Opinie o ! Gałecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Gałecki w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy ! Gałecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Gałecki, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ! Gałecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Gałecki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ! Gałecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Gałecki w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Co uważacie na temat tego przedsiębiorstwa ?

Agnieszka Nowy wpis

Witam, ciekawa jestem atmosfery panującej w tej firmie ? Jak się pracuje ?

Mirek Nowy wpis

Dobrze, że klienci piszą coś o pracy firmy. Liczyłem, że ktoś z pracowników czasami pisze na tym wątku.

Olga Nowy wpis

Zdecydowanie polecam firmę. Miła i fachowa obsługa oraz fachowy dobór napędu. Jestem pozytywnie zaskoczona. Polecam :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w ! Gałecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Gałecki? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

zawiedziony

Naciągacze i krętacze-- - - nie wyegzekwujesz od Nich gwarancji. Od 2-ch miesięcy nie mogę uzyskać decyzji w sprawie roszczeń gwarancyjnych. Klient dla nich jest tylko w momencie zakupu, a pużniej mają Go w d...e

Adam

PRZESTRZEGAM NACIĄGACZE!!!

ola

uwaga naciągacze nie dają gwarancji

Zostaw merytoryczną opinię o ! Gałecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Gałecki - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

! Gałecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Gałecki
0/5 Na podstawie 0 ocen.