Senpo

Wrocław

Senpo

Opinie o Senpo

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakub

@Anula Jeśli zdecydujesz się aplikować do firmy Senpo to chciałbym Cię prosić, abyś napisała właśnie coś na temat warunków zatrudnienia. W wątku jest bardzo mało informacji na ten temat. Dlatego jeśli nie będzie to problem, to będę Ci za to bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Anula

@B. A gdzie slyszalas albo czytalas te nieprzychylne opinie? Tutaj jest tylko jedna a szukają teraz do pracy i jestem ciekawa innych opinii? Podbijam pytanie @Jakub jakie są warunki pracy?

Jakub

@B. Dziękuję za wypowiedź. Chciałbym się spytać o to, co na rozmowie rekrutacyjnej zostało Ci zaproponowane przez rekruterów firmy Senpo? Nie pytam naturalnie o kwestie finansowe, a o pozostałe warunki, takie jak forma zatrudnienia, czy dodatki. Ponadto, jakbyś mogła napisać, jak oceniasz atmosferę w tym miejscu, to będę Ci szczególnie wdzięczny.

B.

Polecam pracę w tym miejscu! Po nieprzychylnych opiniach odrobinę bałam się tam zatrudnić, ale już na rozmowie rekrutacyjnej jasno przedstawiono mi warunki i oczekiwania. Pracuję już kilka miesięcy, w młodym zorganizowanym zespole. Mamy fajnego menadżera, który naprawdę potrafi nas zorganizować. Również wewnętrzne szkolenia o produktach i sprzedaży mi się podobały. Polecam pracę w tym miejscu!

Jakub

@Elios, studenci z racji swojego statusu mogą liczyć na inne warunki zatrudnienia. Napisałeś, że w Senpo następuje moment, w którym pracownik przechodzi na umowę o pracę. Jednak wspominasz, że warunki zatrudnienia nie są już tak satysfakcjonujące jak w przypadku studentów zatrudnionych w tej firmie. Czy pracodawca zapewnia Ci jakiś system premiowy? Proszę o kilka słów na ten temat.

Elios

Można się nabrać na wizję wspaniałej pracy i pracodawcy jaka jest przedstawiona na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca ok ale dla studenta . Umowy ani urlopu nie uświadczysz. Przeciąganie umowy zlecenie 2 a nawet 3 lata. Potem umowa ale na najniższą krajową.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Senpo o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

poszukująca pracy

czy mozna się dowiedziec czegoś więcej ?

jgcg

cos wiecej????

Neferteti1992

Super firma i pracownicy .

Zostaw opinię o Senpo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Senpo