Opinie o Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie w Warszawa

Dzień dobry, czy są tu może Panie pielęgniarki które mogłyby wyrazić opinie odnośnie warunków zatrudnienia? po komentarzach widzę, że więcej tutaj pisano kiedyś o turnusach, ja jednak liczę na ocenę, ponieważ będę składać podanie o pracę. pielęgniarki jakie średnie stawki maja w tym roku?

Zofia Nowy wpis

Pobyt jesienią listopad 2023 -pokój dwuosobowy wyglądający o niebo lepiej niż na zdjęciach które prezentuje sanatorium .Czysto, na początku pobytu dość zimno w pokojach ale po 5 dniach grzanie non stop. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Katastrofa dla niepełnosprawnych bardzo trudne podejście do ośrodka nawet dla zdrowych ale starszych kuracjuszy. Bardzo słaba baza zabiegowa brak chociażby krioterapii, brak basenu ,wykwalifikowanych masażystów .Rehabilitanci mili i pomocni szczególnie Pan Wojtek i Pani Magda .Lekarz ortopeda przydziela zabiegi typu (usunięte przez administratora)i jak nie widzi rezonansu to robi łaskę na każdą sugestię kuracjusza. Wizyta raz na pobyt ,w przypadku choroby lekarz nawet nie bada pacjenta daje środki wykrztuśne. Dobrze ze to Krynica i jej urok sprawia że i tak jest na plus .

Coś mi się tu nie zgadza. Czy spółdzielnia zajmuje się głównie organizowaniem turnusów w sanatorium Watra? Bo komentarze są tylko o tym.

Danuta

Byłam w tym sanatorium w 2013 roku a później w dwóch innych. Nie ma drugiego tak dobrego sanatorium jak Watra, wszędzie wspominam jakie tam było wspaniałe jedzenie, pyszne, urozmaicone, obsługa wspaniała,prawie rodzinnie ,polecam i jeżeli miałabym kiedykolwiek jeszcze jechać to tylko tam Życzę personelowi dużo zdrowia i wyrozumiałych kuracjuszy.

kuracjuszka Nowy wpis
@Danuta

MASAKRA MASAKRA nie była jeszcze nigdy w tak KIEPSKIM sanatorium brak parkingu także osoby ze stopniem niepełnosprawności niech lepiej zapomną o tym sanatorium, w pokojach zimno ,posiłki bardzo małe porcje szokiem dla mnie było to iż nawet chleb jest pod wydział SZOKKK i na dodatek zimne obiady szczególnie zupy-MASAKRA

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Joanna

Sanatorium Watra...w Krynicy Zdrój,pobyt od 12.04 d0 3.05 2022.Moja opinia jest neutralna,fizykoterapia super,miła i pomocna obsługa,brawo.Mam zastrzeżenia odnośnie p.doktor u której wizyta była tylko raz na cały turnus,bez badania tylko rozmowa i przydział zabiegów.Na tym koniec wizyt,nie było spotkania końcowego.W czasie zabiegu CO2 zasłabłam,ciśnienie było 60/40.Pani pielęgniarka zajęła się mną bardzo profesjonalnie,stan zdrowia się poprawił,ale pierwsze ekg było nieprawidłowe,drugie lepsze,pan doktor zmienił zabieg.I niby wszystko ok ale przy wypisie nie ma zapisu o tak niebezpiecznej sytuacji,ciśnienie książkowe...dlaczego p.doktor nie było,dlaczego nie mam żadnych informacji dla swojego kardiologa i na koniec dlaczego nie było żadnej wzmianki od lekarza?Jak ocenić pozytywnie? Bo obsługa w jadalni,pielęgniarki i fizykoterapeuci są super.Dlaczego ukryto informacje o zasłabnięciu?

Teresa
@Joanna

Te pytania, co je zadajesz, to pytania retoryczne, co nie? Słaba sprawa Ci powiem, widocznie smrodu sobie robić nie chcą. Gdybyś była złośliwa to mogłabyś celowo ich o to ostentacyjnie podpytać, bo aż ciekawa reakcji jestem. Zrobiłabyś to?

Joanna
@Teresa

Oczywiście że pytałam,nie otrzymałam odpowiedzi.Miła pani pielęgniarka była bezradna a pani doktor nie zaszczyciła nas swoją obecnością.Sam personel,poza p.doktor jest ok,starają się jak mogą.Faktem że wieczorem po zasłabnięciu nikt z nocnego dyżuru nie zapytał o stan zdrowia.

Iwona

Sanatorium Watra turnus do 3 maja 2022, oceniam b.pozytywnie. Personel Miły, zabiegi, wyżywienie dobre. Czyste pokoje. W skali od 1 do 10, daje 10. Będę miło wspominać. Pozdrawiam Iwona W.

Urszula
@Iwona

A długo trwa taki jeden turnus?

Hugo

Po przeczytaniu negatywnych komentarzy na temat uzdrowiska Watra pragnę dołączyć swój.Budynek może trochę odstrasza ale personel, jedzenie i terapeuci na wysokim poziomie. Panie z kuchni starają się jak mogą, by jedzonko było smaczne. Terapeuci życzliwi, pomocni, uśmiechnięci. Pobyt udany. Polecam.

Dominika
@Hugo

Hej, czyli pracownicy hotelu skutecznie "nadrabiają" profesjonalizmem wygląd samego miejsca? :D

@Hugo

hmmm ale czemu odstrasza? może właśnie w tym tkwi jego urok? :)

Krzysztof

Pobyt od 1 XII do 22 XII 2021... Moja opinia nie może być inna jak bardzo pozytywna, od pierwszej chwili traktowanie jak prawdziwego gościa, wskazanie miejsca gdzie można zaparkować by nie było problemów, podejście profesjonalne, cały personel na 6 + panie z recepcji kuchni i sprzątające stawały na wysokości zadania, personel medyczny i rehabilitacyjny też, wyżywienie jak na stawki NFZ super... Polecam wszystkim pobyt w tym obiekcie... jestem bardzo zadowolony pozdrawiam i życzę wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022.... kuracjusz....

Mary

Przebywałam w sanatorium Watra od 23.05 do 13. 06.2021. Na przekór malkontentom /jednostki, bo nigdy się wszystkim nie dogodzi/ jestem bardzo zadowolona. Pani doktor dobrała b. dobre zabiegi / a byłam już 9 raz więc wiem co mogę brać i jak na mnie działają /, b. mili rehabilitanci i b. smaczne posiłki. Pan od gimnastyki grupowej daje w kość stosując ćwiczenia rozciągające, wzmacniające mięśnie i na równowagę. Wydawałoby się, że proste, ale po ostatnich ćwiczeniach ciężko się było podnieść z materaca????. Pani kierownik i przełożona pielęgniarek mogą na początku sprawiać wrażenie nieprzystepnych????, ale to tylko pozory. Idzie się ze wszystkimi dogadać. Osoby mające problem z chodzeniem mogą się trochę natrudzić gdyż budynek jest górce. Ale wtedy pretensje kierować do NFZ, które kieruję w góry, a nie w tereny nizinne. Nawet z b. wysokim ciśnieniem. Pobyt był b. udany, na co niewątpliwie wpłynęło też fajne towarzystwo / grupa/ i babeczki z pokoju????. Bo nie daj Boże trafic na marudę, czego przyszłym kuracjuszom nie życzę.

@Mary

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię o Naszym Sanatorium, bardzo nam miło za słowa uznania i oczywiście zapraszamy serdecznie do ponownego pobytu u Nas - pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Mary
@Watra

Bardzo dziękuję. Również serdecznie pozdrawiam Cały Personel i życzę obopólnej wyrozumiałości. Dodam, czego nie napisałam w opinii, że Panie sprzątające jak mróweczki krzątają się aby było wręcz sterylnie. Mam nadzieję, że jeszcze Was odwiedzę.

Krzysztof

Na początek uwaga o narzekających na standard. Kiedy oczekuję standardu 4*+, to wyszukuję stosowne miejsce, płacę o rząd wielkości więcej i mam. Wracając do pobytu sanatoryjnego w Watrze, chapeau bas dla pań z kuchni i pań organizujących posiłki za stawkę z NFZ. Posiłki urozmaicone, smaczne a obsługa uśmiechnięta i bardzo sprawna. Panie i Panowie rehabilitanci z uśmiechem, wyrozumiałością dla różnych oczekiwań kuracjuszy, potrafią wytworzyć bardzo przyjemną atmosferę by wszyscy podczas zabiegów czuli się zaopiekowani, bezpieczni i zadowoleni. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi za 20 dni gimnastyki na dobry początek dnia, mam nadzieję, że stanie się to naszym (moim i żony standardem).Wspaniałe panie pielęgniarki zawsze uśmiechnięte podobnie jak panie z recepcji zawsze chętnie służące pomocą. Przepiękne okolice i ścieżki w lasach zachęcające do spacerów. To wszystko powoduję, że jak najbardziej polecamy każdemu pobyt w Watrze, miejscu przyjaznym. Turnus do 29 listopada 2021r.

MAKARENA

Czy może mi ktoś napisać o zabiegach, oprócz gimnastyki jakie są dostępne pod względem reumatologicznym i ile ich się dostaje dziennie przez 21 dni, czy jest dostęp do wodnych zabiegów (basen) itp.???

Zdzisława

Witam do Warty jeździłam co roku w lipcu lub sierpniu chyba przez 6 lat w latach 80 tych byłam zakochana w Krynicy a skierowania miałam z danej centrali CRS na tamte czasy personel Super pozdrawiam te osoby które pracowały w tamtym czasie mieszkam w Chełmie

Krystyna

Pierwsze wrażenie - fatalne, obskurny budynek, niezagospodarowany teren wokół, brak podjazdu. Rozumiem, że sanatorium, budowane, za czasów PRL ale na Boga, można by coś pokombinować, odnowić fasadę, żeby nie trasxyla blacha, posadzić więcej roślin, jakieś ławeczki, bo na pierwszy rzut oka, chce się wracać. W środku, jakoś tam poodnawiane, w pokojach schludnie, łazienka malutka, co sprawiało spory dyskomfort. Personel w porządku, zabiegi przeprowadzane sprawnie, choć wybór niezbyt szeroki. Brak jakiegoś miejsca, gdzie kuracjusze mogliby się zintegrować, teren wokół aż się prosi, żeby coś zorganizować. Na ten moment, nie przyjechalabym do Watry prywatnie, mam nadzieję, że ośrodek ewoluuje????, czego życzę pracownikom i przyszłym kuracjuszom.

gosc

Właśnie wróciłem z Watry w Krynicy moja opinia jest bardzo negatywna po pierwsze brak parkingu jestem osoba z grupa inwalidzką obsluga administarcyjno-medyczna łacznie w pania dyrektor nieomylna i nonszalacka na zwrócenie jakielkowiek uwagi personel byl arogancki przez 4 noce spałem w dresie brak c.o. w czwartym pietrze .Za wyjazd dzien wcześniej musialem dopłacic 66 zl -wymysł dyrektorki i na dodatek nie przysługiwało mi wyprowiantowanie .

@gosc

Zgadzam się w pełni z tą opinią.Dodal bym jeszcze że jedzenie porażka.Gosc od gimnastyki arogancki.Pracuja jak za dawnych PRL owskich czasów.Budynek nadaje się do kapitalnego remontu.Pokoje jedynki wielkości dużego biura magazyniera/2*3m/Nie dbają o wizerunek.Panie z kuchni i recepcji mogły by mieć ubrane stroje regionalne.Badsnia lekarskie jeden raz.W innych ośrodkach trzy razy.Choc muszę przyznać że pani doktor sympatyczna.Ogolnie wielką porażka.

@Frico

Widzę, że Pan straszne jest rozgoryczony pobytem w Naszym Sanatorium, gdyż po raz kolejny negatywnie ocenia Pan swój pobyt. Jeśli chodzi o budynek, to prawda jest wybudowany jak większość Ośrodków w miejscowościach uzdrowiskowych w czasach PRL - jednak spełniamy wszystkie wymagania techniczne oraz NFZ, by prowadzić Sanatorium. Co do ubioru to nie jesteśmy KARCZMĄ oraz GOSPODĄ, aby personel zakładał stroje regionalne (proszę nie mylić zakresu udzielanych przez Nas świadczeń) Badania lekarskie są 4 razy w trakcie trwania turnusu, a organizacja wizyt lekarskich jest zgodna z wytycznymi GIS dla prowadzenia działalności sanatoriów w trakcie trwania stanu epidemii. Pozdrawiam

@Watra

Przekazałem tylko opinie kuracjuszy przebywających razem ze mną w tym samym czasie w ośrodku.Nie tylko ja miałem takie zdanie.Bylo takie odczucie że niektórzy pracują tam z przymusu.

gość
@Frico

Witam szkoda tylko, że powołuje się Pan na inne osoby, które wcale nie miały takiego zdania na temat pobytu w Watrze. Bo niestety niektóre osoby wyjeżdżające na leczenie oczekują w sanatorium spa i usługi jak w hotelu czterogwiazdkowym. Ja tam byłem zadowolony, jedzonko smaczne, świeżo gotowane, zabiegi na miejscu może nie ekstra super , ale na przyzwoitym poziomie obsługa ogólnie miła, może był jakiś wyjątek ale wśród nas kuracjuszy też są nieprawdaż?

EUGEN

SUPER!! Personel wspanialy ,panie w recepcji mile i sympatyczne.Wysmienita domowa kuchnia,czysto i schludnie, zabiegi profesjonalnie prowadzone przez przemile rehabilitantki i PANA od gimnastyki. Pozdrawiam i dziekuje za ciekawie spedzony turnus!!!

@EUGEN

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię, bardzo nam miło za słowa uznania i oczywiście zapraszamy serdecznie do ponownego pobytu u Nas - pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka

kuracjusze

Wspaniałe Panie rehabilitantki i Pan od gimnastyki, sympatyczne Panie pielęgniarki, przemiłe i zawsze uśmiechnięte Panie z recepcji, wyśmienita kuchnia, oraz sympatyczne Panie sprzątające. Pozdrawiamy i dziękujemy za mile spędzony czas. turnus od 28.01.2020 do 18.02.2020r. pokój 301

@kuracjusze

Jasnota

Czy aktualnie przebywajacy kuracjusze są zadowoleni z pobytu w Watrze? Termin kwiecień-maj 2021?

@Jasnota

Tragedia.Jedzenie jak w barze mlecznym.Obsluga kuchni , mogła by się bardziej postarać.Na pochwałę zasługują jedynie panie z recepcji, pielęgniarki,fizjoterapeutka P Ania i P doktor.Gosc od gimnastyki arogant.Przebywalem od 30.04 do 21.05.2021.

@Frico

No cóż, trochę ta Pana uwaga na temat wyżywienia jest dla Nas krzywdząca, gdyż wyjeżdżający kuracjusze chwalą sobie przede wszystkim smaczną i domową kuchnię. Będąc na leczeniu uzdrowiskowym należy brać pod uwagę fakt, iż obowiązują Nas zasady żywienia zbiorowego, a nie indywidualne dania dla każdego, według karty dań - jak ma to miejsce w restauracjach (no ale cóż, każdy ma swoje smaki i ciężko czasem dogodzić wszystkim). Jeśli chodzi o pozostałe uwagi to raczej Nas Pan chwali za obsługę, więc nie wiem skąd ta Tragedia? Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka

Bogna

Wiecie jakie będą zmiany wprowadzone w związku z epidemią?

admin

Uważasz, że w firmie Watra Sanatorium Uzdrowiskowe jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie?

Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie
  • Kopernika 30