Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

smyk

Zlecenie miesiąc temu 20 było ale się zwolniłem

smyk galeria

Super firma dostałem planowo pierwsza wypłatę super dzieki

kiku
@smyk galeria

@smyk galeria: planowo tzn kiedy i z jakiej umowy zlecenie czy o prace?Pozdrawiam

bolek
@smyk galeria

To się ciesz przyjdź do skawiny na bahlsen to zobaczysz jakie obowiązki a ile płacą. Przyszła firma solid i jest (usunięte przez administratora) Stara firma przed październikiem to była ochrona.

Prezes
@bolek

To sama prawda. Byłem ostatnio na zakładzie to bylem w szoku. Chłopaki robią robotę głupiego. Jest ich za mało żeby to ogarnąć a uwierzcie tam jest co robic całe 24h.

anna32

zobaczymy co po nowym roku bo jak nie dadzą odpowiednich podwyżek to w marcu sami będą pracować ale nie za takie pieniądze jak na śdm bo wtedy nawet kierownictwo z wawy przyjechało pracowac ale nie za 10zł

karo-olkusz
@anna32

dokładie anno32 i niech nie zamydlaja oczu premiami żenada

DORIANOS

W RZESZOWIE NA PATROLU 01 JEŻDZI KABEL DŁUGIE UCHO GRUBA PAŁA!!!!!!!!

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Praca dla emerytów, którzy chcą Sb dorobić parę groszy i nie chce im się w domu siedzieć. Potem jak się znudzi to opuszczają obiekt bo im nie zależy. Na umowie stawka 7 na godz czy 7,50 potem info ze jest 5,50. Dzień wolny w week to można się spodziewać ze może być tel ze szukają kogoś na jakiś obiekt bo któryś z pracowników trochę wypił i trzeba go zmienić. Szkolenia bhp buahaha..... panowie ja nwm jak to działa zapytajcie inspektora. A inspektor tez zielony. Jeśli wysyłają na obiekty w razie alarmu to nikt nw jaką stawkę dać, tylko słyszy się przez tel yyyyyyyy. Umundurowanie dopasowane gorzej jak z d.pu. interwencja po wezwaniu powinna być na obiekcie w ciągu 10 min ale po co się spieszyć skoro można być po 40, i zamiast szybko wejść to po co skoro można spacerkiem. Kierownik wzywa telefonicznie inspektora, proszę przyjechać bo musze z panem pogadać. Dobrze ja jtr tam bd. Czyli za 3 tyg. Potem faktura na której jest kwota 20 tys. Oczywiście pracownik zamiast np 2500 dostaje 990 choć wyrobił 200 godz plus premia która była obiecana przychodzi po 3 miesiącach upomnien. Wszystko pięknie ładnie na piśmie, za to na żywo juz gorzej i tak cały czas. Jeśli ktoś ma emeryturę i chce Sb dorobić parę gr to jak najbardziej, ale jeśli ktoś chce zarobić to na pewno nie tam.NIE POLECAM! !!!

edek

Banda złodziei i oszustów, którzy mają gdzieś plecy by uniknąć odpowiedzialności karnej. Wszystko u nich jest na pograniczu lub wbrew prawu! Nie polecam tej złodziejskiej firmy nikomu - ani pracownikom, ani klientom!

NigdySolid

Przepracowałem jako przedstawiciel handlowy w Solid kilka lat a tylko nieliczni wytrzymują więcej niż 2-3 miesiące, rotacja jest taka że nawet nie ma sensu poznawać nowych pracowników. Do granic absurdu rozwinięty system raportów, rozliczeń i nieopisana wprost biurokracja.....tony papierów . Załatwienie prostej sprawy wymaga wielu wypełnionych tabelek, formularzy do każdej sprawy inny druk a do niego inne aneksy z wypełnieniem których mają problemy nawet księgowi czy prawnicy....a handlowiec musi ;/ Dodatkowo handlowcy zajmują się windykacją, podnoszeniem stawek, aneksami, znakowaniem rejonu, ubezpieczeniami, kamerami, serwisem więc bywa że w miesiącu ma się tylko 1 tydzień na szukanie klientów. Zmieniłem pracę, nadal jestem handlowcem pieniądze podobne ale mam auto firmowe i duuuuużo więcej spokoju. Pracę w Solid polecam ale na max 3 miesiące żeby brać jakieś pieniądze a szukać czegoś innego.

leszek
@NigdySolid

Tez zastanawiam sie nad odejsciem , caly czas szukam innej pracy , wymagania sa , trzeba podpisywac nowe umowy a czasu na ofertowanie nie ma bo z jedna umowa trzeba jezdzic po dwa razy nie mowiac juz o tonach dokumentow , ktore trzeba prowadzic. Jak mawiaja wlasciciele firm minuta spedzona w biurze przez handlowca to minuta stracona dla wlasciciela bo handlowiec jest od handlowania a nie od pisania , wiadomo ze w biurze trzeba posiedziec ale ten czas powinien byc przeznaczony na planowanie jazd, umawianie, dzownienie itp a nie na papierologie.

Kajko

dyrektor i jego klaun Miki wykorzystują bezprawnie inspektorów do wożenia na obiekty prywatnymi samochodami ochroniarzy, żółty wymyśla kary z kosmosu by nie płacić , jedno wielkie (usunięte przez administratora) na pieniądze czakać trzeba miesiąc. nie pchajcie się w nen syf

covboy

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki marne, po 14 godzin pracy dziennie, śmieciowa umowa i w dodatku nie wypłacili mi pieniędzy za przepracowane dni.

gosia_

Czy może ktoś wie kiedy będą pieniądze za pracę w Tauron Arenie w czasie ŚDM. Miały być wczoraj?

chuj z góry

Cześć wszystkim. Mam takie pytanie. Pracuję w solidzie od początki lipca. Zarobki za lipiec muszę otrzymać 18-24 sierpnia(jak mi mówi inspektor). Jeśli np gdzieś w końcu sierpnia zwolnię się, to jest szansa otrzymać to, co zarobiłem za sierpień?

IWAN

ZAORAĆ TYNIECKĄ I CAŁY TEN ZŁODZIEJSKI INTERES!!!!!!! NA MONITORINGU PRACUJĄ SAME BEZMÓZGI !!!! SZACUN DLA KOBIET!!!!!!!!!!!!!

krakers

Witam nie polecam pracy w tej firmie zwlaszcza strefa platnego parkowania gdzie jest mobing wymuszanie na ludziah zawiadomien za zle parkowanie nie wyplacanie pieniedzy w terminie umowa zlecenie tak zwana smieciuwka.Zero poszanowania wobec pracowników

Pogodynka
@krakers

Tak to jest prawda, pracownicy ochrony są zmuszani do prac związanych z odśnieżaniem parkingu, usuwaniem liści, sprzątania chodnika itd. brak profesjonalnego przeszkolenia z zakresu p.pożarowego każdy nowy pracownik uczy się od swoich kolegów pełniących wcześniej dyżur.W pracy nie ma przerwy nawet na wypicie spokojnie herbaty,ludzi traktuje się jak III kategorię. Zaś samo przyjęcie do pracy i ilość wypełnianych kwestionariuszy to jest coś strasznego i przerażającego. To są tony papieru. Przyjmuje się inwalidów z grupami inwalidzkimi po to aby PEFRON zwracał pieniążki za grupę inwalidzką w czasie rekrutacji jest cud i miód jaka to wspaniała praca a potem dopiero okazuje się co musi robić człowiek po ciężkie operacji - np.odśnieżanie parkingu. Warunki pracy skandaliczne.

maxgikrk
@Pogodynka

Jest to wina ludzi którzy sie nato godzą i tyle w tym temacie jak masz uprawnienia to nie jesteś portierem

lemm

Witam,zanim się zatrudnisz w tej firmie krzak to lepiej to przemyśl,wymagania z kosmosu(np.pracując na budowie masz mieć 24/h czyste buty bo inaczej dostaniesz tak zwaną działe 200zł,wypłaty nigdy nie ma w terminie-opóźnienia 2-3 tygodnie),z dniem 30.0.2016 odchodzę.

lido

no super firma,wypłat po dwa miesiące nie ma .żenada,muszą bardziej zaniżać stawki to na pewno będzie lepiej .

BEZNOGI

W SOLIDZIE BEDA ROBIC LOSOWANIA TOTKA GDZIE BEDZIE MOZNA TRAFIC GLOWNA WYGRANA UMOWE O PRACE

Koki

Na orlenie śpią jak susły nawet można podejść i fotkę strzelić dzień po dniu.Ale cóż jak się zatrudnia nieudaczników po dewiacji w policji,bo taniej.

Ten Czuwajacy z SS
@Koki

Ty ja w cale nie śpię wypraszam sobie :D ja czuwam a do policji mnie nie wzięli bo mam chora głowę ha ha ha pozdrowienia grupa z Orlenu ps idę czuwać nara:D

HGFVD

Pani od rekrutacji, wyjątkowe dno,nic nie wie, albo kłamie, taki tępak

zenon

Trzeba mieć grupe inwalidzką inaczej nic z tego.

kandydat

Mam pozwolenie na wiatrufke czy mege pracowac jako komandos grupyinterwencyjnej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security