Grafton

Wrocław

Opinie o Grafton

boom 2010-03-29 16:56:17
Nie polecam,
Firma rekrutowała do centrum serwisowego ACER, mojej aplikacji nie przesłali, Pani [usunięte przez administratora] o ile dobrze pamięta w rozmowie telefoniecznej powiedziała, że firma odrzuciła moją kandydaturę, przesłałem sam aplikację i okazało się, że Grafton nawet jej nie pokazał klientowi. Dodam, że dostałem pracę w ACERZE.
Firma prezentuje żałosny poziom usług, nie wiem co robią tam ludzie od rekrutacji, ale chyba nie zajmują się rekrutowaniem :)
zadowolony z Grafton Wrocław 2010-05-21 17:10:38
a ja dostałem przez nich robotę i jestem zadowolony
Błażej 2010-05-23 17:24:07
szybko przeczytali cv, zaprosili na spotkanie, profesjonalni na rozmowie, po mieśącu dostałem praceę. Jestem bardzo zadowolony z Grafton
stu 2010-07-06 11:10:56
Ja rowniez wysylalem mnostwo CV do firmy. Okazalo sie ze wiele z nich zostało odrzucone mimo doskonalych kwalifikacji zawodowych. Postanowilem skladać oferty osobiście do firm - bez posrednictwa i podobnie jak wyzej okazło sie ze Grafton zwany dalej pośredniakiem nawet nie przesyłał ich dalej. Pracownicy nie posiadają zadnej wiedzy na temat technicznego przygotowania danego zainteresowanego i tematu poszukiwań zatrudnienia. Mysle ze firmy poszukujące kadry , wiele tracą korzystając z usług posredniaka. NIE polecam korzystania z ich usług. Dodam ze na rozmowach kwalifikacyjnych pracodawcy byli zaskoczeni ze Grafton odrzucal takie oferty jak moje. Prace otrzymałem bez problemow, a przykro mi ze Grafton uwaza innaczej.
AAA 2010-07-06 11:16:56
100% prawdy. Też byłam rekrutowana przez Grafton. Też obiecali umówienie rozmowy w firmie a jak się okazało nawet nie przesłali mojego CV do Acera (Asplex).
anonim 2010-07-06 19:19:22
oni wsadzaja tylko swoich znajomych wiekszasc cv jest sprzedawana a wiem to od kolegi ktory tam pracuje
Miki 2010-07-08 13:08:43
Tak samo postępuje Grafton w Poznaniu. Dwa razy wywinęli mi taki sam numer. Niby umawiają na rozmowę.. a nie robią nic..kupa śmiechu...
Nie skorzystam już z ich usług.
Fan agencji rekrutacyjnych 2010-09-08 16:12:02
Garfton to profesjonalna firma i z pewością nie zajmuje się przesyłaniem cv tylko realizuje projekty pod konkretne zlecenia i wytyczne ze strony klienta bo to klient płaci. Warto zaznajomić się z procedurami i zadzwonić. Poszukując pracy powinno się wysyłać swoją aplikację w różne miejsca.
zadowolony 2011-03-16 19:58:15
AAA - 2010-07-06 11:16:56

a ciekawe czy Asplex przedluzyl ci umowe? na poczatku wielu glabow zatrudnili, bo mieli potrzebe, nie mogli zostac bez rak do pracy, ale caly czas poszukiwali lepszych,. firmy zewnetrzne sa po to aby takich ktorzy nadaja sie do wszystkiego i do niczego po prostu odrzucic.... ja bylem zaproszony na rozmowe, wyslali moje dokumenty do firmy (nie do asplex) w ktorej od blisko 2 lat juz pracuje, wiec niczego firmie zarzucic nie moge, malo tego pomogli mi sie przygotowac do rozmowy, dali wskazowki, wiec oby wiecej takich firm na rynku
hr managerka 2011-04-04 17:00:28
Fan agencji rekrutacyjnych - 2010-09-08 16:12:02

Zamiast fan agencji rekrutacyjnych powinno chyba być kierowniczka oddziału Wrocław :D Żeby dodać łyżkę dziedziu do tej beczki obłych i słodkich banałów to powiem, że jako klientka nie jestem zadowolona z obłsugi firmy grafton. Z moich obserwacji wynika, że w wiellu przypadkach jedyne co grafton potrafi zrobić poza przesłaniem cv to bezradnie rozłożyć rączki i powiedzieć przeszukaliśmy cały rynek - przy czym cały rynek to dla firmy grafton najczęściej jedno cv nie pasujące do profilu stanowiska. Życzę dalej tak dobrego samopoczucia fanom firmy
Barton 2014-12-01 18:49:06
Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Grafton to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Dla naszego klienta, międzynarodowej sieci hurtowni w związku z rozwojem kanałów dystrybucji i wprowadzeniem n...
zlez 2015-01-31 23:23:43
mi tez zlaezy na tym zeby ktos wytlumaczyl o co chodzi z ta rozmow rekrutacyjna czy ona sie jakos rozni od standardowej rozmowy kwalifikacyjnej? bardzo mi zalezy na tym, zeby to wszystko bylo w porzadku, ale z tego co widze to nie wiem czy dam rade. zawsze sie za bardzo stresuje przed rozmowa i nie potrafie sie tego wyzbyc.
Ech 2016-03-03 20:23:02
Pozdrowienia dla Pań z Graftona, które nie udzielają informacji zwrotnej :)
kasia 2016-05-18 09:40:58
nie dizwi mnie to wogole ze poszukuja ludzi ze znajomoci jezykow obcych ,tym bardziej chca dla was dobrze bo zawsze sie odgadasz za graniaca
Zostaw swoją opinię o Grafton - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafton