Opinie o FK Partner Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FK Partner Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FK Partner Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FK Partner Sp. z o.o. w Warszawa

Ja to już wcześniej widziałam, że ktoś do sprzedaży a także organizacji szkoleń był potrzebny, przegapiłam jednak ofertę. Teraz aktualnie już nic mi się nie wyświetlało a byłabym zainteresowana współpracą. Nie wiecie może czy nie będą jeszcze poszukiwać na stanowiska asystenckie? Takie oferty też mi się wyświetlały ale były sprzed lat, po jakim czasie można starać się o awans?

Julka Nowy wpis

Umowy tylko b2b. Szef, uprzejmy człowiek, zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną nie pod konkretną ewentualną ofertę pracy, lecz w celu tworzenia bazy danych potencjalnych kandydatów, na wypadek, gdyby z zespołu ktoś odszedł.

Andżela Nowy wpis
@Julka

To czekaj, idąc na rozmowę wiedziałaś, że raczej jak na razie pracy nie otrzymasz? Co z tą całą bazą, faktycznie potem firma się kontaktuje? Jest po tym jeszcze jedna rozmowa kwalifikacyjna czy raczej od razu pracę dostajesz? Można negocjować warunki na umowie?

Julka Nowy wpis
@Andżela

Nikt się więcej nie skontaktował, zresztą i tak nie chciałabym takiej pracy. Przyzwyczajona jestem, że firmy szukają pracownika pod konkretną ofertę a nie żeby tworzyć bazę danych.

Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie FK Partner Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

również były pracownik

Całkowicie potwierdzam opinię byłego pracownika. Sama spotkałam się z podobnymi problemami. Mimo obietnic, firma do dziś nie rozliczyła się ze mną za moją pracę, żadnej faktury nie miałam opłaconej w terminie, i wiecznie było tłumaczenie, że firma ma chwilowe kłopoty finansowe. Firma ma je oczywiście, bo poziom obsługi klientów to jakaś porażka. Firmy, które objęłam do obsługi po innych, podobno doświadczonych księgowych, miały takie ilości błędów, że najrozsądniej byłoby wszystko wywalić i księgować od nowa. Księgowa-asystentka do dziś nie zna podstawowych przepisów i regulacji, a pracuje w tej firmie od 10 lat. Zero szkoleń i weryfikacji poziomu wiedzy merytorycznej. Klienci głownie rozwiązywali umowy w trybie natychmiastowym i kierowali sprawy do sądu, co samo świadczy o skali marnej usługi. Szef nie jest miły tylko takiego gra.

Mała
@również były pracownik

Mówisz o fakturach, czyli zatrudniają na B2B czy źle zrozumiałam? Ja szukając pracy szukam jednak uop-u, jeśli nie ma na to szans to chyba sobie bym odpuściła. Serio od 10 lat ktoś jest asystentem księgowej? Tam nie ma awansów, możliwości jakichkolwiek żeby rozwinąć skrzydła? Bo z tego co tu pisano to wywnioskowałam, że raczej na szkolenia ani nic takiego nie można bylo liczyć.

Rozmowę kwalifikacyjną w FK Partner Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Główna/y Księgowa/y?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Fatalne doświadczenie. Przede wszystkim i co chyba najważniejsze - firma nikomu nie płaci ostatniej faktury. Nie spędziłam tam dużo czasu, ale tych kilka osób, z którymi miałam kontakt po odejściu, nie odzyskało swoich pieniędzy. FK-Partner zajmuje się księgowością, więc wie jak się zabezpieczyć na ewentualność roszczeń - wysyłają jakiś ochłap, powiedzmy 1000 zł i tym samy utrudniają lub wręcz uniemożliwiają odzyskanie reszty pieniędzy. A, no właśnie, bo wszyscy są zmuszani do pracy na B2B. Okropne kolesiostwo. W firmie pracuje siostra i matka szefa, co siostra sprytnie wykorzystuje. Nie ma opcji, by cokolwiek od niej wyegzekwować na czas, a za jej pomyłki i słabą pracę, nawet jeśli to coś tak oczywistego jak skandaliczne wyniki finansowe w raporcie, którego nawet nie edytujesz, tylko przekazujesz dalej, ostrą reprymendę dostajesz ty. Brak jakiegokolwiek sensownego onboardingu. Jeżeli już jakimiś pokrętnymi drogami dowiesz się jaka jest struktura i z kim właściwie powinieneś się skontaktować, żeby wykonać powierzone zadania, co potrafi zająć pół dnia i przysporzyć mnóstwo stresu, to nigdy nie dostajesz odpowiedzi na maila, bo rzeczony pracownik nawet nie wie kim jesteś. Zadania też są definiowane nieprecyzyjne i nieraz zdarzało się, że traciłam pół dnia robiąc coś niezgodnie z wizją szefa - np. robiąc wstępną selekcję CV brałam pod uwagę obie płcie, a trzeba było szukać tylko atrakcyjnych kobiet (o czym później) albo wybierając ładną porcelanę do sklepu (!) nie ograniczałam się wyłącznie do białej, a właściwie tylko taka się podoba szefowi, tylko zapomniał wspomnieć. I last but not least - nieprzystające do 2022 podejście szefa do płci. Organizując rekrutację np. z góry określa czy szukamy kobiet, czy mężczyzn albo czy mają wyglądać atrakcyjnie. Sama usłyszałam, że moim zadaniem jest ocieplać wizerunek i atmosferę w biurze, być troskliwą matką. Byłam chwalona za ładne sukienki i makijaż, a nie za kompetencje i, najogólniej rzecz biorąc, czułam się tam jak maskotka. No tak, już prawie zapomniałam. Podczas kilkudniowej osobistej współpracy z głównym sales repem, kolesiem starszym ode mnie dwa razy, dostałam tyle insynuacji, propozycji i zostałam tak wiele razy "mimochodem" zmacana w talii, przytulona itd. bez jakiegokolwiek szczególnego ukrywania się, że do dziś chce mi się rzygać. Potem jeszcze miesiącami spławiałam telefony z zaproszeniami na kolacje. Wiem od koleżanki, że nie tylko mi się zdarzyła taka sytuacja. Dla mnie to zupełnie niedopuszczalne. Sam szef to miły człowiek i nawet trochę szkoda mi go gdy piszę tę opinię, ale cała firma to jakiś cyrk. Biorąc też pod uwagę to jak mnie potraktowano po odejściu (niezapłacenie faktury) z perspektywy czasu myślę, że jego sympatyczne usposobienie to tylko poza, a tak naprawdę to bezduszny kapitalista systemowo wyzyskujący pracowników.

Joanna

bardzo "dziwna rozmowa rekrutacyjna", firma chyba nie wie kogo właściwie szuka, z rozmowy wywnioskowałam, ze jest problem z komunikacją i współpracą pomiędzy pracownikami. Firma nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Straciłam tylko niepotrzebnie czas na dojazd na spotkanie.

AGATA

Słowa kojarzące się z FK-PARTNER SP. Z O.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam bardzo dobrze... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili i życzliwi... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w FK-PARTNER SP. Z O.O.: atmosfera i porządek Najbardziej nie podobało mi się w FK-PARTNER SP. Z O.O.:-

Zostaw merytoryczną opinię o FK Partner Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FK Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FK Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

FK Partner Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Rabindranatha Tagore 3
    02-647 Warszawa