Hranipex Sp. z o.o. Obrzeża Na Państwa Meble

Złotniki

Opinie o Hranipex Sp. z o.o. Obrzeża Na Państwa Meble

Henio
@Pracownik 10.08.2013 23:29
Polecam! Duzo zarobisz i sie nie narobisz! Praca do emerytury. Tak wiec etat wolny tylko czasami na magazynie. Powodzenia....

Zgadza się , w 2013 tak było.

No tak troszkę się zmieniło... aby zarobić należy coś z siebie dać i zacząć pracować. Niemniej jednak praca i warunki godne polecenia.

Nick
@pracownik 07.11.2016 09:33

Duuuża LIPA.

anonymous
@Nick 25.11.2016 23:58
Duuuża LIPA.

Zadna korporacja. Firma prawie rodzinna!

Oko

Po zmianie prezesa w lipcu 2016r, duże zmiany na gorsze. Nie polecam.

To już klasyczna korporacja. Mocno się zastanów przed podjęciem decyzji. Zmiana zarządu i odejścia pracowników mówią same za siebie.

Zostaw opinię o Hranipex Sp. z o.o. Obrzeża Na Państwa Meble - Złotniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hranipex Sp. z o.o. Obrzeża Na Państwa Meble