SDP Nieruchomości

Opinie o SDP Nieruchomości

klient

Polecam współpracę z panem Konradem

kitekat

Bardzo profesjonalne podejście! Dzięki firmie SDP udało mi się znaleźć wymarzone mieszkanie, a wszystkie formalności, które spędzały mi sen z powiek, zostały również ogarnięte, dzięki pomocy tej firmy! Polecam

majka

ok

Polecam współpracę z biurem, a szczególnie polecam współpracę z panią Pauliną Biernacka

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SDP Nieruchomości? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Joanna & Erik

Pasja, profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna motywacja. To cechy pana Macieja Suwały, który jest naszym doradca w wyborze mieszkania. Od początku bardzo profesjonalnie traktuje swoich klientów i angażuje się, aby spełnić stawiane wymagania. Niespotykana motywacja, otwartość to cechy, które powodują, że chce się z nim współpracować. Super profesjonalizm!!!!

Tymon

NIE POLECAM tej firmy, najpierw kontakt na dziwną infolinię. Żadnych merytorycznych informacji, tylko zdawkowo „Agent oddzwoni”. Minęły dwa tygodnie i do dzisiaj nikt nie oddzwonił. Szkoda czasu i pieniędzy na takich pośredników. Najważniejsze pytanie, jakie zadają to nieruchomość będzie kupowana za gotówkę czy na kredyt. Totalny brak profesjonalizmu.

Jp

Jestem pracownikiem SDP Nieruchomości i z przyjemnością podzielę się opinią o pracy w tej firmie. Na podstawie ponad rocznego doświadczenia z całym przekonaniem stwierdzam, że firma szczerze dba o pracownika, który chce i wie, jak pracuje się z klientem. Z perspektywy mojego doświadczenia zawodowego, atmosfera najlepsza, jakiej dotychczas doświadczyłam. Praca wymaga dużego zaangażowania oraz ciągłego uczenia się (każda transakcja jest inna). Sumienne wykonywanie obowiązków przynosi również satysfakcję finansową. Firma rozlicza się z pracownikami na transparentnych zasadach. Podsumowując, jeśli ktoś chce być pośrednikiem, to w SDP Nieruchomości nauczy się, jak wykonywać tę pracę naprawdę dobrze i jak osiągać satysfakcję zawodową. Jeśli jednak szukacie pracy, w której nie dając za wiele liczycie na zarabianie "kokosów", to spotkacie się z rozczarowaniem.

Joanna
@Jp

I właśnie tego typu opinie czyta się bez wątpienia najprzyjemniej. Fajnie, że, jak nadmieniłaś, sumienne wykonywanie obowiązków przynosi również satysfakcję finansową. Wspomniałaś też świetnej atmosferze w SDP. A czy pracodawca organizuje Wam w takim razie jakieś spotkania, wyjazdy, imprezy integracyjne?

hty
@Joanna

szkolenia, rejsy łódką, imprezy (ale nie w pandemii)

ElaW

Chciałabym bardzo podziękować Pani Ewie Drabik za pomoc, przy zorganizowaniu i dopilnowaniu wszystkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania, a także za zainteresowanie Pani po podpisaniu aktu notarialnego, aby sprawa rzeczywiście została zamknięta. Decyzja o sprzedaży mieszkania w środku pandemii wydawała się nieco niepoważna i wiązała się ze stresem, ale Pani Ewa to profesjonalny agent i niesamowicie przyjazna osoba, z którą każda transakcja po prostu musi się udać. Doświadczenie i kompetencje pani Ewy są na wysokim poziomie, zapewniły mi poczucie bezpieczeństwa, za co jeszcze raz Pani dziękujemy.

K

Bardzo merytoryczna opinia, nie sposób skontaktować się z firmą wysyłając e mail!

Klient z New York

Z czystym sumieniem polecam współprace z SDP Biuro Nieruchomosci Wrocław a w szczególności Panią Julie Andrulewicz która poprowadziła sprzedaż mojego apartamentu bardzo profesjonalnie , praktycznie codziennie byłem informowany na jakim etapie jest proces sprzedaży a oprócz tego Pani Julia bardzo pomogła mi w kwestiach pomocy w urzędach a w czasach pandemi to niezmiernie wiele , polecam raz jeszcze jeszcze współprace z SDP Biuro Nieruchomości Wrocław i ogromnie podziękowania dla Pani Julii Andrulewicz

lukasz

Katarzyna Tichy: konkretnie, profesjonalnie i na temat bardzo goraco polecamy dziekuje z pomoc przy zakupie mieszkania pozdrawiam lukasz

Laroslaw

SDP poprostu nigdzie nie odpowiada ani nie odpisuje a sa jedynymi u ktorych jest oferta domu który mi sie podoba. Dla mnie to firma duch!

@Laroslaw

Dzień dobry, wyjaśniliśmy już Pana sprawę z opiekunem oferty i przekazaliśmy prośbę o pilny kontakt. Jeszcze raz przepraszamy za tę sytuację!

Dawid

Jak najszybciej skontaktować się z firma ?

@Dawid

Zapraszamy do skorzystania z opcji rozmowy przez Messenger, chat na stronie, drogą mailową, osobiście lub dzwoniąc na infolinię pod numer 602 101 602.

Marek Osak

We wrześniu sprzedałem mieszkanie na Kozanowie we Wrocławiu. Dziękuję za profesjonalną obsługę i pomoc w realizacji . Szczególnie dziękuję Panu Pawłowi Kubackiemu który nie tylko jest profesjonalistą ale też niezwykle kulturalnym i sympatycznym człowiekiem. Pozdrawiam Państwa

Paul

Podstawa na początek pracy, później prowizja od sprzedaży + kredytu, konkursy z nagrodami

Maria

Dziękuję za współpracę i pomoc w sprzedaży mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolona!!

Ok

Ok

M.P.

Zaczęłam niefortunnie, bo dwa miesiące temu. Nie zdążyłam się rozkręcić, za to koronawirus owszem! Na pewno nie jest łatwo - ofert nie ma za wiele, nie posiadam jeszcze własnej bazy klientów, muszę sama sobie organizować czas pracy i dużo kombinować. Sporo dzwonię w ciągu dnia i nie pracuję 7-15, ale wiedziałam że tak będzie decydując się na współpracę. Atmosfera w firmie jest bardzo fajna, mojego przełożonego często nie ma (oprócz bycia szefem pełni normalne obowiązki agenta), ale nie mam żadnego problemu z uzyskaniem informacji - ludzie wokół są super - ci dostępni online i w biurze. Z zarobkami nie jest różowo, ale z powodów, które wskazałam wyżej - wszystkie należne pieniądze zostały wypłacone mi do tej pory zgodnie z ustaleniami i gdy pytałam o to ludzi w zespole również mówili, że nie mają nic do zarzucenia szefowi.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław?

m.

na przykład: Czy kochasz nieruchomości? Dlaczego akurat SDP Nieruchomości?

Costa Concordia

+ ZAROBKI (jak się przyciśnie to kilkanaście tysięcy miesięcznie nie jest żadnym wyczynem) + Ładne biura, dobrze zlokalizowane i wyposażone + bardzo duże zaufanie, ceniona jest inicjatywa i samodzielność w działaniu - praca na prowizjach - na Kościuszki trudno zaparkować - nie ma Multisporta :(

Zostaw merytoryczną opinię o SDP Nieruchomości - Wrocław

• Jak się pracuje w SDP Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy SDP Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDP Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SDP Nieruchomości