Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Franio

Co wiadomy o tym show co odbył się w Toruniu i Gdańsku znając ta firmę to nic tam dobrego dla pracowników nie było wiadomo jedynie że w drugiej połowie roku podwyzki a coś więcej ktoś coś wie?

Lesiu
@Franio

Nic to samo że w drugiej połowie podwyzki.ale czy ktoś coś więcej wie jakieś konkrety

Franek
@Lesiu

A to wszystko jest jasne no przeciesz w drugiej połowie roku ma być podwyżka od rządu na 3600 o o tym mówili prezesi na zebraniu show .Szkoda ze tylko Menager tam wpuścili bo bali się zwykłych pracowników i ich pytań do zarządu a Menager wiadomo boją się o swoje stołki i onic nie zapytają mają więcej i wygodne posadki inni robia pracę za nich a oni spijają śmietankę i biorą premie czyimś kosztem .W carrefour nic się nie zmieni będzie jeszcze gorzej kto mądrze myśli to zwiał lub jeszcze zwieje z tej firmy i znajdzie pracę przykład Super Kasjer 20 lat pracy 3500 brutto nowy kasjer ciapa i tempo żółw 3500 brutto o co firmo chodzi takie sytuacje są na każdym stanowisku więc takie Cuda Tylko w Carrefour .

@Franio

No druga podwyżka do minimalnej

Antek
@Franek

A dlaczego nie spróbujesz lepszej pracy i lepszych zarobków w innych sieciówkach. A może zacznij działać w związkach? A jak nie macie to załóż. Zamiast krytykować - powalcz. O siebie i innych. Z carrefourem ślubu nie braliśmy. Sami musimy o szacunek dla siebie zawalczyć i w sposób kulturalny i zdecydowany.

Zbychu

Też tego nie rozumiem. Ja chciałem to zmieniłem i to na lepsze. Reszta ta ktora przez kilka lat marudzi na warunki i płace siedzi i tylko dalej zrzedzi i tylko sie ciesza jak sie dyrekcja zmienia bo łudzi się nadzieją że może sie coś zmieni ale tu dyrekcja nie ma nic do gadania i nic sie nie zmieni nawet zmiana regionalnego.

Nora

Bony świąteczne 700, 650, 600 może pod koniec tego tygodnia, może w następnym tyg. Tyle na razie wiadomo. Pozdrawiam.

@Nora

1000,1100,2000 może, może pod koniec tego roku, Czego chcecie właściwie - nie zasponsorowaliście podwyżek francuskiej biedocie kupując akcje to macie

@Nora

Bony są już rozsyłane po sklepach.

Nn1990

Wiadomo coś na temat bonów na święta ??

DH
@Nn1990

Dzień dobry, nie będzie bonów w tym roku.

A to czemu?

Madara

Czemu nie bedzie bonów skąd takie informacje czy to jest pewne na 100%

Jak
@Madara

Nikt nic nie wie nagle .Kogo nie spytasz cisza .Zawsze bony były ,było wiadomo kiedy ile.Dyrekcja chyba robi nas w (usunięte przez administratora)Nie traktują nas poważnie.

@DH

No i co, po co było pisać głupoty , najpierw trzeba zasięgnąć informacji u źródła , tak się właśnie rozsiewa plotki !

Weronika

Czy ktoś coś wie na temat bonów świątecznych ?

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Dzień Dobry Czy jest tutaj może jakiś Franczyzobiorca sieci Carrefour? Czy mógłby się ktoś podzielić doświadczeniami z tą siecią?4 Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Izabela

Pilnie szukają kogoś do pracy w sklepie, z tego co widziałam. Napisali w tej ofercie, że najpierw jest praca na zlecenie, potem dopiero umowa o pracę. Ktoś tak miał, i może powiedzieć, po jakim czasie dostał normalną umowę? Z góry dziękuję.

@Izabela

Ja oraz osoby, które znam były od razu zatrudnione na umowę o pracę przez carrefour

MoniaLiza
@Izabela

Może to ogłoszenie jakiejś agencji która wykłada towar na hali? Które agencje są uczciwe, rzetelne można podpowiedź?

Alan

Chciałbym dowiedzieć się. Co ile czasu wymieniają kierowników na sklepach?

Julka

Heja czy wiadomo coś na temat bonów wielkanocnych?!pozdrawiam serdecznie

Ola
@Julka

Cisza jak makiem zasiał o kartach wielkanocnych w tym roku ,czy może ktoś coś wie?

Przecież przekazywanie sobie zmiany to coś normalnego !!!! , chyba ,że ktoś się nie zna na robocie i to m przeszkadza !

@pracownik

Kiedyś można było się odzywać przy robocie,normalnie, a teraz nie można,nawet w sprawach zawodowych niemożna i to jest nienormalne Odrazu jest wielkie halo. Ale to nie ze wszystkimi,i nie wszystkich dotyczy. Bardzo często nieuzasadnione pretensje. By wyładować swoją flustracje .Niektórym to tylko bata brakuje.

Witam mam pytanie czy u was na sklepach pracownicy którzy nie mają całego etatu mogą dopracowywać i czy firma zewnętrzna pracuje trzy dni w tygodniu

Karol

Carrefour ul. Głebocka Byłem pracownikiem agencji. Co to się wyprawia na tym sklepie to nadaje się uwagi. Rozumiem, że ktoś może pracować gorzej, nie nadawać się do pracy. Ale jak można rzucać przekleństwami na sklepie ze stront kierowniczek, liderów PDK. 3 Panie robią tam terror. Pracownicy się boją, PH, recepcja nawet jakis czas temu zareagowała w sposób takiego traktowania. Szanowna centralo - zastanówcie się czy warto trzymać osoby, które nie maja za grosz kultury ? Jak można rzucać obelgami do pracownika ? Ze strony rzekomo kadry menadżerskiej. Pani blondynka B - to osoba do zwolnienia. Radzę pracownikom nagrywać rozmowy. Może ktoś w końcu zareaguje.

@Karol

To niestety jest przykre, jak strach przed zwolnieniem rządzi osobami nie kompetentnymi

Antek

Czy na Święta Wielkanocne dostaniemy dodatkowe pieniądze ? Czy już się coś o tym wspomina ? Ciekawe.

Koniec

Podzielę się z Wami moimi doznaniami jako już były pracownik tej firmy.Zatrudnilem się przeszło 6msc temu ,od pierwszego dnia po dzień ostatni tj.28.02.23 pracowałem wzorowo ,a nawet ponad wzorowo ,często wykonując pracę za dwie osoby.Nigdy bezpośrednio nie usłyszałem słowa dziękuję,czy nawet dobra robota,Na 2 zmianach ustawiano Mnie samego na zmianach bo wiedzieli że wszystko zrobię i na następny dzień 1zmiana będzie miała ogarnięte wszystko tak by spokojnie wypić sobie kawę i pogadać przy papierosku. Ale Ja stałem z boku i bacznie obserwowałem zachowanie współpracowników....Postanowiłem że z końcem okresu próbnego nie będę nic mówił że to Ja z Carrefour nie przedłużę umowy,plan był zacny....Szefowa działu była tak święcie przekonana że podpiszę umowę dalszą że w ostatniej chwili przekazała abym natychmiast pobiegł do kadr podpisać nowe papiery a później mam odrazu wrócić i iść robić porządek na mroźni bo jest bajzel... Udałem się do kadr ,umowy nie przedłużyłem,kadrowa telefon szybki wykonała do szefowej o zaistniałej sytuacji ...poszedłem na dział i do mroźni bo zostało mi 40 minut pracy.No i zaczęło się..... Na mroźnie wpadła szefowa z dwoma ekspertami z działu i wręcz rykneła jak to nie podpisałem umowy??? Dlaczego??? Czy aby się nie pomyliłem? ....dlaczego jej niepoinformowałem o takiej sytuacji że to Ja rezygnuję.. że tak się nie robi , że wszyscy liczyli że zostanę.....liczyli i się przeliczyli;-) Moja odpowiedź była następująca...Ja już się napracowałem dla Was ,teraz pora abyście to Wy się wreszcie wzięli do pracy,bo Ja Wam pokazałem jak się pracuje .... bierzcie przykład ze Mnie a dział postawicie na nogi .....Mina ich była bezcenna co wynagrodziło Mi te 6mcy tyrania za nich;-)

Drrr
@Koniec

Brawo i tak powinno sie robic. Wkurzeni ze nic im nie powiedziałeś, że nie chcesz umowy przedłużać i w ostatni dzień poinformowales ale sami sie nie kwapili by cie poinformowac czy przedłuża czy nie.

Pracownik były
@Koniec

Tez kiedyą bylem pracownikiem tej firmy i takie traktowanie jest w większości sklepów.Polityka tej firmy właśnie taka jest czyli stosowanie Poliwalencji za marne pieniądze.Od 2 lat pracuje gdzie indziej gdzie docenia sie ludzi i ich wkład.Carrefour to taki (usunięte przez administratora)"Dobrze zrobiłeś

Była pracownica
@Koniec

Brawo za postawę. Ja również jestem po podobnym doświadczeniu. Jedyna różnica w tym, że moje wykazanie się umiejętnościami było dostrzezone przez szefostwa. Ten fakt nie przypadł natomiast kolegom z pracy, bo standardy zawyżałam, przez co zaczęli miec do mnie o to pretensje... Bo co to ma być ... Z jednej - na początku było okej - młoda się wykazuje, pracuje za nas.. ale gdy dyro odkrył, że sama potrafię, a koledzy głupa rżnął, to dał im nowe obowiązki i to już się nie spodobało- bo jednak trzeba pracować.

Podjęto działania w tej sprawie? Czy to tylko plotki?

centrala

plotki z centrali są jednoznaczne, jeden z dyrektorów w Łodzi tworzył umowy zlecenia na tzw "słupy" i przelewał na ich konta "niby" wypracowane godziny, a dla nas drodzy współpracownicy jak zawsze brak pieniędzy na jakiekolwiek podwyżki :(

Student KUL-u
@centrala

Chciałem tylko zauważyć , że: ewidencja czasu pracy jest dokumentem, z którego informacje mogą być wykorzystywane nie tylko przez podmioty prywatne, ale również i publiczne, np. urzędy pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub urzędy skarbowe. W praktyce oznacza to, że jeśli dane ewidencyjne zostaną sfałszowane, sprawca może odpowiadać jak za popełnione przestępstwo.

Mi
@centrala

Jeśli tak było, to przestępstwo z art 286kk i 273 kk i idące za tym sankcje karne.

@Mi

Zapewne nie poniesie żadnych konsekwencji. Już się postaraja żeby nie było rozgłosu

Podajcie który dyrektor z Łódzkich marketów, jest taki pazerny .

@pracownik

To nawet dyrektorzy tak malo zarabiają, że popełniają przestępstwa? Napiszcie który to sklep i dyrektor!

centrala

Moi drodzy, wszyscy wiemy, iż owym dyrektorem jest protegowany i pupilek obecnego dyrektora regionu centrum. Więc jest to "swój dyrektor" hipermarketu , posłuszny na każde polecenie i wszyscy wiedzą, że będzie chroniony i fałszowanie dokumentów będzie zamiecione pod dywan. Chyba że zostanie to przekazane odpowiednim służbom, bo jak kolega wyżej wspomniał jest to przestępstwo karne. Ale jak się postawisz jako dyrektor i nie jesteś już "nasz" to ów regionalny zwolni Cię za zbyt dużo wyjeżdzonego paliwa w samochodzie służbowym - Łodzianie powinni pamiętać te sprawę z przed kliku lat- bodajże na sklepie Bałuty. - przynajmniej takie krążyły wersje.

@centrala

Ale zabawa , przecież jeśli to prawda to wystarczy to zgłosić własnie odpowiednim służbom,

Mi
@Crf1

Dokładnie. Po to są organy ścigania.... Ogólnie jeśli to prawda, to żenująca sprawa

detektyw

Kombinacji mogą być tu setki i są to tylko teoretyczne przypuszczenia które mogą wydarzyć się na każdym sklepie: - personalna zatwierdza wypłaty, zatwierdza wypłatę co miesiąc na ok 4 tyś netto - kto tyle zarabia w carrefour? Kto przepracowuje 200h? i tak zatwierdza miesiąc w miesiąc taką wypłatę - czy nie powinno to wzbudzić podejrzeń kim jest ten super pracownik z firmy zewnętrznej. I teraz pytanie : czy była do tego zmuszona pod groźbą np hasła - za chwilę ktoś inny będzie tu personalna, Zosia ze skaningu nadaje się na Twoje stanowisko idealnie. Czy może z premedytacją zatwierdzała te wypłaty bo co miesiąc z tych 4 tyś dostawała .... ale to już wyjaśni Policja - szwagier dyrektora jest bezrobotny i szuka pracy, dyrektor bierze go na wykładanie towaru ale żeby nie tracić świadczenia zatrudnia go na słupa bo ma przecież za słupa 4 tyś. Szwagier zadowolony ma tysiaka z pośredniaka i wypłatę pod stołem od dyrektora. I teraz rola szefa ochrony - jak może pozwolić na pracę przez kilka miesięcy na obiekcie, która wchodzi i wychodzi bez żadnej weryfikacji? dzień w dzień! Co by się stało gdyby szwagier spowodował pożar? spowodował jakiś wypadek? najechał paleciakiem na dziecko i złamał mu palce u nogi? Pierwsze pytanie prokuratora: kim jest ten człowiek i co robi na obiekcie, czemu ochrona pozwoliła na przebywanie na obiekcie osoby która nigdzie się nie podpisała że wchodzi i wychodzi, czy ma przeprowadzone jakieś badania potwierdzające możliwość pracy - przez miesiące! Jest to rażące złamanie obowiązków służbowych - brak weryfikacji takiej osoby. I tu pytanie: czy był do tego zmuszony poleceniem służbowym, groźbą? by przymknąć na to oko? Czy może z tych 4 tyś co miesiąc.... a jeżeli wiedział to jako szef ochrony nie zgłosił swoim przełożonym o popełnianiu przestępstwa? To już wyjaśni Policja.

Bardzo interesujące Proszę podać choć nazwę miejscowości w której znajduje się ten sklep.

Detektyw
@123

Łódź 24h

aaa1

Pytam jako klient czemu w sklepach Carrefour jest taka drożyzna? Jedyne realne ceny to te w promach a reszta jakiś kosmos..Gdzie Wam do Auchan czy Lidla..

Byly pracownik
@aaa1

Liczy sie piekna dekoracja a nie cena. Tylko ta firma tego nie rozumie.

Były Klient
@aaa1

Zgadza się. Powinni zmienić motto sklepu na "Drożej jak u nas, nie ma nigdzie"

@aaa1

No ale to nie jest forum dla klientów, tylko dla pracowników, którzy nie mają na to wpływu. Proszę się zwrócić do Centrali Carrefour

sadyba

Po co te związki zawodowe w tym sklepie, ostatnio byly wybory jak zwykle wszystko ukartowane wszyscy tak gadają a nic z tym nie robią, wybory z jednego kandydata a karaluchy nadal latają wszędzie a wybrańcom wszystko wolno i grafiki mają jakie chcą, wolne po kilka wekendow i 1 zmiany,urlopy kiedy im pasuje, niby jest nowa dyrektorka ale ona tylko i kierownicy pracuj ą sobie jak chcą też mają po kilka wekendow wolnych i w swieta po kilka dni wolnego a szarak nic nie może. Użetki są dawane tym co sie ich lubi, to po co zwiazki zeby nadal nic nie robily, wybierac ich powinni wszyscy pracownicy wtedy by może bylo cos zrobione dla nas zeby bylo sprawiedliwie i czysto

aaa
@sadyba

Licz na ZZ a nie na siebie to na pewno dobrze na tym wyjdziesz... Jeszcze nie pojąłeś jeden z drugim że ZZ to ciepłe posady bo ich zwolnić nie wolno..

@aaa

No trzeba się zapisać z tego powodu

Crf1

a konkretnie , czy tylko w poprzek twoim teoriom ? jakiś przykład

aaa

Najgorsze dla Ciebie jest to że to nie obrażanie ale smutna prawda..Jakie musisz mieć żałosne życie żeby siedzieć na forum i pisać te nic nie wnoszące bazgroły.. Zajmij się czymś chłopie...

Crf1

Masz jakiś problem ze sobą, albo z pracą - opisz go, zamiast obrażać

@sadyba

Związki to ściema. Są tylko kółkiem wzajemnej adoracji a jak przychodzi co do czego to nic nie mogą. Podwyżki to ściema. Wymagania pracodawcy jakby się robiło za 15tysi. Jedna osoba obskakuje kilka działów. Związki są dobre tylko po to żeby managerom i liderom ze swojej grupy przyznać dotacje na węgiel do ich nowo wybudowanych domów.

aaaaaaach
@Monika

wszyscy dobrze to wiedzą a milczą, kierownicy są tchórzami, dyrekcja udaje że nie widzi, nie słyszy, jest jak jest i nic się nie zmieni, przewodnicząca nadal będzie nic nie robić tylko uganiać się za swoim kohasiem tylko ja się pytam co na to jej mąż, nic się nie zmienia ta Sadyba . Zawsze był tam (usunięte przez administratora)i tak zostanie jedni bądą zasuwać za tych co maja gzieś bo są w związkach.

MISZA

W tej firmie jedynie czego idzie się dorobić to problemów ze zdrowiem, bo niczego innego się nie da , no i garba na grzbiecie,wielka firma której nie stać na podwyżki,a na inne pierdółki już pieniążki się znajdą,zlikwidować,zaorać,won z Polski,a jak chcecie podwyżek to nie bądźcie .... STRAJK jak we Francji miał miejsce,dało to efekty

Edzio
@MISZA

Widocznie we Francji potrafili się zjednoczyć a w Polsce to są jak strusie chowające głowe w piasek i parówczaki, Polacy pod wieloma względami nie różnią się od Ukrów czy Ruskich: "Nie ważne za ile, nie ważne w jakich warunkach i na jakivh warunkavh, ważne że robota jest i trzeba cicho siedzieć" To jest Polska "niepełnosprawność społeczna" i "zaściankowość"....

@Edzio

a może to jest efekt PO-PSL, wszystko dla nas resztę zgnoić, teraz ta reszta boi się , bo w razie czego nie będzie miała z czego żyć

Aaaa

Wiecie może jak to jest z tymi wczasami pod gruszą?

m

Brak odpowiedzi po przeprowadzonej rekrutacji, mimo zapewnień, że zostanie udzielona niezależnie od wyniku. Brak profesjonalizmu i kultury.

@m

Niestety brak profesjonalizmu od góry do samego dołu .

@m

No saama nie lubię takiego podejścia, więc rozumiem. A jesteś w stanie napisać jakie pytania Ci zadawali na tej rozmowie i jak oceniasz sam jej przebieg? Jakie to stanowisko w ogóle,jest jeszcze ta oferta?

Ado

Witam. Chciałabym dowiedzieć się coś więcej o usuwaniu w Carrefourze stoisk z obsługą tradycyjną. Czy ktoś wie ,czy usuwają całe stoiska,czy coś z tradycji zostawiają? A co z pracownikami?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 964, z czego 98 to opinie pozytywne, 404 to opinie negatywne, a 462 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.