SDP Biuro Nieruchomości Wrocław

Wrocław

SDP Biuro Nieruchomości Wrocław

Opinie o SDP Biuro Nieruchomości Wrocław

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

@Klaudia, dziękuję za odpowiedź. Możesz w sposób bardziej szczegółowy napisać dlaczego polecasz pracę w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław osobom, które chciałyby rozwijać się w tej branży i zdobyć cenne zawodowe doświadczenie? Czy pracodawca oferuje merytoryczne i ciekawe szkolenia rozwojowe dla takich pracowników? @ona, opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy SDP Biuro Nieruchomości Wrocław. Dlatego fajnie, że opisałaś nam swoją sytuację związaną ze współpracą z tą firmą.

ona

Mieszkania w tym biurze nie kupowałam to się nie wypowiadam, ale w marcu chciałam wziąć u nich kredyt na mieszkanie, pani „ekspert” przez 3 tyg się nie odzywała, moich telefonów nie odbierała, po telefonie do biura otrzymałam informacje, że pani „ekspert” na urlopie jest i moją sprawę może przejąć ktoś inny. Nowy pan „ekspert” po tygodniu powiedział że się jednak nie da z moimi możliwościami heh. Mieszkam już na swoim , u innych się jednak dało heh ee. Morał wyciągnijcie sami hehee

Aneta

@DO STUDENTÓW I MŁODYCH LUDZI, czy możesz coś więcej napisać dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swój wpis na temat pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław. Czy wyjaśniałeś tą sytuację z pracodawcą dlaczego Twoje wynagrodzenie w danym miesiącu różniło się od na umowie? @Klaudia, dziękuję za odpowiedź. Czy polecisz pracę w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław osobom, które chciałyby rozwijać się w tej branży i zdobyć cenne zawodowe doświadczenie?

@Aneta 31.05.2018 19:55

Zdecydowanie tak

Aneta

@anonymous, możesz w sposób bardziej szczegółowy uargumentować swój komentarz? Napisz coś więcej o pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław, w chwili obecnej Twój komentarz niewiele wnosi do tematu, i nie jest pomocny dla osób, które szukają informacji o tym pracodawcy. @Klaudia, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław, z Twojej wypowiedzi wynika, że osoby zainteresowane pracą u tego pracodawcy powinny być przygotowane na pracę pełną wyzwań oraz posiadać odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, aby praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Czy możesz w kilku słowach napisać jakimi dokładnie umiejętnościami powinien wykazywać się kandydat, który jest zainteresowany podjęciem pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław? Czy polecisz pracę dla osób, które szukają możliwości rozwoju w tej branży? Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Aneta 25.05.2018 09:13

Odpowiadając na Twoje pytanie Aneto nie chce się wymądrzać ponieważ jestem świeżym pracownikiem niemniej są pewne cechy bez których nie ma możliwości być dobrym sprzedawcą na prowizji: -świetna organizacja -lubienie pracy z ludźmi i znajomość ludzkich zachowań -umiejętność szybkiego przystosowana się do zmieniających się warunków /klienci są nieprzewidywalni / -asertywność -chęć uczenia się i ogólna wiedza z niemal każdego tematu dla podtrzymywania konwersacji i relacji z klientami ( każda sprawa jest inna, nigdzie się tyle nie nauczyłam co tu przez ten miesiąc , a byłam kierownikiem regionu w innej dużej firmie tylko że z sektora finansowego/nudy) -umiejętność współpracy z innymi- szczególnie w dużym biurze Pewnie jest mi łatwiej niż innym bo od zawsze czyli od 13 lat pracuję na prowizji i znam tą pracę i prawa rządzące się nią. Pozdrawiam

Klaudia

Współpracę z SDP podjęłam jakieś 5 tygodni temu. Obiecałam sobie, że po trzech miesiącach lub po pierwszej większej umowie opiszę pracę. No to jest i pierwszy miesiąc za mną i pierwsza umowa. Po mniej więcej tygodniu zadzwoniła moja mama i pyta: -czy Ty wiesz w jakiej firmie się zatrudniłaś? Powiem szczerze , że przez chwilę się zawahałam bo firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie a ja nie sprawdziłam jej nawet w google. Potem zaczęłam czytać wypociny niektórych ludzi tutaj. Tak- z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to wypociny ludzi którzy : nie znają realiów pracy na prowizji, specyfiki takiej pracy która wymaga dużego nakładu wysiłku zanim zbuduje się bazę klientów i co najważniejsze NIE CZYTAJĄ UMÓW albo nie rozumieją ich? Ponadto z Waszych wypowiedzi wynika , że w sumie chcielibyście zarabiać niewiele robiąc, bo na początku nie ma za bardzo co robić jak pozyskiwać mieszkania , bo jeszcze nie ma się bazy klientów więc dlaczego problemem jest te 8 mieszkań? Widzę , że trochę się zmieniło w polityce firmy ( o ile to prawda, że kiedyś tak było, że np płaci się za telefon i połączenia bo teraz telefon daje firma ) Praca pośrednika w dużej firmie to nie jest łatwa praca, trzeba naprawdę się napracować zanim to przyniesie duże i wymierne korzyści. Trzeba mieć w sobie mnóstwo cech dobrego sprzedawcy, trochę psychologa i być bardzo zorganizowanym, większość ludzi niestety się do tego nie nadaje. SDP ma mnóstwo pracowników, z czego większość ludzi to pracownicy tej firmy od lat, czy gdyby było naprawdę tak źle to by tam zostali? Ostatnio siedziałam około 17tej z koleżankami w pracy i przy kawie zaczęła się rozmowa (jedna pracuje 4 msc, druga około 4 lub 5 miesięcy) o tym , że tak fajnie jest w naszym zespole , że się wychodzić z pracy nie chce. I rzeczywiście tak jest- ludzie są mili, pomocni, uśmiechnięci, czy gdyby było tak źle to by tak było? Co z tym , że najsłabsze jednostki odpadają? Życie, prawo rynku , w każdej firmie tak jest (chyba,że ma się "plecy" lub "zdarte kolana") Jeśli ktoś myśli , że to reklama firmy to zapraszam na kawę, lub do rozmowy-udowodnię jak krótko pracuję i że jestem normalnym pracownikiem który nie zgadza się na te wszystkie niesprawiedliwe opinie ludzi którzy sobie po prostu nie poradzili lub inaczej wyobrażali sobie pracę, lub po prostu nigdy nawet tu nie pracowali

@Klaudia 24.05.2018 22:16

Proszę bardzo :) kiedyś w tygodniu zajrzałam tu i ktoś mi zadawał jakieś pytania, ale wypowiedź zniknęła i nie widzę. Kolejny tydzień za mną, podsumowałam maj, jest dużo lepiej niż się spodziewałam.

DO STUDENTÓW I MŁODYCH LUDZI

Wrocław to miasto z ogromnymi możliwościami rozwoju ale nie w tym biurze i z tym pracodawcą! Inne pieniądze na "umowie" inne na koncie a inne w ręce! Nie daj się nabrać na szybki awans i wysokie zarobki.

anonymous

Oolecam

Aneta

@Maria, nie polecasz pracy w SDP Biuro Nieruchomości Wrocław czy korzystania z usług tej firmy? Proszę Cię o uściślenie Twojej wypowiedzi, ze względu na użytkowników, którzy poszukują informacji o tej firmie przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niej.

Maria

Nie nie i jeszcze raz nie. To biuro to nie biuro tylko jakaś farsa! Reklama w mediach zachęca a w realu zero! Również nie polecam.

R.T

Żałuję, że nie wszedłem tutaj wcześniej, zaoszczędziłbym 2 miesiące czasu, które zmarnowałem chcąc kupić mieszkanie i wziąć kredyt z tym biurem. Oby moja opinia pomogła innym

Aneta

@były pracownik, rozumiem, że w Twoich oczach SDP Biuro Nieruchomości Wrocław posiada dużo mankamentów. Jednak nie zdecydowałeś się na ich uzasadnienie. Czy w związku z tym, mógłbyś podzielić się całym swoim doświadczeniem będącym rezultatem współpracy z tym pracodawcą?

były pracownik

pracowałem u nich, teraz działam u konkurencji, poziom zatrudnienia, szacunku do pracownika to jak porównywanie małego fiata do mercedesa!

Klient

Myślałem, że w XXI wieku o klienta się walczy a nie chce się go z każdej strony wy..... tragedia a nie biuro, stawki prowizje najwyższe we Wrocławiu. Odradzam normalnym, desperatom wytrwałości w amatorszczyźnie

Marcelina

Korzystałam z usług i jestem zadowolona!

anonymous
@Marcelina 20.03.2018 21:41

pomogli znaleźć ci lokal?

Aneta

@Marcelina, dobrze, że jesteś zadowolona z usług świadczonych Ci przez SDP Biuro Nieruchomości Wrocław. Jednak to forum ma trochę inne przeznaczenie, powinno w większości gromadzić merytoryczne opinie o tej firmie ale jako pracodawcy. Czy zatem jakiś pracownik firmy chciałby się wypowiedzieć?

Aneta

@ON pracownik były, zgodnie z Kodeksem Pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie działania miały miejsce w stosunku do Ciebie?

Anna
@Aneta 03.03.2018 09:56

Podbijam

ON pracownik były

SDP nie wypłaca wynagrodzenia, Twoja pensja to marna prowizja, ochłapy. Przykłady mobbingu na każdym kroku. Dziwie się, że ktoś tam jeszcze chce pracować, nowym stanowczo odradzam pracy w każdym z oddziałów! On były pracownik

Studentka

Dobry wieczór, zobaczyłam ogłoszenie o naborze, byłam na rozmowie choć miałam obawy bo zawsze czytam opinie o pracodawcy a one były negatywne. Poszłam jednak, na pierwszy rzut oka wszystko ok, rozmowa z jakimś tam dyrektorkiem, przedstawił mi mój plan rozwoju i zarobki, ale na moje zapytania co do prowizji, umowy o pracę, pozyskiwania klientów, warunków ubezpieczenia itp, nastała cisza i zakłopotanie,mam wiedzę w tym zakresie bo kończę studia w tym temacie a więc krótko mówiąc zrezygnowałam bo nic z gadki tego dyrektorka mi się nie składało z rzeczywistością, a stawki/prowizje dla mnie są poniżająco niskie 70 / 80 % dla tego biura, reszta dla zwykłego pracownika,

rekrut

powinni zmienic nazwe z SDP na OC - Obiecanki Cacanki wszystko co pisza tutaj sie zgadza

Aneta

@PRACOWNIK, czy z uwagi na fakt, że bardzo mało jest aktualnych opinii o SDP Biuro Nieruchomości Wrocław z perspektywy pracowników, mógłbyś rozwinąć swój wpis i opisać cały przebieg swojej dotychczasowej współpracy z tą firmą? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z tego pracodawcy. Może napisałbyś kilka słów o warunkach zatrudnienia, które oferował Ci ten pracodawca?

Nabywca nieruchomości

Miesiąc temu prawie kupiłem nieruchomość i prawie wziąłem kredyt dobrze że prawie bo pani od kredytów wiedziała tyle co ja a może nawet ciut mniej ode mnie w kwestii wzięcia kredytu. Kto ją zatrudnił temu polecam dobre szkolenie z zakresu rekrutacji pracowników. Rzecz jasna już tam nie wróciłem.

PRACOWNIK

ŻE W TYCH CZASACH TAKIE BIURO SIĘ UTRZYMUJĄ NA RYNKU TO AŻ NIEMOŻLIWE - KŁAMSTWO - WYZYSK-OSZUSTWO-KIEROWNICTWO TYLKO Z NAZWY - BYŁEM TAM PRZEZ PEWIEN CZAS I WSZYSTKO CO PONIŻEJ NAPISANE POTWIERDZAM

Jola z mężem

Byliśmy u nich po kredyt bo mieszkanie kupiliśmy za pośrednictwem innego biura, to co nam zaproponował jakiś dyrektorek z dużym nosem to okazało się dużo droższe od konkurencji, na wszystkie pytania nam nie odpowiedział bo..... nie wiedział, dzwonił gdzieś, wchodził i wracał z informacją "dyrektor". Naszym zdaniem, jednym słowem brak tam fachowców

Pan Ryszard

Potwierdzam wszytkie negatywne opinie na temat tego pseudo biura nieruchomości, kompletny brak profesjonalizmu i podejścia do klienta. Najdroższe stawki prowizji na rynku z jakimi się spotkałem 3,69 % !!! Szok! Byłem tam dwa razy - pierwszy i ostatni! Gorszych nie ma! Omijać z daleka! PS: I ta nagonka telefoniczna z ich działu kredytowego choć nie wyraziłem zgody na tego typu kontakty.

Aneta

@Anonym @Nikodem1 rozumiem, że jesteście niezadowoleni z SDP Biuro Nieruchomości Wrocław jako klienci. Niemniej to forum służy do gromadzenia opinii o firmach jako pracodawcach. Bardzo proszę, aby przestrzegano przeznaczenia tego miejsca. Ważne, aby pozostawiane komentarze tworzyły rzetelny obraz danej firmy. Możecie również zapoznać się z regulaminem tego forum wchodząc pod ten link: https://www.gowork.pl/regulamin

Anonym

Odradzam współpracę z tym biurem nawet najgorszym wrogom! Kupiłem mieszkanie za pomocą biura SDP Nieruchomości. W dniu podpisaniu aktu notarialnego, właściciel chciał z mieszkania zabrać telewizor i system audio hi-fi . Właściciel się rozmyślił, bo okazuje ze te sprzęty ma dla niego 'wartości sentymentalnej'. Na umowie przedwstępnej było napisane wyraźnie ze właściciel zostawia wszystkie sprzęty jak lodówka, telewizor itd itp. Agentka która reprezentowała mnie, stała za właścicielem i wszyscy próbowali mnie namawiać abym oddał sprzęt właścicielom. Stanowczo powiedziałem ze nie. Agenci w tym biurze po prostu chcą zarobić kasę i mają gdzieś czy klient jest zadowolony czy nie. Jedynie mój kolega który też był na podpisaniu aktu notarialnego i notariusz stali za mną. Byłem zgłosić tą sprawę u nich w biurze u 'kierownika', i Pani oferowała mi kartę podarunkowego do Home & You żebym więcej o nim nikomu nie gadał. Nie Polecam się kompletnie.

Anonym
@Nikodem1 24.10.2017 14:09

Tak telewizor i sprzęty audio hi fi zostały w mieszkaniu(po interwencji notariusza). Natomiast zabrania sprzętu z domu w dniu podpisaniu aktu jest brakiem kultury. Różnica w kulturze nie ma nic do tego. Pozdrawiam

Aneta

Jeszcze nikt nie zamieścił opinii na temat SDP Biuro Nieruchomości Wrocław w tym roku. Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie? Jakim teraz pracodawcą jest firma? Na co teraz mogą liczyć jej pracownicy?

hans

Może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Nie ukrywam, że dobrze by się był załapać, bo taki specjalista ds. nieruchomości pewnie liczyć może na jakieś prowizje do podstawy. Dzięki

SDP mnie oszukało

Od jakiej stawki można negocjować pensje? - nie płacą pensji. Pracujesz tylko na samej prowizji, bez stałego wynagrodzenia oraz bez ubezpieczenia, umowa współpracy oczywiście "śmieciowa" - dokładnie umowa o dzieło, a wymagają jakbyś był na etacie Najbardziej podobało mi się w SDP Nieruchomości: nic Najbardziej nie podobało mi się w SDP Nieruchomości: obłuda i brak możliwości zarabiania pieniędzy Rotacja pracowniców: ogromna, rotuje około 99% osób rezygnuje po kilku dniach!!! Szczera prawda o SDP Nieruchomości z Wrocławia.

zadowolona

Zupełnie nie zgadzam się z opiniami powyżej. Prowizja wypłacana regularnie, przy transakcjach gotówkowych od razu. Każdy kto zaczynał w biurze nieruchomości, wie że na początku trzeba sobie wypracować bazę. Jak ktoś oczekuje zarobków super przez pierwsze trzy miesiące, to raczej będzie to wynikiem szczęścia niż efektem pracy. Więc trzeba się nastawić, że początkowo nie ma super zarobków (!) i to nie ma znaczenia jakie biuro. Pieniądze pojawiają się z czasem, bardziej regularnie po pół roku pracy i to ciężkiej pracy. To nie jest etat. Moi klienci są zadowoleni ze współpracy, ja też jestem zadowolona z kontaktu z nimi. Także dużo zależy od człowieka. Może też sytuacja od czasu poprzednich opinii bardzo w biurze się zmieniła. Polecam pracę w tym biurze, bo jest normalny kontakt z właścicielem i sympatyczni współpracownicy, z którymi dobrze się pracuje.

Zostaw opinię o SDP Biuro Nieruchomości Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław