Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

Xyz

Mam pytanie do nowo otwieranych sklepów sprzedawców wgl nie przyjmują na cały etat?

@Xyz

Nie, nie przyjmują na pełen etat. Nie polecam pracy tam chyba że chcesz skończyć na bruku lub z depresją.

@Xyz

Przyjmują na pełny etat, ale to też zależy od wielkości salonu i dostępnych etatów.

G

Do nowo otwieranego salonu wysyłałam i na 2 dzień dzwonili i wszystkie etaty oprócz całego

@G

Na to nie ma zasady, u mnie pracują sprzedawcy na pełny etat.

daria
@Xyz

etat nowej osoby zależy od tego jaki nakład godzin dostaje salon i ile h im brakuje do grafiku

any90

cześć, czy ktoś może coś powiedzieć o dziale inwestycji (praca w centrali w Gdańsku) ? czy warto tam składać CV? jaka jest atmosfera? ogłoszenia brzmią dość wyzywająco.. bardzo proszę o opinię!

Smerfetka5

Hej! Mam pytanie dotyczące parkingu dla pracowników przy centrali na Łąkowej? Aby wjechać do środka muszę posiadać jakiś specjalny identyfikator? Jadę na pierwszy dzień pracy i nie mam pojęcia gdzie zaparkować, a w okolicy same budynki mieszkalne.

@Smerfetka5

Przecież masz HR-y + przełożonego? Możesz się śmiało ich o to zapytać i dostaniesz odpowiedź + kilka propozycji.

Sinsay 1. Zero premii a wymyślają sobie jakieś sprzedaże komplementarne. 2. Ucinanie godzin, konieczność przerzucania pracowników na inne salony lub wciskanie im urlopu. 3. Myślą, że pracownicy są niedouczeni i nie wiedzą, że w trakcie wyprzedaży można iść na urlop w postaci urlopu na żądanie. 4. Brak inwestycji w porządek na salonie (brudne kanapy, brudne dywany i pufy w kabinach i nie chodzi mi o śmieci). 5. Niski nacisk na umiejętności miękkie kierowników, na ich budowanie relacji z zespołem (Jeszcze nie spotkałem się z takim obgadywaniem pracowników przez kierownika). Niskie zaangazowanie kierownika w pracę, przerzucanie ciężaru na zespół. 6. Zmiany ustawiane w taki sposób, że nic nie ma z dnia np od 11 do 19. 7. Serio 15 minut przerwy na 12h pracy? 8. Rozbieznosc cenowa miedzy sklepami co budzi pole do niepotrzebnych dyskusji z klientami (wcale nie mam zamiaru bronić firmy bo robią sobie tym strzał w kolano, widać zresztą na fanpage facebookowym) Jedyny plus to to, że w trakcie lockdownu nie zwolnili uop i zapłacili, ale kazali odrobić. Praca dobra tylko na czas szkoły, bo grafik faktycznie robią pod Ciebie (chociaż 10 razy zdąży się zmienić w ciągu miesiąca). Ciężko jest wytrzymać dłużej patrząc jak klienci niszczą twoją prace, kierownik nie potrafi docenić zaangażowania.

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Niko

Czy ktoś orientuje się jakieś są zarobki na dziale marketingu w centrali?

@Niko

Mając na uwadze wielkość tej firmy i oczywiście porównując do konkurencyjnych firm o identycznym zasięgu np. w Krakowie czy w Warszawie - to bardzo słabe. Dobrze tam iść np. dla rozkręcenia swojej kariery zawodowej, ale 2 do 3 lat to max. Bo nawet jak trafisz na fajny zespół to i tak będzie Ci rosła wewn. frustracja, że dla zarządu każdy powód jest dobry żeby uniknąć docenienia Twojej pracy zasłużoną podwyżką.

Czy w lpp funkcjonuje umowa o zakazie konkurencji na wyższych stanowiskach ?

Licho

Hello ktoś może orientuje się kto będzie w nowo otwieranym salonie sinsaya kierownikiem w Lęborku?

Strasznie nie polecam. Byłam pracownikiem firmy LPP z moich doświadczeń mogę powiedzieć że pracownik dla nich się nie liczy w żadnym aspekcie jak kolwiek by się nie starał. Pracy jest multum i nie jest tak kolorowo jak zostaje to przedstawione na samym początku. Wiadomo nigdzie nie ma lekko ale gdy jeden pracownik zajmuje się pracą za czterech to robi się już problem i nie ma czasu tak naprawdę nawet zjeść.

Aniusia

Cześć, Jak dokładnie wygląda praca na stanowisku Starszego Sprzedawcy? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Wita

Jakieś opinie o pracy w sklepach Lpp w Gdańsku?

Kupiec

Hej, czy zna ktoś warunki pracy jako kupiec w centrali w Krakowie? :) Obowiązki, atmosfera, płaca itp

Czy ta śmieszna firemka zamierza wysłac papierowe PITy czy tylko smsowo jakieś hasła do systemu do ktorego jako szczęśliwie były pracownik nie mam żadnego loginu? Bez informacji oczywiscie jak sie zalogować. ???????????? (usunięte przez administratora)

@Marcin

Na mailu masz zaszyfrowany plik z PITem, do którego hasło dostałeś SMSem. Do żadnego systemu nie trzeba się logować.

Ellie

Pracuje w jednym ze sklepów lpp jako sprzedawca już od roku, atmosfera panująca w sklepie zależy tylko od ludzi z którymi współpracujemy i od nas samych ja miałam to szczęście, że pracowałam z naprawdę miłymi osobami, później nasz kierownik się zmienił, przyszedł inny. Mimo większych wymagań od nas uważam że ta zmiana była bardzo potrzebna. Pracy raz jest mniej raz jest więcej ale i tak trzeba zawsze dawać z siebie troszkę więcej,pracowalam już na chyba wszystkich umowach, najpierw zlecenie, pół etatu, 3/4 a teraz cały etat, za miesiąc mam zostać asystentem kierownika orientuje się ktoś ile mniej więcej zarabia AK

@Ellie

Mam podobne spostrzeżenia, wszystko zależy od kierownika, sposobu zarządzania teamem, ale także od samego zespołu, bo to my wszyscy tworzymy atmosferę. Z tego co pamiętam z umów, to w zeszłym roku AK zarabiał 2750 brutto, nie wiem czy teraz po "podwyżkach" coś uległo zmianie.

Pracawhouse

Witam, czym się różni asystent kierownika od zastępcy? Czy moglby ktoś napisać mi czym się zajmuje asystent kierownika.?

Kasandra
@Pracawhouse

Tak naprawdę różnią się tylko uprawnieniami w POSie. Teoretycznie AK powinien mieć mniejszy zakres obowiązków, a w praktyce i tak musi umieć to, co ZK, bo sam prowadzi zmiany.

romekkk

(usunięte przez administratora) Odpowiedzialność społeczna to też właściwe traktowanie pracowników i proporcjonalne wynagradzanie. Dział IT w tej firmie leży(usunięte przez administratora) w pandemii. (usunięte przez administratora)można było zatrudnić 10 świetnych programistów, ale jak się ma posadę przez zasiedzenie to wiadomo. Jak wyglądają zarobki w LPP z danych publikowanych przez firmę i pracowników (usunięte przez administratora)

Jan

Co musiałoby się zmienić w sposobie zarządzania w LPP Twoim zdaniem? Czy w najbliższym czasie są jakieś szanse na podwyżki w tej firmie? Mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś więcej na ten temat.

Nick-olas

"kasa bardzo słaba" - a konkretnie, dla grafika, designera, to co oznacza ta "bardzo słaba" kasa? Dobrze by było wiedzieć, czego się można spodziewać, żeby w razie czego nie marnować czasu :)

Meg
@Nick-olas

Asystent projektanta około 2300 netto, młodszy projektant około 3000-3500 netto, projaktant 4000-4800.

Jacek

142500 PLN to na głowę jest, a głów jest trzy bo czwarta głowa to prawie trzy miliony rocznie zgarnia

Patataj

A ja trochę napisze o dziale IT/ECommerce w firmie bo to co się tam dzieje to już przechodzi pojęcie. Kryzys z powodu pandemii zaczął się w lutym a restrykcje kadrowe/płacowe ze względu na problemy sklepów stacjonarnych wpłynęły na politykę zatrudniania/finansów całej firmy i wszystkich ich działów a jest ich trochę. Wydawać by się mogło ze sprzedaż online w takich czasach to kura znosząca złote jaja i o kurkę powinno się dbać/rozmawiać z nią i ją dokarmiać żeby te złote jaja (a o to nie trudno) były tylko większe wszak ludzie z racji obostrzeń kupują więcej w kanale online. Ale nie! Firma i jej "mądre" głowy z góry drapią się po głowie bo kryzys i nie ma wyjątków więc: - oferują nowym pracownikom (w tym programistom!) śmieszne warunki na start (krótki, żenujący wręcz czas umowy chociażby) - brak szkoleń, dofinansowań do konferencji online tematycznych dla danego pracownika z działu - brak normalnej i regularnej możliwości pracy z home office - wsparcie kanału online ze strony działów komunikacji, przygotowania produktu - żart Przez nieefektywne i amatorskie zarządzanie zasobami ludzkimi oraz ostatnimi roszadami i podziałami struktur wewnętrznych dużo starej doświadczonej ekipy odchodzi a HRy nie ogarniają i maja ustalone beznadziejne warunki przez co nie ma praktycznie przyjęć nowych pracowników gdyż Ci maja dużo lepsze oferty nawet w mniejszych firmach w okolicy nie mówiąc o większych. Także podsumujmy co mamy: 1. Jest kryzys firma traci kasę w offline ale (usunięte przez administratora) 2. Przez to robią reorganizacje struktur, dużo starej doświadczonej kadry nie chce się dostosować nie podoba im się nowy model zwalnia się/odchodzi 3. Przez kryzys nie ma wyjątków dla ludzi pracujących na zyski z kanału online spadają tam takie same ograniczenia rekrutacyjne, (usunięte przez administratora) 4. Rynek widzi te warunki i w konsekwencji w epoce wzrostów przychodów online i potrzeby wsparcia tego kanału przyjmuje się za mało osób by pieniądze i wzrosty online były porównywalne jak u konkurencji. 5. Brak profitu dla nikogo, (usunięte przez administratora)

Pracownik14

Niestety nie on jeden w tej centrali jest mianowany na kierowanie całym ogromnym działem/departamentem, na zasadzie 'zasiedzenia'.(usunięte przez administratora). Zamiast (usunięte przez administratora) to dotychczasowy dział E-commerce i IT E-commerce był "start-upem", proponuję aby ktoś z zarządu zatrudnił się po kryjomu w takim prawdziwym start-upie. Gwarantuje szok i niedowierzanie pt. "Jak mogłem rozwalić tak dobrze od lat zbudowane struktury (zespoły, podział obowiązków i co najważniejsze - decyzyjność)". Przecież budowanie teraz wszystkiego od podstaw np. w centrali w Krakowie jest start-upem samym w sobie, bo i kosztem niemałych pieniędzy. Nawet mniejsze firmy mają chociażby w kuchniach kawe i herbatę dla pracowników, a w LPP ciągle się słyszy od (usunięte przez administratora)że jak dostaną za darmo to 'nie docenią". Przy okazji - w wielu start-upach mają za darmo i NAPRAWDĘ DOCENIAJĄ. Pewnie i tej wody w dystrybutorach by nie było, gdyby nie przepisy. Co do spychologii - ktoś już tutaj mądrze pisał o(usunięte przez administratora)która ma pecha to z danym niechcianym zadaniem zostanie już na zawsze (no chyba że z kolei nie zepchnie na kogoś nowego) - oj widywało się takich sytuacji masę. Ostatnio znajomy spytał się mnie o dużą ilość otwartych rekrutacji w IT i ex-Ecommerce. No niestety, po ostatnich bezmyślnych zmianach ludzie po prostu uciekają. Przy okazji - po co ten cały pomysł z produktywnością, jak pracownik nawet z najwyższym jej wynikiem nic z tego nie będzie miał ?!(usunięte przez administratora)

gieniek

Jak na gości co zgarniają prawie 150 000 złociszów miesięcznie to chyba skromnie jest. Skromne a cieszy!!!

Mikołaj

Nie mogę uwierzyć w to jak nie docenia sie pracowników w salonach sprzedaży. Na dobrą sprawę to pracownicy sklepów ciągną cały wózek. Premii brak i nie zapowiada się aby cokolwiek miało sie zmienic. Rozumiem kryzys ale on nie dotknął tylko LPP ale inne firmy tez, a one potrafią docenić pracownika - w dalszym ciągu mają wypłacane premie, dodatki za pracę w pandemii i bony świąteczne. (usunięte przez administratora) Nie ma jak to dobra nagroda i motywacja do dawania z siebie jeszcze więcej. Pracuje bo musze, jednak jest mi mega zle z tym, ze tak bardzo niedoceniana jest moja praca i zdaje sobie sprawę ze gdzie indziej za ta sama pracę dostanę premie, dodatki i być może podwyżki, bo oczywiście przez pandemie o takich nie będzie mowy.

Pracownik12
@Mikołaj

Smieszne jest to, ze my nic kompletnie nie dostajemy a oni dalej sobie otwieraja piekny salon w Dubaju, najwiekszy Sinsay w Galerii Polnocnej w Warszawie.. Codziennie robimy ogromne pieniadze jako salon, ale ta firma nikogo nie umie docenic.

Pracownik14
@Mikołaj

A wiesz co by zapewne odpowiedział ci szef wszystkich szefów na twoje ( słuszne) zarzuty ? Że skoro siedzisz cały czas na tym stanowisku za te pieniądze, to znaczy że właściwie i tak ci to pasuje, chcesz tyle zarabiać więc w czym problem XD. W centrali również bardzo często można się spotkać z podejściem że "niezastąpiony pracownik to tylko taki co już leży na cmentarzu", nawet tam już pracownicy zaczynają coraz bardziej mieć dość. Beton, beton i jeszcze raz beton mentalny.

Nikt

A pracownicy coś na świeta dostaja?

Pracownik13
@Nikt

Jak co roku - bon -99% na zakupy w LPP, oczywiście do 100 zł oraz różne gratisy, w tym roku krem, świeczka i czekolada. Naprawdę w te święta mogliby się postarać o premię, dla tych którzy nie zwiali i odpracowywali covidowe godziny w skrajnych warunkach. Bo chyba obecne warunki nie są standardowe, to dlaczego wypłata ma być standardowa. E-commerce mało zarabia? Chociaż jeden miesiąc premii by ich zbawił? Czemu my mamy codziennie myśleć jak obsadzić grafik, żeby się nie przewrócić, przy okazji nie wyjść ponad RHB. Dezynfekuj, licz ludzi, wykonuj wszystkie zadania od VMu po obsługę klienta z minimalną obsadą. Cały salon pod wyprzedaż w dwa dni, a zaraz będzie odsyłka na e-commerce, śmiech na sali. Obawiam się, że ten rok się skończy dla mnie zawałem...

Pracownik12
@Pracownik13

Obawiam sie, ze dla mnie tez sie skonczy to wszystko wykonczeniem.. Codziennie po 12h, nocki bo przeciez wyprzedaz najwazniejsza i nie masz co gadac, ale nie mozesz wstawic pracownikow bo RBH przeciez i produktywnosc za ktora nawet nam nie placa przez to ze zabrali wszystkie premie.. Zycze wam wszystkim powodzenia, bo ja nie wiem ile jeszcze wytrzymam.. Jeszcze wigilia i troche odpoczynku, chociaz pewnie jako osoba funkcyjna bede musial robic grafiki i siedziec pod telefonem.. Wesolych Swiat :)

X
@Nikt

Dostaliśmy bon 99% na 100 zł, świece, krem do rak i czekoladę

Niko

Witam, u mnie w miescie się otwiera sklep Sinsay i chciałbym się zapytać jak wygląda praca w sklepie czy można brać nadgodziny i czy to są płacone czy później osbieraja, czy istnieje możliwość podjęcia pracy na cały etat bo dużo firm nie daje i jakie są widełki zarobku (sprzedacwca), czy są jakieś zniżki oracownice, i ogólnie i przez jaki portal najlepiej wysypać CV żeby dotarło bo podobno przez pracuj się nie opłaca czy może ktoś się podzielić doświadczeniem

xxx
@Niko

Jak się otwiera, to może uda się pełen etat, chociaż u mnie w salonie dziewczyny na stanowisku sprzedawcy to były przeważnie zlecenia lub niepełne etaty na umowie o pracę. Na pełen etat sprzedawca miał chyba 2700-2750 brutto w dużym mieście plus jakaś premia. Jeżeli chodzi o nadgodziny ponad pełen etat to są do odbioru, natomiast jeżeli pracujesz na pół etatu i zrobisz więcej godzin niż powinnaś to jest to normalnie płatne. Zniżki pracownicze są, ale bez szału, 12.5zl zniżki za każde wydane 50 zł, chyba że coś się zmieniło :) LPP ma swoją stronę internetową z zakładką oferty pracy, tam na pewno też jest mail na który można wysłać CV, ale nie wiem która drogą lepiej.

Dobra rada
@Niko

uciekaj dziewczyno / chłopaku póki możesz. Nie ma co się nawet zastanawiać nad pracą w tym (usunięte przez administratora) . A jeśli chodzi o wypłatę to najniższa z możliwych . Nie wysyłaj CV bo będziesz później płakać . Lepiej iść GDZIEKOLWIEK byle nie tam

ArtDeco
@Niko

Powiem tak, to zależy od salonu i kierownictwa. Pracowałam na wielu salonach LPP i spotkałam się zarówno z mobbingiem, jak i naprawdę przyjazną atmosferą. Praca owszem, jest ciężka często, ponieważ to praca fizyczna, zdarza mi się ciągnąć maksymalnie cały tydzień. Ja osobiście nie zmieniłabym mojej pracy na żadną inną, ponieważ bardzo dobrze odnajduję się w pracy na salonie. Może i zarobki nie są jakoś wybitnie satysfakcjonujące - z tego miejsca pozdrawiam kategorie C i D, gdzie o jakichś premiach możemy sobie pomarzyć, porównując do salonów FTE i ich świetnych lokalizacji, które robią robotę. ;) Tak, sprzedawcy w większych miastach mają na pełny etat 2750 brutto + premię od sprzedaży w przypadku wspomnianego FTE. Szczerze osoby funkcyjne w mniejszych miastach mają podobną pensję, co w moim odczuciu jest strasznie krzywdzące. Na dłuższą metę to praca dla weteranów i wielkich pasjonatów typu ja. Uprzedzając świetne komentarze - nie, nikt mi za tę opinię nie zapłacił, to moje własne zdanie, przeszłam swoje lata w LPP i wiem co mówię, ale mam aktualnie tak świetny skład, że zostanę na kolejne długie lata.

@ArtDeco

Pracuje w LPP prawie 2,5 roku w dużym mieście grupa sprzedażowa A i twoja wypowiedź odnośnie wypłaty nie jest zgodna z prawdą :/. Wypłata jest gorsza i nie tylko ze względu epidemi. Odnośnie premii (wynosiła około 150-200 zł max, zależala też od stanowiska-funkcyjne mieli trochę więcej około 300) do wypłaty tak sytuacja wyglądała rok przed covid. później podniesienie najniższej krajowej jednoznacznie spadek %premii, żeby wypłata się nie zmieniła (wręcz była gorsza bo wymyslili sobie obroty sprzedażowe o połowę wyższe w stosunku do zeszłego roku co było nie realne). Po paranoi związanej z covid znieśli całkowicie dodatki.

Zainteresowana

Jak wygląda praca na magazynie w Pruszczu? Jest wielka tragedia czy idzie przeżyć?

Klemens
@Zainteresowana

To zależy w jakim charakterze ?

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 258.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 11 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

LPP S.A.