuś podpadł ktoś kogoś nie lubi bo ktoś komuś każe ( :) ) I zawsze uważałam, ze Ci którzy wylewają swoje frustracje z anonima maja najmniej do powiedzenia. Co to p. Moniki to naprawdę świetna zawsze uśmiechnięta życiowa babka. Również uczestniczyłam w new looku i widziałam jak ciężko pracuje razem z Nami.. Musi z wszystkimi mieć kontakt ( odbierać jeden telefon za drugim ) , wszystko ogarniać wszystkiego pilnować w kilku sklepach JEDNOCZEŚNIE szczerze mówiąc PODZIWIAM , ze tak daje radę. Po drugie najważniejsze rejonowi nie są od pomagania nam na sklepach.. oni są od weryfikowania pracy na sklepie… a to ze nam pomaga to jej dobra wola i właśnie świadczy o niej ze jest super pomocnym człowiekiem i ze zawsze i wszędzie Pomoże „ swoim dziewczyna „ dodam jeszcze ze to ze pomaga sama z siebie dodaje reszcie energii bo to jest większe wsparcie niż wytykanie palcem błędów .

Daria
@Bibi80

Głupota totalna... Byłam przy pomocy w jednym ze sklepów na New Look i Pani Monika razem z nami pracowała ! Chyba nigdy remontu w domu nie miałaś skoro dziwią Cie warunki podczas tej akcji.. przykre jak ludzie potrafią tylko pisać bzdury i ukrywać się pod nickiem , gdyż brakuje odwagi by powiedzieć wprost bądź po prostu maja świadomość ze to stek bzdur. Pani Monika jest najlepszym KR jakiego kiedykolwiek miałam . Zawsze pomocna , usmiechnieta , konkretna i bardzo ogarnięta babka . I pracuje również tak jak my a nawet i bardziej! Nie raz na sklepie z dziewczynami palety rozwalała ze swojej dobrej woli! No cóż... skrzydełka to chyba ktoś podciął Tobie i trochę w główce się poprzewracało . Zajmij się czymś bardziej pożytecznym , bo obsmarowywanie w necie porządnych ludzi Ci nie wychodzi.

Jeździsz na New Looki masz te wyjazdy w godzinach pracy cxy nadgodziny ?

Gocha
@Bibi80

Zanim zaczniesz kogokolwiek oczerniać i wchodzić w jego kompetencje , to wejdź w jego buty .... Rozumiem ,że Ty je masz.... to zacznij ogarniać "X" sklepów w rejonie przy takiej akcji. Zapewne wiesz jaka to presja czasu , dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.... To nie Ty za to odpowiadasz , Ty wrócisz do domu i masz w nosie . ...... Atmosfera z Panią kierownik jest zawsze rewelacyjna , bardzo pozytywna i empatyczna osoba . A konstruktywny OPR trzeba wziąć na klatę, a nie pluć jadem

Zouza
@Bibi80

Ja nie mogę ?To co tu piszesz to jakaś bzdura. Byłam już 4 razy na pomocy New look i p. Monika (usunięte przez administratora) Z Nami jak motorek. Wykładała, pakowała, sprzątała. W międzyczasie załatwiała mnóstwo innych spraw. Nie przyszło Ci do głowy że może być po prostu zmęczona. Średnio była 2 -3 razy dziennie na sklepie. Ja nie mogę kobita daje z siebie wszystko, bez dnia wolnego a Ty wyłapałaś jeden jakiś moment. Ogarnij się .

Ola

Czy nowy kierownik może rekrutować nowych pracowników?

Jesli kierownik idzie na długie L4 to lider dostaje aneks na kierownika do jego powrotu, czy pełni jego obowiązki w ramach swojego stanowiska? Ja to u Was wygląda?

A czy lider przy długotrwałym zwolnieniu kierownika musi się godzić na jego zastępstwo i sprawowanie jego obowiązków ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1399.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1217, z czego 116 to opinie pozytywne, 358 to opinie negatywne, a 743 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 686 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.