Opinie o El-Instal Przemysław Plechoć w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy El-Instal Przemysław Plechoć. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Instal Przemysław Plechoć na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Instal Przemysław Plechoć w Gdańsk

Właściciel już na początku chce wyciągnąć od ciebie kasę .Pierwsze słyszę żebym musiał z własnej kasy badania opłacać .Dodatkowo w trzech ratach będzie oddawał .Jak go nie stać żeby zapłacić za badania to niech nie daje ogłoszeń że ludzi szuka bo pewnie na wypłaty też nie będzie miał .

ON wie Nowy wpis
@Tomek

Wszystkich traktuje jak złodziei. Chyba mierzy własną miarą.....

Piotr Nowy wpis

Wiecie może coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakie zarobki, atmosfera i ogólnie czy warto?

Pracuję w tej firmie już 10 lat, pensje na czas, wszystko rozliczane, płatne delegacje, sprzęt firmowy tylko Hilti, czystość i porządek, ciuchy firmowe, robota wewnątrz obiektów handlowych więc zimą ciepło a latem chłodno, nawet samochody czyszczone parę razy w miesiącu. Polecam, właściciel tylko płaci i nie wtrąca się w robotę, jedyni minus robota w delegacji

Nikt Nowy wpis
@Adam

10 lat ? Ciekawe.

Teresa Nowy wpis

Na paru ważniejszych stronach z ofertami pracy zauważyłam ostatnio, że firma El-Instal w chwili obecnej poszukuje elektryka. Może ktoś z obecnych na forum brał udział w rozmowie rekrutacyjnej i zda Nam teraz relację z jej przebiegu? Bardzo Was proszę o pozostawienie tu rzetelnych opinii, gdyż tylko takie są pomocne dla innych.

Brałeś udział w rekrutacji do El-Instal Przemysław Plechoć. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
H2o ty wiesz kto.

(usunięte przez administratora) bo tak traktuje ludzi i przedsiębiorców ,robić co chce, i jeszcze mieć na tyle tupetu ażeby ich nazywać (usunięte przez administratora)pewnie innych spraw jak dofinansowania itp .powinien się zabrać urząd skarbowy rozwija się w utwierdza jaki to jest wszech władny i mądry !

Przemek
@H2o ty wiesz kto.

Nie ma to jak schować się za nazwą H2o - czy nie jesteś Januszem lub jego synem Tomkiem z Drogosz (województwo warmińsko-mazurskie) który podpisał umowę na wykończeniówkę przystąpił do pracy, wziął zaliczkę 15tyś i zawiną się z roboty. Bo z tego co piszesz to chyba tY. Urząd Skarbowy o którym tak piszesz już zajął się tobą , a ja zajmę się tobą w Sądzie. Nie ma to jak schować się za Nickiem bo każdy jest wtedy bohaterem, jak krzyczy z tłumu i go nie widać Pozdrawiam Przemek

Mirosław

@H2o ty wiesz kto. Na forum obowiązują zasady spisane w regulaminie serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin , w którym jest napisane, że nie wolno tu nikogo obrażać i wyzywać - pamiętaj o tym. Bardzo poważne zarzuty wysnuwasz pod adresem firmy El-Instal - czy są one uzasadnione? Jeśli tak, to proszę, żebyś podał nam jakieś konkrety, które wyjaśniałyby Twoje podejście.

Mirosław

@Bartek Rozumiem, że Twoje doświadczenia z pracodawcą, jakim jest firma El-Instal nie należą do najlepszych. Jednak Twoja wypowiedź może nie być jasna dla, szczególnie tych nowych, użytkowników forum. Proponuję zatem, żebyś ją rozwinął. Jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca?

Bartek

Niech szuka dalej frajerów co mu będą z własnej kieszeni badania robić . Trzeba było jeszcze większe biuro wynająć to by pewnie nawet na śrubokręty zabrakło .

xx

Odradzam [usunięte przez moderatora] brak szacunku i oszustwo.Nigdy nie spotkałem się z czymś takim.

ANONIM 55
@xx

Zgadzam się z tobą nie warto wolą ukrainców do pracy.

max

Adrianna87' a nie trzeba miec pleców by sie tam wkrecic, tak po prostu mozna aplikować do nich? Mi zalezy by znalesc wlasnie taka firme jak ta polecana przez ludzi i chwalona, b wlasciciel nie zalegal z wyplatami i nie byl oszutem jak inni, daj znać.

R

Jestem pracownikiem firmy, miła atmosfera w pracy, za równo w biurze jak i w terenie. Wypłaty na czas, duże zaplecze potrzebnych narzędzi. Firma profesjonalnie wykonuję usługi, szeroki zakres robót.

Seba

Porządna firma,czyste i przejżyste zasady, front robót na cały rok...rozwojowa

Zostaw merytoryczną opinię o El-Instal Przemysław Plechoć - Gdańsk

El-Instal Przemysław Plechoć
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.

El-Instal Przemysław Plechoć