Opinie o Sunset Suits w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sunset Suits. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sunset Suits o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunset Suits w Warszawa

kusik

hej u nas to samo krawcowa ma najgorzej a wyplat za sierpien jeszcze nie mamy,mimo ze zrobilysmy na salonie 100 %normy.masakra.

Achaja

Hej! Czy ktoś moze mi powiedzić kiedy dostaniemy kase? bo jak tak dalej pujdzi e to nie przyjade do pracy bo niebede miec za co!!!!!!!!!!!

niunia

pracuje w SS jako krawcowa wypłata jest marna ale są boki

wyzyskiwana

jestem w SS sprzedawcą i krawcową jednocześnie.Robię najwyższe utargi na salonie i dodatkowo korekty,których wartość przekracza moją dniówkę,za korekty w ogóle nie mam płacone!!!robię to za friko!!!mamy płacone 1300 na rękę,bo nie ma mowy o wyrobieniu normy, którą nam dają.Ostatnio przyszli nam odłączyć prąd, bo nie było płacone przez pół roku,więc sami powiedzcie,czy to nie żenada???!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sunset Suits? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
była pracownica

ja na miejscu wszystkich obecnych pracowników szukałabym innej posady!!! tydz temu dostałam wezwanie do sądu jako zainteresowana o oskarżenie sunset o nie płacenie składek do zus!! pracowalam miesiąc jako zwykły pracownik a potem szybko awansowałam na stanowisko kierownika salonu. ledwo zarabiałam na swój zus-a gdzie reszta na życie??? żadnych swoich zmian nie mogłam wprowadzic, [usunięte przez moderatora] po zwolnieniu się z sunset dostałam oczywiście note do zapłacenia, ze niby brakowalo towaru!!! faktura byla na kwote 7tys!!! minęlo 7lat i nie zapłaciłam!! jak widze, nic sie nie zmienilo przez ten dlugi szmat czasu. dzieki nim znalazlam fajna prace i trzymama sie jej juz 7 lat:)

ksenia

dostał już może ktoś wypłatę za sierpień?

anonim - 2010-06-19 09:32:55 anonim - 2010-06-19 05:39:27 Z tymi notami to jakieś bardzo dziwne! U nas kilka dziewczyn się zwolniło i żadna z tego co wiem nie dostała pozwu do sądu !To wszystko zależy od kierowników ,nasz dba o to raz na dwa tygodnie liczymy towar ,podpisujemy że na stan się zgadza! Więc zaniedbania na salonach ,a potem problemy to wina kierowników! A tak to bardzo dziwne że firma łamie prawo na każdym kroku,nie wypłaca wynagrodzeń ,czuje się bezkarnie względem prawa ,a tu się posuwa do podawania byłych pracowników do sadów?? Z tego co wiem ma dość duże problemy ,a mimo to jeszcze istnieje! U nas też dbał i zawsze wszystko było ok. Poczekaj aż przestaniesz pracować a sam się przekonasz. JA DOSTAŁAM WEZWANIE ROK PO ROZWIĄZANIU UMOWY....

krv

nie wiem, jak wygląda proces, ale weź obrońcę z urzędu, jeżeli nie stac Cię na opłacenie własnego. Musisz wysłac wniosek o przydzielenie obrońcy z urzędu- znajdziesz go na stronie jakiegokolwiek sądu, to jest wzór 23 chyba, piszesz coś takiego i wysyłasz, musisz też dołączyć formularz o stanie rodzinnym i majątkowym- wpisujesz tam ilość osób w gospodarstwie domowym, kogo masz na utrzymaniu, kto ile zarabia itd. można też dołązyć ksero rachunków za mieszkanie i media, za leki itd. No a przecież wiadomo, że jesteś w ciężkiej sytuacji materialnej, skoro firma Ci nie płaci od miesięcy. Będzie dobrze, moja mama wygrała podobną sprawę parę lat temu:)

the end Sunset

Hej prosze napiszcie mi jak wygląda dokladnie sprawa w sądzie, przesłuchanie i rozprawa? jakich pytan sie mam spodziewac? firma jest mi dluzna wynagrodzenie za kilka miesiecy...teraz czekam na odp.z Sadu Pracy czy warto brac prawnika(obronce)? PZDR

a.a.a

Sprawę można nagłośnić w serwisie internetowym TVN 24, kazdy może się zalogować i robic fotki ...... przy okazji opisujac całą sytuację, powodzenia ..... całe szczęście, że poszedłem po rozum do głowy i szybko sie ulotniłem z tego interesu .......

Tylko nagłośnienie w mediach ! Przychodzący klienci zastanowią się dwa razy nad kupieniem czego kolwiek ,wiedząc że firma jest nie uczciwa w stosunku do swoich ludzi [usunięte przez moderatora] Kto z poczucie własnej wartości będzie siedział w firmie,która kłamie [usunięte przez moderatora]

wojtekCB

Jestem również po sprawie sądowej i czekam na ogłoszenie wyroku. jeżeli firma przegrała to jak mają Cię obciążyć kosztami? Na mojej rozprawie nie pojawił się nikt z ss kasa którą firma zalega to 7tyś. Myślę że jeśli ta sprawa nie ujrzy światła dziennego w mediach to ani pip w poznaniu ani zus się do roboty nie wezmą. Jeśli ktoś myśli poważnie na ten temat to mój kontakt 84warrior84@onet.eu im więcej ludzi się dołączy tym większa szansa że coś się da z tym zrobić naprawdę nie łudźcie się innego sposobu nie widzę Pozdrawiam!

wojtekCB

Witam wszystkich pracowników ss przebywających na L4. Jeśli czekacie na swoje pieniążki cierpliwie, z nadzieją że ZUS przejmie wypłaty zasiłków to z przykrością informuje że od przyszłego tygodnia zmieniają się jakieś przepisy w zus i jeśli firma nie dostarczy pełnej dokumentacji do końca tygodnia to zus tych wypłat nie przejmie.

Hej dziewczyny,ja w porę się z tamtąd zwinełam.Firma to totalny banktut,salon zamkniety prawie dwa tygodnie,oczywiście znowu nie zapłacili za czynsz. Pracownikom obiecuja złote góry,a jak jest wypłata oczywiście z opóznieniem to okazuje się masakra takie grosze,a dyrektorka regionalna to takie wciska bzdury młodym dziewczynom,że szkoda gadać,a jej maile do boju atakować i łapać klienta,albo pociągnijcie jeszcze to poniżej krytyki,kto jej te teksty pisze!!!Ostrzegam wszystkich,którzy chca podjąć tam prace,każda bedzie lepsza niż ta. Pozdrawiam

sunsetka

ja złożyłam sprawę do sądu ponieważ firma nie zapłaciła mi za dwa miesiące dostałam nakaz zapłaty a oni wnieśli o oddalenie wyroku ponieważ jest recesja i firma znajduje się w trudnej sytuacji w dodatku chcą mnie obciążyć kosztami procesu.zobaczę co na to sąd czy ktoś miał taką sytuację .jestem za nagłośnieniem sprawy sansetu w mediach.

krv

Kochani! Pojedynczo nic nie zdziałamy w sprawie pensji, ZUS-u i innych rzeczy. Ja też pisałam do Uwagi i do Interwencji, ale pojedynczego człowieka nie posłuchają. Powinniśmy złożyć zbiorowy pozew pracownicy przeciwko sunsetowi- będzie nas wtedy stać na dobrego prawnika (za którego zapłaci sunset po zakończeniu sprawy) i będziemy mieć większą siłę przebicia- również w mediach. Musimy być tylko zdecydowani żeby walczyć o swoje. Zbierajcie pracowników ze swoich miast i wspólnie działajcie. Moja mama kiedyś miała nieuczciwego pracodawcę, zebrali się ze wszystkimi pracownikami i wygrali, dostali jeszcze odsetki i nic nie zapłacili za prawnika. Ja pensję na szczęście dostałam, ale za to sunset domaga się ode mnie kasy i to już w sądzie:/

firma czuje się nie do ruszenia ,robią co chcą !Nie mają serca ja sama wychowuje dziecko i ciągle czekam na zaległe pieniądze,wiecznie jestem zbywana !!koszmar co robią z nami!!!!!!! TVN to świetny pomysł my z dziewczynami pisałyśmy do dwóch programów w tej stacji i czekamy na odpowiedz!!!jest dużo byłych pracowników którzy chcą się wypowiedzieć o tych [usunięte przez moderatora]

krv

Mam pytanie: Dostałam wezwanie do zapłaty od sądu- wyrok został wydany ZAOCZNIE- nawet nie wiedziałam o sprawie. Teraz będę pisać sprzeciw. Oczywiście napiszę w nim o tym, że towar był niezabezpieczony, na inwentaryzacjach nie było też nawet moich podpisów. Co jeszcze im napisać, żeby im w pięty poszło? Ktos miał taką sytuację jak ja? Ktoś wyżej rzucił pomysł pójścia do TVN-u. Jestem za! Skrzyknijmy się i napiszmy wspólnie jakiś list do nich, może ktoś dałby radę załączyć nagrania z arcymiłych rozmów z panem [usunięte przez moderatora] ? W naszym salonie nie było nawet papieru w kiblu, nie zarobiłam tam nawet 600zł, bo nikt mi nie powiedział przy przyjęciu, że salon się zamyka, a teraz chcą na mnie zarobić za rzekome niedobory. Tylko nie wiem, co im zniknęło ze sklepu, skoro nie było czasem nawet jednego klienta dziennie.

Dotad az nie zlozycie wniosku do Sadu. Przemyslalam cala sytuacje podczas ciazy...prosilam sie o swoje pieniadze...! od stycznia tego roku do czerwca dostalam jedynie 500zl! Moje dziecko chorowalo, potrzebowalam pieniedzy...i ich nie dostalam!!! Kochani tak jak Wy balam sie zrezygnowac poniewaz dlugo pracowalam w tej firmie(przyzwyczajenie, strach przed tym iz nie dostane innej pracy), teraz wiem ze podjelam sluszna decyzje :) Uciekajcie, sadzcie sie z firma, sprawe macie wygrana!

zaskakujące jest że firma nadal jeszcze funkcjonuje! o własne pieniądze trzeba się prosić ,dokąd tak będzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sunset Suits - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunset Suits?

Zobacz opinie na temat firmy Sunset Suits tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunset Suits?

Sunset Suits