Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

Czarek

Torba Borba Czary Marta Ty masz pomylone gary Nie Dla Ciebie ta Fabryka idz wyjdz za mąz za Rolnika (usunięte przez administratora) będzie pod Twą dola Czekam na dzień az Cię (usunięte przez administratora)

Beret

Jedyny plus to nic Brzesc Kujawski

Magda

No to się popisali...zakład okazal się totalną pomyłka!!!każdy może tam zostac brygadzistka i kierownikiem a nie dlugo będą tam same rodziny pracować tylko!!! Brygadzisci totalnie na niczym się nie znają totalne nic!!!Kierownik może jeden jest ogarnięty....ludzie sprzedaja się nawzajem kabluja na siebie!!!(usunięte przez administratora) chodzi i skarży na ludzi nawet do dyrektora !!uważajcie na te larwę jest z nią na jednej zmianie i widzę co robi !!!!

Czy tylko w Brześciu Kujawskim tak gonią za papierosy i straszą obcięciem premii za palenie papierosów poza przerwą? To jest lekka przesada, z tym co się dzieje…

Pracownica

I bardzo dobrze że gonią. A ty chodzisz tam do pracy czy na fajki. Na wszystko jest wyznaczony czas.Osoba nie paląca zasuwa a paląca musi iść co godzinę na wciągać się smoły i też chcę mieć premię a niby z jakiej racji. Jak nie możesz żyć bez papierosa zmień pracę na taką gdzie można palić bez ograniczeń albo wciągnij że 2 paczki żeby Ci na 8 godzin starczyło????????

Jakub
@Pracownica

Chyba nie do końca jest tak jak piszesz, przecież są przerwy a zmiany to głównie 12-tki więc można sobie te wyjścia tak rozplanować że pracuje się tyle samo. Z tego co wiem to pracownik musi mieć zgodę żeby wyjść, bo przecież jedna z procedur wymaga sprawdzenia czy czegoś się nie wynosi (choćby przypadkiem)?

Waldek

(usunięte przez administratora)zwalniaja ludzi bez przyczny Nawet nie palacym powiedza ze palą Dramat Dramat co tam sie dzieje Wdpolczuc ludziom naprawde ogarnietym

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

Jaro

No masakra. Podobno jeszcze awans na kierownika zmiany dostał.

Bartek

Brzesc Kujawski Totalne dno.i kilo mułu (usunięte przez administratora) pieniedzy zainwestowana w (usunięte przez administratora)

Robert

Zostawili ludzi bez pracy dla frajdy Ja tak tego nie zostawie,Pijane towarzystwo przy maszynach to chore,A (usunięte przez administratora)rece zaciera kto robi szybciej i oko przymyka (usunięte przez administratora)

To ta z Vasa co ma rozdwojenie jaźni tak? Tobjasz ha kto to jest a Marta nie chce naprawde tu obrażać ale dlugo na tym stoliku nie posiedzi bo ludzie sami jej te doczepy wyrwą A za co Ona juz wie

Cześć. Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się nt pracy w biurze w Centrali w Gdańsku? Jestem już po rozmowie rekrutacyjnej, po której byłem bardzo zadowolony. Stanowisko Juniorskie. Czytając te opinie zaczynam wątpić czy na pewno to jest dobry kierunek- podjęcie pracy w LPP.

Ktoś
@Zainteresowany

Cześć, Jeżeli to twoja pierwsza praca - czemu nie. Poznasz branżę i system korporacyjny. LPP to duża i rozpoznawalna firma która może otworzyć ci wiele ścieżek, również te spowodowane frustracją ;) Z plusów: - ludzie w zespołach - dobry wpis do CV - ciekawy rodzaj biznesu Z minusów: - bałagan spowodowany głównie tym że nikt na górze nie ma pomysłu na dalszy rozwój i na to co dzieje się na rynku. Musisz być gotowy na milion zmian które na pewno będą miały miejsce. Czasami nie będziesz wiedział w co ręce włożyć ale nie tylko z powodu braku czasu - również dlatego ze twoi przełożeni prawdopodobnie sami nie będą wiedzieli jak zabrać się za modyfikacje. Po prostu powiedzą ci co masz osiągnąć, kompletnie zostawiajac cię samego jeżeli chodzi o informacje jak osiągnąć cel - będziesz wprowadzany przez osoby z zespołu które nie mają odpowiednich kwalifikacji albo pomysłu jak przekazać wiedzę - oprócz tego usadzą cię na kilka godzin dziennie przez pierwsze dni po to żebyś przeszedł przez kursy firmowe, bo to przecież najlepsza forma wdrożenia ;) - centrala jest jak chińska fabryka, a ty będziesz szeregowym pracownikiem który powinien się cieszyć z tej (usunięte przez administratora)oraz tego ze prezes przyjdzie złożyć życzenia świąteczne dla całego zespołu (rzadko się zdarza żeby w ogóle kojarzył za co dany zespół odpowiada) - firma zarabia (usunięte przez administratora) kasy i robi coraz lepsze wyniki z roku na rok - ale jak przyjdzie do premii powiedzą ci ze było na tyle kiepsko że albo jej nie zobaczysz albo zobaczysz tylko cześć (jeżeli będziesz oczywiście przynależał do zespołu który wiedzie prym w sprzedaży) - firma jest zbudowana na doskonałym PR, to co się w niej dzieje również w niej zostaje (usunięte przez administratora) Więc jeżeli liczysz na rzetelne przekazywanie wiedzy oraz na to że ktoś przeprowadzi cię przez wszystkie zakamarki tej branży to się przeliczysz. Tak czy siak zostaniesz sam i sam będziesz musiał sobie radzić z tym co rzucą ci danego dnia do zrobienia, zapewne na „już”. Musisz być na tyle pewny siebie, obrotny i samodzielny żeby poradzić sobie z tym wszystkim - odchodząc będziesz na krawędzi stanu nerwowego albo będziesz potrafił poradzić sobie z każdą kłodą. Twój wybór. Rotacja jest ogromna i należy sobie zadać pytanie - dlaczego tak jest...

@Zainteresowany

Czy dostałeś tą pracę? Miałbym kilka pytań;)

Alonos

Uciekaj z tej firmy..!!!

Monia
@Zainteresowany

Hej i jak zdecydowałeś się? Sama się zastanawiam - też Gdańsk :)

Niedoceniony

Centrala: mimo nadgodzin i niejednokrotnie pracy na 2 stanowiskach docenienia brak, ale wszystko zależy od zespołu i managera.

Odpowiedzialny

Dzien dobry... a czy może ktoś się wypowiedzieć jakie są widełki zarobkowe jako specjalista ds. Bezpieczeństwa na centrach dystrybucji? Czy warto składać cv?

Zuzia

Jest ktoś kto pracuje w lpp w Brześciu Kujawskim. Jaka jest atmosfera pracy jak wam się pracuje?

Rafal

Skladalem tam cv jako brygadzista mam studia doswiadczenie w kierowaniu ludzmi itd powiedziano mi ze za ktorko pracuje i zekomo nieznam systemu wms gdzie na co dzien w pracy nawet szkole ludzi z obslugi skanera itd w tej pracy natomiast na miejsce brygadzisty przyjeto osobe ktora niepotrafi zazadzac ludzmi niema pojecia o obsludze skanera nieumie nic a najwiekszym osiagnieciem tej osoby ( Borzenki)jest to ze jej maz jest brygadzista na drogiej zmianie tak ze przyjmoja tylko kolege kolegi i po rodzinie i beszczelnie klamia co jest bez prawne nadaja sie do sadu brygadzisci przyjmowani po znajomosci ktorzy nienadaja sie do niczego noeumieja nic i pracownicy potem ich szkola tak samo mi powiedziano ze niby pracuje za krotko a na przyjeciu przyjeto chlopaka ktory pracuje miesiac bez doswiadczenia bez wyksztalcenia tylko dlatego ze bryfadziscce Kasce ktora nic nie umie sprzedawal ludzi klamcy i (usunięte przez administratora)

Beata
@Rafal

Odnoszę wrażenie że to bardzo emocjonalny wpis. Aż tak się przejmujesz że Cię nie przyjęli? To co tam za warunki zatrudnienia dali, bo chyba jakieś super?

Nie polecM

Niestety, ale odzywki w szczególności kadr, czy księgowych do pracowników to dno. Chcesz coś załatwić? Dzwon 3 dni, a jak napiszesz maila, prosisz o coś i tego nie dostajesz możesz liczyć jedynie na tekst „radzę Ci więcej nie pisać” praca fajna, jak masz znajomą kierowniczkę, bo inaczej cóż… Kierownik regionalny jak lubi PO kierownika to jest ok, a jak nie to wszyscy chodzą i płaczą. Pracowałam w CROPP i nie polecam totalnie nikomu. Za taką stawkę i prace lepiej iść do jakiejś restauracji - narobisz się tyle samo, a chociaż masz napiwki. A i oczywiście Naburmuszone kierownictwo to już chyba klasyk LPP.

X

Jakie sa zarobki na asystenta kierownika w house?

Pracowałam pół roku, nikomu nie polecam. Narobisz się jak za trzech, nic nie zarobisz i zostaniesz jeszcze skrytykowana na koniec dnia.

Beata
@Kasia

Przykro mi. Za co Cię krytykowali?

Nigdy więcej

Pracowałam w sklepie House. Była to moja pierwsza praca, byłam świeżo po maturze i chciałam sobie dorobić przed udaniem się na studia. Doświadczenie to wspominam na tyle źle, że już nigdy nie zdecydowałam się wysłać CV do żadnego sklepu LPP. Na umowie moje stanowisko to było metkowanie i układanie towaru. W rzeczywistości pilnowałam przymierzalni, roznosiłam ubrania, klipsowałam, metkowałam, stałam na kasie, robiłam za sprzątaczkę i ochroniarza w tym samym czasie. Praca po 12 godzin (czasem i więcej) za marne grosze. Szkolenia żadnego nie było a jedynie krytykowanie za „błędy” lub za to, że nie tryskało się szczęściem i energią. Przez to, że byłam najmłodsza, to mi przypadało zawsze odkurzanie całego salonu. Pewnego dnia kierowniczka przy wszystkich zaczęła mi wytykać, że źle coś odkurzyłam, po czym mnie zwolniła. Tak zakończyła się moja przygoda z LPP.

L

Nie polecam. Etapów rekrutacji jest dużo. Każda rozmowa jest długa a rekruterzy ewidentnie nie szanują czasu osób rekrutujących. Po przejęciu chyba 3 etapów rekrutacji została mi zaproponowana stawka o wiele niższa niż oczekiwana, która była podawana podczas rekrutacji wielokrotnie. Zmarnowany czas. Na odpowiedź też trzeba było czekać kolejny tydzień. Nie polecam nikomu aplikowania do centrali tej firmy bo to co tam się dzieje to cyrk.

Pytaanko

Czy ktoś jest wstanie podać mi zarobki w lpp jako sprzedawca na umowie o prace, na całym etacie w Gdańsku? Jak wyglada sama podstawa? I podstawa z premia (tak mniej więcej) ? Z góry dziękuje za odpowiedzi!

a

porażka. zero szkolenia, chamskie odzywki i poganianie przez pracownika równego stanowskiem

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 256.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 11 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

LPP S.A.