Opinie o D+H Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie D+H Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w D+H Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D+H Polska Sp. z o.o. w Wrocław

AGA Nowy wpis

Obsługa klienta w W-wie tragedia szczególnie pani specjalistka od sprzedaży nie miła i za każdym razem z pretensjami.

An Nowy wpis

Tegoroczna fala odejść wieloletnich pracowników mówi sama za siebie.

Michał Nowy wpis

Hejo. Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Mam nadzieję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Wrocławia. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie D+H? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Pozdrawiam Michał

Oliwia Nowy wpis
@Michał

Cześć Michale. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Jeśli idzie o posiłki w pracy to polecam firmę Bombardier z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę powodzenia! Oliwia.

A.

Firma o bardzo niskim poziomie zarządzania zasobami ludzkimi, który w efekcie generuje stres i może prowadzić do wypalenia zawodowego. Brak realnego działu personalnego jest mocno odczuwalny - w sytuacji konfliktów, problemów w dziale (które naturalnie się zdarzają) odnosi się wrażenie, że nie ma się do kogo zwrócić, a sami kierownicy nie posiadają kompetencji, aby temu zapobiegać. Firma ma trochę przestarzałe spojrzenie na rynek, jak i ogólnie kulturę organizacyjną. Brakuje świeżego spojrzenia, otartości i innowacyjności, jeśli chodzi o poziom zarządzania. Z pozoru wszystko wydaje sie ok, ale przyglądając się bliżej organizacji, można zauważyć wiele nieprawidłowości, które prędzej czy później stworzą poważne problemy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie D+H Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bella

@Zainteresowana i jak? coś nowego wiecie może?

P

Cześć, mam pytanie, jak się pracuje w dziale księgowości ? Czy to duży dział ? Ile osób liczy ? Jaka jest atmosfera ? Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko księgowej, warto składać CV ?

Zainteresowana
@P

Też chętnie poznam opinię

Iza

Dobre miejsce pracy?

Kacy

Jakimi samochodami obecnie jeżdżą PH ? Jakie są realne zarobki ph?

Tygrys

Solidna firma, niezłe zarobki i miła atmosfera. Polecam

Tygrys

Hej, zarobki ok 4-5 tys. netto

pinokio

Zatrudnianie niekompetentnych osób po znajomości to główne bolączki firmy. Osoby te nie muszą pracować, a jedynie być figurantami - chłopcami na posyłki zarządu. Trzeba naprawdę bardzo uważać co się mówi i przy kim - tu wszystko ma uszy. Pensja podstawowa - normalna, ani wysoka ani niska, jeśli wyrabiasz premię to da się wyżyć, choć nie mają one nic wspólnego z premiami sprzed kilku lat. Przyjazna atmosfera, stabilne warunki to standardowe teksty którymi kiedyś faktycznie firma mogła się pochwalić. W tej chwili brak świeżego spojrzenia, słaby rozwój na tle konkurencji, zaszczucie zwykłych pracowników którzy wolą siedzieć cicho i się nie wychylać - to główne czynniki które prowadzą tą niegdyś dobrą firmę nieuchronnie do dna. Jeśli potrafisz się wyłączyć, wykonywać głupie polecenia niekompetentnych przełożonych, mieć zatkane usta i pilnować się na każdym kroku - to praca dla Ciebie

Misiek

Jak to jest najczęściej z pracą po znajomości? Wybiera się kandydatów nie - najlepszych, którzy mogą wiele nowego spojrzenia, pomysłów wnieść do firmy, ale takich, którzy przymkną oczy na możliwe nieprawidłowości czy prywatę wewnątrz firmy. Z czasem rośnie poziom bierności pracowników, rośnie poczucie 'jakoś to będzie", "nie wychylam się" oraz zasada "ręka rękę myje". Rośnie klika, przez którą trudno się przebić. Gdy zauważy się nieprawidłowość w firmie, niegospodarność, działanie na szkodę firmy, nie ma do kogo się zwrócić, bo prawie każdy jest znajomym Kogoś Ważnego i nie chcemy podpaść, prawda? Można tylko chodzić do pracy "z klapkami na oczach" na 8h, ale na dłuższą metę psychicznie jest to wykańczające. Czy koniecznie chcecie iść do pracy do firmy, w której rekrutacja w większości odbywa się po znajomości??

Misiek

Pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji do działu marketingu. Piszą, że oferują "zatrudnienie ... w stabilnej firmie". Ale to kiedyś było stabilnie w DH, dziś już nic nie jest pewne: ani obrót, ani premia, do tego wymysły dyrektorów, prywata, stres wynikający z niskiego poziomu zarządzania w firmie i nieprzyjemna atmosfera. Żal, gdy się patrzy, jak firma z czołówki w branży spada na pozycję po prostu "dostawcy urządzeń'. Pracownicy żyją tak jakby w swoim wykreowanym świecie, oderwani od rynku, klientów, branży, wciąż wierzący w świetlaną przyszłość firmy, która najlepsze czasy dawno ma już za sobą. Zalecam rozwagę przy decyzji o pracę.

unknow

A Mnie zaprosili na rozmowę jakieś rady ?

pola

Praca w D+H Polska jest możliwa po znajomości.

znajomir

Praca tyko i wyłącznie po znajomości !

Zatroskany

Atmosfera ciężka, może w oddziałach pracuje się lepiej, gdy nie ma zbyt częstych kontaktów z kierownictwem firmy. W centrali nieprzyjemnie, stałe napięcie i stres, zawiść wśród pracowników. Trochę już widać, że firma się już nie rozwija.

andrzej

Cześć, czy wiecie ile można zarobić w firmie D+H? Stanowisko koordynatora serwisu.

admin

Pracowałeś w firmie D+H Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw merytoryczną opinię o D+H Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w D+H Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy D+H Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D+H Polska Sp. z o.o.?

D+H Polska Sp. z o.o.

D+H Polska Sp. z o.o.