SDP Nieruchomości

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o SDP Nieruchomości

Pracodawca

 Aktualność
Z ogromną radością informujemy, że nasze biuro w Warszawie znajduje się już w docelowej lokalizacji i można nas odwiedzać przy ul. Wilczej 66/68! Kilka dni temu odbyło się uroczyste, formalne otwarcie, więc zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. :)
F
Pracownik

Ok

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Ruszyła kolejna edycja Świątecznego Kalendarza Nieruchomościowego!
Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkie osoby poszukujące mieszkania do regularnego otwierania okienek w naszym kalendarzu nieruchomościowym. Codziennie, aż do 24 grudnia będziemy publikować dokładnie wyselekcjonowane oferty.

Do każdej oferty z kalendarza dodajemy bonus - odkurzacz automatyczny iRobot Roomba. Aby było jeszcze fajniej! :) Wystarczy zgłosić się na dane mieszkanie w dniu, w którym wyświetla się oferta w kalendarzu. Szczegóły znajdują się na naszej stronie w tym miejscu.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Akademia Morizon-Gratka to wyjątkowe spotkanie, które przyciąga i inspiruje pośredników nieruchomości z całego kraju. Podczas ostatniej edycji, która odbyła się 27 września w Hotelu Mercury we Wrocławiu, wzięło udział ponad 70 uczestników. Nasi doradcy z Wrocławia również z ogromnym zainteresowaniem wzięli udział w tym wydarzeniu.
15 doradców z firmy SDP Nieruchomości miało okazję wziąć udział w różnego rodzaju prelekcjach i dyskusjach, prowadzonych m.in. przez ekspertów takich jak Radek Kotarski, Basia Domarus i Ewa Wilczewska. Temat pośrednictwa w handlu nieruchomościami został omówiony z różnych perspektyw, obejmując aspekty psychologiczne, narzędziowe oraz konkretnych danych dotyczących lokalnego i ogólnokrajowego rynku.
Co sprawia, że takie wydarzenia są inspirujące? Po pierwsze, to nawiązywanie kontaktów. Wrocławska branża pośrednictwa nieruchomościami jest dobrze rozwinięta, więc z wieloma uczestnikami mieliśmy już okazję spotkać się wcześniej podczas prezentacji lub wspólnych transakcji. Jednak równie cenne są nowe znajomości, które, miejmy nadzieję, przyniesie nam przyszłość w naszej pracy zawodowej.
Po drugie, ważna jest merytoryka. Grupa Morizon podzieliła się z nami różnorodnymi danymi, które mogliśmy porównać z liczbami dotyczącymi ofert na lokalnym rynku we Wrocławiu, gdzie prezentujemy około 2000 nieruchomości, oraz danymi dotyczącymi klientów. W ostatnim czasie zarejestrowaliśmy u nas, w samym Wrocławiu, ponad 4000 klientów miesięcznie!
Według zebranych danych ofertowych przez serwisy Grupy Morizon Gratka, średnie ceny mieszkań we Wrocławiu prezentują się następująco:

 • mieszkania jednopokojowe: 14 493 zł/mkw.

 • mieszkania dwupokojowe: 13 103 zł/mkw.

 • mieszkania trzypokojowe: 11 615 zł/mkw.

 • mieszkania czteropokojowe: 11 891 zł/mkw.

 • większe mieszkania: 10 686 zł/mkw.


W ofercie SDP Nieruchomości znajdują się nieruchomości z każdego segmentu, w cenach zbliżonych do średnich ofertowych lub nawet lepszych. Zapraszamy do wykorzystania narzędzia wyszukiwarki na naszej stronie (mieszkania na sprzedaż) i znalezienia wymarzonego miejsca dla siebie!

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak często w SDP Nieruchomości odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 maja na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Jedną z naszych tradycji firmowych jest coroczny rejs po Odrze. Dlatego i w tym roku zorganizowaliśmy niezapomnianą integrację pracowniczą na statku i tym razem bawiliśmy się w stylu lat 80-tych


Była to idealna okazja, aby się zintegrować, spędzić czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie zaobserwować piękną architekturę Wrocławia z innej perspektywy.

Tworzenie silnych i dobrych relacji w zespole jest dla nas niezwykle ważne, więc cieszymy się, że w tak licznym gronie mogliśmy spędzić razem czas, również poza pracą.


Dziękujemy całemu Zespołowi SDP Nieruchomości  za niesamowitą zabawę! To było niezapomniane wydarzenie, które jeszcze bardziej umocniło nas w przekonaniu, jak cenna jest nasza współpraca i wzajemne wsparcie. Wyzwania, przed którymi stoimy jako firma, są znacznie łatwiejsze do przekroczenia, gdy jesteśmy jednym zgranym zespołem. 


Nie możemy doczekać się naszych kolejnych wspólnych działań i wyzwań, z pewnością będzie jeszcze lepiej! Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SDP Nieruchomości? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
cuh
Kandydat
 Pytanie

Siema, dostałem opcję pracy w SDP Nieruchomości, jutro mam rozmowę w ramach drugiego etapu rekrutacji. Chciałbym zapytać, jak się pracuje w tym miejscu? Jestem studentem i raczej, przynajmniej na start, będę pracować na umowie-zleceniu. Opowiedzcie mi jak ta praca wygląda, zwłaszcza na starcie, jak wyglądają sprawy wynagrodzenia- ile wyciągacie, atmosfera, czy to fajna praca i warta zachodu? Dzięki!

Wanda
Inne

Ktoś może powiedzieć czy agent w tej firmie może liczyć na umowę o pracę? Widziałam tutaj opinie z niedawna w sumie, gdzie pisano o umowie zlecenie i 1000 zł podstawy. Czy po dłuższej współpracy można na tą umowę o pracę przejść czy raczej nie?

Pracownik
Pracownik
@Wanda

Nie można przejść na umowę o pracę.

Grażyna
Inne
@Pracownik

To na jakiej umowie się pracuje, na zleceniu? Pytanie, skąd taki wybór firmy. Czy praca jest jakaś zadaniowa, że taka umowa obowiązuje? Nie pasuje jej forma do umowy o pracę czy po prostu nie chcą dawać UoP?

Karolina Siemień
Pracownik
@Wanda

Dzień dobry Pani Wando, proponowanymi przez nas formami nawiązania współpracy jest umowa zlecenie lub współpraca B2B przy stanowisku Doradcy ds. Nieruchomości. O szczegółach dotyczących wysokości wynagrodzenia prowizyjnego oraz podstawy poinformujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej. W razie dodatkowych pytań, serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu: karolina.siemien@sdp-nieruchomosci.pl.

Karolina Siemień
Pracownik
@Grażyna

Dzień dobry Pani Grażyno, Doradcy ds. Nieruchomości, m.in. ze względu na swój zadaniowy czas pracy oraz specyfikę pracy handlowca współpracują z nami w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: karolina.siemien@sdp-nieruchomosci.pl. Miłego dnia!

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w SDP Nieruchomości na Specjalista ds. Nieruchomości jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 29 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

W 95% sami odchodzą. To nie jest zawód dla każdego. Początki są trudne, nawet bardzo.

Ewa
Inne
@Pracownik

Skoro początki trudne to czy firma ma chociaż jakiś system wdrożeniowy? Albo szkolenia dla nowych pracowników? Czy w tej branży raczej trzeba być zdanym na siebie?

Karolina Siemień
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, Rekrutacja w SDP Nieruchomości jest procesem stałym i nie ma związku z rotacją pracowników w firmie - na obecnym etapie rozwoju jesteśmy stale otwarci na prowadzenie rozmów z nowymi przyszłymi Doradcami ds. Nieruchomości :). Trzyetapowy proces rekrutacji pozwala nam się lepiej poznać i podjąć bardzo świadomą decyzję dotyczącą nawiązania współpracy, w tym czasie chcemy dać się Państwu jak najlepiej poznać!

Marianna
Inne

Jestem zadowolonym klientem! Od początku do końca procesu zakupu pełna opieka i wsparcie informacyjne ze strony Pani Moniki Jaworskiej. Perfekcyjne i szybkie kompletowanie dokumentów. Konkretnie i szybko. Wszystko gotowe na czas. Łącznie z notariuszem. 100% dopięta transakcja. Pani Monika przeprowadziła obie strony perfekcyjnie.

Agnieszka B
Inne

Pani Katarzyna F była naszym pośrednikiem przy sprzedaży mieszkania i była to bardzo owocna współpraca, która przebiegła bardzo szybko i profesjonalnie. Pani Kasia zawsze służyła rada i pomocą przy wszelkich formalnościach. Również pani Kasia posiada duża bazę klientów i nasze mieszkanie znalazło nowego właściciela bardzo szybko. Bardzo serdecznie polecamy Sdp i panią Kasie F

Mimi
Kandydat
 Pytanie

Byłam na rozmowie. Pani bardzo miła, ale okazało się, że na umowę zlecenie lub B2B dostajesz 1000 zł wynagrodzenia. Prawdziwym zarobkiem są dopiero prowizje od sprzedaży. Niestety nie mogę sobie na to pozwolić, ale rozumiem że są osoby, które najwidoczniej mogą...?

Łucja
Inne
@Mimi

być może skoro tak oferują. a powiedz mi co wiedziałaś na temat pracy na tym stanowisku oraz warunkach jeszcze przed przystąpieniem do rozmowy i skąd czerpałaś informacje?

Wanda
Kandydat
@Mimi

A jakie pytania padły na tej rozmowie ze strony rekruterki? Wiesz może ile wynosi ta prowizja od sprzedaży?

Aa
Inne

Nie polecam wspolpracy z Panią Sabina B (Wrocław). Agentka przyszła na spotkanie nie przygotowana, nie była w stanie odpowiedzieć najprostsze pytania (jaka jest cena czynszu, na ile osób, które są ściany dzialowe etc.) Dodatkowo, Pani Sabina zaczęła pisać do mnie niemiłe SMSy z wykrzyknikami w zwiazku z brakiem odpowiedzi z mojej strony o tym, że powinnam ja szanować.... Zero profesjonalizmu.

Oliwia Paduch
Inne

Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem Opuchlikiem wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy transakcji wynajmu mieszkania. Pan Maciej świadczy bardzo profesjonalną obsługą na każdym etapie. Świetna komunikacja, zaangażowanie oraz dyspozycyjność!

Oliwia
Inne

Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem Opuchlikiem wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy transakcji wynajmu mieszkania. Pan Maciej świadczy bardzo profesjonalną obsługą na każdym etapie. Świetna komunikacja, zaangażowanie oraz dyspozycyjność!

Anna Z
Inne

Polecam współpracę z Panem Maciejem Opuchlikiem . Sprawny kontakt, fachowa pomoc .

Zadowolony klient
Inne

Gorąco polecam współpracę z Panem Maciejem Opulchnikiem. Pan (usunięte przez administratora) jest bardzo profesjonalnym, słownym oraz sumiennym pośrednikiem. Współpraca z nim to sama przyjemność. Potrafi bardzo szybkim tempie sprzedać I wynająć nieruchomości. Jest pośrednikiem bezstronnym i bardzo kulturalnym. Potrafi dogodzić zarówno kupującemu jak I sprzedajacemu. Reasumując jest pośrednikiem, który działa fair play.

Zadowolony klient
Inne

Goraco polecam współpracę z Panem Maciejem Opulchnikiem, jest bardzo profesjonalnym, słownym oraz sumiennym pośrednikiem. Współpraca z nim to sama przyjemność. Potrafi bardzo szybkim tempie sprzedać i wynająć nieruchomości. Jest pośrednikiem bezstronnym. Potrafi dogodzić zarówno kupującemu jak i sprzedajacemu. Reasumując działa fair play.

Wrocław Fabryczna
Inne

Polecam współpracę z Panem Maciejem Opuchlilkiem podczas wynajmu nieruchomości. W krótkim czasie od pierwszego kontaktu, mieliśmy podpisaną umowę z dobrym Najemcą.

Monika
Inne

Polecam współpracę z Panem Maciejem Opuchlikiem który od paru lat kieruje wynajmem mojego mieszkania bardzo trafnie dobierając osoby najmujace.Szybko i sprawnie służy pomocą .Łatwy kontakt i miłe podejście do klienta zapewniają dobrą współpracę.

Princess, everybody knows
Były pracownik

W firmie SDP pracuje się ok. Miałem już doświadczenie w nieruchomościach i tu zdziwił mnie brak jakichkolwiek kosztów po stronie pracownika. Nie rozliczasz się za fotografa, nie masz puli na promocję ofert, nie płacisz za licencję etc

ae
Pracownik

Niestandardowe godziny pracy, ale też wysokie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o SDP Nieruchomości - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SDP Nieruchomości?

  Zobacz opinie na temat firmy SDP Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w SDP Nieruchomości?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SDP Nieruchomości
Przejdź do nowych opinii