Opinie o G4S w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G4S. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w G4S o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G4S w Warszawa

Lexi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak w ogóle skontaktować się z tą firmą? Od 3 dni nie odbierają, na 4 różne telefony. Kompletny brak profesjonalizmu!

Czy w G4S pracuje się na open space?

mariola Nowy wpis

Może ktoś streścić w dwóch zdaniach na czym polega praca w g4s? Jestem na poważnie zainteresowana branżą, mając wolny rynek konkurencja nie śpi. Pozdrawiam.

Oskar

Hejo. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie G4S? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Oskar

Malwina Nowy wpis
@Oskar

Cześć Oskarze. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od ciotki, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Pozdrawiam serdecznie. Malwina.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w G4S spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Spy

G4s uk, około 8 lat pracy, generalnie to maja dobre fuchy, stawki można negocjować w zależności od roboty i doświadczenia, pensje na czas i zwrot kosztów(zależy na jakiej umówie). Trochę maja zamieszanie tu i tam bo to duża firma, ale bez stresu. Jedyne uwagi to słabo wyszkolona kadra kierownicza i jej bezradność w niektórych sprawach. Klimat w pracy zadowalający. Można wyciągnąć £3000+ miesiąc jak się ma doświadczenie i zna dobrze język angielski.

Igor

Nie narzekajcie bo to przeginanie. Cieszcie się z pracy w G4S bo to dobra firma!!!

Słoń

G4S-Gdańsk,pensja 1500zł BRUTTO,reszta na zlecenie.Ludzie są totalnie zmęczeni,zarabiają pracując od świtu do nocy 2000-2500zł,ogólnie koszmar.

Hrabia
@Słoń

G4s jest tyle dobrze że masz dwie umowy legalna o zlecenie ,bo nie odprowadzasz podatku. Że jak wyrobisz norme to kasa idzie na lewe konto i urząd skarbowy nic ci nie zrobi bo podatek jest nie odprowadzany

Robert

Czy jest tak dobrze, że zupełnie zapomnieliście o forum?

ńb

myślę że większość chce to połączyć @lajkon i chce miec jak najlepszą jakość za jak najniższą cenę :) oxczywiścei sutalmy tez ze cena nie przekłada sie na jakoś, bynajmniej nie zawsze. Niekoniecznie droższe musi być lepsze. Tak to jest właśnie... :)

konki

Na pewno konkurencja to jest taka, że nawet nie ma czasu powiedzieć tylko o najważniejszych firmach. Ciekawe jest to czemu jedne firmy ochroniarskie wygrywają w jednych budynkach a inne w innych to tylko cena się liczy czy nie ? mam nadzieje, że istnieje jeszcze sznsa się przypatrzeć bardziej od środka

Jimmy

G4S jako firma świadcząca usługi w zakresie ochrony jest na pewno mocno narażona na sporą konkurencję na rynku warszawskim nie mówiąc o rynku ogólnopolskim. Zastanawiam się tylko, czy ta firma nie daje większej możliwości rozwoju osobistego ? Może dają też dofinansowanie chociażby do uzyskania licencji?

pani wafelek

G4S tez mnie bardzo interesuje jako potencjalny pracodawca ponieważ tak się składa, że akurat szukam nowego zatrudnienia w takiej branży. możecie kochani forumowicze napisać mi coś więcej na temat wynagrodzeń/premii/prowizjii w tejże właśnie firmy? nie ukrywam że kasa jest decydującym kryterium dla mnie

ality show

Cała rodzinka urodziła się w jednym samochodzie ?

Legionista

Tam u siebie na wsi to i moze jestescie kozaki ale w Wawie to szczekacie na tramwaje (usunięte przez administratora)

kukulka1

hej pracuje tu od nie dawna bo narazie 4 miesiace ale prosze mi powiedziec jezeli ktos moze czy na gwiazdke dostajecie jakies bony lub gotowke

FF

A ile płacą do ręki w Konwojach w Konsalnecie ??

kina

zgadzam sie z Toba .Tez pracowalm dla G4S w USA . Pozdrawiam G4S ....

kucykwawer

100% Popieram kolegę P.S Również pozdrawiam kibiców Legia Warszawa

abstynent

Racja bolo teraz wezmą się za konwoje g4s,propozycja 7pln/h jak nie to (usunięte przez administratora) ,teraz nie dają wypowiedzen bo szkoda im na odprawy, zmuszą wszystkich psychicznie że odejdą sami do końca roku,pozdrawiam byłych pracowników G4S

bolo

Witam,pracuję w G4S 11 lat w patrolach interwencyjnych,co do firmy to wszystko ok,socjal,wyłata terminowo,umowa o pracę,kierownictwo ok,a po połączeniu z Konsalnetem,likwidacja patroli,(usunięte przez administratora) ,zapewnienia że będzie praca,pracę tam mają kalecy z rentą i emeryci,wyjątek to konwoje,taki jest (usunięte przez administratora) isty konsalnet,na koniec dodam że wszyscy z G4S z fizycznej będą mieli zmienione umowy na zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o G4S - Warszawa

• Jak się pracuje w G4S?

Zobacz opinie na temat firmy G4S tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

G4S