Senpo

Wrocław

Senpo

Opinie o Senpo

Elios

Można się nabrać na wizję wspaniałej pracy i pracodawcy jaka jest przedstawiona na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca ok ale dla studenta . Umowy ani urlopu nie uświadczysz. Przeciąganie umowy zlecenie 2 a nawet 3 lata. Potem umowa ale na najniższą krajową.

Beta

A w którym mieście?

Krzychu
@Elios 07.05.2018 17:35

Przy takim komentarzu będzie mniejsza konkurencja przy zatrudnianiu na nowe stanowiska, a aktualna ekipa może czuć się pewnie. Śmieszą mnie takie komentarze :) Pracowałem kilka lat jako kierowca senpo. Zmieniłem pracę tylko dlatego, że przeprowadziłem się do innego miasta. Każdy może narzekać na byłych pracodawców, mi akurat było dobrze w tej firmie. Wypłaty zawsze były na czas, umowa ustalona indywidualnie, luźna atmosfera, zorganizowana ekipa -zawsze mogłem liczyć na kawę i pomoc magazyniera.

Ona
@Krzychu 26.07.2018 09:49

Niestety nie kojarzę żeby w tej firmie pracował jakiś Krzysztof. Mnie śmieszą fikcyjne komentarze dodawane przez przez wlasciciela. Z tego co wiem to firma ma problemy ze znalezieniem pracowników.

Mause
@Elios 07.05.2018 17:35

"Elios" - widocznie byłeś jakimś nieudacznikiem skoro nie chcieli dać Tobie umowy o prace:D Pracuje w Senpo już baaaardzo długo i z zasady nie komentuje takich głupot ale przykro patrzeć jak psujesz renomę firmie w której pracowałeś jak piszesz 3 lata. Skoro było tak źle, to dlaczego nie rzuciłeś wypowiedzenia po 3 miesiącach??? Pracuje co prawda w innym mieście, ale nie ma to znaczenie bo szef jest jeden, który dba o swoich pracowników, wypłaca zawsze w terminie wynagrodzenie a umowa o pracę to już standard w Senpo. Do tego średnio co 3 miesiące organizowane są konkursy dla pracowników w których można wygrać fajne wyjazdy nie tylko w PL. Ogarnij się Elios ;) Agrafka - wiedzy jest sporo na początku, ale jak już sobie poukładasz wszystko w głowie to wydaje się być to banalne ;) Salony ze sobą współpracują więc zawsze jest na kogo liczyć! Pozdrawiam

E.
@Mause 03.08.2018 11:09

A te umowy to na najniższą krajową zapomniałeś dodać a reszta pod stołem. Konkursy są bo jak oszczędza się na umowach to można robić konkursy. A nieudacznikiem to jesteś Ty bo słuzysz szefowi wiernie i wypisujesz komentarze na jego zlecenie.

Agrafka27

Zaczęłam tam niedawno pracę, warunki przedstawione są naprawdę dobre, ale zobaczymy jak to będzie dalej. Jeśli chodzi o umowę to ja dostałam umowę o pracę. Póki co jedyny minus to sporo wiedzy do przyswojenia...

Jakub

@Anula Jeśli zdecydujesz się aplikować do firmy Senpo to chciałbym Cię prosić, abyś napisała właśnie coś na temat warunków zatrudnienia. W wątku jest bardzo mało informacji na ten temat. Dlatego jeśli nie będzie to problem, to będę Ci za to bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Anula

@B. A gdzie slyszalas albo czytalas te nieprzychylne opinie? Tutaj jest tylko jedna a szukają teraz do pracy i jestem ciekawa innych opinii? Podbijam pytanie @Jakub jakie są warunki pracy?

Jakub

@B. Dziękuję za wypowiedź. Chciałbym się spytać o to, co na rozmowie rekrutacyjnej zostało Ci zaproponowane przez rekruterów firmy Senpo? Nie pytam naturalnie o kwestie finansowe, a o pozostałe warunki, takie jak forma zatrudnienia, czy dodatki. Ponadto, jakbyś mogła napisać, jak oceniasz atmosferę w tym miejscu, to będę Ci szczególnie wdzięczny.

B.

Polecam pracę w tym miejscu! Po nieprzychylnych opiniach odrobinę bałam się tam zatrudnić, ale już na rozmowie rekrutacyjnej jasno przedstawiono mi warunki i oczekiwania. Pracuję już kilka miesięcy, w młodym zorganizowanym zespole. Mamy fajnego menadżera, który naprawdę potrafi nas zorganizować. Również wewnętrzne szkolenia o produktach i sprzedaży mi się podobały. Polecam pracę w tym miejscu!

Jakub

@Elios, studenci z racji swojego statusu mogą liczyć na inne warunki zatrudnienia. Napisałeś, że w Senpo następuje moment, w którym pracownik przechodzi na umowę o pracę. Jednak wspominasz, że warunki zatrudnienia nie są już tak satysfakcjonujące jak w przypadku studentów zatrudnionych w tej firmie. Czy pracodawca zapewnia Ci jakiś system premiowy? Proszę o kilka słów na ten temat.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Senpo o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

poszukująca pracy

czy mozna się dowiedziec czegoś więcej ?

jgcg

cos wiecej????

Neferteti1992

Super firma i pracownicy .

Zostaw opinię o Senpo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Senpo