Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

NIKI

Rozmowa naborowa całkiem ok, ale widać od razu, że nie zatrudnią kogoś z kwalifikacjami, jak ktoś taki pensję rynkową odpowiednią do kwalifikacji:) zasłona dymna - brak doświadczenia w środowisku międzynarodowym czy inne bzdety, gdy tymczasem ani rekruter ani przyszły szef tego doświadczenia przed LPP też nie mieli:)

@NIKI

100/100, mocno tam zapominają że ich profil na LinkedIn prawdę Ci powie ;)

Zaiteresowana

Czy może ktoś opisać jak pracuje się w lpp w Brześciu Kujawskim. Jakie jest realne wynagrodzenie?.

Ktoś

Lepiej sięgnij po słownik języka polskiego zamiast interesować się cudzym życiem.

Mia

Ludzie proszę Was nie zatrudniajcie się w Gdańsku w Metropolii. To co tam przeżyłam to czysty koszmar. Byłam. Zatrudniona na 1/2 etatu i byłam osoba nie ucząca. Grafik zmieniał się praktycznie codziennie. Zdarzało się nie raz, że w nocy dowiadywałam się że muszę przyjąć na 6 do pracy, kierownik p.M. bardzo niemiła i fałszywa osoba. Jeśli robiłeś coś dobrze byla miła i Kochana ale gdy już coś źle zrobiłeś czy np prosiłeś o rozmienienie pieniędzy to już taka nie była. Potrafiła przy klientach mówić źle o mnie. Pojawiały się też plotki na innych pracowników. Zastępca obgadywal kierownika a kierownik pracowników. Był brak jakiejkolwiek organizacji pracy, nikt tak na prawdę nie wiedział co ma robić. Niektórzy (pupilki) siedzieli w magazynach i sobie rozmawiali, słuchali muzyki z telefonu uwajac zs pracują gdy inni musieli biegać między kasą strefa wejścia a klientami. Proszę Was ludzie. Przemyślcie 5 razy gdzie chcecie iść. Nie bez przyczyny tyle negatywnych wypowiedzi. Od razu zapala się czerwona lampka.

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
sisi

Witam jakie obowiązki ma zastępca I ile wyciągnie na rękę

@sisi

4200 w stolicy

Majk

Czy ktoś się orientuje na temat podwyżek dla sprzedawców, o których coś się mówiło chyba w grudniu czy styczniu? Ja co prawda już nie pracuje, ale jestem ciekaw jak się zmieniły płace w stosunku do mojego okresu, który skończył się jesienią 2019. Wtedy było 2900 brutto w jednym z największych salonów w stolicy. Dzisiaj już pensja minimalna jest wyższa i ciekawe jak to wygląda.

@Majk

Oczywiście. Lpp pialo o podwyżkach dla 27 tys pracowników . Prezes mówił , że dba o swoich pracowników aby nie przejmowali się inflacja. Skończyło się jak zwykle . Podnieśli oczywiście do najniższej krajowej bo tyle musieli i tyle na tym by się ich hojność skończyła . Wyższe etaty (usunięte przez administratora) dostały albo dostały jakieś grosze żeby trochę ich odciąć od stawki sprzedawców . Reszta niech sobie radzi z inflacja na własne sposoby na firmę i ich ściemy nie ma co liczyć. Jak ktoś długo pracuje to wie , że w tej firmie na podwyżki nie ma co liczyć ale na ciągłe narzekanie i owszem , tylko wymagania

Anonima

Zostałam zatrudniona na początku wyprzedaży, na rozmowie kwalifikacyjnej zapewnienia o przeszkoleniu, elastycznym grafiku i pensji na czas a w rzeczywistości: szkolenie, którego w ogóle nie było tylko czekają aż popełnisz błąd/ jakoś sobię sama poradzisz/ odejdziesz. Grafik zmieniający się z dnia na dzień czyli info o 22.00 że masz na 6.00 rano i tak codziennie. Wypłata spóźniona o 3 tygodnie i wypłacona tylko część czyli kilka stow za tydzień pracy, na resztę trzeba czekać i walczyć żeby w ogóle ktoś łaskawie wypłacił. Wymagań 150, szkoda nerwów i czasu,

Asia

Witam. Interesują mnie 2 stanowiska (centrala Gdańsk): - TALENT RESEARCHER - SPECJALISTKA / SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Czy może ktoś podpowiedzieć jakich zarobków można się spodziewać na tego typu stanowiskach? Chociaż widełki ;) Będę bardzo wdzięczna za informacje. Asia

Klient

Piszę tu jako klientka, która chciała wykorzystać kartę podarunkowa. To jest jakieś zacofanie by nie móc nią zapłacić za zakupy online, zamówienia nie odebrałam bo nie mogłam. Pierwszy raz spotkalam się z czymś takim, środki pieniężne na karcie są to co za problem by nią zapłacić???

J.

Hej, mam pytanie odnośnie aplikowania do lpp. Aplikuję któryś raz przez pracuj.pl ale mam wrażenie, ze oni nie otwierają nawet tych CV. Jak to wyglada?

ok
@J.

Cv zazwyczaj jest bardzo dużo, dlatego kontakt jest tylko z wybranymi osobami.

kadry&płace/HRBP Gdańsk Łąkowa

Czy mogę prosić o opinie osoby pracujące w centrali w Gdańsku? Mam wystarczająco doświadczenia zarówno na specjalistę ds kadr i płac jak i HB Business Partnera. Zastanawiam się czy aplikować. Ile zarabiają specjaliści KiP z 4-letnim stażem? a HRBP? Tam również jest taka rotacja? Bo ogłoszenia są bardzo często publikowane... Ale bardzo proszę o rzeczowe opinie... Z góry dziękuję za opinie

kandydatka
@kadry&płace/HRBP Gdańsk Łąkowa

OOOO Widzę, że chyba LPP na maksa korzysta z ochrony profilu w GoWorku... Szkoda że niczego się nie dowiedziałam. Chyba sobie odpuszczę. pozdrawiam

Agata

Czy ktoś mógłby mi zdradzić na jakie zarobki może liczyć specjalista ds. płac w centrali? Zastanawiam się czy aplikować, ale szkoda mi czasu i urlopu na proces rekrutacyjny jeśli zarobki są słabe. Czy może ktoś tam pracował ostatnio lub pracuje? Zastanawia mnie też dlaczego bez przerwy potrzebują specjalisty ds. płac? Czy ludzie odchodzą tak często?

asdasdv

Nie polecam. Kazdy dostaje wynagrodzenie 10,11 dnia miesiaca, a oczywiscie ja dostaje 15-16 dnia miesiaca. Nie polecam tej firmy bo jest po prostu niewyplacalna w czasie.

Yolo

Cześć! Czy ktoś może mi określić jak w reserved jest z wypłatami? Bo wg mojej umowy wypłata następuje 14 dni po zatwierdzeniu godzin, problem w tym, że niczego takiego nie miałam okazji zatwierdzać. ????????‍♀️

Systemy logistyczne-były prac.

Dla swojego zdrowia psychicznego nie zatrudniajcie się w tym zespole.

K.

Cześć, czy może ktoś wypowiedzieć się na temat siedzimy na Łąkowej? Czy jest tam Ok?

Jak jest...

Szukam merytorycznej opinii na temat Silcky Coders. Czy warto tam się zatrudniać ? Jaka atmosfera i warunki samej pracy ? Warto aplikować ?

Silky
@Jak jest...

Zależy, do jakiego działu. Firma ogólnie ok, budżet szkoleniowy, dużo fajnych inicjatyw itp. Ale jak trafisz do kiepskiego zespołu, to dramat. Zarządzający są niestety w większości dinozaurami, którzy w teorii chcą robic wszystko zwinnie, 'edzajlowo', ale nie wiedzą, jak się za to zabrać i typowe polskie januszerstwo biznesu szerzy się wszędzie. Wspierane jest staropolskie (usunięte przez administratora) obgadywanie innych (nawet nie za plecami, a otwarcie), przepychanie się łokciami tak, jakby pracodawca robił łaskę, ze pracownik może u niego pracować. Generalnie nie polecam, ale na start w branży ok.

Byly sprzedawca

Swoją karierę w LPP rozpoczęłam w dużym salonie (usunięte przez administratora). W okresie od czerwca do sierpnia grafik nie zmieniał się w ogóle. To co się działo od września do grudnia przechodzi ludzkie pojęcie. Zmiany grafików kilkanaście razy w miesiącu, do tego godziny ponad etat. Byłam zatrudniona na 1/2,(usunięte przez administratora). Albo dziewczyny o 15 dowiadywaly się, że mają na 1 w nocy do pracy. A najlepsze było, gdy połowa załogi miala covid. Przyszłam w swój wolny dzień do pracy i usłyszałam, że zostajemy do 22, bo na salon została nałożona kara przez RKS i mamy siedzieć jeszcze godzinę po zamknięciu. Paranoja. (usunięte przez administratora). Mieliśmy zajmować się pakowaniem defrosta, a sprzątaliśmy magazyn i szykowaliśmy replenishment na poniedziałek. Wszystko oczywiście przy zamkniętym magazynie, żeby przypadkiem kamera z przymierzalni nie nagrała co robimy. W grudniu ciagle nocki albo rozpoczynanie pracy w środku nocy. W Wigilię na 3 w nocy do 13, a 27 grudnia na 1 w nocy też do 13. W styczniu przeniosłam się do mniejszego salonu innego brandu. Tam wytrzymałam 3 tygodnie. Wieczne poganianie, wiecznie za wolno. 1 osoba na salon, a funkcyjna jak zwykle na magazynie. Ciagle słyszałam pretensje, że coś zrobione za wolno. Pewnego dnia zwrócono mi uwagę, że za dlugo robie defrosta. Zrobiłam 20 paczek w dwie godziny. Nikogo nie interesowało, że jestem sama na salonie, że muszę stac na kasie, latać na bramki, doradzać klientom, poprawiać stoły i do tego robić defrosta. Mialam robić to szybciej. Nieważne, że optymalny czas na defrosta to 10 paczek w godzinę. Ja mialam robic dwa razy tyle. Gdy poszłam na zwolnienie, kierowniczka zadzwonila z pytaniem czy to jest w porządku iść na zwolnienie i dlaczego jej nie powiedzialam dzień wcześniej, że ide do lekarza. Sugerowała, że udaję chorobę. Po tym zaniosłam wypowiedzenie. Dzięki Bogu, że mam urlop z zeszłego roku, bo nie wiem czy bym tam dłużej wytrzymała psychicznie.

Mario

Cześć, czy wiadomo coś na temat hucznie ogłaszanych podwyżek dla wszystkich pracowników?

Ulala
@Mario

Tak, kadra kierownicza sklepów ma wypisać argumenty dlaczego zasluguja na podwyzszke...

Ciekawe2
@Ulala

Dlaczego mnie to nawet nie zaskakuje :)? Brzmienie tego hucznego komunikatu sugerowało że podwyżka równa oszałamiające 10% zostanie przyznana KAŻDEMU pracownikowi. O "argumentowania" zasadności nic nie było. Przy okazji - ten podcast "od podszewki" to cringe. PR-owy cyrk. A w obecnej firmie jako "junior" zarabiam więcej niż w LPP po kilku latach bycia "specjalistą". Także ten...

Pracownik12
@Mario

Ta swietna podwyzka to u mnie az 200 zł brutto na stanowisku funkcyjnym + premia która jest jedna wielka niewiadomą. Cyrk

zszokowany
@Ulala

naprawdę? to jest już odgórna decyzja? jak to ma wyglądać?

Majka

Czytam opinie i czuję się podobnie, jak większość komentujących. Stres - nie do opisania, wiecznie jakieś pretensje (stanowiska funkcyjne), smsy z rana dlaczego coś nie zostało zrobione, poszeptywania za plecami, zero wsparcia i zrozumienia ze strony "góry". Dla mnie skończyło się to niejednokrotnymi atakami paniki przed pójściem do pracy. Do takiego stanu udało się mnie doprowadzić. Z plusów - bardzo dużo się tam nauczyłam, przede wszystkim pracy z ludźmi. Nie wiem czy to adekwatny plus w stosunku do minusów.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 256.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 11 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

LPP S.A.