Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Asia

Czy do was dziewczyn z nowym systemem tez dotarła informacja, ze jest zakaz używania rabatu pracowniczego bo coś im sie nie zgadza w systemie ? I niewiadomo kiedy będzie można z niego znowu skorzystac

Nanane
@Asia

Nie. Jedyne co pisali, to że na nowym systemie nie można użyć zniżki z kodem ze starego i "pracują nad rozwiązaniem problemu". Wystarczy wejść w generator kodów i stworzyć nowe. Wtedy nosisz dwa kody i używasz zniżki zależnie na jakim sklepie jaki jest system. Ale na nowym systemie nie odejmuje tej zniżki ani na sapie, ani w raportach. Więc trzeba sobie tego po prostu pilnować. Chyba założymy zeszyt i będziemy wpisywać zakupy. Nowy system miał wiele ułatwić a tak na prawdę cofamy się w czasie o jakieś 5 lat ze wszystkim...

Lech

Hej, orientuje się ktoś jak dodać dziecko do ubezpieczenia w SAP? Podobno Pepco za urodzenie dziecka wysyła paczki, ktoś wie gdzie to trzeba zgłosić?

Abc
@Lech

Skontaktuj się z kadrami :) ja urodziłam niedawno, ale nic nie dostałam. Kadry wiedzą, bo wysyłałam wniosek o urlop macieżyński. Jakoś nie zależy mi na tym, więc nie wiem co dalej :)

Kierownik

Witam. Pracuję prawie 10 lat w tej firmie jako kierownik. I powiem szczerze że nie myślałam że doczekam czasu w którym rozpoczął się proces rozpadu firmy. Kiedyś była fantastyczna atmosfera, cudowni i pomocni ludzie. Po objęciu władzy przez Pana Trevora (Tresco) firma leci tylko w przepaść. Zwolnienia pracowników ale w białych rękawiczkach, żeby nie było że grupowe, optymalizacja, koszty. Panie Trevor nam nie potrzebne są piękne pomieszczenia socjalne tylko szacunek, nie potrzebujemy new lookow tylko rąk do pracy bo grafik to ludzie. Związki zawodowe może czas wyjść z ukrycia? Po zwolnieniu 19 osób na szczeblu centralnym w tym K. Rejonów, K. Regionów, Dyrektorów dziwnie o was cicho. Radku Spychalski, Robin Taylor, Marcinie Stańko....firma budowana przez lata upada jak Tesco

To ja
@Kierownik

Wszystko sie zgadza a można by o tym ksiażke napisac Ja tak na szybko bo czas prywatny jest cenny Te cale New Looki to jakies wielkie nieporozumienie Firma remontowa ślimaczy sie z tym wczystkim nic nie zrobione ale sklep otwarty Przerwa w pracy? Na New Lokku nie ma gdzie usiasc spokojnie i zjesc Tak jak ktos juz pisał odzież brudna Masakra Mozna pisac i pisac Chyba nadszedł czas ewakuowac sie z tego tonącego okrętu

Qaz
@Kierownik

Teraz info że będą wizytacje z jakimiś nowym kolesiem zatrudnionym pewnie za grube pieniądze. Mam jedno zasadnicze pytanie po co zmienialiście system gdzie w starym wszytko działało beż zarzutów a tu dzień w dzień coś, system nie widzi kasetek ,duże niezgodności w gotówce, ba prymityw brak internetu klient nie zapłaci Gotówką. I te dziwne komentarze rejonowych że pracownicy piszą uwagi na temat firmy....co prawda boli pana Trevora i resztę świty? Pan przezes to powinien sprzedawać znicze pod cmentarzem bo to jedyna dobra decyzja że popularne świeczki a la treworki dobrze się sprzedają.Gość był w okresie gdy tesco szło na dno teraz pepco ,po co a no po to by przygotować firmę do albo przejęcia albo rembrandingu

Expert
@Kierownik

Spychalski, Stańko, Taylor - już ich nie ma. Zrobili swoje i mogli a nawet musieli odejść. Teraz jest nowy etap: z rozwijającej się firmy z dość znośną atmosferą zrobiło się typowe (usunięte przez administratora)korpo z cięciem kosztów po bandzie i maksymalizacją zysków dla afrykańskich właścicieli. Koleś przypominający niedźwiedzia, który rozwalił Tesco dostał nowe zlecenie i działa z energią nakręconego (usunięte przez administratora)i nie spocznie dopóki celu nie osiągnie :)

Raf
@Expert

Korpo to to jest tylko pod względem wielkosci, a tak naprawdę to nadal jest zwykły Januszex. Zero procesów, nikt nad niczym nie panuje. Dramat.

korpo
@Raf

niestety prawda korpo tylko z nazwy, zarządzanie leży, odpowiedzialność leży, planowanie dramat wszystko na ostatnią chwilę jest wiadome, organizacja pracy dramat! najniższy poziom sprzedaży - sklep musi to wszystko drzwigać

Rozczarowana
@Qaz

Nie wiem jak jest w innych miastach, ale w Poznaniu w sklepie gdzie jest nowy (beznadziejny) system MY jako pracownicy nie możemy zrobić zakupów jako pracownicy. Po wprowadzeniu system nie było z tym problemu, a teraz...idźcie na zakupy, gdzie jest stary system. Masakra jakaś. Nie ma się co dziwić, że starzy pracownicy odchodzą

Wesqa
@Kierownik

Powiem wam , porażka....właśnie jestem w trakcie NLook i (usunięte przez administratora) jak cholera....gdzie ja mam usiąść i odpocząć, coś zjeść itp. Panowie z ekipy remontowej sami nie wiedzą, co mają zrobić....ślimaczą się, codziennie przychodzą na nockę o różnych godzinach.......

kiero
@Kierownik

zgadzam się w 100% , najgorsze że po new look wszyscy dostaliśmy po du.. , styrani bo była jedyna okazja lepiej zarobic , a teraz przetowarowani, bez magazynów, z durnym systemem , który zabiera nam tyle czasu w obsłudze, zmiany cen - bo wyprzedaż nie wchodzi faktury które nie współpracują z drukarkami i trzeba w biurze na nowo robić , a mam pytanie co z championami, bo zamówienia na papier i rolki to chyba co tydzień będzie trzeba robić jak się ma jeszcze kasy samobsługowe a jeszcze HHT- palety nie wszystkie do dzisiaj są w systemie, ciągle trzeba robić zgłoszenia. Uwielbiałam moją pracę a teraz boli mnie że patrząc na ludzi z którymi jeszcze pracuje , widzę zmęczenie frustracje i zniechęcenie, a jeszcze przez te zmiany cięcia etatów i odechciewa się dalszej współpracy. z tą firmą, zresztą coraz więcej słyszę że intensywnie szuka coś innego.

kkk
@Kierownik

BO TO PRAWDA ..TUTAJ JUZ NIKT NIE SIEDZI NA PEWNYM STOŁKU. KRÓLIKI DOŚWIADCZALNE , klienci już komentują o kasy samobsługowe to zaraz was pozwalniają. System który wprowadzili to jakiś koszmar. Sklepy wyglądają koszmarnie bo kosmetyka 2 osoby na zmianie, palety , ciągle latanie do kasy bo wyprzedaż nie wchodzi ,zwroty, faktury na dwa sposoby sklep i biuro ..Paragony wychodzą za karę, druga rzecz zero oszczędności to samo dotyczy faktur . ..Alex wymyśla wyprzedaż na już , w tym dniu też folder a my okrojonym składzie. To już nie jest praca która lubiłam to (usunięte przez administratora) ludzi...za marne pieniądze poza tym budżetów już mało kto robi a kradzieże i wyniki inwentaryzacji coraz gorsze. Ludzie szukają pracy , bo mówią że w domu jak mają wolne nic nie są w stanie zrobić ze zmęczenia.

@kkk

Cała prawda , jak ja się cieszę że odeszłam.W sklepie w którym pracowałam przyszła nowa p.kierownik i pokazywała co potrafi zrobić kosztem wychodzenia po czasie. Teraz mają NL i nie ogarniają tego. zamontowali kasy samoobsługowe i będą ciąć etaty.

Na szczęście Były pracownik

Jest źle a będzie jeszcze gorzej.... To już się dzieje... Nie pozwólcie mydlić sobie oczu bo Was (usunięte przez administratora) na każdym słowie.... Mówią to co chcecie usłyszeć.... Pracy za 3 osoby,bałagan okropny ..... Nie bójcie się zmian . Ja odeszłam i to najlepsza decyzja w moim życiu. Nie żałuję i wiem napewno iż nawet jako klient do żadnego Pepco nie wejdę.

Basia

Też się zastanawiam nad ucieczką z tego tonącego w.....okrętu. Rejonowi zachowują się jakbyśmy byli ich własnością. Zero przemyśleń i refleksji, byle do przodu, żeby regionalna była zadowolona! Wartości o których tak trąbią nie mają przełożenia na rzeczywistość nawet w 10%.

@Basia

Nie ma co się zastanawiać,lepiej nie będzie .Pamiętacie sieć Tesco? Już jej nie ma.

Łucja
@kiero

A ja jestem zainteresowana pracą i chyba jednak spróbuję. Trochę mnie tylko dziwi, że tak jak napisałaś jest mało magazynów. Myślałam, że akurat Pepco z tym nie ma problemu. Bo jeżeli chodzi o kasy samoobsługowe to jest to naturalna kolej rzeczy, tak będzie wszędzie, takie czasy :) Może wszystkich od razu nie zwolnią bo kasa samoobsługowa palet nie rozpakuje... Powiedzcie mi tylko bo może przeoczyłam we wcześniejszych komentarzach, ile taki nowy kasjer-sprzedawca zarabia na rękę?

Sena
@Łucja

Ile ? A najniższą krajową plus ewentualną premia za wyrobienie budżetu , hehe . Ludzie myślą że jak "taka wielka" firma to i płaci a tu figa z makiem paniusie ...

Umowa

Dziewczyny mam takie może i głupie pytanie, ale czy okres pierwszych 3 miesięcy nie wlicza się do 33 miesięcy, żeby dostać umowę na stałe ? Bo już chyba zgłupiałam. Powinnam dostać umowę na czas nieokreślony, po max 3 umowach,nie przekraczających 33 miesięcy.

Tola
@Umowa

Ilość umów nie ma znaczenia. Liczy się każdy przepracowany dzień. Umowa na czas określony może być do 33mcy później musi być na stałe.

Bela
@Tola

Pytanie było czy okres 3 miesięcy się wlicza. Otóż okres próbny nie wlicza się do tych 33 miesięcy po których dostaje się umowę na czas nieokreślony

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Ja Pepco

Ja też daje wypowiedzenie, niech sobie sami pracują Ci zakłamani ludzie. Niech robi moja kierowniczka najlepiej razem z Rejonowa. krzyżyk im na drogę, a my dziewczynki do przodu. Pracy jest sporo. Pozdrowienia dla przemądrzałych kiero.

Donia

Byłam dziś na zakupach, chciałam kupić kilka potrzebniejszych rzeczy do kuchni, oraz lampę. Pani w rudych włosach, na kasie była wściekła na coś, jakby to była wina klientów. Opryskliwie zaczęła się do mnie odnosić, jak zapytałam o tłuczek to nie wiedziała gdzie jest dany asortyment, patrzyła w telefon głupio coś odpowiadając typu syn ważniejszy pani to poszuka. Nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta. Tam cała załoga powinna być do wymiany, raz na jakiś czas jedna Pani przy dobrym humorze odwzajemni uśmiech lub odpowie dzień dobry. Zero poszanowania człowieka! Inni czekają w kolejce na pracę, a tam ktoś zatrudnił ludzi z przypadku lub desperacji. Pepco to mój ulubiony sklep ale niestety do siedziby na ulicy nakielskiej już się nie wybiorę.

@Donia

Cała załoga do wymiany....już się załoga wymienia w większości sklepów zapewne. Bo klienci coraz bardziej opryskliwi i wredni. Nawet święty takiego chamstwa nie zniesie. Dwie osoby na zmianie i zaskakuj koło jaśnie Pani. Towar sam na półeczki nie wskoczy.

Klient
@Ona

Dokladnie .... Jestem klientem lecz doskonale rozumiem ciężką pracę jaką jest praca w handlu. Wg.zasad klient ma zawsze rację, ma prawo być arogancki,chamski i niekulturalny w stosunku do kasjera a kasjer nie może nic. Pepco to nie Butik proszę Pani tylko sklep Samoobsługowy. To jacy potrafią być klienci wie tylko osoba po drugiej stronie lady. Proszę iść do butiku ,tam Pani zostanie należycie obsłużona.

Ona

Nie pozwalamy.... Tylko odpowiedź jest jedna nie ma nadgodzin, optymalizacja etatów. Czas szukać nowej pracy...

KR Monika W.

Moze w końcu trzeba przestać zyc tymi New Lookami? Zobacz co sie dzieje na sklepach jak pracują kierowniczki że kasjerka jest sama na sklepie, wychodzenie co chwile na papierosa itp. Pogaduszki w socjalach a ty sama na sklepie na kasie jak taki tyran. Ludzie prosza o pomoc a tu zanim zakonczy sie palenie to jest afera ze co tak długo nie przychodzi pracownik. Nie które kierowniczki nie powinny mieć tego stanowiska bo wcale nie ogarniają tego. Tylko brać wypłaty a później jak przychodzi co do czego to pretensje.

Gosik
@KR Monika W.

Większość Kierowniczek jest albo z przypadku,albo z głupia farta....Nieogarnięte, nie znające się kompletnie na prowadzeniu sklepu ani tym bardziej na swoich pracownikach....Nie potrafiące dobrze zrobić grafiku zero kompetencji odnośnie przygotowania sklepu do inwentaryzacji bałagan na sklepie..... Błąd za błędem.... Niejednokrotnie zwykły kasjer bardziej wykształcony, kulturalny niż Kierownik sklepu Pepco

Tak
@Gosik

Tak to prawda. Moja kieraska wcale nie wspiera naszej załogi wiecznie o wszystko ma pretensje i obgaduje każdą po kolei i tu jest jej błąd. Miałam kierownika co potrafiła nas zmotywować do pracy a ta tylko narzeka na firme i ludzi którzy w niej pracują a sama od siebie nic nie wnosi. Tylko obgaduje wszystkich.

Jastrząb
@KR Monika W.

Prawda w naszym sklepie lider przychodzi w wolne dni do pani kierownik żeby w biurze wypił kawkę i pogadać i tak od 9 do 12 a kasjer sam stoi na kasie ,a spróbuj użyć dzwonka na kierownika to jeszcze oburzenie .

Danka
@KR Monika W.

Kasjer stoi na kasie,obsługuje klienta ,poleca produkty przykasowe,wieszakuje i odwiesza ciuchy,dzwonki co pół h ,obserwowanie kto wchodzi dzień dobry na powitanie .... Brak czasu aby podrapać się po (usunięte przez administratora) Milion rzeczy na raz dla 1 kasjera.... Lider natomiast lub kierownik wystawia sobie magiczny stoliczek,partię bielizny typu staniczki i majteczki i tak pracuje ciężko... W między czasie co najmniej 15 wyjść do socjala lub do biura aby podjeść co nieco i posiedzieć oczywiście bo bielizna przecież taka męcząca... Dodatkowo z 10 połączeń do synusia lub córeczek czy kupka była twarda czy raczej miękka. Telefon do KR jaki to ma zespół nieogarnięty i pogaduszki i obgadywanie oczywiście na 1 planie. W trakcie pracy telefony niekończące się do innych kiero bo przecież czymś czas trzeba zająć aby nie zasnąć..... Zmiany i jeszcze raz zmiany zacząć od zwolnień Kierowników w Pepco. Ryba zawsze psuje się od głowy. Stara prawda a jakże prawdziwa i na czasie.

@Danka

Magiczny stoliczek....wystawiany jest gdy wszystkie palety znikną z magazynu-nie wiem jak u Cb ale u nas tak jest i to właśnie lider albo kiero (usunięte przez administratora) sam z towarem bo zmiany są po dwie osoby.

Danii
@Ona

Hahaha To jesteś dobrym Liderem lub Kiero skoro magiczny stoliczek wystawiasz dopiero po ogarnięciu samej palet... . Brzmi pięknie aż nierealnie.... U mnie natomiast palety czekają często jeszcze nierozpakowane aż pojawi się na zmianie drugi kasjer i dopiero zaczyna od palet. Kiero lub Lider mają dużo więcej absorbujących zajęć w biurze lub socjalu

Bdg

Rejonowa już wszystko wie, ona sama z tymi kieraskami w tym uczestniczy i słabsze ogniwa na kasę daje. Nie jedna rozmowę słyszałam. Pozdrawiam Monikę.

M

Poniższe opinie na temat zmieniających się warunków na gorsze są prawdą. Wprowadzenie kas samoobsługowych wiąże się zapewne w przyszłości ze zwolnieniem setki osób. Zarobki co do sklepów z dużym obrotem nie są najgorsze ale pracy też nie ubywa i naprawdę trzeba się ciężko napracować z 4-7 paletami dziennie. Nikt normalny też nie potrafi pracować w takim czymś 12 godzin dziennie, na szczęście przy większym zespole można sobie jeszcze wybrać 8 h ale nie każdy ma taką możliwość. Ciągłe zmienianie grafiku jest na porządku dziennym w większości sklepów przez brak pracowników. Pracując w tej firmie niestety nie można liczyć na szczęśliwą rodzinę i dzieci bo przy małej ilości załogi siedzi się non stop w pracy.. albo po 12 godzin albo w wszystkie weekendy. Awans i wygodny grafik? Wszystko zależy od tego ile ma się nerwów i kolesiostwa w okręgu. Może kiedyś było dobrze ale na chwilę obecną robi się tylko gorzej, a szkoda bo firma miała potencjał. Sklepy to nie tylko towar ale przede wszystkim ludzie którzy go tworzą, rozkładają palety i budują kontakty z klientami

Antypepco
@M

Cała prawda w podziękowaniu za pracę na New Look będą cięcia najgorsze jest to że ani my ani rejonowe nic za to nie mogą to góra dyktuje warunki. Praca w warunkach które teraz są jest niedopuszczalne ...stres za tą cenę nie jest tego wart trzeba uciekać z tego tonącego statku.

Mała Mi
@Antypepco

Kierownictwo (usunięte przez administratora)prosto w oczy ,fałsz i (usunięte przez administratora). Wiedzą dużo lecz zwykły kasjer nie dowie się nic co się dzieje. Zwalniają ludzi praktycznie z dnia na dzień.... Na tyle są (usunięte przez administratora)- bo gdyby pracownik wiedział co się święci poszedł by na L4. Boli najgorzej to jak może Kieraska rozmawiać z pracownikiem ,(usunięte przez administratora)się itp.... By za moment obrobić jej (usunięte przez administratora) To nie praca jest zła sama w sobie bo wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma. Lecz okropna atmosfera pomówień, oskarżeń, plotek i obgadywania głównie dzięki nieodpowiednim Kierownikom kierującym w danym sklepie. Dziwi tylko fakt że w większości Kiero w Pepco nadają się jedynie jako Babcia Szaletowa do Wc. Przykre to bardzo ...

@Mała Mi

Oni nie będą zwalniać . Będą obcinać etaty lub czekać aż wygaśnie umowa . To tyle w temacie.

Mery

Zmniejszą etaty paru osobą i na to samo wyjdzie, a wtedy na pewno ktoś odejdzie i będzie po ich myśli.Nie będzie zwolnień grupowych bo za drogo wychodzi.

Duża Mi
@Mała Mi

Wypowiem się w twoim tonie. Tej babci szaletowej to nawet papieru nie powinnaś podawać, bo by cię to zmęczyło. Dobrych pracowników się nie zwalnia. To tyle w temacie. A odnośnie kierowników to każdy zanim stał się kierownikiem to musiał sobie na to zasłużyć sumienną pracą i zaangażowaniem. Co by nie mówić o tobie, to sama tu publicznie wystawiłam opinię na swój temat. Nie przedłużają umowy to L4. Widocznie twój kierownik zna już takie przypadki z życia i nie dał się przechytrzyć. A co do zwolnień. Nikt nie zwalnia z dnia na dzień. Obowiązują zgodnie z prawem pracy stosowne okresy wypowiedzenia. A jeśli miałaś umowę na czas określony to to ostatniego dnia możesz usłyszeć do widzenia. I tyle w temacie. Jak Kuba Bogu , tak Bóg Kubie

Gdańszczanka
@Duża Mi

A to trochę nie prawda w rejonie mojej koleżanki nie każdego obowiązuje droga od kasjera do kierownika to po pierwsze ,a po drugie każdy wie tylko głośno nie mówi że KR ocenia swoją "rodzinę " w swoim rejonie tylko każdy milczy bo może usłyszeć że chyba wiesz że trzymam się z K. Regionu to druga sprawa ,a trzecia poszedł z góry rozkaz zamknięcia grup na mesengerze i co uczynił cwany kierownik rejonu opuścił grupę i przekazał administrację nad nią owej rodzinie od tak umył ręce sobie.Po sklepach jeździ i opowiada hit że zwolnią 20 rejonowych . I tak sieje strach bo skoro zwalniają rejonowych to za chwilę ciężko pracujących przy new lookach pracowników

Kwiatek
@Gdańszczanka

Żadna nowość jeśli chodzi o tą KR o ile myślę o tej samej.

Svietłana
@Gdańszczanka

A to racja że ona zatrudnia po znajomości rodzinę i ją faworyzuje , ja mam nadzieję że jak faktycznie zwolnią rejonowy to w pierwszej kolejności polecą osoby niekompetentne, czyli Dorota i Kaśka bo tylko sieją ferment na sklepach i wycierają sobie gęby kierownikami,a swoje niekompetencję tuszują lizaniem (usunięte przez administratora) Regionalnej

Patrycja
@Svietłana

Nie udzielam się na tego typu portalach choć moja obecna rejonowa opowiada inaczej jakbym nie miała ciekawszych rzeczy w życiu do robienia . Dziewczyny pamiętajcie każda rejonowa ma nad sobą regionalnego i to nie są osoby z przypadku więc zgłaszajcie nieprawidłowości . Druga sprawa nie ma co wrzucać do jednego worka wszystkich rejonowych ,bo pracowałam wcześniej z 4 innymi i każda była kompetentna i pomocna .Trzecia sprawa skoro udzieliłam się na tym portalu to podpisze się z imienia ,bo w domu nauczono mnie brać odpowiedzialność za swoje słowa i działania . Dziewczyny / chłopaki życzę wam odwagi walczcie o to ,żeby praca nie była przykrym obowiązkiem . Poniekąd zostałam wywołana tu do tablicy ,bo mimo wszystko walczę o osoby z którymi pracowałam i które dawały mi codziennie kopa do działania ,ale może i to dobrze ja w wszystkim widzę zawsze dobrą stronę medalu .Pozdrawiam Rejon 13 i bardzo trzymam kciuki

@Patrycja

Szkoda ,że dobrych pracowników tak się traktuje ,szkoda też że góra nie mówię tu o KR ,bo ta wydaje mi się że żyje w swoim świecie nie zapyta reszty jak się z takim kierownikiem pracuje ile pomaga nawet w czasie wolnym nie tylko w swoim sklepie.Pozdrawiamy Cię i trzymaj się !

PEPCO

Donia zgodzę się! Od dłuższego czasu chodzę wraz z córką tu na zakupy, ta pani jest niezrównoważona, albo unosi ton albo nabije coś dwa razy albo mówi od rzeczy. Choć córka mówi że czasem nawet i mądrze coś powie. Przeważnie trafiamy na tą panią na kasie. Jest jeszcze taka w okularach, jej miny również dają do myślenia ale chociaż się nie unosi. Kierowniczka chyba ok.

@PEPCO

Z tym sie nie zgodzę. Pani w okularach to jedna z milszych z tamtej obsługi. W piątek prosiłam ja o pomoc, bardzo chetnie i miło mi doradzała, ale co do Pani w rudych włosach to tez nie raz byłam nie miło potraktowana.

Stres

Witajcie dziewczyny. Co zrobić by przejść z funkcji lidera na kasjera? Czy moja kiero z KR zaraz mnie nie zwolnią ? Nie wymyśla czegoś abym tylko nie była kasjerem ? Miałyście takie sytuacje ? Trochę się martwię by wspomnieć o tym kiero, ale ta funkcja od dłuższego czasu jest nie opłacalna. Przynajmniej na moim sklepie z tymi budżetami i całym bałaganem po kiero. Muszę odczekać i zapytać aby znów być kasjerem.

Gaya

Ze zdziwieniem przyjęłam likwidację przymierzalni w Pepco w Gdańsku. Wiele klientek odkładało ubrania nie mogąc ich przymierzyć, sama zrezygnowałam z zakupu bluzek. Kto wpadł na tak idiotyczny pomysł? Wolicie zwroty zamiast przymierzalni? To nie jest ukłon w stronę klienta. Za takie " nowinki" powinno się przyznawać handlowa malinę.

Posprawie

Jestem zadowolona ze wydostałam się z tego (usunięte przez administratora) i kłamstw. Praca sama w sobie ok, dało się przeżyć te 12 tki, był ruch i coś się działo. Niektórych to powinni dawno wymienić, a Pepco by lepiej na tym wyszło. Załoga która powstaje dzięki rozmowie pani kierownik to jakiś dramat. Tą osobę która ona teraz wybrała to tylko do gazety dać. Tam wszystko po znajomości, te osoby wyżej się opierd...a kasjer robi za wszystkich. Kierowniku regionu gdzie jesteś ????? Za mało wizyt !!!! Za mało rozmów.

@Posprawie

Cała prawda KR lata w koło Regionalnej bo się boi że straci stanowisko a wystarczy rozmawiać ze zwykłym kasjerem ,tym najspokojniejszym ,cichutkim . Czasami strach się odezwać do KR bo często z kieraskami to super koleżanki lub przyjaciółki.

Posprawie
@Mery

@mery dokładnie!!!! KR to (usunięte przez administratora) chodzące, trzyma tylko z kieraskami. Pepco przez takich ludzi dużo traci, opinie są jakie są. Nikt ślepy nie jest.

Rozczarowana
@Mery

zgadzam się, rejonowa z Poznania też tak robi. Jeżdzi do kilku sklepów i opowiada co gdzie i jak się dzieje i dużo dopowiada od siebie. Ja uważam,że rejonowa powinna być w województwa,w którym ma sklepy, bo niestety małych sklepów z kujawsko-pomorskiego nie ma co porównywać z tymi z Poznania, które co chwilę są powiększane przy jednoczesnym obcinaniu etatów. A tak miało być super ....

Koko

Czy jest tu ktos ze sklepu z kasami samoobsługowymi pracujący z 4 etatami na sklepie? Zastanawiam się czy to plotki czy do tego dąży firma

Praca

Co sądzicie o rejonowych w Warszawie ?

Praca
@Praca

I jak wam się pracuje w Warszawie ?

OnaKiero

Cześć Czy orientuje się ktoś jaka będzie podstawa mojego wynagrodzenia ? Od prawie 3 lat pełnie funkcje kiero w zastępstwie koleżanki ,która jest na wychowawczym. Koleżanka planuje powrót, po jej powrocie wchodzimy w nowa strukturę : kierownik +2 liderów . Z automatu ja i mój obecny zastępca będziemy liderami. Jakie będą nasze wynagrodzenia ?? Oczywiście zapytam o to w kadrach ale kojarzę ze jak pojawił się dawno temu temat nowej struktury obiecana była stawka z- cy gdy ten przechodził na lidera o ile spełniało się pewne warunki??? Czy dobrze kojarzę ? Czy ktoś wie coś więcej ?

Grupa

Moja kierowniczka w dniu wolnym wypisuje na grupie kto zle wyłożył towar, stresuje nas co jest do zrobienia na dzien jutrzejszy, wypisuje wulgarnie i do tego zdjecia wysyła. Dodam ze jestem Kasjerem z Bydgoszczy ale moze kto to przeczyta z gory i da jakies wytyczne ze jak jest wolne to nie powinno sie stresowac pracownika.

@Grupa

To jest (usunięte przez administratora). Zrób screeny i będziesz miała dowody . Jak sama tego nie zgłosisz nikt nie będzie reagował.

Tulipan
@Grupa

Wypisuje w niedzielę? Przy naszym trybie pracy codziennie ktoś ma wolne, ciężko coś napisać, żeby trafić w godziny pracy każdego pracownika. Chyba tylko między 7 a 11 w dniu zebrania miesięcznego. Jeśli to dla ciebie problem to rób tak, jak ktoś już tutaj napisał - odczytuj wiadomości z grupy w swoich godzinach pracy.

Karolaaa
@Grupa

U nas tak samo było ciągle zdjęcia kto tak wyłożył towar czemu to nie zrobione o wszystko się czepia i wypisuje na grupie dzień wolny to porażka bo ciągle coś pisze i pisze na grupie do momentu aż wyszła ta opinia jak wyżej teraz już parę dni cisza na grupie

Gosik
@Karolaaa

Nikt chyba nie przebije mojej Kierowniczki....Kompletnie nie zna się na prowadzeniu sklepu,błędne co chwilkę decyzje,robione bez celu i sensu przebudowy skoro jesteśmy w trakcie New Look.... Grafiki z kapelusza wzięte bez ładu i składu....Nie dziwi zatem fakt nieustannej rotacji wśród pracowników za Jej kierownictwem.... Zero kultury i zero obycia .....

Konieczynka
@Gosik

A jak długo jest u was kierownikiem ? Z poprzednim też był problem ?

Ona

No to u nas jest to samo . Kierownik ,który był dla nas super odszedł a teraz mamy babę ,która wiecznie siedzi w biurze i wisi na telefonie z KR .

Dam żyć
@Grupa

Zgadzam się z tym komentarzem te kierowniczki powinni zmieniać co roku! Panoszą się jakby niewiadomo kim były. Wczoraj też miałam nie przyjemną sytuację kiero była wściekła i prawiła nam morały(usunięte przez administratora)W dni wolne także nam wypisuje bzdury!!!!

Basia

Hej wiecie coś na temat umów na stałe? Czy nie ma na co liczyć ?

alibaba
@Basia

Jeżeli macie już docelową liczbę osób na sklepie, i nie planują wam zabrać etatu ani nie masz wojny z kierowniczką, to umowę prawdopodobnie ci przedłużą już normalnie, ale możesz dostać np. na miesiąc czy dwa zależy ile miesięcy miałaś wcześniejszej umowy, teraz według przepisów po 33 miesiącach muszą dać na nieokreślony, jeżeli miałaś łącznie np. na 30 miesięcy to dostaniesz jeszcze na te 3 miesiące na określony a potem już na nieokreślony,

Mam dosc

Mam dość ci przecena to na polecenie Alexa musi już być przecena zrobiona rano,czy ona myśli że my nie mamy innego życia po za pracą? Tylko b dziwny grafiki zmieniać na ostatnio chwilę bo on wymyślił przecenę? Takie rzeczy da się zaplanować tylko jak widać oni wola z nie Jacka wysłać informacje o przenenie.Nie dziwię się że pracownicy chodzą na L4. Teraz new looka wyślij w godzinach pracy bo najlepiej żeby nadgodzin nie bylo bo koszty,urlopy wydaj,grafik ułóż tak żeby towar był wyłożony ,a sklep pięknie poukładany,tną etaty.lubie swoją pracę i mam fajny zespół,zgrany ale co raz bardziej już mnie ta praca denerwuje.Nie dziwię się że ludzie się zwalniają.

Yoyo

U nas wczytało ankietę z innego miasta. ???? Pytałam dziewczyn z innych sklepów, wyniki są u nich dobre. Jakieś drobne potknięcia, w stylu metka na podłodze czy wieszak w przymierzalni. Jest sporo 100%. Zastanawia mnie po co robią to badanie, zwłaszcza przy cięciu kosztów i etatów. Żeby za grube pieniądze stwierdzić, że jest ok?

Bierka

Powinna wchodzić, ale kody ze starego systemu nie wchodzą na nowym. Na portalu można wygenerować już kody na nowy system. U nas dziewczyny noszą po dwie przywieszki, ze starym i nowym kodem :) Niby IT "pracuje nad rozwiązaniem problemu", ale wiadomo jak to u nas jest. Szybciej samemu coś wykombinować.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1218, z czego 117 to opinie pozytywne, 358 to opinie negatywne, a 743 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 686 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.