Opinie o BOSCH w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BOSCH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BOSCH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOSCH w Wrocław

Snipko

Z jakiej paki firma niemiecka załapuje się na tarczę antykryzysową czyli pieniądze z państwa a polskie firmy nie dostaną nic. Ktoś wyjaśni..

@Skorpion

Skorpion a od kiedy BSH jest firmą Polską,???? sugeruje trochę poczytać historii BSH i ostrzegam może cię to zabić.

Snipko

M.
@Snipko

Ta tarcza tylko zachęciła firmy do zmniejszania etatów, żeby dostać rządowe pieniądze. Żeby się załapać firma musi mieć miesiąc straty. A to żaden problem jeden miesiąc wykazać mniejsze zyski. Na przykład wstrzymać na 3 tygodnie produkcję, wysłać ludzi na urlopy. I o jej... miesiąc strat ;) Brzmi znajomo komuś? Jakby faktycznie tak spadło zapotrzebowanie na towary, to by firma nie zwiększała pracownikom normy do wykonania w ostatnich dniach. W ten sposób nie płacą ludziom za piątki, etat mają zmniejszony, pieniądze w ramach tarczy. A sztuki im pracownicy nabiją w ramach zwiększonej normy, w dniach od poniedziałku do czwartku.

Worker
@Snipko

Tylko ludzi tymczasowych pozwalniali a kasę chcą od państwa.

M.
@Worker

Większość ludzi z agencji pracuje. Mieli tez postój cały płacony 100%. Pieniądze nie są za to ile osób zwolnią tylko za to że wykażą że są w kryzysie ekonomicznym. Czyli wystarczy miesiąc spadków. A mieliśmy postój 3 tygodnie więc niby spadek był. Zobaczcie sobie oferty pracy na olx. Randstad robił rekrutację do pracy i jako początek pracy podali 27 kwiecień.

e
@M.

Oni dostaną kasę, my z te go nic nie będziemy mieć, nawet urlop nam zabrali, po co postojowe? Dlatego my (usunięte przez administratora)ludzie tam pracujemy a oni na tym korzystają, proste.

e
@e

Myślę że jeszcze im się to czkawką odbije, bo dużo ludzi stwierdzi że po co ma pracować za 80% wypłaty, i pójdą na l4, żeby dostać 80 procent ze średniej zarobków (czyli tyle samo lub więcej niż będąc w pracy na 80% etatu).

K
@Snipko

Firma zainwestowała w Polsce duże pieniądze praktycznie uratowała pozostałości po Fagorze,płaci w Polsce podatki,zatrudnia ludzi którzy takze płacą podatki w Polsce.Czego nie rozumiesz baranie? Czy ten PiS tak mocno w zryl te berety?

Skorpion
@Snipko

BSH to firma Polska siedziba w Warszawie gdyby nie pomoc ze strony niemieckiej to krowy by tutaj się wypasały a ludzie by nie mieli pracy czy to takie skomplikowane !!!!!????????✋

Skorpion

Tajemnica zawodowa obowiązuje.

POwskie tłuki

@Skorpion

xxx Nowy wpis

witam chciałbym zapytac jakie sa zarobki w Bosch Wrocław chodzi mi o stawke netto i brutto ?

Pracownik lini piekarniki Nowy wpis

Nie na każdym dziale jest sprawiedliwie, my na liniach mamy zapierdziel gdzie ludzie np z przedmontazu uskuteczniają wędrówki vo chwilę na stolowke na papieroska a najlepsze jest to że koordynatorzy ich kryją i razem z nimi lataja palić

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BOSCH?

Omg

Generalnie czy wiesz co to papier toaletowy, jak się lepi garnki, jak szybo zasznurujesz buty i takie tam. Buehehehehe jak to na rozmowie kwalifikacyjnej: spodziewaj się niespodziewanego, standardowe pytania masz w wujku google które są używane na rozmowach kwalifikacyjnych. P. S. Nie składaj leniu podania do nas, bo nawet nie chce ci sie poszukać w Google

Ktos Nowy wpis
@Omg

Jak kultura pracy/między pracownikami jest taka jak ta wypowiedź to współczuję...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BOSCH? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Witam, jakie są widełki na ręke na stanowiskach młodszy inżynier?

Witam .Na czym polegają badania psychotesty do firmy Bosh?są takie same jak do pracy na wòzku widłowym?

Ola

Czy w BSH pracuje się w wigilie i sylwestra?

J3bacpolicj3
@Ola

Nie, masz wolne do 10stycznia ,ze swojego urlopu oczywiście bądź bezpłatnego

Ktoś tam

Firma niby profesjonalna i bardzo przestrzega zasad i przepisów BHP a jak wejdziesz na fabrykę lodówek to ludzie ubrani jakby wybierali się na dyskotekę a nie do pracy. W firmie dużo mówi się o szacunku między pracownikami którego tam w ogóle nie ma , człowiek dla człowieka jest raczej wrogiem a przecież lepiej pracuje się kiedy ludzie tworzą jeden zgrany zespół . Fajna atmosfera w pracy to jest ważna sprawa.

Qwerty
@Ktoś tam

Pójdz na zmianę kasztana na lodoweczki to zobaczysz brak szacunku, gnojenie ze tasme wymieniasz i dziura sie zrobiła. Teraz w jego łaski wpadła laska która nawet swojego imienia przeliterować nie potrafi. Ale najważniejsze ze narzeczona dysponenta z montażu to można sie podlizac. Tapety ma tyle ze dziwne ze jeszcze potrafi coś powiedzieć przez taki ciężar pudru. Dziewczyna agresywna jak przełożony i czarny chłop. Biegają w trójkę i popędzają ludzi mimo ze sie wyrabiasz w czasie. W trójkę płakać będę jak lasce paznokieć sie złamie. Ulubieńcy brodatego kierownika wiec wszystko ukrywane jest. Kasztan zwalnia Bo człowiek u nas sam myśleć nie moze tylko za zgoda jego. Nie długo oddychać nie będziemy mogli bo za dużo czasu to trwać będzie. Skarg nie opłaca sie zgłaszać nawet bo to nic nie pomaga.

Szymon

Niepolecam tej firmy stres , duży nie zdasz testy egzamin oblany zatrudnienie przez randstad i nie ma możliwości przez firmę nie polecam tej pracy serio randstad to gowno za najniższa krajowa

Hxksoao
@Szymon

Jak nie ma możliwości zatrudnienia przez firmę jak non stop ludzie są zatrudniani. Jak ktos się nie nadaje to jasne, że umowy mu nie dadzą.

Jaki jest okres rozliczeniowy w BOSCH? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Małpa

Ostatniego na BSH, a przez ATP ok.10tego każdego mca.

Kasa

Jeżeli chodzi o zarobki to widzę,że sporo tu bajkopisarzy,którzy nie wiedzieć czemu-celowo podają zaniżone kwoty.Na dzień dzisiejszy jest 3500 brutto podstawy i około 350-400 zł brutto premii miesięcznej,do tego około 150 zł brutto za nocki.Razem ok 4000 brutto miesięcznie bez nadgodzin.Do tego 190 zł na karcie sodexo.Czy to mało? Nie.Czy to dużo? Też nie.Powiedziałbym,że to taka rynkowa stawka na produkcji we Wrocławiu.

Nowa

Do którego macie wyplaty

@Kasa

Kasa bo to są stawki we WROCŁAWIU a popracuj w Łodzi to ci szczena opadnie

Farbas
@Kasa

Czy jest premia frekwencyjna? Pytanie też ile można na ręke wyciągnąć bo nikt nie chce podać nawet widełek a to powinno być podstawową informacją

Zatroskany

A mnie intryguje jedno...co ma na celu Góra,że kilka razy do roku wymienia kierowników, a nie zwraca uwagi na zastalych,niekiedy wypalonych koordynatorow. Zmiany byly pól roku temu , kolejne w lipcu...główni którzy się zmieniają zamiast wziąść się za zbyt dlugo w jednym miejscu siedzących koordynatorów znowu chcą przeprowadzić roszadę wśród swoich zastępców na danych obszarach...farsa...to generuje chaos i niechęć ludzi do przyjścia do pracy...kiedy taki zpca zaczyna dogadywac się z ludżmi ogarniać problemy ...pyk ...już Go nie ma, a zaszłości wciąż się gromadzą...może pora pomysleć, zrobić trochę roszad na niższych szczeblach ?

Dobry pracownik
@Zatroskany

Zaszłości?czyżbyś miał na myśli słynną koordynatorkę z procesów? Siedzi tyle lat na Tos, że pora już na Nią ....

OLO

Jaką stawkę na dzień dzisiejszy oferuje ta firma? Widziałem ogłoszenie o pracę i nie wiem czy aplikować

Robert Bosch

Płacę pracownikom wysokie wypłaty nie dlatego, że mam dużo pieniędzy. Mam dużo pieniędzy, bo płacę wysokie wypłaty

Nigdy nie bede klientem bosh

czy ta firma jest już tak (usunięte przez administratora)? ojej a co to za reklama like a bosh? hahah nikt nie chce kupować tego barachło? i trzeba się reklamować, dobra marka reklamować się nie musi, poza tym ta REKLAMA jest tak(usunięte przez administratora) że nic nie kupie co bosh!

Omg
@Nigdy nie bede klientem bosh

Serio pytasz? Skoro nie wiesz to odpowiem: marketing jest częścią działalności każdej firmy :). P. S. Nie bosh tylko bosch jak juz coś ;). Skoro uważasz że to barachło to jak pracujesz? Od... 8godzin i zadowolony, nie ważne jak ważne ile. I nie, nie jestem z zarządu, biura itp itd, jestem zwykłym robolem, mam sprzęt kupony w bsh, wyprodukowany w PL jak i w innych krajach gdzie BSH ma fabryki - nie powiem są minusy (nie ma rzeczy idealnych) ale ogólnie jestem zadowolony ze sprzętu AGD.

FanTelenoweli

,, Główka" zabierze sie w końcu za robotę, czy linia dalej bedzie (usunięte przez administratora) żeby mógł zakisić ogóra ? Ja się pytam gdzie są koordynatorzy jak wszyscy pracują a on bajeruje (usunięte przez administratora)...

Magiczny_Biceps
@FanTelenoweli

Za robotę powinny wziąć się stulejarze,to by wtedy nie mieli czasu na pisanie żałosnych opinii w internecie

Aniołek
@FanTelenoweli

Racja!!! Łazi tylko do swojej ulubienicy karol.. inki i myśli że wszystko gra. Z resztą to samo jest z dzoanąąą nie ma komu robic na tej lini. Myślą że są kimś i maja wybąbane na tą robote nieroby. A sylwunioniunio jak zwykle ma na to olewatorski pogląd byle linia szła i jak najwiecej sztuk poszło poza przedmontaż a reszta go nie interesuje niech sie na montażu martwią co z tym zrobic. Takiego koordynatora downo nie widzialam

Sara

Jak trwa szkolenie przez pierwszy tydzień i czy ciężkie ss testy manualne do zdania i jak wygląda praca na dziale lodówek jako operator

Mike

Witam, czy ktoś mógłby w skrócie opisać warunki panujące w pracy? Dokładnie mam na myśli charakter pracy, czy praca jest ciężka, jaka panuje atmosfera między pracownikami a kierownikami. Czy hala jest klimatyzowana, czy jest głośno? Jakie są perspektywy rozwoju oraz ile wynosi pensja netto biorąc pod uwagę pełny wymiar godzin (160h)

Małpa
@Mike

Trochę realizmu...jaka hala,która ma pootwierane co i rusz bramy dla wózków ma klimę?nie,nie ma klimy i latem jest gorąco jak w piekle...co do halasu?to hala produkcyjna z dziesiatkami maszyn,jeżdżącymi wózkami itp itd więc halas?owszem jest - jak wszędzie,co do pracy...jak to na produkcji wyśrubowane normy i trzeba z...ć j-ak wszędzi,co do porozumienia między pracownikami a kierownikami-jak wszędzie gdzie są setki ludzie zebranych z róznych środowisk raz lepiej raz gorzej ja uważam,że dogadać sie zawsze i wszędzie można. Co do kasy nie mniej i nie więcej niż gdzie indziej obecnie 3500brutto podst plus 300a400 premii +benefity (sodexo lunch pass 190 sodexo 50lub multisport dodatki do urlopuitp itd)perspektywy rozwoju,awansu bywają i trzeba je sobie wypracować-jak wszędzie.

,,,,
@Małpa

Wiele takich hal ma klimę, jeśli jest na nich towar który może ulec zepsuciu w upał :) Jeśli nie ma takiego towaru a tylko chodzi o komfort pracowników to już raczej sie nie porywają często na takie udogodnienia.

FIRMA Z ZASADAMI :) Ale tylko na pokaz. Zrobili nawet pokój izolacji, na wypadek podejrzenia zakażenia. Chodzili z audytami całe dnie, informować ludzi, że jeśli ktoś się źle poczuje, ma się udać do tego pokoju, unikając z kimkolwiek kontaktu. A co się stało kiedy faktycznie dziewczyna źle się poczuła? Wydawałoby się ze kierowniczka zabierze ją właśnie do tego pokoju o którym trąbiła codziennie. Ewentualnie do biura, poczekać na karetkę. Mamy też pusty pokój lekarski. Ale zaprowadziła ją na stołówkę miedzy ludzi, którzy mieli akurat przerwę. Tak wygląda większość zasad w tej firmie. Karanie ludzi za jakieś (usunięte przez administratora) żeby na pokaz wydawało się jak BH trzyma się zasad, a w praktyce przełożeni nie trzymają się zasad które sami wyznaczyli i które akurat mogą być ważne.

Info

Witam, mam pytanie. Ile godzin trwa pierwszy dzien pracy czyli to centrum treningowe? Bo wiem, że od 8:00 ale nie wiem ile godzina potrzebuje info na już

Obserwator
@Info

8h

Zostaw merytoryczną opinię o BOSCH - Wrocław

• Jak się pracuje w BOSCH?

Zobacz opinie na temat firmy BOSCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOSCH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BOSCH