Opinie o 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann w Warszawa

JW Nowy wpis

Podane zarobki umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie: 8 000–14 500 zł brutto / mies. kontrakt B2B: 6 000–10 000 zł netto (+ VAT) / mies. Ciekawe.... Jak ktoś umie liczyć to na B2B powinno być więcej niż na umowę o pracę. Brak świadczeń, płatny minimalny ZUS, ryzyko utraty pracy bez możliwości rejestracji w UP, dodatkowo trzeba prowadzić Kpir i mieć księgową najlepiej, ale tego kosztu i czasu się już nie wlicza bo to czas pracownika czyli za darmo. Generalnie zapi....lasz pn-pt u kogoś, może też w weekendy, a do tego musisz jeszcze znaleźć czas na rozliczenia US, ZUS itp itd i pilnować terminów rozliczeń...

Xawi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Widzę, że firma przebiera jak w ulęgałkach szukając kandydata idealnego. Ogłoszenie o pracę na stanowisko architekta odnawiane co chwila nie świadczy zbyt dobrze o takim pracodawcy i powinno dawać do myślenia. Brak opinii o firmie też powinno uruchomić czerwoną lampkę. Biuro w mieszkaniu w bloku (?), sztosik. To jakby początkująca działalność.

Anna Nowy wpis

Po rekrutacji podjęłam pracę w innym biurze, ponieważ poczułam, że dostępność innego pracodawcy, w weekend jest zaletą. To co radziłabym przyszłemu kandydatowi do biura architektonicznego- jeżeli pracodawca wyraźnie podkreśla, że nie pracuje w weekendy to to jest zdecydowanie na plus. Pracodawca, który ma inne wyobrażenie będzie oczekiwał później też dostępności po godzinach i w wolne dni.

admin

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann - Warszawa

• Jak się pracuje w 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann?

Zobacz opinie na temat firmy 90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann

90 Architekci S.C. Piotr Czarnecki Kacper Gronkiewicz Mateusz Willmann