Opinie o Shell Business Operations w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Shell Business Operations. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Business Operations o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Business Operations w Kraków

Chciałabym zapytać, czy jest możliwość pracy w Shell na pół etatu?

AB.kandydat

Dzień dobry, uprzejmie proszę o rzeczową opinię nt. funkcjonowania i pracy w obszarze Safety Data Sheets (nie bardzo wiem jaki to dział....). Z góry dziękuję za pomoc.

Hello

To lepiej dla Ciebie ze Cię nie zatrudnili. Dyskryminacja i kolesiostwo jest na każdym kroku i jak widać od samego początku. Niestety zatrudniają często ludzi bez żadnego doświadczenia którzy nawet nie starają się nauczyć skoro zawsze ktoś inny za nich zrobi. Firma kilka lat temu to było coś a teraz kompletne dno

ups

To czemu nie wrócisz do Niemiec? Tam nawet na stacji benzynowej zarobisz więcej niż jako pracownik biurowy w Shellu w Polsce :)

?

Co to za pozycja specjalista? Czy w tej roli liczyły się tylko umiejętności językowe?

noname
@?

Ogladałem niedawno pozycje w Shellu i rolę w Customer Service oceniłem raczej jako pozycje dla osob bez doswiadczenia, albo maks rok... nie ma sie co dziwic, ze zostales odrzucony jesli byles najzwyczajniej w swiecie jesli masz juz 20 lat doswiadczenia. Ja wybralem pozycje Macro Distributora i jeszcze czekam na odpowiedz

KRK2018

pracowalam 4 lata w Shell Kraków, też jestem 40 plus........ powiem ci tyle : jesteś za mądry i masz za duże doświadczenie, jak większość tzw. korporacji szuka ludzi bez doświadczenia, bez własnego zdania, całkowicie uległych, którzy dadzą się ,,urobić,, nigdy nie sprzeciwią bo w życiu nie mieli własnego znania na żaden temat, idealny ,,materiał,, do korporacji ................

BB

Przykro mi ,że się nie udało. Mam kilku znajomych z niemieckim i z tego co wiem nie narzekaja na zainteresowanie ich cv. Jednak tez wiem, ze dopoki nie szuka sie samemu opinia innych czesto rozmija sie z prawda. Ja zamierzam aplikowac do shella w niedlugim czasie z holenderskim i zastanawiam sie czy moje odczucia a raczej rezultaty będę tak samo kiepskie jak twoje. To tylko moja sugestia ale moze powinienes zmodyfikowac swoje cv , tzn je troche uszczuplic, moze wtedy sie uda. Slyszalam ze heineken ma dobre oferty ale to tylko slyszalam

BB

Zapomnialam że chciałam zapytac, czy w shell miales juz rozmowe? telefoniczna lub face to face? napisales ze zdales egzamin z niemieckiego na poziomie C2 ale miales na mysli egzamin/test w shell? z gory dziekuje za info Pozdrawiam

Anka

Korpo lubia dzieci bo nie zadają pytań, nie kwestionują niczego i zapychaja bo nic nie maja. Kraków to miasto ch... procesów byznesowych dla, ludzi 25-35. Taka prawda

@Anka

Chyba coś pomyliłaś. Masz dziecko? Dziecko akurat zadaje pytania. Nawet stare korposzczury są uczone metody 5 Whys :-)

miedzynarodowe doswiadczenie

Prosze Pana / Pani, Kariere w Shellu zrobily osoby, ktore zatrudnily sie tam w latach 2005-7, gdy firma ta powstawala w Business parku. Zawsze tak jest, ze jak nowa firma wchodzi do Polski, to mozna sie zalapac na najlepsze stanowiska, ewentualnie szybko awansowac. Ci, co studia konczyli wlasnie wtedy, lub tuz przed i sie tam dostali, dzis zapewne sa menagerami (od jakichs bzdur, ale dalej menadzerami), team-leaderami, itd. Reszta, ktora juz przyszla w kolejnych latach, to tylko mieso armatnie. Prosze o tym pamietac. I prosze celowac wlasnie w firmy, ktore dopiero co weszly/wchodza na nasz rynek, bo takie firmy nie wiedza, ile placic, jak sie u nas pracuje, itd. Jesli na poczarku zaczepi sie Pan/-i, na wysokim stanowisku, to potem bedzie juz latwo. Tak samo bylo z ABB, Motka, CapGemini, Heinekienem i innnymi korpami. Po prostu dzis sie juz tam nie oplaca isc, bo stanowiska sie nasycily. Oni nie potrzebuja wiecej ludzi z 10-20-30 letnim doswiadczeniem, bo sami maja w takich strukturach (i to sa Polacy tutaj), a jedynie studentow za darmo, stazystow za 1000-2000 pln netto i byc moze Ukraine.

ferdydurke
@Anka

Popieram. Po 35 roku życia raczej uciekajcie od typowego korpo do mniejszych, bardziej poukładanych firm.

40+
@ferdydurke

Centra usług wspólnych czy BPO to nie są żadne korpo. Normalne korpo to firma która prowadzi biznes na jakimś obszarze np. kraju i ma wszystkie działy typu sprzedaż, marketing, finanse itd. z pozycjami od góry do dołu. Centra to centra i rządzą się innymi prawami. W centrach starszych osób dotychczas nie było bo to młode organizacje. Boom zacząl się 10 lat temu. Więc jak przyjęli kogoś kto miał 30 lat to teraz ma max 40. Dzięki niskiemu bezrobociu relacje w firmach się cywilizują. Na tych forach piszą zazwyczaj frustraci którzy pewnie mają pretensje do świata o wszystko więc specjalnie bym się tymi opiniami nie przjmował.

Hell
@40+

Mój kolega z zespołu ma 62 lata.

Realista
@40+

Pracowałeś w SBO czy tylko chciałeś zaimponować kopiowaniem tekstów z wikipedii?

40+
@Realista

Większość życia w korpo. Dlatego widzę różnicę. Zresztą widać to również na tym forum. W BPO robisz jakieś kawałki procesu naczęściej nawet nie rozumiejąc po co. Akurat w moim centrum są zaawansowane procesy i znalezienie w Krakowie kogoś z odpowiednim doświadczeniem oraz osobowością jest mega trudne. Ludzie są przyzwyczajeni do odtwarzania wg procedury.

h
@40+

Osoby po 40 nie używają "milenialskiego" "mega". Sorry mówienie "coś jest mega" zamiast po prostu "jest trudno" itd to takie szczeniackie słownictwo.

xx

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na letnim stażu?

@xx

Na podziękowanie od TM

Swieżak
@Nie kandydat

Czy TM i TL to te sama osoba czy któryś z nich jest "wyżej" w hierarchii?

@xx

Masz na myśli taki staż w trakcie studiów albo nauki w szkole średniej? A może ktoś napisze, czy po takim stażu/praktykach jest szansa na zatrudnienie na stałe w Shell Business Operations. W końcu taka osoba jest już dobrze obeznana z firmą :)

Project Manager

Dramat. Pierwsze dwa etapy szybko i sprawnie. Wszystko po angielsku. Pozytywne odpowiedzi już w trakcie rozmowy. Będę umawiać asessment. I tyle pozytywów. Po miesiącu czekania poprosiłam znajomą o zapytanie o mnie. Tego samego dnia tel że umawiać będą za jakieś 2 tygodnie. Po kolejnych 3 tyg. Zmienili status on-line na interviu - łaskawie. Po kolejnych 5 nagle rezygnują bez żadnego kontaktu face to face Tylko zmiana statusu on-line. Wstyd !!!! Brak profesjonalizmu całkowity i całkowite mijanie się z zasadami jakimi ponoć się kierują w biznesie. Szanujemy się nawzajem. Jeśli ktoś zapewnia kilkukrotnie o pozytywnym etapie to niech ma odwagę potem zadzwonić i wytłumaczyć co się stało.

Co wiem o Shell. dlaczego Shell. Doświadczenie związane z wymaganiami. Trudne sytuacje w projektach czym dokładnie się zajmowałam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Inflacja

Czy w Shellu są roczne podwyżki inflacyjne? Jak duże? Od czego zależą?

@Inflacja

Nie ma. Dlatego ludzi po 3-4 latach odchodzą do innych firm i przychodzą nowe ludzi na nową stawkę. Standard dla corpo chyba.

Finansistka
@Inflacja

są podwyżki w tym roku pierwszy raz od wielu lat nie bylo, ale wprost mówili że to z powodu kryzysu. ale są to małe inflacyjne

@Nina

Zgadzam się. Znam też takich, co zwolnili się, pod pretekstem wyjazdu za granicę, spraw rodzinnych itp, którzy póżniej zatrudniali się na to samo stanowisko na dużo lepszych warunkach. Im dłuzej pracujesz, tym gorsze Twoje warunki finansowe. Podwyżki w tym roku, nawet inflacyjnej, nie było. A ta inflacyjna w poprzednich latach, to i tak była zawsze śmieszna w porównaniu z realną inflacją w Polsce.

@@Nina

Ta inflacijna była chyba dla tych, których poziom wynagrodzenia spadł poniżej widelca. A, no i jeszcze znam osobę, której dodali parę set po "exceed expectation". Oprócz tego znam osób, nie dostających podwyżki przez od samego początku wynegocjowane stosunkowo wysokie wynagrodzenie.

Nie kandydat

czy ten "exceed expectation" był słuszny (wg cb)? czy po prostu dobre relacje?

@Nie kandydat

Tak, ta osoba była bardzo profesjonalna i umiejętna.

JG7

Pytanie - ktoś wie jakie są widełki płacowe na JG6 w przypadku awansu?

Mr Bonus

Cześć, na jakim poziomie są roczne bonusy w Shellu? Ile procent? Jak sytuacja z bonusami w roku covidowym?

@Mr Bonus

Od 0% do 150% miesięcznego wynagrodzenia w zależności od twojej oceny i wyników Shella. W 2020 był 0.

Deli
@Mr Bonus

Shell postanowil już nie płacic bonusów w związku z sytuacją z covidem. Mocno poleciały im słupki, więc oszczędzają.

@Deli

i to juz drugi rok podrzad. A skoro ludzi na to się zgadzają, to tak to i zostanie na lata

shellowiec

@Odp

Tak, już wiemy CO: podziękowania na yammerze LOL

@Shellowiec
@Odp

za 2019 bonus byl (wypłacony w lutym 2020) nie bylo bonusa za 2020 (ktory miał być wyplacony w lutym 2021) za 2021 będzie bonus i jest cala struktura już na wewnętrznym portalu - jak zawsze

Kasix

Jeżeli chodzi i samą pracę, jeszcze jako tako, da się przeżyć. Pomijając już fakt kolesiostwa, niekompetencji, opierniczania się współpracowników przez co praca zdalna jest na innych.. no i kiepskich pieniędzy, najGorzej już jest z samym klientem, no (usunięte przez administratora) co to dużo mówić :) Oczywiście nie wszyscy, ale zdarzają się tacy Klienci którzy potrafią być niesamowicie aroganccy, czasami dorosłych ludzi musisz prowadzić za rączkę jak małe dziecko. Ten element mojej pracy najgorzej wspominam. Ludzie upośledzeni którzy uwielbiają wręcz robić pod górkę. Nie raz kończyłam pracę z bólem głowy, spowodowanego właśnie stresem przez tych baranów. Ludzie którzy z własnej głupoty stwarzają problemy a ty zajmujesz się ich rozwiązywaniem. Praca polega na klikaniu,cały dzień klikasz na klawiaturze, pracujesz na kilku różnych programach, i w sumie to nigdy się nie kończy jest dość monotonna. Dużo siedzenia w tabelkach w excellu, kopiuj-wklej no i tak to wygląda. Do tego Mnóstwo niepotrzebnych spotkań na teams gdzie cały czas gadają w koło macieju jedno i to samo. Takie trochę kółko wzajemnej adoracji. Te stare wyjadaczki bardzo lubią się wzajemnie adorować. Ich rola to między innymi wysyłanie spamu na skrzynkę pocztową innym pracownikom - to niby istotne informacje a w praktyce nie masz tego nawet czasu czytać. ???? Niestety wygląda to bardzo sztucznie. Jak lubisz wychodzić z pracy i mieć czysta głowę to zapomnij o pracy w shellu.

Izi

Hej. Chciałam zapytać o pracę jako Customer Specialist, jak to wygląda? jaka atmosfera i jacy ludzie pracują? Wiem, już że w większości praca polega na odpisywaniu na maile i odbieraniu telefonów od klientów i ogólnie utrzymywaniu z nimi kontaktów. Czy jest ciężko? Na jakim poziomie angielskiego trzeba być?

Izi
@Izi

nikt nie wie? czy warto aplikować czy nie? starać się o pracę tam. słyszałam o dobrych zarobkach

Altima
@Izi

odradzam. Uciekłam stamtąd po kilku miesiącach: problemy są głównie personalne i atmosfera jest paskudna (obgadywanie, kolesiostwo, zero wsparcia ze strony liderów zarówno w sytuacjach takiego zachowania, jak i większej ilości pracy). Część zespołu udaje że nie widzi przychodzących połączeń od klientów i zwala pracę na innych, a liderzy udają że nie widzą, że jest problem.

Deli
@Altima

potwierdzam to, co napisała Altima. Miałam nieprzyjemność wylądować w tym zbiorowisku pretensji, które trudno nazwać zespołem. TL-ka jest niedoświadczoną kozą, która poważne problemy zamiata pod dywan. Kumoterstwo i (usunięte przez administratora) to są jej standardy. Wytrzymałam aż 6 miesięcy.

Widzę więcej

Naprawdę szkoda tracić czas na ta korporacje. Mydenie oczów jak to nie jest wspaniale tak naprawdę jedno wielkie (usunięte przez administratora) Fałszywa atmosfera jeśli chodzi o mng. Wyzysk na pracowniku. Nie polecam !

Maniek

@elo ale mają kierownicy auta służbowe?

Piramida

Samochodami jakiej marki jeździ kadra kierownicza?

elo
@Piramida

a co cię to obchodzi, też chcesz taki?

muszelka
@Piramida

chodzi pieszo do pracy 10 km

Ciekawy

Cześć, jak wyglada praca w HR? Konkretnie hr advisor. Czy po roku otrzymuje się podwyżkę? Albo czy po nabyciu doświadczenia istnieje możliwość ja otrzymać? Jak atmosfera? Będę wdzięczny za odpowiedz.

SheLLOWKA HROWKA
@Ciekawy

Hello Atmosfera bardzo przyjemna, pomocni szefowie, HR Advisor praca w systemie 12 sto godzinnym 6 dni dniówka i pozniej 6 dni Nocki. Po roku planowany dodatek do nocek ok 50 pln do miesiecznej pensji. Dostajemy też zwrot za pranie ręczników. Działy na zmianę piorą firmowe ręczniki w domu dostajemy dodatek 23 pln do pensji miesiecznej.

O_O
@Ciekawy

Podwyżka to za dużo powiedziane...

Rekrutacja
@SheLLOWKA HROWKA

Czy mogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak wyglada praca i zarobki

Kuki
@SheLLOWKA HROWKA

W SBO? Gdzie to taka praca?

just wondering

Hej, może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku junior accountant? Czy pracy rzeczywiście jest dużo (jak to zazwyczaj w AP bywa), jaka jest atmosfera i czy jest jakakolwiek szansa na awans? Dzięki!

Mgły awalonu

Czy ktoś wie jaka jest atmosfera pracy w dziale Controllers? Jakie zarobki itd.z plotek zaslyszanych to chyba nie jest za fajnie miejsce.

Dostalam oferte pracy w Shell

Witam, Dostalam oferte oracy w Shell w dziale AR na druga zmiane 11-19:30 6000 brutto (mowilam ze chce zarabiac przynamniej 5000 netto).Oferty nie przyjelam poniewaz dostalam oferte innej firmy z lepszymi gidzinami pracy do 16 oraz lepsza stawka o pareset zlotych.Nie chcieli mi dac pol etatu. Rozmowa prawie h cala po angielsku z nativem, nie powiem troche mnie przemaglowali bo ani slowo nie padlo po polsku :) rozne scenki sytuacje calosc zdalnie podczas pandemii caly proces szybki zakmniety w 3 tyg ale finalnie sie nie zdecydowalam czytajac opinie o mega korporacyjnosci.Wybralam firme amerykanska i odrazu czuje brak micromanagementu :) I tu moje pytanie slyszalam ze zatobki W shell sa swietne ale gdzie indziej dali mi wiecej niz 6 bruttto.Czy idzie wyciagnac wiecej na stanowisku Ar Ap accountant? Jakie widlu dla seniora w 2021?

@Dostalam oferte pracy w Shell

A gdzie dostałaś lepsza kasę ? W krk na tych stanowiskach to może ubs / HSBC ale to trzeba pilnować ofert.

stefka

A jakieś awanse wewnętrzne czy coś to są czasem?

Piotrek

Czesc. Czy jest tu ktos z Treasury? Jakies opinie? Ile mozna oczekiwac aplikujac z 2-3 letnim doswiadczniem?

Oliwia

(usunięte przez administratora) Czy Shell jakoś odnosi się do swojej kondycji, która jest coraz gorsza? Czy są zaplanowane cięcia kosztów typu zwolnienia? Miałam tam aplikować ale czytając te informacje chyba zrezygnuję.

Riki
@Oliwia

A do jakiego działu miałaś aplikować? Jeśli do taxow, to o nic się nie martw, sami ciebie na pewno nie zwolnią. To dział, w którym ty jedna pracujesz za 3 osoby więc zdają sobie sprawę ze o obniżeniu pensji tez nie ma mowy bo ustalając ja na początku nie byłaś na pewno świadoma, że to jedna pensja a obowiązki masz 3 osób. Także podwyższać jej na pewno nie będą ale zdają sobie sprawę że nabąknięcie o jej obniżeniu to tak jak zakomunikować niewolnikowi że nie dostanie tej jednej miski ryżu na dzień tylko pół. Nabór na (usunięte przez administratora) w tym dziale trwa cały rok i firma sama ich nie zwalnia także niczym się nie przejmuj:)

Oliwia
@Riki

Dzięki za odpowiedź. To była obsługa klienta, zamówień. Sporo tu czytam o tym zespole tax, same negatywy... jesli rzeczywiście firma ma takie podejście do ludzi, to sobie daruję, tym bardziej że zdaje się zaczynają mieć problemy i prędzej czy później na pewno odbije się to na centrum w Krakowie.

Onufry
@Oliwia

Historie z działem podatkowym znam z autopsji. Niestety byłem jednym z tych pechowców, którzy wzięli udział w rekrutacji nie przeczuwając co to za dział. Po kilku miesiącach próbnego, mógłbym napisać książkę.... po tygodniu pracy, panicznie szukałem Czegokolwiek innego, już wiedziałem ze nie chce tam zostać. Tl miał na wsystko wywalone. Szkolenia praktycznie nie było bo każdy zajęty. Ludzie obciążeni ilością pracy tak, ze pracowało się po 10-13h. Łamanie kodeksu pracy na każdej płaszczyźnie i nie fair zachowanie w stosunku do mnie. Miałem rozmowę z tl, w której powiedziałem o swoich obserwacjach i próbowałem negocjować wynagrodzenie, bo było ono ustalane zanim jeszcze zobaczyłem ten nawał roboty. Bezskutecznie. Zaraz po próbnym, po prostu nie zjawiłem się w pracy i postąpiłem tak jak oni wobec mnie, zatajając wszystko. Dodatkowo układy układziki. Głupiutkie żony nieltoryvu pracownikow (usunięte przez administratora) zatrudniane po znajomosci, mimo ze po wielu miesiącu o procesie nie maja pojęcia i jedyne do czego się nadają to do parzenia kawy. Towarzystwo wzajemnej adoracji pro gejowskie, ogólnie smyczki z tęczą, miękkie nadgarstki i promowanie mniejszości. Nawet tej niekompetentnej. Są nietykalni. Jako konkretny hetero facet, nie kilem tam czego szukać.

Frein
@Onufry

coś w tym musi być. Kumoterstwo i złe traktowanie pracowników przez przełożonych w Shellu są na porządku dziennym, co stale przewija się na tym forum. Wiem, że w zeszłym roku jedna osoba zgłosiła do HR oficjalne zawiadomienie o mobbingu; chodziło o TL, który znęcał się nad pracownikiem. Sprawa została zamieciona pod dywan, bez konsekwencji dla TL, któremu nie zwrócono nawet uwagi. Z kolei moja znajoma odeszła z tego samego powodu (dział audytu), bo nie chciało jej się dłużej znosić humorów i podłych zagrań swojej przełożonej, która plecy owszem ma, ale wiedzy i zasad zero.

ale porazka
@Onufry

czyli zachowałeś jak jak zwyczajny Janusz ech to dobrze zę cię tam nie ma całe forum tu jest o takich jak ty.

Asdfghj
@Frein

Gdzie można zgłaszać mobbing? Czy norma jest ze podczas urlopu macierzyńskiego, l4 dostajecie do wykonania prace?

Tl
@Asdfghj

W sbo tak się pracuje. A urlop to już faux pas w świetle menadżera. Twoim zadaniem jest siedzieć i pracować po godzinach. A menadżerka będzie jeździć 4 razy do roku za granicę a w grudniu kiedy zamykamy rok jedzie na dwa tygodnie na narty zamiast wspierać zespół. Generalnie porażka i najgorsza decyzja w życiu żeby tam pracować. Niestety pieniądze zasłoniły mi oczy na te parę miesięcy....

Frein
@Asdfghj

Teoretycznie możesz zgłosic do HR, że jesteś ofiarą mobbingu. Natomiast nie spodziewaj się, że coś z tym zrobią. Będą przede wszystkim iść w zaparte, że nie ma problemu, tylko ty się czepiasz.

Rich
@Tl

Czy piszesz o dziale tax?

Zorientowany
@Oliwia

Raczej możesz aplikować, te przyjęcia to są nie bez powodu. Poprostu migracja ról do tańszego kraju. Nic nowego. Branża już nie jedno przeżyła. Nigdzie nie jest do końca stabilnie.

Jola
@Asdfghj

Zgłoś to przez Shell Global Helpline, z tego co słyszałem, każdy zgłoszony przypadek jest przez nich sprawdzany i kontaktują się z osobą zgłaszającą

Fdr
@Jola

a po kilku miesięcznej inwestygacji dostajesz odpowiedź że to Team Manager ma zadecydować czy podejmie jakieś działania.. i to po zgłoszeniu mobbingu przez właśnie Team Managera

haha
@Frein

w punkt! to tak jak survey....niby anonimowo a jak ktorej pieknej wyjdzie babol to wiedza dokladnie kogo na dywanik i wielkie lamenty jak to im przykro i ......tyle

OLKA
@Oliwia

Tak, bedzie bardzo dużo zwolnień teraz, nazywają to ładnie "Reshape"

kukus

Patrzac na te wszytskie opinie to nie wiem co myslec, generlanie przepracowałem 4 lata w firmie, miałem dłuższą nieobecność i gdyby nie zgrzyt z HRami po powrocie to w sumie nie było źle. Generlanie samemu trzeba duzo sie dowiadywac bo TM średnio nformuje swój zespół o np ankietach które są przepustką do jakiegoś dodatku czy złożeniu deklaracji upoważniającej do benefitów na kolejny rok - generalnie jak samemu sie nie dopytujesz to słabo wiesz. Jeżeli chodzi o natłok pracy to chyba miałem dużo szcześcia i nie wczuwałem sie az tak we wszytsko. W ciągu tych paru lat awansowałem raz, starałem sie mega - usrpawnienia itd ale i tak w pewnym momencie jjuz było widac ze nie dostane kolejnego awansu wiec po co sie starac. Wynagrodzono mi to bonusami jakimis i nagrodami - w sumie miłe, nadgodzin nie miałem duzo - ale tak jak mówie myślę że praca w korpo zobowiazuje do duzego dystansu i to po prostu inna specyfika pracy. Nie uważam że sie nic nie nauczyłem ale merytorycznie mało, wiecej schematów niz tłumaczenia co i po co i na co. W pracy zdalenj bardzo kuleje organizacja dostepów, IT jest pomocne ale po dłuzszej nieobecnosci ponad tydzien nie robiłem nic bo miałem czekac - ok i tak mi za to płacili. Wszytskim niezdecydowanym życzę powodzenia i dystansu, tego wymaga korpo przede wszytskim.

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Business Operations - Kraków

• Jak się pracuje w Shell Business Operations?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Business Operations tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 213.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Business Operations?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 16 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Business Operations?

Kandydaci do pracy w Shell Business Operations napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Business Operations
2.4/5 Na podstawie 345 ocen.

Shell Business Operations