Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław

konsultant

dobre sobie, pewnie pisał to jakiś gośc z zarządu CCIG praca tam to jede wielki syf. Wieczne spóźnienia z przelewami pensji to normalka, ucinanie na czym się da, kary za nie wiadomo co, i pfff negocjacje od 7,5? zapomnijcie 7,5 dostaniecie tylko wtedy gdy przepracujecie w danym miesiacu ponad 110 godzin a tak to marne 7 zł i nic więcej!!

opinia obiektywna

Ogólnie coraz trudniej jest wyrabiać normę w tej firmie. Oczywiście wszystko zależy od projektu na który się trafi, jednak systematycznie z miesiąca na miesiąc spada ilość podpisywanych umów na całej lokalizacji we Wrocławiu na placu Bema. Stawka 7zł za godzinę to nie jest źle. Jeśli chodzi o atmosfere w pracy to wszystko zależy od managera, a ci maja za zadanie przez cały dzień chodzić i \\\"zachęcać\\\" konsultantów do dzwonienia. Praca stanowczo nie dla każdego, bardzo szybko następuje zniechęcenie i odechciewa się wciskać każdemu ten abonament w Play. Ludzie do których dzwonimy traktują takiego konsultanta jako intruza i jak najszybciej chcą zakończenia rozmowy, wtedy trzeba się gimnastykować i stosować banalne \\\"techniki sprzedaży\\\" których uczą na 4 dniowym szkoleniu. Istnieje ciągła presja na konsultantów, tablica z wynikami każdej osoby, uzyskiwana średnia, cel do realizacji... to sposoby mobilizacyjne z najniższej półki wzmagający poczucie rywalizacji. Ale każda praca to pewne doświadczenia, które młodego człowieka mogą wprowadzić i pokazać jak naprawdę funkcjonuje świat biznesu, a zwłasza w dużych korporacjach.

job-

ZALEŻY od projektu na jaki trafisz. Czasem godzinówka + premia, czasem albo premia albo godzinówka. Ogólnie to ja się cieszę, że po kilku miesiącach już się pożegnał*m z tą pracą. Ogólnie jeśli lubicie, żeby ktoś w żywe oczy wciskał wam KIT, już od szkolenia, później przez trenerów, to zapraszam do call center. Pierwsze wielkie kłamstwo jakie pojawia się na szkoleniach : AKWIZYCYJNA NACHALNOŚĆ ODPADA! Ale jeśli przez pare dni pracy zabraknie takiej NACHALNOŚCI to TY odpadniesz. Wciskasz ludziom niepotrzebne do niczego usługi, byle był zysk dla firmy. Oczywiscie w ofercie przedstawiasz superlatywy, których nie ma. Masz mocne nerwy ew.jestes MEGA luzakiem - zapraszam i polecam. Na dłuższą metę - męcząca.

poszukujący pracy

Jak wyglądają premie na Szewskiej. Wiem, że podstawa jest pewna, a jak wygląda system premiowy?

Telemarketer

Rekrutacja przeprowadzana jest w kilka osób, nie pojedynczo, dlatego jest to okazja, aby już na starcie poznać kogoś z kim np. będziesz się trzymać. Wypełnia się kwestionariusz, później przechodzi się do kilku prostych zadań. Na koniec osoba która przeprowadza rozmowę opowiada trochę o systemie pracy etc.

Są różne zadania, np. aby wymysleć jakiś przedmiot na pierwszą literę swojego imienia, a potem musisz to "sprzedać". Pytają też o to czy wie się o tym czym zajmuje się firma ccig- jeśli nie wiesz nie przejmuj się, bo nie wpływa to na decyzję czy cię przyjmą. Pytają również jak dowiedziałeś się o ccig

logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
~~ccigowicz

Wszystko zależy od stażu i pory pracy. Po przepracowaniu 110h w miesiącu dostajesz 7,50 na początku, 7,85 po pół roku, 8,20 po roku, 8,90 po dwóch latach. Za nocki masz 9 zł podstawy + odpowiednio stażowe. Ale to bardziej dotyczy DKJ, infolinii czy BO. Na sprzedaży i tak się leci za premie, a te zależą od projektu. Oczywiście stażowe też jest doliczane jeśli dostajesz za premię, odpowiednio 0,5 zł, 0,85, 1,20 itd do każdej przepracowanej godziny.

ola

dalej tam jest 7,5 na rękę za godzine?

najedenraz

Opowiesz coś więcej o pracy w kontroli jakości? Ile Ci wychodziła miesięczna pensja, jak wyglądają te nocne zmiany itp.:) Z góry dzięki!

najedenraz

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca na stanowisku asystenta ds. kontroli jakości? Praca jest w godzinach nocnych - 22:00 - 6:00. Łatwo jest się przestawić, czy raczej nie warto się w to pchać? Pytam, bo nie wiem czy aplikować na to stanowisko...

~pracownik

Jeśli się nie odezwali to tam zadzwoń, a najlepiej to przejdź się na Szewską do HR i się dowiesz wszystkiego. Niestety tak to już w CCIG jest, że często zapominają o czymś...

zaba

Czy był ktoś może na rozmowie na poczatku marca na stanowisko asystenta ds.kontroli jakości? Odezwali sie do Was od tego czasu? bo do mnie nie !

CCIGowicz

Takie sprawy zgłasza się do PM, a nie pisze na forum. W CCIG nigdy nie miałem problemów z wypłatą, jeśli coś się nie zgadza to trzeba walić "na górę". W ogóle to niech twój kolega się sam wypowie, bo z tego co piszesz to nic nie wynika.

~~

Po miesiącu nieaktywności twojego konta w pracy ono wygasa i masz wygenerowane automatycznie wypowiedzenie. Jeśli chciałbyś podjąć pracę ponownie trzeba się znów zrekrutować. Oczywiście jak masz zamiar nie chodzić do pracy już to powiadom o tym swojego TM. Chyba, że nie zależy ci na pracy w CCIG w najbliższej przyszłości.

czy mozna zrezygnowac z dnia na dzien z ttej pracy mimo ze w umowie jest 30dniowy okres wypowiedzenia? pytanie dotyczy sytuacji w ktorej pracownik nie ma zadeklarowanego grafiku. Czy jesli sie po prostu przestanie chodzic grozi za to jakas kara? Moze ktos mial taka sytuacje? Pozdr

Bla bla

Najlepszym managerem jest Adams!!! :)

studentka

Umowa- zlecenie to nie stosunek pracy, bo ciągle czytam pracownik- pracodawca. Cieszcie się, że w ogóle płacą. Sama przez kwiecień i maj pracowałam w małym telemarketingu. Pieniędzy do dziś nie widzę, a wydałam na bilety, gdyż jestem spoza miasta.

a jak jest z tymi szkoleniami, chodzi mi o to że są od razu jak nas przyjmą czy się czeka na nie? można opuścić jeden dzień? one są od pn-piątku czy w weekend? i w jakich godzinach?

ja45

jak jest z pracą w soboty? też takie zmiany jak w tygodniu?

cozaludzie

Manager nie daje kary, ona się sama nalicza jeśli dana osoba się zagrafikowała, a nie przyszła. Dajesz zwolnienie od lekarza oraz ten formularz co jest w sekretariacie i oddajesz swojemu TM i załatwione.

HEJka a czy u was tez tak jest ze jak ktos jest chory ma zwolnienie od lekarz to mng wam daje 200 zl kary??jest to wogle dozwolone ?gdzie mozna z tym isc?to chyba nie jest zgodne z kc;/zal;/

Jeśli chodzi o grafik to nie masz możliwości aby migrować między zmianami. "Elastyczny" to też on za bardzo nie jest chyba że trafisz na spoko lidera a takich to mało.. po prostu mi osobiście robili straszne problemy jak np. chciałam wyjść wcześnie bo miałam egazamin, ta [usunięte przez moderatora] mi mówiła, że albo zrobię ileś tam umów albo nie wychodzę a później naliczała karę za to wyjście ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 5 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica