Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start

Wrocław

Opinie o Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start

Klaudia 2009-09-24 12:11:51
Muszę się z Panią zgodzić! Zabralam stamtąd syna czym prędzej, teraz uczęszcza do [usunięte przez moderatora] i jestem zachwycona i co najwazniejsze syn również. Pozdrawiam.
Beata 2009-10-01 19:00:00
Witam
jeśli Państwa opinia jest prawdziwa, proszę podpisać się z imienia i nazwiska. W przeciwnym razie przytoczone zarzuty są oszczerstwem i pomówieniem i łatwo je obalić. Od początku istnienia placówki pracuje stała kadra, posiadająca wykształcenie wyższe pedagogiczne, a wraz z rozwojem firmy dołączają nowe wykształcone nauczycielki. Jeżeli Pan/Pani ma odwagę nie chować się pod pseudonimem "gość" i podtrzymuje przytoczone zarzuty, proszę się ujawnić!
Pozdrawiam
( usunięte przez administratora )
ilona 2010-08-26 13:21:19
Dzień dobry.
Moja córeczka od 2 lat uczęszcza do przedszkola .Jestesmy bardzo ZADOWOLONE!!!! Jest super,nie moge niczego złego na temat pracy pan powiedziec.
Osoby które chca byc anonimowe nie sa szczere w swoich wypowiedziach skoro nie chca ujawnic swoich danych.
Serdecznie pozdrawiam( usunięte przez administratora )
mamusia 2010-12-30 21:58:36
Polecam placówke w Radomierzycach!!!
Ala 2016-04-22 16:03:27
Witam, czy Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start prowadzi obecnie rekrutację na nauczycieli?
Zostaw swoją opinię o Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żłobko-przedszkole językowo-artystyczne Akademia Smart Start