Multikino Złote Tarasy

Opinie o Multikino Złote Tarasy

Źle potraktowany

Chciałbym złożyć oficjalną skargę na pracownicę Multikina Złote Tarasy. Siedziałem z dziewczyną na czerwonych kanapach. Fakt nie miałem biletu do kina. Czekałem aż wyschnie mi mokry plecak i nogawka spodni. Pani powiedziała skoro nie mamy biletu to prosi o opuszczenie poczekalni. Jeden gościu rozwalił się na kanapie i spał, ale jemu nie zwróciła uwagi. Podkreślam, że nic złego nie robiliśmy. Czy człowiek w Polsce musi być traktowany gorzej niż jakiś menel? 2.10.2017 godz.13.10 Czy ktoś spotkał się z podobnym traktowaniem? Podkreślam że w Galerii Mokotów nie zwrócono Nam uwagi. Chciałbym aby ta pani która zmarnowała Nam dzień poniosła konsekwencje swojego bezczelnego zachowania

B

Wiecie co jeśli chodzi o Multikino to jest trochę dużo klientów, ale praca jest bardzo spoko, jedna z lepszych w Warszawie, najwyższe stawki jeśli chodzi o kino

wojo

Dobra atmosfera fajni ludzie, kiepskie godziny,oceniam na 4;)

Zostaw opinię o Multikino Złote Tarasy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikino Złote Tarasy