Opinie o United Colors of Benetton w Kraków Rynek Główny 11

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie United Colors of Benetton. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie United Colors of Benetton o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Colors of Benetton w Kraków Rynek Główny 11

Nie polecam nawet największemu wrogowi

Dziewczyny pracujące na rynku sa nie miłe, myślą że jak pracują miesiąc to są kierowniczkami i maja coś do powiedzenia.(usunięte przez administratora)

Benka

Czy naprawdę jesteście tak niezadowoleni z firmy? Dlaczego nie zmienicie pracy zamiast tak dramatycznie wypisywać opinie? Czemu niektórzy mają tyle nienawiści w sobie? Benetton to marka i będzie trzymała wysokie standardy.

Ankaaa
@Benka

Wysokie standardy, niska płaca :) Myślałam, że firma o takiej pozycji na rynku, jest w stanie dać większe wynagrodzenie niż najniższa krajowa.. Nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy United Colors of Benetton?

Ktoś

Na jakie stanowisko? Jeśli na sprzedawcę, zastępcę kierownika czy na dekoratora to raczej w sklepie. Siedziba jest na mikołakskiej

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie United Colors of Benetton? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator

Jak szefostwo w United Colors of Benetton? Spoko traktują ludzi?

Benettonka

Wszystko zależy na jakie szefostwo trafisz i na jaki zespół, ja już pracuje trochę i ekipa jak i kiero są świetni . Bez problemu można się zamieć itp.

Renata
@Benettonka

@Benettonka Super! A, czy atmosfera pomiędzy pracownikami jest równie sympatyczna?

Benettonka
@Renata

U mnie akurat jak najbardziej zespół zgrany nikt pod nikim dołków nie kopie

Renata
@Benettonka

@Benettonka Dzięki za odpowiedź. Bardzo zachecające, chyba złożę CV. Na jaką umowę mogę liczyć ?

@Renata

Umowa o prace

Obserwator

Przestrzegam przed ogłoszeniami o prace w tej firmie, jest ich ostatnio mnóstwo. Niestety ich treść pozostawia wiele do życzenia... Stawka podana w ogłoszeniu nijak nie oddanego tego co naprawdę się zarabia... 16-19zl brutto- HAHAHAHA

Dawid
@Obserwator

Z Twojego wpisu wywnioskowałem, że uczestniczyłeś w rozmowie kwalifikującej w United Colors of Benetton. Mógłbyś opisać jej przebieg? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Jaką właściwie stawkę Ci zaoferowano?

@Dawid

Nie jest to praca płatna godzinowo. Jest jedna ustalona pensja dla wszystkich. Oczywiście stanowisko sprzedawcy.

Ewelina
@Obserwator

@Obserwator A może oprócz niskiego wynagrodzenia pracodawca United Colors of Benetton nadrabia benefitami pozapłacowymi? Przy podpisaniu umowy można otrzymać opiekę lekarską, kartę multisport itp? Z góry dziękuję.

@Ewelina

Opieki zdrowotnej brak. Kartę multisport owszem można dostać, ale nic po za tym

Majka

A ja sobie w tym sklepie nogę złamałam. Jakieś dziwne bolce wystarały z podłogi i zahaczyłam o nie butem. Co z tego, że sobie tam kupiłam fajne buty, skoro nie mogę ich teraz nosić. Napisałam maila do centrali ale nawet się do mnie nie odezwali. Już tak zakupów na pewno nie zrobię.

@Majka

Rozumiem, że ta sytuacja nie jest zbyt komfortowa, ale piszesz, że byłaś zadowolona z produktu, który zakupiłaś w sklepie. Chciałbym też usłyszeć opinie osób zatrudnionych w firmie. Jak wygląda wynagrodzenie i czy w ramach benefitów macie zniżki na asortyment sklepu?

Izabela

Może ktoś słyszał o ewentualnej pracy w firmie? Jakieś newsy o atmosferze i zarobkach?

@Izabela

Dużo pracy , która do lekkich nie należy, zarobki małe, atmosfera kiepska.

Prawda jest taka, że atmosfera w pracy zależy w głównej mierze od pracowników. Jestem pracownikiem firmy od lat i jak narazie nie mam zastrzeżeń. Jak jesteś pracowity i wykonujesz swoje obowiązki, to nikt nie będzie mial do Ciebie zastrzeżeń. Myślę, że większość negatywnych opinii wystawiają osoby, które chciałyby zarabiać tysiące i nic nie robić, a tak się nie da...

Lidia

@Milusińska, dziękuję za Twoją wypowiedź, niemniej przypominam jednak, że wątek dotyczy pracy w United Colors of Benetton w Krakowie. Czy ktoś z Was także pracował bądź pracuje w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Irek

Generalnie to pracownicy narzekają na kierowników bo oni pilnują jak się pracuje!!!

Lidia

@Natalia, a jaka jest umowa u tego pracodawcy? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Kto jeszcze wyrazi swoją opinie o United Color? Można liczyć na zniżki pracownicze?

Sky

Nie polecam firmy...2 lata życia zmarnowane.Na początku jeszcze praca była ok,zespól rewelacyjny,dziewczyny jak marzenie każda dawała z siebie 100%,niestety do czasu zmiany kierowniczki,która zdemotywowała zespół totalnie i niestety doprowadziła do jego rozpadu,a jakżeby inaczej...A na koniec,gdy z zespołu 11 os.zostało 5 osób,stanowisko zastępcy kierownika dostaje tu uwaga SPRZEDAWCA,który nie potrafi zamykać kasy,robić konwoju,przyjmować reklamacji ani wymian.jednym słowem nie potrafi nic,ale za to podlizuje się kierowniczce,wiec czemu niby ma nie dostać.Za to Starszy Sprzedawca,osoba kompetentna i z długim stażem,obejmuje stanowisko VM,bo już wyraża swoją opinie i umie postawić się w nieodpowiedniej sytuacji kierwoniczce .Także gratuluje i życzę powodzenia dla tego sklepu,możne w końcu ktoś z góry zareaguje,zanim sklep całkowicie zejdzie na psy.A kasa bardzo słaba,chyba że się podlizujesz to co jakieś 2-3 mieś.dorzucają po 100zł

Kxkx
@Sky

Ciekawe o ktory sklep chodzi??

Lidia

@Natalia, na jaka umowę można liczyć? Firma aktualnie rekrutuje? Jak przebiega proces rekrutacji? Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w United Colors of Benetton mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Natalia
@Lidia

Hej, trudno mi określić jakie warunki pracy teraz są oferowane. Podejrzewam, że w zakresie rodzaju umowy nic się nie zmieniło i myślę, że jest to umowa o pracę. W sprawie rekrutacji nie mam aktualnej wiedzy ale warto złożyć CV osobiście w wybranym sklepie. Serdecznie pozdrawiam :)

Ola

Miałam rozmowę na okres próbny, zrezygnowałam po 2 miesiacach, bo doszłam do wniosku, ze nie ma na co czekać. Był to oddzial w Krakowie. Organizacja leży i kwiczy, to, jaki jest tam bałagan nie da sie opisać słowami. Kierownictwo w ogóle nie wie co robi w pracy, na niczym sie nie zna, z niczym sobie nie radzi, łącznie z tym, ze jak składałam wypowiedzenie dowiedziałam sie od kierowniczki oddziału, ze moje jest złe, napisała mi zamiast wypowiedzenia umowy z mojej strony rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, która była skopiowana od A do Z z internetu! Co znowu odrzuciła główna kadrowa i musiałam jechać tam jeszcze raz wcisnąć moje wypowiedzenie. Pani Piętka jest niesamowicie paskudna osoba, która myśli, ze z racji tego, ze jest szefowa w Polsce, jest kims lepszym, łazi jakby kij połknęła i wszystkich gnoi. Paranoja jest na tyle, ze tam można wylecieć za to, ze szefowa ma zły humor. Śmiech na sali. Wszystko sie w tym sklepie psuje, po czym szukają kozła ofiarnego, na którego można to zrzucić. Jaja z systemem, który robi manka w kasie a potem dzwonią do ciebie w dniu wolnym, żebyś sie tłumaczył, mimo, ze to nie Twoja wina. Współpracy miedzy sklepami tez kompletnie nie ma, tylko współzawodnictwo, utrudnianie sobie i podkładanie świni. Czarowania byłam premiami, które są fikcja, ponieważ premia zaczyna sie kiedy wyrobimy budżet narzucony z góry - nigdy nie jest wyrabiany. Ekwiwalentu tez nie wypłacają, wysyłają na przymusowy urlop. Jedyne co było na plus to współpracownicy, w większości bardzo fajne, młode osoby, ale wiadomo, ze jest to zależne od odzialu. Ogólnie nie polecam takich nerwów i biegania tam i z powrotem jak murzyn za tak marne grosze, jakie proponują.

Franek

Czy niektórzy tylko narzekać potrafią? Idealnych firm nie ma!!!

Natalia

Hej, pracowałam w Benettonie w Trójmieście i w moim przypadku nie mam w zasadzie nic do zarzucenia. Wiadomo, że w każdej firmie istnieją sytuacje, które nie są wygodne czy też właściwie takie nad którymi pracodawca (pracownicy czasami też;) mógłby popracować ale generalnie pracowało mi się bardzo dobrze. Kontakt z przełożonymi był ok, fakt jest taki, że pracy jest sporo ale na rozmowie o pracę też miałam to uświadomione. Kwestia awansu możliwa do zrealizowania. Zdaję sobie sprawę, że niezmiernie ważna jest atmosfera w pracy, którą buduje cały zespół a odpowiedzialny jest za to kierownik, ja narzekać na ten aspekt nie mogę, ponieważ trafiłam na fajnych ludzi :). Polecam tę pracę ludziom, którzy chcą pracować :)

Jest powód tej ciszy ?

Binionka

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieje w firmie, że ludzie wzajemnie uprzykrzają sobie pracę? Miałam zamiar aplikować ponieważ podoba mi się firma, ma swoją pozycję na rynku ale obawy pozostają.

gosc

Dno dna.

Zostaw merytoryczną opinię o United Colors of Benetton - Kraków

• Jak się pracuje w United Colors of Benetton?

Zobacz opinie na temat firmy United Colors of Benetton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w United Colors of Benetton?

United Colors of Benetton