SDP Biuro Nieruchomości Wrocław

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SDP Biuro Nieruchomości Wrocław

OLA Nowy wpis
Kandydat

miła rozmowa, polecam

Nowy wpis

Aktualność
W ramach cyklu inspirujących spotkań z ekspertami wybraliśmy się na kolejny spacer z panią Beatą Maciejewską. Tym razem rozpoczęliśmy naszą podróż w wyjątkowym, 800-letnim miejscu, czyli na Placu Nowy Targ. I stąd wyruszyliśmy na spacer po najważniejszych, dla Wrocławian, miejscach, przyjrzeliśmy się Hali Targowej, poznaliśmy jej historię, przebyliśmy uliczki Nadodrza rozmawiając o ich znaczeniu kiedyś i dziś, komentując sztukę współczesną i tę wcześniejszą…

Jak zawsze było bardzo inspirująco i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli dzielić się tą wiedzą!
Kornelia Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i przebiegu współpracy

Nowy wpis

Aktualność
Wrocław to niesamowite miasto, mające bogatą historię, sięgającą głęboko w przeszłość. Pełne cudownych miejsc, w których łatwo jest się zakochać.

Głodni przygód, chcąc odkrywać jego tajemnice, rozpoczęliśmy cykliczne spotkania z Panią Beatą Maciejewską, która w bardzo ciekawy i przystępny sposób dzieli się z nami swoją wiedzą. Ta polska dziennikarka i publicystka jest z wykształcenia historykiem, z zamiłowania przewodnikiem. Od 1992 roku pracuje w redakcji Gazety Wyborczej. Tworzy autorskiego bloga - Wysiadłam na przystanku Wrocław, prowadzi spacery po Wrocławiu i okolicznych miastach, np. Świdnicy, Oleśnicy, czy Wałbrzychu, które cieszą się ogromną popularnością.

Końcówką października spotkaliśmy się o godzinie 10.00 i przez kolejne trzy godziny myszkowaliśmy po zakamarkach Przedmieścia Oławskiego. To była niesamowita wędrówka. Zwiedzając najważniejsze punkty w tej części miasta zanurzyliśmy się w odległą jego przeszłość, poznając historię jego powstawania i dalszego rozwoju. Odwiedziliśmy:
- kościół św. Maurycego (XII w.),
- kościół św. Łazarza (XII w.),
- kościół św. Trójcy i klasztor Bonifratrów,
- Muzeum Etnograficzne,
- ukrytą w jednym z podwórek dawną wytwórnię wódek Carla Schirdewana,
- dawny kompleks szpitalny przy ulicy Traugutta, zajmujący ogromną powierzchnię, w ostatnich latach wykupiony przez dewelopera planującego ogromną inwestycję.

Z wielkim zainteresowaniem wysłuchaliśmy opowieści dotyczącej przyszpitalnej kaplicy ewangelickiej, która została wzniesiona w stylu angielskiego gotyku w połowie XIX wieku na potrzeby szpitala Bethanien.
Później zwiedzaliśmy nieruchomości zlokalizowane na Przedmieściu Oławskim. Część przedwojennej zabudowy została zrewitalizowana, oglądaliśmy czynszówki, kamienice, piękne bramy i podwórka. W związku ze stylem budowania w tych okolicach, mieszkania w kamienicach są całkiem spore - zazwyczaj posiadają minimum 2-3 pokoje i więcej.

Przedmieście Oławskie zachwyciło nas - spacer po tej mało znanej części miasta dostarcza wiele doznań artystycznych, np. XIX - wieczne płaskorzeźby na eleganckich fasadach przedwojennych kamienic czy piękne końskie łby wystające z murów jednej z nich zadziwiły, a połączone z wartkimi opowieściami pani Beaty sprawiły, że ten z pozoru zwykły spacer stał się niezwykłą przygodą.
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości wydawały Ci się najkorzystniejsze?
klient

Polecam współpracę z panem Konradem

kitekat
Klient

Bardzo profesjonalne podejście! Dzięki firmie SDP udało mi się znaleźć wymarzone mieszkanie, a wszystkie formalności, które spędzały mi sen z powiek, zostały również ogarnięte, dzięki pomocy tej firmy! Polecam

majka

ok

Czy SDP Biuro Nieruchomości Wrocław organizuje staże dla studentów?

Andrzej
Klient

Polecam współpracę z biurem, a szczególnie polecam współpracę z panią Pauliną Biernacka

Joanna & Erik

Pasja, profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna motywacja. To cechy pana Macieja Suwały, który jest naszym doradca w wyborze mieszkania. Od początku bardzo profesjonalnie traktuje swoich klientów i angażuje się, aby spełnić stawiane wymagania. Niespotykana motywacja, otwartość to cechy, które powodują, że chce się z nim współpracować. Super profesjonalizm!!!!

Tymon
Klient

NIE POLECAM tej firmy, najpierw kontakt na dziwną infolinię. Żadnych merytorycznych informacji, tylko zdawkowo „Agent oddzwoni”. Minęły dwa tygodnie i do dzisiaj nikt nie oddzwonił. Szkoda czasu i pieniędzy na takich pośredników. Najważniejsze pytanie, jakie zadają to nieruchomość będzie kupowana za gotówkę czy na kredyt. Totalny brak profesjonalizmu.

Aktualność
Uwielbiamy takie wzruszające momenty! :)

W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy rocznicę pewnego bardzo ważnego momentu w życiu naszej firmy, czyli dziesięciolecie pracy naszej koleżanki - Wioletty Grzesiak. Były prezenty, torty, przemówienia i podziękowania.

Wioletta - jeszcze raz dziękujemy za tyle wspólnych lat i prosimy o kolejne, równie dobre!

Aktualność
W SDP Nieruchomości lubimy dobrą zabawę, więc wiadomość o rejsie integracyjnym przyjęliśmy z ogromnym entuzjazmem! Wcześniej tego typu imprezy organizowane były regularnie, średnio raz na kwartał, niestety w ostatnim czasie musieliśmy się obyć smakiem i długo, długo nie bawiliśmy się wspólnie. Gdy tylko nadarzyła się okazja do wynajęcia naszego ulubionego statku wycieczkowego nie wahaliśmy się ani chwili i tak oto Rusałka wypłynęła w rejs z najweselszą załogą biura SDP Nieruchomości.
Na zdjęciu poniżej pamiątka tego wieczoru:

Aktualność
Jak obecnie wygląda rynek powierzchni komercyjnych we Wrocławiu? Czy miasto oprócz biurowców ma do zaoferowania coś mniej standardowego, ale odpowiadającego na potrzeby inwestorów?

Naszym zdaniem, owszem - Wrocław jest miastem o szerokich możliwościach, a w ofercie SDP Nieruchomości znajdują się tradycyjne lokale z witrynami przy często uczęszczanych ulicach oraz niestandardowe miejsca z pięknym widokiem, czy w ciekawej lokalizacji. W świat lokali komercyjnych wprowadzi Państwa Paweł Grzesik - Koordynator ds. Nieruchomości Komercyjnych w SDP Nieruchomości. Zapraszamy do lektury tekstu w Gazecie Wrocławskiej: link.

Czy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław są regularne szkolenia pracownicze?

Jp

Jestem pracownikiem SDP Nieruchomości i z przyjemnością podzielę się opinią o pracy w tej firmie. Na podstawie ponad rocznego doświadczenia z całym przekonaniem stwierdzam, że firma szczerze dba o pracownika, który chce i wie, jak pracuje się z klientem. Z perspektywy mojego doświadczenia zawodowego, atmosfera najlepsza, jakiej dotychczas doświadczyłam. Praca wymaga dużego zaangażowania oraz ciągłego uczenia się (każda transakcja jest inna). Sumienne wykonywanie obowiązków przynosi również satysfakcję finansową. Firma rozlicza się z pracownikami na transparentnych zasadach. Podsumowując, jeśli ktoś chce być pośrednikiem, to w SDP Nieruchomości nauczy się, jak wykonywać tę pracę naprawdę dobrze i jak osiągać satysfakcję zawodową. Jeśli jednak szukacie pracy, w której nie dając za wiele liczycie na zarabianie "kokosów", to spotkacie się z rozczarowaniem.

Joanna
@Jp

I właśnie tego typu opinie czyta się bez wątpienia najprzyjemniej. Fajnie, że, jak nadmieniłaś, sumienne wykonywanie obowiązków przynosi również satysfakcję finansową. Wspomniałaś też świetnej atmosferze w SDP. A czy pracodawca organizuje Wam w takim razie jakieś spotkania, wyjazdy, imprezy integracyjne?

hty
@Joanna

szkolenia, rejsy łódką, imprezy (ale nie w pandemii)

Aktualność
Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do obejrzenia Villi Colonii - wyjątkowej nieruchomości z początku XX wieku, w której rozpoczął się polskojęzyczny rozdział historii Wrocławia. Właśnie tu podpisano akt kapitulacji Festung Breslau 6 maja 1945 roku.
Villa Colonia to oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze: oferta nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego wyjątkowego miejsca.
ElaW

Chciałabym bardzo podziękować Pani Ewie Drabik za pomoc, przy zorganizowaniu i dopilnowaniu wszystkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania, a także za zainteresowanie Pani po podpisaniu aktu notarialnego, aby sprawa rzeczywiście została zamknięta. Decyzja o sprzedaży mieszkania w środku pandemii wydawała się nieco niepoważna i wiązała się ze stresem, ale Pani Ewa to profesjonalny agent i niesamowicie przyjazna osoba, z którą każda transakcja po prostu musi się udać. Doświadczenie i kompetencje pani Ewy są na wysokim poziomie, zapewniły mi poczucie bezpieczeństwa, za co jeszcze raz Pani dziękujemy.

K

Bardzo merytoryczna opinia, nie sposób skontaktować się z firmą wysyłając e mail!

Klient z New York
Klient

Z czystym sumieniem polecam współprace z SDP Biuro Nieruchomosci Wrocław a w szczególności Panią Julie Andrulewicz która poprowadziła sprzedaż mojego apartamentu bardzo profesjonalnie , praktycznie codziennie byłem informowany na jakim etapie jest proces sprzedaży a oprócz tego Pani Julia bardzo pomogła mi w kwestiach pomocy w urzędach a w czasach pandemi to niezmiernie wiele , polecam raz jeszcze jeszcze współprace z SDP Biuro Nieruchomości Wrocław i ogromnie podziękowania dla Pani Julii Andrulewicz

Zostaw merytoryczną opinię o SDP Biuro Nieruchomości Wrocław - Wrocław

SDP Biuro Nieruchomości Wrocław