Opinie o WARS S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WARS S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WARS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARS S.A. w Warszawa

Do sprzątania pociągów szukają nawet w urzędach pracy. Oczywiscie minimalna krajowa. Niżej się nie da.

Max

A ile w WARSie zarabia barman? I w ogóle jak to jest, czy dojeżdza się do danego miasta i tam ma się nocleg zapewniony czy wsiada się spowrotem do innego pociągu i wraca do domU?

@Max

Zależy jaki pociąg. Na pendolino to w każdym mieście gdzie przyjezdza pociąg na noc są noclegi, w innych pociągach pokój sypielniany jest w pociągu

Sebus

Czy w warsie maja zakaz wybijania paragonow?? Jadąc Piastem do Gdyni zostawiłem ponad 50zl i nie widziałem żeby ktoś chciał mi dać paragon fiskalny.

Lojalny wars

Tak najlepiej przyjść do warsu usadzic (usunięte przez administratora) nic nie zamawiać. A inni klienci przyjdą nic nie zamówia bo jakiś... Siedzi z laptopem żeby popracować. Macie miejsca siedzace to możecie popracować tak. Wars jest do komsupcji a nie do pracowania. Zastanów się chłopie trochę. To nie jest koncert życzeń

Brak porozumienia co do godzin pracy

Brak sztywnych godzin pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Natalia

11.12 Godzina 22.03 Kraków -> Warszawa. Pan bezczelnie rozmawia sobie z klientami o nie przyjmuje mojego zamowienia 2 razy. Każe mi podchodzić co 20 minut, bo rzekomo nie ma czasu. Na głos narzeka na firmę i wszystkich dookoła. Kompletny brak szacunku. Żenujące.

Zbigniew okupny

Kasiu P. Proszę odwal się ode mnie zrobiłaś i tak dużo niesnaków wobec mojej osoby i bardzo ciebie proszę zamknij buzię bo spotkamy się w Sądzie za naruszenie dóbr osobistych bo gdyby nie pani wioleta dawno by sprawa trafiła do sądu tak że zastanów się kobieto zanim coś powiesz

Bety

Nie polecam nikomu pracy w Wars lublin w lecie 60.stopni w wagonach człowiek rozbiera się do biustonosza mycie wagonów deszcz czy śnieg każą myć myjący są przemoczeni do suchej nitki a kontrolerki z ICC są zachwyceni. Czystość szyb sprawdzają przy użyciu latarek cieszę się że odeszłam z tego cyrku A i jeszcze jedno Rozwalcie tą 1 grupę plotkarek

Katarzyna P.
@Bety

Myślę że jeżeli ktoś ma tyle odwagi aby oczerniać firmę i grupę 1 to powinien też znaleźć odwagę na to aby się normalnie podpisać a nie udawać że piszę to kobieta. Bo dobrze wiem że opisał to pan. A i jeszcze jedno pozdrowienia od gr1

Wózkowy

Cała ta firma to zakała PKP. Warsiarze są traktowani, jak bydło. Zero umów o pracę, często tyra się na czarno (u franczyzobiorców), niezbyt jasne formy rozliczeń itd. Jedyni, którzy godnie żyją w Warsie to ludzie z zarządu i paru nieuczciwych franczyzobiorców. Łapówki, układziki, lewe przetargi. Życzę upadłości tej firmie.

Kilian

Dlaczego nikt nie napisze nic pozytywnego na temat firmy tylko swoje frustracje opisuje publicznie na forum WARSU moi drodzy mamy 21 wiek wszystko co jest opisywane nieprawda na Forum idzie dojść przez adres IP ciekawe jak wtedy będziecie chcieli się chronić że działacie na szkodę firmy. Co wam pani Kierownik złego zrobiła zapewnie nic tylko na siłę szukacie problemów obrażając kobietę takie rzeczy tylko w Polsce Polak Polakowi wrogiem

Kit

Z tego co mi wiadomo to wiekszosc osobo miala umowy na rok poniewaz nie bylo wiadomo czy WARS bedzie jeszcze sprzatal wagony WIEC Z KONCEM UMOWY KAZDY MOGL SIE Z TYM LICZYC ZE NIE BEDZIE MIAL PRZEDLOZONEJ UMOWY TAK ZE NIE STRACILISCIE PRACY TYLKO UMOWA WAM SIE SKONCZYLA:)

Dick

Zamiast wrozyc zle innym warto zastanowic sie nad soba dobra rada rewidencji sami ocenia

Miii

Z tego co mi wiadomo WARS w Bydgoszczy powstal od zera od polowy grudnia ubieglego roku To jak mozna powiedziec latami troche inteligencji

Byly pracownik

Witam Państwa z Bydgoszczy pracowalem u was I niektorzy powinni wiedziec o logo chodzi mianowicie mowa o pracownikach a moze warto spojrzec na siebie zeby oceniac innych. Kierownik lepszej na tym stanowisku nie bedzie zawsze idzie sie dogadac nigdy nie bylo problemu z czym kolwiek bardzo jej za to dziekuje tylko przez pseldo brygadzistki nie szlo tam pracowac arogancke bezczelne wyrzywaly sie na pracownikach ciagle gadanie na innych a jak sie spotykaly mile dla siebie ze hoho wrecz by sobie w dupki powchodzily niektore to wrecz na emerytury powinny isc I tak nic nie robily oprocz obracania (usunięte przez administratora) pani kierownik I osob ktore wymienily. Najlepsza zmiana bylaw pani I tam sie spokojnie pracowalo nie to co o niektorych szybko szybko zero porzadku faworyzacje mialy u nich na zmianie takie plotkary co one a brod jest bo po co sprzatac jak monza debatowac zamykac sie w szatniach I spiskowac. Jedna brygadzistka pierwsze co robila jak wchodzila do szatni sie kapala patrzala tylko na mlodych chlopcow drugej nawet nie szlo zrozumiec tak szeplenila zamiast zajac sie praca caly czas chodzila a telefonem przy uchu I tak nic robila. I nie bede sie tu rozpisywal szacunek dla pani kierownik ze z takimi osobami sie nie wykaczyla I rada dla pracownikow kazdy pracuje na umowe od kad sie zatrudnia a jak piszecie o zwolnieniu to po waszej pracy moge na rekach wypisac o kogo chodzi. Pani kierownik glowa do gory jestem za pania

Laki

To samo jest w lublinie cyrki i już robią wyśćigi która zmiana umyje najwięcej wagonów to jest (usunięte przez administratora)a na dodatek niema dnia aby kierowniczka nie chodziła z alkomatem i sprawdzała kobiety co pracują w lublinie czy nie są pijane niech wreszczie PIP zainteresuje się warunkami pracy a Wydział Ochrony Środowiska tym czym myją wagony i chowają kwas jak ktoś obcy idzie TO DOPIERO CYRK JAK CIĄGNĄ WÓZEK Z CHEMIKALIAMI

szczęśliwiec -nie nabrali mnie

Ja akurat miałem szczęście uniknąć tej "pracy marzeń" dzięki opiniom na go work - jednym słowem 3 dni pracy za pół płacy i wynocha pod byle pretekstem - syndrom pierwszej dniówki jak nic już na pierwszej rozmowie telefonicznej. Dla warszawiaków się po prostu nie pracuje ! Święta zasada ! Kto się jej trzyma ten będzie szczęśliwy w pracy i życiu osobistym.

Agata
@szczęśliwiec -nie nabrali mnie

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Byłeś w końcu zatrudniony w PKP InterCity czy nie? I ta "praca marzeń" to jakie stanowisko i co miałoby należeć do Twojego zakresu obowiązków?

3 razy aaa

poczęstunek w klasie pierwszej. danie z polędwiczką bardzo słabo wyglądało po za dodatkiem pomidora ! EIP 5402 z 27.08.2019 z Gdyni.

Witam. Zupełnie nie rozumiem oceny tego pracodawcy. Warunki zatrudnienia osoby sprzątającej wagony Warszawa Grochów: - umowa zlecenie. - zmianowy tryb pracy, także soboty i niedziele oraz święta. Cóż, wydaje mi się, że pracodawca na tym nieźle zarabia. Po pierwsze: nie ma czegoś takiego jak godziny nadliczbowe, dopłaty za pracę w godzinach nocnych, niedziele i święta. Po drugie: brak urlopów. Po trzecie: brak chorobowego. Zastosowanie w tym wypadku umowy zlecenie nadaje się według mnie do sądu pracy (powództwo o ustalenie stosunku pracy). Od dłuższego czasu wiadomo, że są braki w kadrach ekip sprzątających w Warsie. Temat ten był niejednokrotnie poruszany przez związki zawodowe. W rezultacie konduktorzy w tzw czasie wolnym sprzątają wagony. 30 kwietnia 2016 firma zwolniła związkowca za protest w sprawie poprawy warunków pracy i płacy. Sprawa oparła się o Helsińską Fundację Praw Człowieka. Przypuszczam skąd się bierze takie postępowanie spółki, w której udziałowcem jest Skarb Państwa. Firma zatrudniająca ok 1400 pracowników zdaje sobie sprawę, że nie każdy z oszukanych pracowników pójdzie do sądu walczyć o swoje prawa. A kary nakładane przez PIP dla tak dużej firmy, są po prostu zabawne. Zanim się tam ktoś zatrudni trzeba się zastanowić. Pozdrawiam.

Agata

Szeroko przez megafon reklamowane usługi WARS, nie maja nic z wysokiego poziomu. Jadąc w pierwszej klasie na trasie Krakow-Gdansk spróbowałam coś przed dojazdem do Warszawy zjeść w WARSIE. Zaskoczenie! Wszystkie miejsca zajęte z powodu nadmiaru jadących. Bilety sprzedawane bez numeracji, pasażerowie siedzą cała drogę w WARSIE przy wodzie mineralnej i bez możliwości zwrócenia uwagi, że chciałabym zjeść posiłek. Kupują kolejna wodę i siedzą dalej. Po wyjeździe z Wawy wszędzie luźno. WARS pusty. Chce zamówić jedzenie, pan odsyłam mnie do stolika, przy którym siedzę 10 min. Zniecierpliwiona podchodzę do niego i proszę o przyniesienie do przedziału posiłku. I cóż słyszę??? Nie ma takiej możliwości, bo nie wiem gdzie poszli ludzie z obsługi. Jak znajdę czas, to pani przyniosę. jak się okazało rozmowodawcą był Menager. Nie chce zanotować numeru wagonu i miejsca, rzucając-znajdę panią. I niech sobie pani zgłasza do kogo pani tam chce... my nie jesteśmy PKP

Podruzmy

Pozdrawiam ekipę Warsu pociągu EIP 3506 z Krakowa do Gdyni bardzo miła obsługa

Berski

(usunięte przez administratora) się wszyscy ludzie którzy tam idą tylko po to żeby sobie posiedzieć bo nie ma miejsca w pociągu nie można normalnie zjeść bo wiecznie nie ma tam miejsca żeby się usiąść a prawie każdy kto tam siedzi nic nie zamawia.

Miejsce w którym nie da się jeść i po którym występują alergie głównie chodzi o żurek gdyż był on nie dobry za rzadki po jedzeniu miałam plamy na buzi i nagle zachciało mi się spać i nie tylko mnie to spotkało lecz innych znajomych których spotyka dokładnie to samo proszę uważać na osobę która wydaje w pociągu relacji Olsztyn Główny - Kraków Główny

Zostaw merytoryczną opinię o WARS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w WARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WARS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 35 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WARS S.A.?

Kandydaci do pracy w WARS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WARS S.A.