Opinie o United Colors of Benetton w Kraków Rynek Główny 11

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie United Colors of Benetton. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie United Colors of Benetton o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Colors of Benetton w Kraków Rynek Główny 11

zawiedziona

Praca w koszmarnych warunkach za najniższą krajową. Wszystkie pomieszczenia pracownicze i magazyn zawalone ogromną ilością kartonów do sufitu, pomieszczenie dla pracowników nieprzystosowane do więcej niż dwóch pracowników naraz. Podczas przyjścia delegacji pracownicy nie mieli możliwości wyjścia na przerwę, czy nawet się napić ponieważ nawet woda na sali była zabroniona. Nawet bez działającej klimy! Dodatkowe nierealne żądania kierowniczek, zostawanie po godzinach - płacone wyłącznie do 5/10 po gdzie najwcześniej dało się wyjść 20/30 po… Stres, obgadywanie pracowników za ich plecami oraz nadmiar obowiązków - nigdy nie poleciłabym tej pracy komuś, szczególnie za te kwotę - jesteś konsultantem, pracownikiem biurowym, kasjerem, sprzątaczką i ochroniarzem w jednym.

Iza
@zawiedziona

Jak to woda na sali była zabroniona? Czemu tak? Jakie żądania kierowniczek? Wymienisz je? Rozmawiałaś o tych wszystkich problemach z szefostwem by zmienili trochę podejście? Jak reagują na takie rozmowy?

Piter
@Iza

Przykład idzie zawsze z góry, więc nie ma co się dziwić że takie warunki pracy stwarzają kierownicy skoro sami są szczuci przez gwiazdy regionalne i ich przełożonych. Bardzo nieładny styl zarządzania w tej firmie gdzie nie szanuje się człowieka.

Iza
@Piter

Aha czyli w tym momencie najwyższą górę tutaj winą obarczasz? Mimo wszystko warunki uważasz za znośne, skoro wciąż się tu zatrudniasz? Jakie pozytywy to rekompensują, podasz jakieś?

Ex pracownik
@Iza

Woda na sali była zabroniona, jak dziewczyna z działu dziecięcego się napiła WODY to było poruszenie na cała Polskę, bo zastępca prezesa to widział (szok, ludzie piją wodę zwłaszcza na 12h zmianach xd ), oczywiście ze wszystkie pomieszczenia dla pracowników były zawalone kartonami, (usunięte przez administratora), już nie wspominając o tym ze w niektórych sklepach nie było cieplej wody żeby ręce umyć. My mieliśmy to mówić górze? Śmiech na sali, co oni ślepi są? Nie polecam nikomu tej pracy, (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracownika.

@Ex pracownik

No ale jest jakaś przerwa żeby spokojnie zjeść czy się właśnie napić? Ile zwykle jest tego czasu na odpoczynek? Bo przy pracy 12 godzin to chyba należy się 30 minut. Tu ile jest?

Czy rozmowa rekrutacyjna w United Colors of Benetton odbywa się również w języku angielskim?

BENETTON

w języku polskim

Sfera

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko kierownika odbywa się dwu etapowo, informacji zwrotnej nie otrzymuje się mimo deklaracji, ze do tygodnia dadzą znać. To świadczy o poziomie działu HR Noi w sumie o całej firmie, wiec co tu więcej pisać.

??

Co prawda nie Krk a Warszawa. Masakra, ciągły (usunięte przez administratora) i wylewanie żali na ciebie za sprzeczne polecenia kierownictwa. Dawanie z siebie 100% żeby potem usłyszeć że jestem niczym i robisz X innych błędów o których nie wiesz. Stanowisko i pensja sprzedawcy, a obowiązki jak zastępcy kierownika. Rok stresu i jechania na lekach. Nie polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie United Colors of Benetton? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Nowa

Hej, zastanawiam się nad złożeniem CV. Jakie uniformy obowiązują u Was ?

Zależy na jakiego kierownika trafisz

Rozczarowana

Najniższa krajowa i śmieszne premie. Kierowniczka jednego ze sklepów w Krakowie obiecuje, że wróci z informacją zwrotną negatywną lub pozytywną w dany dzień, ale brak kontaktu.

Warunki pracy fatalne. Brak szafek pracowniczych, mikrofalówki, lodówki… Długość przerwy chyba zależy od tego jak bardzo lubi Cie kierownik, bo niektórzy przy tym samym wymiarze godzin mogą iść na 20 min, a inni na 30min. Nieważne czy jesteś na L4 bo jesteś przeziębiona czy urwało Ci rękę. To zawsze jest ogromny problem, NO BO NIE MA PRACOWNIKÓW (to płaćcie więcej i szanujcie pracowników, których sami wyśmiewacie ze mało zarabiają ????) Ścieżka kariery jest taka, ze obiecują wam wyższe stanowisko, ale potem okazuje się, ze przecież nie ma pieniędzy wiec zostajecie zdegradowani XD Kierownicy często wysługują się pracownikami niższego szczebla, każąc im robić coś, co nie jest w ich obowiązkach. Będąc tam sprzedawca wypełniacie obowiązki VM i zastępcy kierownika. Za darmo. Pracownicy z biura głównego również nigdy nie traktują pracowników niższego szczebla z odrobina szacunku, ale to już się wynosi z domu. Nikomu nie polecam tej pracy, takiego mobbingu to nigdzie nie zaznacie.

ciekawa

Hej, czy ktoś może podać jaki jest zakres obowiązków dekoratora i ile o zarabia?

Kama
@ciekawa

Zarabia najniższą krajową. Jesteś po prostu sprzedawcą z większą liczbą obowiązków.

Kkk
@Kama

A jakie są godziny pracy dekoratora, czy stoi też na kasie?

@Kkk

Godziny pracy różne i tak stoi na kasie.

Nie

Polecam zastanowić się zanim ktoś podejmie pracę w Warszawie. Można natrafić na osobę pracującą kilkanaście lat, która nie potrafi zarządzać zespołem, a swoje błędy usprawiedliwia zrzucając winę na podległych pracowników.

GIAW

Jakie są godziny pracy? Kiedy jest najwcześniejsza i najpóźniejsza zmiana?

B:)
@GIAW

Zaczynasz prace różnie a kończysz zwykle jak zamyka się sklep czyli na przykład o 22. Zmiany trwają zwykle 8h :)

qqqqq
@GIAW

Niekoniecznie, zmiany rozwalone po całym dniu od 10 do 21, od 11 do 21, od 9 do 19 a później w ramach rekompensaty po 11 czy 10 godzinach przyjdziesz sobie na 5 godzin. Zmiana grafiku bez twojej zgody i jakiego kolwiek pytania czy możesz, nie polecam za psie pieniądze

Ryszard
@qqqqq

A jakie to są te "psie pieniądze"? Zdradzisz więcej?

Kama
@Ryszard

Najniższa krajowa

kkkk

okropne warunki pracy, brak szafek pracowniczych, brak mikrofalówki w niektórych miejscach. Wieczne obietnice o awansie i lepszym stanowisku, a finalnie kończy się to degradacja. Trzeba liczyć się z tym, ze robi się dużo więcej niż jest w obowiązkach (bez wyrównania w postaci np premii) Uwzględnianie próśb grafikowych to tez zawsze ogromny problem. Premie za sprzedaż przychodzą najczęściej spóźnione lub podzielone na kilka przelewów, albo ogólnie pomylone, czasem nawet nie wiadomo czy wyrobiło się premie, bo progi premii wcale nie przychodzą.

Anobo

Dno i sto kilo mułu. Pracowałam w wielu miejscach ale takiego mobbingu nie zaznałam nigdzie.

Gowork
@Anobo

3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Ala
@Anobo

Ponoć najgorsza praca na świecie to walka z oceanem zła w internecie.

Pati
@Gowork

Ale tu nawet klienci są niezadowoleni ...

Pati

Sklep na Rynku w Krakowie - koszmar. Szukałam rozmiaru jeansów na siebie czyli 32/33 lub więcej . Kiedyś tam kupiłam 32 i byłam zadowolona. Teraz się dowiedziałam że największy rozmiar to 31 . Zapytałam czy może na stronie są większe - dowiedziałam się że nie ma w ogóle większych... Nie dość że fasony brzydkie to jeszcze to.. obsługa za ladą też nie miła już po wejściu do sklepu. W ogóle nikt się nie interesuje klientem.

Wiecie czy United Colors of Benetton udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

zz

oczywiście,udostępnia i układasz ubrania zdalnie

Milusińska

Witam. Napewno nie polecam Benettona w Ursusie. Masakryczna atmosfera ludzie sami po okresie próbnym odchodzą ale to zasługa p kierownik która nie potrafi traktować pracowników jak ludzi. Poza tym wzięła do pracy swoją kolezaneczke i razem swoje rządy wrowadzaja.

Gal anonim
@Milusińska

Blue city?

Mxxxyxx

Przepracowalam tam miesiąc, bo więcej nie byłam po prostu w stanie znieść. Kierowniczka - masakra. Niby miła, pomocna, ale jak przyszło co do czego to przeokropna żmija, która wszystkimi się wyręczała, a sama w czasie pracy na zapleczu przeglądała codziennie pudelka (śmiechu warte). Dziewczyny na sklepie pracujące spoko, ale zdegradowanie jednej z nich z wyższego stanowiska po paru latach pracy tam - skandaliczne. Wieczne układanie rozmiarówki, ubrań na koniec dnia, mimo, że nic prawie naruszone to była katorga. Nie mówiąc o klientach, którzy co chwila przychodzili jedynie ze zwrotami i byli mega niewdzieczni. Ale to praca z klientem więc nic wiecej nie mowię. Stawka - niesmieszny żart. Na pół etatu było to 900 złotych, w ciagu niecałego miesiąca pracowałam na praktycznie 3/4 etatu, a wypłata była równa niecałym 1050 zl! To jest to świetne wynagrodzenie, podawane w ogloszeniach? Nie sądzę. Nie jest to praca dla osób, które mają większe ambicje intelektualne niż przekładanie ciągle ubrań z góry na dół, żeby zrobić fotki dla zarządu. Uciekajcie póki możecie, bo ta firma to tragedia...

@Mxxxyxx

Możesz podać miasto w którym ta sytuacja miała miejsce?

Mxxxyxx
@123

Czy to był outlet?

prawda
@Mxxxyxx

niestety potwierdzam poza tym to chyba krakuska więc nie ma sie co dziwic. Oni troche sa minute do tyłu za resztą swiata.

Ola
@prawda

To prawda Krakusi są zacofani i zawistni Pracowałam w innym sklepie i dokładnie to samo! Nie zbyt rozgarnięci i mocno zacofani

Ciężko jest w systemie 12/12 w United Colors of Benetton? Ktoś coś?

Z początku tak, ale później do przeżycia

onomatopeja

Ja pracowałam chwilę ale wspominam miło kierowniczka super atmosfera również finanse też nie takie złe. Trafiłam w dobre miejsce na fajnych ludzi więc polecam. Ubrania również ok i rabat pracowniczy też. Polecam.

Ile jest zmian w United Colors of Benetton?

Nie ma określonej liczby zmian. Prace zaczyna się o różnych godzinach.

Zostaw merytoryczną opinię o United Colors of Benetton - Kraków

• Jak się pracuje w United Colors of Benetton?

Zobacz opinie na temat firmy United Colors of Benetton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w United Colors of Benetton?

United Colors of Benetton