Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Market Sadyba

A miało być podobno lepiej po odejsciu dawnej Pani dyrektor...nadzieja szybko umarła. Atmosfera w sklepie jest nieciekawa.Nie ma poszanowania dla ciężko pracujących ludzi.Zero zrozumienia,brak chociazby prostego słowa,,dziękuję''(które nic nie kosztuje przecież).za dobrze wykonaną pracę.Za to lista,,czego nie wolno'' ciągle się wydłuża. Motywacja do pracy-żadna!!.Premie i urzetki dla,,pupilków''.A propo premii.Podam prosty przykład.Kierownik Mariusz,na którego swego czasu spadła fala krytyki daje dobry przykład jak należy pracować.A inni kierownicy biora premię?.To samo tyczy sie pracowników...Taka tu jest sprawiedliwość. Jedni zasuwają a drudzy sa ,,uprzywilejowani'' i nie muszą prawie nic.Szkoda że nadal obowiązuje taki schemat i szczerze watpię żeby coś się zmieniło na lepsze!!.Pozdrawiam.

Celina
@Market Sadyba

A na jakiej podstawie przyznawana jest w Carefurze premia?? Warto sie przenieść z mniejszej sieci? Nie chodzi mi strikte o sadybe ale też Warszawa.

@Market Sadyba

Nie zauważyła, źe dyrektorzy to tylko tacy nadzorcy. Przychodzi nie zna placówki, na kims musi się oprzeć, więc opiera się na starym układzie i tak w kolo

sadyba
@Market Sadyba

masz racie nadzieja umarła , jest jeszcze gorzej tzw wolna amerykanka dla ulubieńców pani dyrektor, a reszta musi za nich zasuwać.Dyskryminacja kobiet x 2 jestes chora to zaraz wielkie halo że idziesz na i4 ale jak magazynier chla i nie przyhodzi to jest ok.Teraz jest podobno na leczeniu 2 miesiące i też kierownictwu to nie przeszkadza, na nas się oszczędza a na takim to nie, bo to nas się nagle rozlicza z każdej minuty.Kierownik Mariusz premię ma dostawaać za co, pracuje jak jest dyrektorka w pracy a jak tylko wyjdzie to palarnia albo u swojej lubej na piekarni siedzi. nic sie nie zmieniło na lepsze jak widać przerwa jest wyliczana tylko tym którym si,ę chce, a reszta to może siedzieć po godzinie, na inne działy też pomagać muszą tylko nieliczni bo sie nie burzą a reszta święte krowy nic nie robią i nie muszą pomagać.Kierownictwo tylko pije kawki i się śmieje z dyrektorką na górze.

@sadyba

Podwyżka najwyższa się należy, bo przyjaciółóka kredyt spłaca, dla reszty zabrakło, ważna solidarność niech cały zespół spłaca kredyt przyjaciółki

aaa

W mediach napisano o zwolnieniach grupowych. Kiedy Francuzi w końcu zamkną ten przybytek nieszczęśliwych ludzi?

Ryszard
@aaa

Ja nie żyję mediami. Więc wytłumacz mi z łaski swojej, dlaczego nazywasz to miejsce przybytkiem nieszczęśliwych ludzi? I jakie do licha zwolnienia grupowe mają rzekomo tu miejsce?

@Ryszard

Dla handlu jest podana informacja o zwolnieniach grupowtch.

@pracownik

Czy zwolnienia dotyczą tez ludzi z gtsu ? Bo słyszałam

Koss

Na pewno niczego dobrego nie można się spodziewać. Pracy, obowiązków dużo a będzie więcej. Nie ma wystarczającej obsady na działach, popołudniu to totalna porażka, gdzie trzeba " obskoczyc" 3 działy, roznieść na koniec zwroty, obsługa klienta, towarowanie czy inne zlecone przez kierownika zadania... a wsparcia brak bo nie ma chętnych do pracy.

Brother
@Koss

Chętni może by się znaleźli tylko sieć niechce zatrudniać pracowników.

Miss
@Brother

Jedno i drugie... pracowników w handlu wszędzie brakuje, ale różnica tylko taka pomiędzy nami, że w dyskontach wyższe wynagrodzenie, ale mimo to rotacja duża. Nie każdy wytrzymuje takie tempo pracy.

@Miss

Rzęcz w tym, że jak mam zarabiać w Handlu minimalną w handlu i narzekać, że mało, to lepiej zarabiać jako urzędnik siedziąc na (usunięte przez administratora) za to samo i też narzekać

Świeżak
@Crf1

To co za problem, zmień zajęcie. Ktoś pisze mądrze bo sensownie a Ty się czepiasz. Żeby być urzędnikiem trzeba umieć się wysławiać, czytaj pisać bo Twoje wypowiedzi to bełkot.. Coś raz, drugi napiszesz bo przejrzałem poprzednie wpisy, ale sensu brak.

Paulina

Co jest brane pod uwagę przy zwolnieniach?bo podobno mają być grupowe w całej Polsce

@Paulina

A z kąt takie informacje ?

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Wszędzie dokładają obowiązków ludzi pracujących jest co raz mniej wynagrodzenia żenada premiera śmiech może by poprosić kolegów z Francji na pomoc skoro jest poliwalencja

Zuźka

O jakiej premii mowa? To jakaś kasa za realizację celów? Uznaniowa? Czy premia okazjonalna np. świąteczna? I jaka to była kwota brutto?

Crf1

No to poproszono, przecież we Francji dobrowolnie zwolniło się w Centrali 1000 osób, teraz taka jedna dobrowolnie zatrudniona w Polsce, robi sobie wycieczki, a kierownictwo sraczki dostaje. Towar chowany w magazynie żeby był jak będzie wycieczka

małpa srokata

Pozwalniali się bo zarząd Carrefour chyba piorun w lewą półkule mózgu uderzył bo prawej nie ma,obowiązków coraz więcej jeszcze chcą dołożyć żeby zwroty roznosić z kas chyba ich pogrzało,nie dość że 2 sklepy w Krakowie na 1 piętrze i na minusie to pensja minimalna

Mimi
@małpa srokata

Ale to prawda, coraz bardziej dokładają obowiązków, po trochę, po kawalku a nie dają nic w zamian. Wymuszone podwyżki które i tak zaraz zje od stycznia planowana najniższa krajowa. Człowiek dużo zniesie ale ile można...

Ciekawy

Ciekawe czy od stycznia 2024 nie wspominając już o lipcu, gdzie będą podwyżki minimalnej krajowej - pozostałym też " coś ' dorzucą? Jak sądzicie?

Kika
@Ciekawy

Nie sądzę żeby innym cokolwiek dali więcej. Nigdy tak zresztą nie było. U mnie będą musieli podwyższyć pensje do tej nowej minimalnej tak z 70% załogi, i to już ich bardzo zaboli... Powyżej 4242 brutto tak jak ma być nowa najniższa to u nas mają tylko eksperci, o kierownikach wiadomo nie wspominam. Z innych pracowników nawet z wieloletnim stażem mało kto ma tyle, jeśli wogole ktoś... Smutne to, mam 15 lat stażu i będę mieć najniższa krajową...

gosia

super 80 zł za 3 miesiące , teraz na premie też się nie zapowiada obrót nie zrobiony bo specjalnie zawyżony , no tak dali pseudo podwyżki to muszą na czymś odbić,najgorsza firma spośród sklepów jeśli chodzi o płace i prace,robota za 2 osoby ma być zrobiona samemu,towaru (usunięte przez administratora)bo obrót ma być , a co mnie obrót obchodzi , liderzy za to kase dostają nie ja więc (usunięte przez administratora)

Lot
@gosia

Jestem liderem czyli ekspertem, premii kwartalnej 80 zł brutto... robię co do mnie należy, często na 3 działach sam, towaruje, sprzątam magazyn, obsługuję klientów, często i na innych działach bo nie ma obsady... Nie wiem ile inni dostają czy dostali premii, ale mogę jedynie zgodzić się z Tobą, że taka " pseudo zachęta" to żart.

@Lot

Nie ściemniaj , jest prawdą, że że liderzy/eksperci robią jak trzeba ( przynajmniej na mojej placówce ), ale macie premie roczną idącą W tysiące o prezentachbożonarodzniowych nie wspomnę

Demi
@Crf1

Crf1 sama jestem ekspertem ,żadnych premii rocznych nie dostałam, prezentów też nie a sama premia kwartalna to jałmużna, więc ty nie ściemniaj, chyba że wam tak dają, tylko ciekawe gdzie

Lot
@Crf1

W tysiące złotych? Chyba coś z Tobą nie tak, skoro piszesz takie bzdury. Nigdy nie dostałem premii idącej w tysiące złotych... " są równi i równiejsi ' , być może ja należę do drugiej grupy i jestem poza" zasięgiem takich kwot "- jeśli podajesz takie informacje to chociaż pisz prawdę. A widzę po wpisach, że jesteś stałym bywalcem/ bywalczynią forum...to można by oczekiwać, że informacje dotyczące pracy czy w tym przypadku premii jakichkolwiek, powinny być zgodne z rzeczywistością. Dlatego zanim poddasz negacji czyjąś odpowiedź to się zastanów - .

Bzy

Lokalizacja? Podaj w takim razie gdzie są takie wypłacane premie. Konkrety. Chętnie się dowiem i pewnie nie tylko ja, a też jestem ekspertem... Ja też nie dostawałem takich premii a trochę już pracuję w firmie.

B

Roczną w tysiącach ? Ha ha ha, dobre!!! Ty chyba naprawdę nie wiesz co piszesz! Jakie tysiące, jakie prezenty? Zdarza się, że wszyscy pracownicy dostają na Boże Narodzenie paczkę świąteczną od Dyrekcji... Posyłały się negatywne komentarze do Twoich wpisów i zabolało?

Demi

Przecież każdy ekspert pisze ze nie ma takiego czegoś jak premie roczne, czego ty nie rozumiesz, jak tak się upierasz to podaj sklep gdzie ekspert dostaje premie roczne sama jestem ciekawa

@Demi

Przecież premie roczne otrzymują dyrektorzy i kierownicy marketów , ktoś pisze bzdury , że eksperci . Co poniektórzy szłyszeli tylko nie wiedzą w którym kościele.

@pracownik

Pisze bo pisze by pisać bzdury...kilka osób odpowiadało, że eksperci nie mają rocznych premii...kwartalne tak jak każdy inny pracownik... Ale z uporem maniaka pisze dalej te swoje bzdury.

Ada

Jak wyglada praca w zakupach??? Widzialam ogłoszenie supeco i zastanawiam się czy składać aplikacje

Cer

Jedno co mogę powiedzieć o firmie to totalna porażka. (usunięte przez administratora)ze strony kierowniczki w dziale kas. Ciągle zabiera bez pytania dzień żelazny, nie licząc się z tym ze może ktoś miał wcześniej coś zaplanowane . Bo skoro wybierasz sobie stały dzień wolny to po coś on właśnie jest . Praca w systemie dwuzmianowym ale co z tego skoro kierowniczka na złość ciagle Ci daje 2 zmiany lub środki tłumacząc tym ze nie da się zrobić inaczej ? Każdy weekend 2 zmiana . A jeśli coś wypadnie i weźmiesz sobie wyjątkowo urlop na żądanie jest chodzenie po całym sklepie i obgadywanie i przeklinanie na tę osobę. Ciagle krzyki ze strony kierowniczki bo coś jej nie pasuje lub ma po prostu zły dzień . A propo pójścia do toalety to chyba najlepiej mieć założonego (usunięte przez administratora) bo nie ma kiedy wyjść do toalety bo jest jedna kasjerka .

Xyz00

Dzień staky wolny zabrany, bez zapytania, w grafiku na wrzesień... Juz po raz kolejny mimo moich próśb, zeby mnie zapytać. Totalny brak szacunku. Na nic sie nie zgodzilam, co robić?

@Xyz00

Nie wyrazić zgody. Bez zgody pracownika pisemnej nie mają prawa tego zrobić

Mańka
@Xyz00

A dużo tak tych dni wolnych zabierają? Kiedy można potem mieć dzień oddany jak już wpiszą Cię w ten dzień do pracy?

@123

Czyli jesli mam w grafiku wtorek to. Moj stały dzien wolny czyki oo prostu nie przyjść?

Egzotyczne

Do kerfura podjeżdżam dla przyjaznej atmonsfery. Dzięki niemu mam co jeść.

Klient

Przegięcie, robić się nie chce ludziom. 2 godziny czekania żeby jak człowiek pójść do kasy i zapłacić. Bo sklep od rana otworzony tylko nie ma ani jednej kasy czynnej. To po co otwierać i ludzi czas marnować ? Chodzą sobie po sklepie. Każdy tłumaczenie że to czy tamto robi i nikogo nie można się doprosić żeby choć jedną kasę otworzył.

@Klient

Te osoby które rano ponoć chodzą sobie po sklepie muszą przyjąć dostawy na zapleczu , przecenić towar wyłożyć nowy na półki ! nie pracowników to decyzja ,że jest ich tak mało ! , a poza tym są kasy samoobsługowe i można tam zapłacić za towar,.Inna rzecz że co poniektórzy nie potrafią z nich korzystać, a może wystarczy się trochę wysilić i nauczyć .

Samanta

Miał okazje ktoś zobaczyć jak wygląda praca jako specjalista skanowania? Teraz jest taka oferta i chciałam się dowiedzieć, o co chodzi z tą pracą. Nie ma podanych widełek, a tutaj widzę wpisy niezadowolonych z powodu kasy, to ile można zarobić mniej więcej?

Miś
@Samanta

Ogólnie sprawdzasz ceny, wymieniasz etykiety cenowe na wskazanym dziale, oznaczasz towary promocjami.....u mnie są 2 osoby na pdk, 2 na przemyslowce. Kiedy wypadnie urlop, L4 wtedy też muszą wszystkim się zająć. Wyjaśniają braki towarowe...

Crf5
@Samanta

Według naszych wewnętrznych widełek , można zarobić od 3050 do 4050 zł brutto. W teorii skanujesz i robisz ceny. Dekoracje. W praktyce zdążały się dni kiedy cały dzień wykłada się towar a na zrobienie cen nie było czasu. Generalnie to robisz wszytko co potrzeba, od strat, przyjęcia towaru , wykładaniu, przeceny towaru na zakupach internetowych kończąc. Chyba tylko w ochronie mnie nie było .

Dorota Scan
@Miś

Info takie że od listopada skanujące osoby również będą na zmianę na świeżym zajmować się cenówkami a zatem pracy przybywa a pierwsi klienci już od 6.00 na sklepie, wyłapują niezgodności i odrazu raban

Adamski Bazar
@Samanta

Ogólnie..... porażka, snują się paniusie naburmuszone od 6-14 pomiędzy regałami a i tak wszystkich cen nie zmienią bo jak??? Chodzą razem we dwie i po trzy plotkując ,zamiast podzielić się pracą by sprawniej i efektywniej szła zmiana cen.....lenie i tyle

Adamski Bazar
@Dorota Scan

Może wreszcie wezmą się za robotę,ale będzie płacz że doszło im obowiązków,a tak serio to na działach PFT już dawno powinni ze skaningu zmieniać ceny itd...odciazyć pracujących na tych najtrudniejszych działach

Strus123
@Samanta

Jak to co? biegasz między regałami,sprawdzasz ceny ,plakaty ,etykiety promocyjne ,pomagasz w e-zakupach ,słowem wszystko ,słuchy chodzą że jeszcze nam dowalą sektorów i pracy ,a ludzi brak

Niezadowolony
@Strus123

Na epcs dużo składania rowerów i mebli dokładanie żwirku dla kota dokręcanie żarówek. A miała być praca przy majsterkowaniu a nie obsługa.Szkoda czasu. Może jakie L4 wpadnie

Strus123
@Niezadowolony

Niedługo to się skończy,EPCS likwidują z Nowym Rokiem ,teraz elektronika ,rowery itd będzie wyprzedawana do zera ,po nowym roku ponoć zminimalizowane tylko do małego AGD , dodatków elektronicznych ,rowerowych i ogrodowych

Mol
@Strus123

I dobrze... Nie wszędzie może tak jest, ale generalnie nikt tam się nie przemęcza.

gosia

ale co Wy piszecie że lepiej nie będzie bo inflacja ? więc dlaczego jest lepiej w Lidlu,Kauflandzie i innych sklepach mimo inflacji tylko nie u Nas ? tam pracują spokojnie nie gonią po działach , podwyżki mają od stycznia lub lutego z wyrównaniem , a u Nas od lipca ochłapy bez wyrównania.Jakby się obył Strajk to by zmienili swoje podejście ale że jest jak jest to jadą na taniej sile roboczej

Olo
@gosia

Tak to prawda w c4 pracują same (usunięte przez administratora) i nikt się nie buntuję ale tak jest nic dodać nic ująć i ciągle ta sama spiwka c4 nie ma obrotów i nic dla pracownika nie ma

@gosia

To idź do dyskontu Lidla, Biedronki... Zobaczysz jak tam jest. Na zmianie kierownik prowadzący zmianę, 2 kasjerów bądź nawet bywa, że 1... Obsługa kasy, towarowanie, sprzątanie sklepu, opieki pieczywa... pracowałem to wiem. Wyplata wyższa to prawda, ale też pracowników brak, odchodzą bo za ciężko... Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Nie piszę o finansach w Carrefour bo nie ma porównania...tutaj podwyżki minimalne w dyskoncie czy Kauflandzie, Auchan do 600 zł brutto dla doradcy klienta, który pracuje 5 lat, co daje 4500 brutto. Koleżanka pracuje. Ja niestety jestem już krótko przed emeryturą, dlatego nie warto mi zmienić pracy, ale Wy młodzi co tutaj robicie? Jeżeli ktoś chce zmienić pracę na lepszą pod względem finansowym to ma szansę. Możliwości są, tylko trzeba chcieć. Proste.

Ehh
@11

Tak się składa że na Supermarket praca tak właśnie wygląda , kierownik dwie kasjerki i jedna osoba na tradycji - ludzi pełno, ciągle kolejki i wieczne pretensje.

Goska

Premia kwartalna 150 zł brutto czyli po 50 zł na miesiąc, tym razem potraktowali nas gorzej niż bezdomnego (usunięte przez administratora). Zawyżają obroty aby nie spełnić obrotu. Jedyna firma która przynosi wstyd na rynku sklepów w Polsce

Pol
@Goska

Bo jesteśmy tanią siłą roboczą... Żaden sklep, sieć handlowa nie da rady bez zwykłych pracowników, którzy wykładają towar, obsługują klientów na kasie... Wielka sieć handlowa a daje podwyżki minimalnej krajowej bo musi a pozostałe podwyżki male, gdzie w innych sieciach po 600 zł i więcej... Obroty spadają wszędzie, ale są. Ludzie też muszą żyć i płacić rachunki. Żenada

Car

Lepiej już nie będzie.. inflacja nie spada, wszystko drożeje. Pensje w górę, ale niewiele to da, ceny są jakie są...a co do pracowników to po co zatrudniać? Jedna osoba da radę na 3 działach... Czy rano czy popołudniu jeszcze w weekend... Po prostu wstyd. Kończysz zmianę i jesteś wykończony.

To

Znów słyszy się, że Carrefour planuje zwolnienia grupowe...nie ma obrotów, podwyżki minimalnej krajowej z przymusu" rządowego"... W 2024 też podwyżki minimalnej krajowej, więc teoretycznie takie posunięcie byłoby dla firmy korzystne. .. Nie zatrudniali by pracowników bo koszty ogólne wysokie a ew osoby na umowę zlecenie... Tęgie głowy myślą jak zaoszczędzić i wykorzystanie wszystko co się da, kosztem pracowników. Tylko, że my wszyscy na nich pracujemy i na zysk, który jeszcze jest transferowany do Francji.

@To

U nas w dziale tez nie chcieli zatrudniac nowych osob. Tylko wyzysk wyzysk i wyzysk. Obowiazki z menagerow ktorzy odchodza szybciej nie przyszlu....rozdawane za darmo po specjalistach bo czemu nie? :) Jaki dzial ma teraz zwolnienia grupowe?

Odeszłam z firmy pobprzepracowanych pełnych latach. Z początkiem starałam się i odciążałam przełożoną w obowiązkach co finalnie podwyższyło mi wynagrodzenie (robiłam najwięcej z całego dziełu). Po dwóch latach moja pensja sięgała tylko 4500zl... To nie są jakieś duże pieniądze. Stabowisko specjalista. Znalezienie innej pracy za tą samą kasę zajęlo mi równo 12 dni. Z czego w nowej firmie nie mam nawet połowy obowiązków jak w carrefourze. Żałuję,że nie odeszłam wcześniej. Firma ma w zwyczaju a raczej przełożony robić z mózgu sieczkę i nakręcać pracownika,że wynagrodzenie jest super. Jak odchodziłam z tej pseudo firmy z wynagrodzeniem 3500zl brutto moi pozostali wspólpracownicy nie mieli nawet 3000zl na ręke a pracowali dłużej niż ja. Omijajcie szerokim łukiem. Warunki w firmie tragiczne. Za chorobe w nagrodę można zostać obgadanym przez super zespól oraz nową przelozona, ktora wszystko nakręca. Bardzo toksyczna atmosfera i chorzy ludzi. Jak czytam opinie,ze ktos jest w stanie wytrzymac tam 10-20lat... dramat

Daria

Pracowałam dwa lata w Carrefour. I mam pytanie. Odeszłam z pracy w ostatni dzień czerwca. Wypowiedziałam umowę o pracę z prośbą o 2 tygodnie okresu wypowiedzenia jednak dyrektor poszedł mi na rękę i byłam bez okresu wypowiedzenia jednak nie wykorzystałam 15 dni urlopu który miałam zaplanowany w październiku. Ile i kiedy mogłabym spodziewać się ekwiwalentu za urlop? Czy jednak nie mam na co liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 964, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 462 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.