brak logo

Master Watt

Warszawa

Opinie o Master Watt

wierzyciel 2010-01-29 11:31
firma MasterWATT od kilku miesięcy zalega z wyplaceniem wierzytelnosci, przestali odbierac telefony. Absolutnie unikać.
anonim 2011-05-06 17:14
to dziwne ze nie mieliscie problemu z kontaktem bo firma ta nie posiada juz nawet strony internetowej.ja probowalam skontaktowac sie z ta firma celem reklamacji i niestety nie moglam sie ani dodzwonic ani odszukac ich strony-calkowita olewka i sciema. FIRMA WIDMO! Nie polecam!!!
anonim 2011-08-10 17:49
Gość firmę zamknął , miał pecha do pracowników którzy puścili go z torbami( ludzie pokroju mariana s. )
Pracowałem u niego i powiem wam ,że ja nie narzekałem, ze mną się rozliczył do końca, pensje wypłacał może nie zawsze terminowo, spóźniał się dwa trzy dni ale płacił i to jego plus.
Z wolnym też nie było problemu, potrzeba było dawał, uważam że mogę mieć gorszego szefa a wierzcie mi jest ich od groma, i jak narazie na takich trafiam, więc nie narzekajmy.
anonim 2011-11-23 19:26
nie wiem \\\\\\\"anonimie \\\\\\\" w jakim okresie pracowałeś ale ja niestety miałem ta nie przyjemnośc pracowaci i miec duze problemy . i choć praca byla interesujaca i ciekawa to własciel miał wieczne ale i wymagał dużo ale niewiele dawal . o pieniadze musieliśmy walczyc i scierac sie z fochami szefa . czy zapłapaci dziś czy nie . NIe polecam nikomu pracy z takim szefem .
wierzyciel 2011-11-23 19:38
Dla zainteresowanych
z tego co mi wiadomo firma przekszałciła sie w BLACK FLACH
z ta sama siedziba


http://blackflash.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=90
Net 2016-05-19 18:16
No trudno powiedzieć jak jest w Master Watt bo generalnie wiadomo, że z każdą chwilą wiele spraw związanych z firmą ulega poprawie, co nie jest chyba zbyt dziwne, zwłaszcza w tak rozwijającej się i europejskiej firmie, więc polecam sie rozejrzeć całościowo
Zostaw swoją opinię o Master Watt - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master Watt