Sklep obuwniczy CCC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sklep obuwniczy CCC

Maja i Andrzej Nowy wpis

W dniu 21.06.23.dokonaliśmy zakupu obuwia w sklepie CCC Gdansk-Morena i tą drogą chcielibyśmy bardzo podziękować za przemilą, kompetentną obsługę pani Magdy.Zyczymy dyrekcji jak najwięcej takich pracowników.

Maja Nowy wpis

Chcielibysmy bardzo podziękować pani Żanecie z działu obuwniczego CCC w Gdansku-Forum za kompetentną, przemiłą , wnikliwą obslugę. Pani Żaneta po raz kolejny okazała się osobą z wielkim oddaniem klientowi, duzą cierpliwością, z humorem i niegasnącym usmiechem.Życzymy dyrekcji sklepu CCC jak najwięcej takich pracowników. jak pani Żaneta Maja i Andrzej J. z Gdanska

Stella Nowy wpis

Nie polecam. Pracowałam kilka lat temu w Madisonie w Gdańsku. Atmosfera nawet w porządku, chociaż jedna z kierowniczek niezbyt przyjemna. Wymagania jakby dawali 50 zł na rękę. Najgorsze było bieganie za klientami bo w tym sklepie klient = (usunięte przez administratora) Nie daj Boże ktoś wszedł z plecakiem czy większą torbą, to wiadomo że chce tam schować skradzione buty. Jeśli chodzi o przerwy czy odpoczynek to jakiś żart. Nie dość że trzeba było się słownie zapisywać do kolejki bo cały sklep chciał iść na przerwę w tym samym momencie, to na 8h lub więcej pracy przysługuje 15 minut przerwy, podczas których trzeba odgrzać/zrobić jedzenie, zjeść, iść do łazienki, zapalić... Nie można było nosić przy sobie telefonu, trzeba było go zostawiać na widoku w pokoju socjalnym. Jak przyjeżdżał regionalny i siedział kilka godzin w socjalnym to o przerwie zapomnij... nawet nie było jak się przebrać po pracy, przecież przy obcym facecie nie będę się rozbierała. Koszulki pracownicze tragiczne, wyglądało się w tym okropnie, do tego niewygodne. Na sklepie zimno jak na Syberii, żadnych bluz nie było, tylko koszulki. Już nie wspomnę o tzw. dziale dzień dobry: polegało to na tym że przez 8h stoisz w miejscu (ewentualnie możesz zrobić 3 kroki w tył lub w przód) i jedyne co masz robić to mówić klientom dzień dobry! Nie możesz pomagać, układać na półkach, trzeba udawać robota. Może się coś zmieniło przez te lata, ale wątpię.

Jolanta Nowy wpis

Cześć, jak aktualnie wygląda praca w CCC w Gdańsku w czasach koronawirusa? Ruch jest mniejszy a co za tym idzie jest mniej obowiązków czy wręcz przeciwnie? Dajcie proszę znać jak to wygląda obecnie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sklep obuwniczy CCC? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Anna Meliska

Zawsze wchodząc do tego sklepu wychodzę z dobrze dobranymi butami:)) Ceny tez przystępne i dobre promocje. Dziękuję dziewczynom z ccc za bardzo miłą obsługę:))

majka

Ile można tam zarobić jako normalny sprzedawca, ktoś się podzieli informacjami ?

Dariusz
@majka

Piszesz, ze jesteś zainteresowany pracą w sklepie. Akurat w Gdańsku firma szuka na cały lub trzy czwarte etatu sprzedawcy do salonu. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale firma oferuje dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport. Liczę, ze się odezwiesz jeśli będziesz aplikować.

Er u
@majka

Najniższa krajowa i w dodatku niemiła atmosfera. Naburmuszone lale czekające żeby tylko obrobić tyłek nieważne czy to koleżance z pracy czy klientowi wchodzącemu do sklepu 30 minut przed zamknięciem

danastube @w pl

Bardzo dziekuje Pani Agnieszce za przemila obsluge :-) Dziekuje

Jaki jest system premiowania w CCC?

Mini

Mam pytanie jakie są widełki zarobku w Gdańsku jako kasjer na całym etacie czy jest Chociaż 2tys na rękę?

Iwona

Zastanawiam się, czy spróbować aplikować do CCC w Gdańsku. Jak wygląda praca sprzedawcy w tej firmie? Czy grafik można dostosować pod siebie?

Iwona

@sisisi, a czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak prywatna opieka medyczna? Czy pracodawca oferuje zniżki na zakupy w sklepie? Czy można liczyć na awans? Daj znać, jak to wyglądało u Ciebie.

Sisisi
@Iwona

Jest bezpłatna opieka medyczna , ale tylko podstawową. Za niewielkie pieniądze możesz wykupić sobie większy pakiet. Są zniżki dla pracowników 30 % w ograniczonej ilości. Bony na święta po przepracowaniu odpowiedniego czasu, paczki dla dzieci, karta Multi sport. Jako pracownik możesz liczyć na awans na starszego sprzedawcę, Ale zazwyczaj tylko w momencie kiedy miejsce się zwalnia na twoim salonie lub innym. Zazwyczaj kierowniczka lub regionalny sami wybierają taka osoba do przyuczenia.

sisisi

mowa o galerii bałtyckiej*

sisisi

Pracowałam w CCC niedawno przez ok. rok. I kojarzę ludzi, którzy napisali osttanie negatywne opinie, ponieważ były to osoby, które z pracą miały mało wspólnego.. po prostu Stały lub tylko chodziły :) Owszem kierowniczka jest wymagająca, ale system premiowy, kiedy czasem zarabia się 2500 na ręke w dobrym misiacu wymaga chyba troche wiecej od pracownika? Zresztą gdyby nie wymagała nie byłoby żadnych premii... Zobaczcie na panie, ktore pracują w sklepach typu lidl - ciagle wykladanie towaru, nie maja na nic czasu. A tu wystarczy, ze obslugujesz klientow - to jest najwazniejsze tam, a od wykladania towaru są najwyzej dwie osoby naraz - reszta obsluguje. Co do manka w kasie - osobiście miałam 2 razy, ale kazdy loguje się na swoje konto i nie ma opcji, zeby ktoś inny (tylko kasjer i kierownik moze wejść za lade) wybrał pieniądze.. bez przesady..nie bądźcie złośliwi, jestesmy tylko ludźmi i sie mylimy trzeba się z tym liczyć. Co do magazynu - no jasne, ze nie mozna wchodzić bez powiedzenia nikomu - po pierwsze może tam coś zginąć, po drugie- zostawiasz klientów bez opieki. Pozniej wielkie zdziwienie,ze nie bedzie premii, bo są duże braki inwentaryzacyjne. Uważam, ze jesli jestes pozytywną osobą i pomocną, na pewno każdy przyjmie Cie tam miło i w rodzinnej atmosferze.. i czesciej bedziesz chodzil tam z przyjemnośćią. na uurodziny zawsze prezent, tort, kartki .. co roku wspolna impreza halloween, wyjscia na kręgle. Pozdrawiam nieleniwych ludzi :)

kik87

Co tu więcej napisać. Pracowałam w CCC w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. 12-13 godzin w pracy , a w tym wszystkim 15 minut przerwy na papierosa, łazienke i jedzenie. Jak ktoś między czasie pilnie potrzebował do łazienki musiał tłumaczyć Pani kierownik po co? dlaczego? Zmiana grafiku 3-4 razy w tygodniu. Zmiana poranna tylko dla wybranych i tych co trzymali palec prosto u Pani kierownik. Dla mnie to nic innego jak (usunięte przez administratora).. Współczuje i podziwiam wszystkie dziewczyny które pracują w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Załamka

Praca ciężka za wszystko dostaje się (usunięte przez administratora) Za to że stoisz a nie chodzisz za to że kradną mimo że ty nie wiesz w co rece wsadzić bo na twojej strefie jaka ci przydzielają jest mnostwo ludzi. Za to że wracasz z przerwy i nie informuje aż za to że wychodzisz magazyn. I nie informujesz za wszystko ! Oczekują że za każdym razem podejdziesz do pracownika i powiesz że odchodzisz ze strefy żeby ten niby spojrzał na twoją strefę( wiadomo że nie jest w stanie jedną oś ogarnąć dwóch stref) ale jak ukradną buta to dana osoba będąca na strefie ma przejechane. Dzwonią w trakcie wolnego dnia byś przyszedł do pracy bo ktoś z pracowników jest na L4 zmiana grafiku w naszym CCC jest minimum 3-4razy w miesiącu i to nie żaden żart. Pracuje w Warszawie ludzie jest od groma a nasza kierowniczka nie potrafi skomponowac całej załogi bo kto przyjdzie popracuje z miesiąc dwa to się zwalnia lub właśnie idzie na L4 by w tym czasie znaleźć inną pracę. Stoisz na kasie to często manko oddajesz bo coś się w niej nie zgadza były przypadki że nie wiem jak bardzo byś się starał przykładać i skupiać na wydawaniu by było wsio okco do grosza to i tak na koniec rozliczenia okazywało się że jest brak kwota minimalna 30pare zł do 80zl hmmm ktoś coś? Widzą że jesteś nowy i rżną cię na kasie jak tylko mogą chyba że jesteś wyszczekany i nie pozwolisz sobie na takie coś. U nas zdarza się to średnio co 4 zmianę na kasie. Oczywiście nie może bo czasem się zdarza że kierownik zmiany stwierdzi że to błąd w systemie jakiś i że pieniądze się wyjaśniły ale jest to rzadkość w większości nawet jak lasa się wyjaśni po prostu zacrabiaja sobie to do kieszeni a ty manko oddajesz. Niestety nie masz wpływu na to czy się wyjaśniło czy nie bo to oni grzebią w systemie na swoim komputerze a nie ty. Dużo by pisać ja też jestem w trakcie zwalniania się i poszukiwania drugiej pracy.

pracownik CCC

Pracuje w CCC już jakiś czas, na rozmowie o prace wszystko pięknie, miła Pani kierownik, pytanie standardowe, umowa o pracę na 3/4 etatu wszystko było by pięknie gdyby nie to że jesteś w pracy albo na 6,5 godziny albo na ponad 10h gdzie na tą ilość godzin przysługuje ci 15 minutowa przerwa plus jeżeli jesteś na ponad 10 godzin to dodatkowa 5 minut, cały czas na nogach, przy klientach nie możesz się oprzeć o regał a co dopiero usiąść na chociażby sekundę bo od razu ponoszą alarm, a nawet jeżeli nie ma klientów i się oprzesz i kierowniczka to zauważy też dostajesz reprymendę. Szkolenie BHP przeprowadzone tak na prawdę na odwal się, pokazali mi gdzie wisi znaczek wyjście ewakuacyjne reszty musiałam się dopytywać gdzie np jest gaśnica, co do zaplecza małe ciasne, nie ma nawet lodówki ani mikrofali, jedyne co to czajnik żeby zagrzać wody na herbatę, wszyscy trzymają wszystko w jednej szafce więc tak na prawdę nie ma zapewnionego żadnego bezpieczeństwa, każdego klienta traktują jak potencjalnego złodzieja dlatego trzeba się snuć za każdym jak smród bo gaciach żeby nic nie ukradł, a jeżeli już się to zdarzy to słyszy się od kierowniczki że ona nie będzie się dorzucać do kasy żeby spłacić braki (bo potrącają każdemu z premii). Ale mam nadzieje że teraz jak wrócę z L4 będzie wszystko ok, bo załatwiając sobie zwolnienie na grypę jelitową od kierownika sklepu usłyszałam zdanie że są gotowi ponieść ryzyko zarażenia się i będą się pilnować w kontaktach ze mną i żebym przyszła do pracy zamiast iść na L4, co było dla mnie egoistyczne bo nie pomyśleli o biednych klientach którzy nie byliby świadomi tego że jestem chora, ale wracam teraz ze zwolnienia, skróconego co przy tym też są cyrki bo wymagali ode mnie zaświadczenia od lekarza że jestem zdrowa mimo że byłam krócej niż 30 dni, a potem dodatkowo jeszcze dostanę skierowanie do ich lekarza medycyny pracy żeby orzekł to samo że jestem zdolna do pracy, co dla mnie jest trochę nienormalne bo w taki sposób tracą kolejny dzień bez pracownika zamiast dopuścić go do pracy od razu następnego dnia jak przyniósł zaświadczenie od lekarza który wystawiał zwolnienie, na które też musiałam się naczekać ponad 1,5 godziny. Dlatego stanowczo odradzam pracę w tym przybytku: płaca marna, o wszystko musisz się dopytywać i ciągnąć za język mimo tego że powinni wszystko wyjaśnić. Więc jeżeli masz alternatywę to nie idź tam do pracy!!

zumba

opinie niestety nadal aktualne

gość

Słuchajcie jak komuś coś nie pasuje to zawsze narzeka, a ten, któremu jest dobrze siedzi cicho, ja pracuje w CCC w Gdańsku i fakt praca jest ciężka, ale nikt nie mówił,że kasę dostaje się za nic nierobienie. Zejdźmy na ziemię dobrze pracujesz to zarabiasz, obijasz się to sorry ale to nie praca dla Ciebie.

irina

Gorzej jak za czasów kamienia łupanego...odradzam

Bibi

bylam na dniach probnych w CCC na morenie w zeszlym roku na jesien. bylo to otwarcie nowego sklepu polaczone z wyprzedarzami. [usunięte przez moderatora] pracowalam po 12 godzin plus doliczajac do tego czas dojazdu i czas po zamkniecia sklepu, bo trzeba bylo jeszcze posprzatac tak z ok. 1, 1,5 godz to trwalo. praca byla koszmarna. trzeba bylo caly czas ukladac buty na polki, bo wszystko bylo porozwalane a na zapleczu metkowanie opakowan. dostalam za 2 dni harowy niecale 120zl. nawet nie mozna bylo wyjsc kupic cos ze sklepu. mimo ze mialam przerwe 30 min. musialam siedziec na zapleczu, na ktorym nie bylo stolu ani nawet krzesla, tylko lawka. wiec nawet nie mozna bylo odpoczac na przerwie. masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep obuwniczy CCC - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sklep obuwniczy CCC?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep obuwniczy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep obuwniczy CCC?

Sklep obuwniczy CCC