Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

olaf

Wszyscy maja 13 brutto nawet ciecie

alf

To się weź za robotę a nie pytaj ile płacą i ciesz sie ze masz robotę . A przy okazji masz 9.47 czylin13 brutto Poczytaj ustawę a nie pisz dur not ze kierownik zły Dziękuj mu ze cie jeszcze nie wy....... Za te bzdury co piszesz ..dziękuj właścicielowi ze masz co jeść i ze ci placi

@alf

Chyba cie pogielo. A ty kto? Ten kierownik czy jego lizus? Ma chłopak rację.

karol mcp
@Gość

Ale gość ma racje jest 13 brutto wiec ocb

solid sd

17,20 brutto

piotr

Powiedzcie mi ile macie od stycznia na ochronie obiektu 9,21zl , 9,47zl czy 9,70zl?

maćko
@piotr

ja jeszcze nic nie wiem,dzwonisz do inspektorów,kadr i nic nie wiedzą albo nie odbierają - a złapałem jednego jak trzyma w swojej szafie wódke albo spirytus w słoiku -pewnie popija na służbie i...... zero kontaktu, musiałem pisać maile - oczywiściebeze odezwujakiegokolwiek................niejednokrotnie zglaszalem o zmiane tego d...... od ochrony ale ubłagali bym tego nie robil.

@maćko

Tak na pewno zwolnią kierownika jakies głupoty piszesz

@Andrzej

moze tak,moze nie,faktem jest ze stawki nie znamy......

majk

13 brutto

Manieczek1994

10.50 netto nawet jest teraz już. wynagrodzenia wzrosły znacząco

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
piotr

Dziękuję bo jak narazie koniec miesiąca i dalej nic nie wiadomo czy pracuje na starej stawce czy juz na nowej a kierownictwo nie dzwoni

jam solid men

Stawka jest umowy w biurze w kadrach chyba

Chodzi o Kraków i o ochranianie obiektu.

piotr

A powiedźcie jak z tymi umowami nowymi od stycznia co miały wejść w życie 13zlbrutto? Ktos dostal umowę?

solid patrol

Firma solid duza poprawa od 1 stycznia tylko pracować wypłacalność 100 % panowie tylko pracować

erymamd

Solid kochana firma inspektorzy tacy fajni skrupulatni pieniadze na czas super czasy w solid. Alfons ss ma 17 pln gratulować

lajkonik

Cala firma przyjazna robisz co masz zrobić jesteś na grupie 24 jeździsz chodzisz skalasz przez 24'h i do domu jak masz pełne kwity to idź na Reymonta tam jest siedziba firmy i zgłoś sie do kierownik lub na tyniecka firma ludzie atmosfera super Zarobki praca świetne Firm godna polecenia

slawek

Firma jest ok kolega ma racje dobra firma kasa na czas kierownik jest ok

smyk galeria

Wszystkim nam solid życie ratuje powinniśmy kierownika inspektora dziękować ponieważ mam za co jeść i pić piszecie ze jest to dla firma pracuje od 2014 w tej firmie słucham rozmawiam ..zawsze mam pieniadze na czas...wszystkie kłopoty trudne sprawy to wasza wina pracowników głupich którzy pija ćpają nie przychodzą do pracy lepiej się zwolnijcie nieroby. Solid kiedys byl inny ludzie chcieli pracować a teraz sami idioci pijani i tak ma pretensje ze mu nie zapłacą ehh albo sie mię rozliczył i kasy niema czytaj co podpisujesz a będziesz wszystko wiedział

koerowca

Grupa super zapraszamy

@koerowca

Można coś więcej?

Proszę o opinie Grup Interwencyjnych w Krakowie jak jest u was. Chcieliśmy się przenieść z Justusa bo w tej firmie to porażka od nowego roku.

smyk

Do smyk galeria to jak ci nie pasuje w naszej kochanej firmie praca to się zwolnij Skawina balzem wreszcie cos ta ochrona robi a nie siedzi i pierdzi w stołek jest w końcu porządek na obiekcie . Gratulacje panowie inspektorzy dobra robota

bobek
@smyk

Ja nie pracuje w tej kochanej twojej firmie tylko pracuje jako osobisty kierowca osoby ochranianej i dla mnie pracownik przepracowany to żadna ochrona do czasu jak coś.się wydarzy.

Alfons SS

Ja na grupie mam 17zł na rękę w Krakowie. Stać mnie nawet na najdroższe dupy z roksy. W pracy jest fajnie, czasem czuwam, za co też dostaje pieniądze he he he he. Lubię bigos i solid. Życie jest piękne, gospodarka idzie do przodu a ludziom żyje się coraz lepiej.

Pracownik solid security
@Alfons SS

W Warszawie nowych umow tez brak, nie ma zadnych info. Inspektorzy albo nie odbieraja telefonow albo odrzucaja polaczenia na wiadomosci nie odpowiadaja. Z tego co mi wiadomo na carrfourach jest stawka 10.50 jak to komus pomoze. Slyszalem od chlopakow z innych obiektow ze na nowe umowy mozemy czekac nawet 2 miesiace .

Pracownik solid security

mam 27 lat niepelnosprawny
@Alfons SS

Grupa interwencja prawie same emeryta nikt młody tam nie jeździ za 9,50 bez papierów siedzę jestem inwalida o mam 11,5 na rękę plus etat w ss na obiekcie w Krakowie A byle jaki kolega ma na obiekcie zdrowy ma 10 pln bez niczego koło mogilskiego A bidne interwencyjne po 48 h jeżdżą bo niema kto robic roboty mówią tylko przychodzą panie z kibla mogę skorzystać lub daj pan wody A ja daje a jak stać mnie w ss robię

Kozak
@Alfons SS

Chyba w (usunięte przez administratora) masz 17. Masz 9 zł jak zwykły ciec na budowie

woldemort
@Kozak

to był sarkazm koniobijco,widzę że musiałeś zapłacić za prad i światło i pobrali od munduru po 5 zł/h??

DRWAL

BRAK WIADOMOSCI O NOWYCH STAWKACH NIE WIEMY ZA ILE PRACUJEMY.....FIRMA WALI W CHU...PO CALOSCI

sdf

Macie już nowe umowy? Wiecie za ile pracujecie?

armand

ogolnie zal (usunięte przez administratora) sciska wszystkim zomowcom ubekom i sbkom bo poucinali emerytury , wchodzi ustawa deubekizacyjna , nastapilo uwolnienie zawodu od 2014 , do tego jeszcze wyrownanie plac minimalnych dla ochroniarzy niezaleznie od posiadanych uprawnien. takich czasow jeszcze nikt nie doczekal i niszcza w tejchwili mlodych ludzi na rynku ktorzy sie ksztalca i dbaja o kwalifikacje - jestem w stanie zrozumiec - wnkoncu jak zaczynali ich konceptem byl przedzial plac 1 - 6 zl brutto/h . nie wiadomo czy bedzie lepiej ale takich czasow nie doczekal nikt - jeszcze jiech tylko obcokrajowcy znajda sie w branzy ochrony - skad podejrzenie ze nie beda szpiegoeac dla swojego panstwa??

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security