Opinie o Shell Business Operations w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Shell Business Operations. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Business Operations o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Business Operations w Kraków

Tosia

Jakie są zarobki na stanowisku HR Advisor? Zespół na UK lub Polskę. Jaka jest atmosfera w tych działach i czy można brać home office?

Kotka
@Tosia

4800 max 5000 brutto

Ola
@Tosia

Takie jakie sobie wynegocjujesz?

Tosia
@Kotka

Dziękuję :) A jeszcze jedno pytanie, jest tam dużo nadgodzin? Bo niektórzy tu wypisują pracę po 18 godzin w innych działach, haha :D

Korposzczur

Atmosfera w Shellu jest zawsze ok. Shell jak kazda korporacja ma swoje plusy i minusy, niektorzy nie lubia byc jednym z 20 projektow. Podobno maja dobre imprezy firmowe. (usunięte przez administratora)

PrzyszłyPracownik

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak z atmosferą w team-ach Wells Finance, Facilities & Equipment Data i Subsurface and Wells byłbym wdzięczny za informacje.

Chcialabym aplikować na pozycje " Voyage Claims Specialist " prosilaby o jakiekolwiek informacje na temat tego dzialu ?

Project Manager

Dramat. Pierwsze dwa etapy szybko i sprawnie. Wszystko po angielsku. Pozytywne odpowiedzi już w trakcie rozmowy. Będę umawiać asessment. I tyle pozytywów. Po miesiącu czekania poprosiłam znajomą o zapytanie o mnie. Tego samego dnia tel że umawiać będą za jakieś 2 tygodnie. Po kolejnych 3 tyg. Zmienili status on-line na interviu - łaskawie. Po kolejnych 5 nagle rezygnują bez żadnego kontaktu face to face Tylko zmiana statusu on-line. Wstyd !!!! Brak profesjonalizmu całkowity i całkowite mijanie się z zasadami jakimi ponoć się kierują w biznesie. Szanujemy się nawzajem. Jeśli ktoś zapewnia kilkukrotnie o pozytywnym etapie to niech ma odwagę potem zadzwonić i wytłumaczyć co się stało.

Co wiem o Shell. dlaczego Shell. Doświadczenie związane z wymaganiami. Trudne sytuacje w projektach czym dokładnie się zajmowałam

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. floty
Automat Spec
logo firmy Wdrożeniowiec systemu ERP
INITIUS Projekty Sp. z o.o.

Hej! Jakie na jakie wynagrodzenie można liczyć na pozycji Hr Advisor?

Karola
@Kasia

Jak ja tam byłam to między 3500 a 4500 brutto ale może coś się zmieniło

Paulina
@Karola

W 2019?

Ona

Jedna wielka ściema... Cała firma Shell stawia na zysk a pracownik? To tania siła robocza. Jeżeli ktoś ceni sobie samopoczucie to odradza pracy na stacjach Shell. Wykończą się psychicznie a potem zwolnią

Bebe

Jak jest z procesem rekrutacji? Byłam już na ostatnim etapie rekrutacji (online) i nagle po tym cisza... Odezwą się z jakimś feedbackiem czy nie ma na co czekać?

Colin
@Bebe

Zależy czy będzie się rekruterowi chciało...

Ola

Hej! Proszę o opinie nt stanowiska Hr Advisor, czy warto aplikować, jakie jest wynagrodzenie?

Lola

Do osób które aplikowały na staż : dostaliście odpowiedz?

\kasiek
@Lola

Tylko że rekrutacja odbędzie się przez internet i obecnie się do tego przygotowują

@\kasiek

Rekrutacja przez internet się już odbyła

Ol
@Lola

Rozmowę kwalifikacyjna na HireVue miałam 20 maja. Nadal nie mam odpowiedzi. A Ty kiedy miałaś?

@Ol

21 maja

@Ol

Nie wiem czy jeszcze jest na co czekać :/

Anonimowa

Hej! Mam pytanie, czytałam, ze w shellu jest niezły bonus roczny, czy osoba, która przyjęła się w maju ma szanse go dostać? Czy trzeba przepracować 12mscy i dopiero w następnym roku?

kandydat2
@Anonimowa

Zapytaj na rozmowie, pozniej nam odpisz =)

Anonimowa
@kandydat2

Podobno za 2020 ma nie być bonusa, także nie nylo pytania ????

Katka
@Anonimowa

Nie bedzie bonusa za 2020. Za 2019 byl najnizszy od lat. W 2020 nie ma tez bonów ani innych dodatków.

Nicke

Jakie są widełki na pozycjach w Shell? Ile mniej więcej jest na 1 poziomie w hierarchii, ile na drugim, senior itd? Czy na pierwszym poziomie można mieć 6-7k, jeśli miało sie doświadczenie? Jakie są tutaj stopnie?

Daro
@Nicke

nie wiem nic o widełkach ale liczy się jg czyli job group. Ja na jg6 zarabiam 8.5 tysia brutto. Wiem, że można więcej na tym samym jg. Nie ma czegoś takiego jak 1 poziom w hierarchii. Są różne pozycje i możesz zacząć od razu od jg6 albo 5 - to zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jak CS to chyba jg7.

Bolo
@Daro

Masz w tych 8500 już dodatek językowy? Ile wyciągnie Senior?

Daro
@Bolo

bez dodatku, tylko angielski. Nie mam w tytule seniora ale przyszedłem do firmy już z kilkuletnim doświadczeniem. Myślę, że nawet na jg6 a już na pewno na jg5 można wyciągnąć 9000-9500, plus język to pewnie i 10000. Ale to z mojego punktu widzenia,, nie wiem jak inni, bo ludzie nie chcą się dzielić informacjami o zarobkach.

kandydat2
@Daro

dodatek za jezyk moze byc tylko na JG 8,7,6.

Maniek
@Daro

Czy w skład zarobku wchodzi premia a jeżeli tak to jaki stanowi udział procentowy i czy ktoś może podać widełki na poszczególne jg albo podstawy?

Ms Hajs
@Daro

Na job grupie 5 dostałam 11000 brutto. Pracowałam 6 m-cy w analizie biznesowej dla Holandii. Zmarnowane czasy. Teraz pracuje średnio po 9h ale w innej firmie i jestem zadowolona! :)

Karol
@Ms Hajs

A po ile godzin pracowałaś w Shellu?

Kaka
@Ms Hajs

A miałaś doświadczenie wczęsniej w analityce biznesowej? Gdzie teraz pracujesz że jest niby lepiej?

Ms Hajs
@Karol

Bywało że dzień zaczynał sie o 4:00 rano i ciągnął się do 22:00 z szybkim obiadem. Takie sytuacje są nagminne i są ignorowane. Nadgodziny w pliku excelowym których nie jesteś nawet w stanie wyjąć. A odchodząc z Shella zostawiasz ogromne saldo nadgodzin których ci nie wypłaca. Brak twardych dowodów na to że tylko było wypracowane.

Karol
@Ms Hajs

18h...Szacun, nawet jakby było 20tyś brutto to kiedy żyć...

To prawda
@Ms Hajs

Potwierdzam to co piszesz, może są działy które maja normalny 8-9 godzinny dzień pracy, niestety, ja trafiłam do piekła w którym dzień pracy trwał 13-18h, brak czasu na sen, brak czasu żeby w ogóle się wykąpać, czy coś zjeść... nie mówiąc o czasie na cokolwiek innego, jak rodzina. Ilość czasu wolnego po pracy= ZERO. Bezczelny tl jeszcze cisnął na większą efektywność czyli po 14h dniu pracy w biurze, oczekiwał że będę to robić jeszcze w domu. Totalna paranoja... przy takim nawale pracy, wysokość pensji którą mi wypłacano była poniżająco śmieszna. Wątek nadgodzin, z tego co widzę jest poruszany na tym forum od dawna i nikt nic sobie z tym nie robi. Są działy, gdzie nie są to 3-5 dni w miesiącu, a 20.

@To prawda

U mnie sama praca to 4-5 godzin dziennie. Ale to dzięńki temu, że zautomatyzowałem standardowe zadania. Inaczej to też byłoby 8-9 godzin.

Młody

Witam Shell prowadzi rekrutacje online czy na czas pandemii zostały wstrzymane rekrutacje ? Na oficjalnej stronie pojawiają się nowe oferty. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Pozdrawiam

A
@Młody

Rekrutacja jest wxtrzymania na czas koronawirusa

młody
@A

Dzięki za info. W sumie dziwne, że nadal wrzucają nowe oferty pracy. Jak zaczną rekrutować to daj znać.

Radek
@A

To nie jest prawda. Ja mialem rozmowe w kweitniu, ogolnie cala rozmowa a managerem online, rekruterka dosc spoko tez wszystko przez teelfon. I z tego co pamietam to wcale nie bylo mowy o wstrzymaniu na czas corony.

Gall
@Radek

Ja biore udzial w rekrutacji do finansów, mam rozmowe w piatek. Nie ma wstrzymanych zadnych rekrutacji, jest ich pewnie po prostu mniej

A
@Radek

Oficjalna komunikacja w shellu dla wszystkich działów jest że rekrutacja jest wstrzymania a pozycje mają być obsadzane wewnętrznie. Jedynie będą obsadzane pozycje u osób które zakończyły rekrutacje w marcu czyli przed nową zasadą lub jeśli sytuacji w zespole jest krytyczna(takim osobom współczuje serdecznie). To tyle na temat oficjalnych newsów. Do tego zero bonusu i podwyżek w 2021,też Oficjalna komunikacja

Rradek
@A

To nieprawda, u nas w dziale rekrutujemy bonusy wstrzymane, tak, podwyżki tylko minimalne, ale są działy które maja mniej pracy i nie rosną może szybko, ale są działy które nadal zatrudniają

Shellowiec
@A

Uwielbiam jak ktoś, kto nie pracuje w Shell pisze co jest w Shell i że to niby oficjalny news. Rekrutacja trwa w wielu działach - zobacz na ogłoszenia. U mnie w dziale wciąż są ściągane nowe stanowiska. Jest wstrzymana rekrutacja, ale nie dotyczy to Krakowa i innych centrów usług wspólnych - to nawet CEO powiedział w filmku. Bonusa nie będzie za 2020. Podwyżki czy będą czy nie to nie wiadomo, ale wiadomo jest ze to w każdej lokalizacji będzie inaczej.

Aga
@Gall

I jak, miałeś rozmowę? Ja złożyłam cv dwa tygodnie temu, dwa dni później dostałam wiadomość, żeby wypełnić test (co zrobiłam) i od tej pory cisza :( myślicie, że to oznacza, że już koniec rekrutacji czy są jeszcze jakieś szanse, że się odezwą?

Katia

Po jakim czasie od złożenia aplikacji można spodziewać się telefonu?

@Katia

Do 2 miesięcy

Mimi

Możecie mi coś powiedzieć o dziale zajmującym się audytami (control assurance) Jaka atmosfera? Zarobki na stanowisku senior?

Pracuję od kilku lat w Finansach Plusy: + mniej-więcej elastyczne godziny pracy (ale zależy od działu i menadżera), nie ma problemów z załatwieniem własnych spraw w razie potrzeby oraz ad-hocowym odebraniem urlopu + dobra jadalnia + ergonomiczne wyposażenie stanowiska pracy + mili ludzie + inne benefity + bardzo słaba rekrutacja - biorą ludzi, którzy ledwo potrafią odróżnić debet od kredytu, a biegłość w Excelu kończy się na VLOOKUP i SUMIF - wystarczy 4 godziny aby wykonać prace która przewiduje 8 godzin Minusy: - ocena roczna zależy od twego "visibility" - musisz generować różne "improvementy" (są bezsensowni dla większości? - nie stanowi to problemu) i prezentować ich jako wielkie osiągnięcie - musisz realizować bezsensowni idei wysokiego kierownictwa (patrz poprzedni punkt), który deklarując ułatwianie twojej pracy na prawdę tylko komplikują ją - nie jesteś "visible" - nie dostajesz dobrej oceny nawet w przypadku jak twój manager oraz stakeholderzy uznają ci za eksperta - nie dostajesz podwyżki w pensji (ale jeżeli i dostaniesz, to chyba 100-200 zł.) - bardzo słaba rekrutacja - biorą ludzi, którzy ledwo potrafią odróżnić debet od kredytu, a biegłość w Excelu kończy się na VLOOKUP i SUMIF - musisz przez cały czas odpowiadać na głupi pytania i szkolić innych (nawet menadżerów) - oprogramowanie do pracy - to porażka: skomplikowane, stare (nawet "nowe" wygląda jak z lat 90-ch) Podsumowanie: dobre miejsce dla poczatkujących oraz osób które mogą abstrahować się od bezsensowności swoich działań.

Księgowy

dodam kilka punktów do Finansow + wielkość orgnanizacji FO to jakies 1500+ ludzi - dzięki temu opcji awansu bardzo dużo - i awanse dość często + duże opcje kariery rozwoju i jw z promocją ale też poziomo zmiana procesów + jak masz chęć i jaj aby sie angażować to na prawdę możesz zmieniać procesy i lokalnie i globalnie. minusy - jak masz kiepskiego managera to jest trudno uciec wewnetrznie - jak sam sobie nie zrobiłeś visibility (jak wspominał "Pracownik") - jak chcesz mieć spokój i robić swoje to jest to trudne masz ocenę srednią jak 70%-80% reszty ludzi - nawet jak robisz swoja robotę super. - bez dodatkowych aktywności nie masz szans na ocenę powyżej średniej. - nowi rekrutowani dostają lepszą kasę niż ludzie którzy już pracują - to jest jakiś defekt korpo, moja poprzednia korpo tez tak miała

@Księgowy

Po pierwszych miesiącach byłem inspirowany i motywowany. Uważałem, że mogę coś zmienić, maiłem różne idei. Ale niestety samą generacji idei nie wystarczy – musiałbym wielokrotnie forsować ludzi, który mogą te idee zrealizować. Jedna idea została odwrócona po kilkach miesiącach negocjacji jako „trudno realizowana ze względu technicznego”, druga (bardzo prosta) zrealizowana po 14 miesiącach. Kilku małych idei po prostu ignorowane. No i skończyłem po tym z ideami.

Ry

Cześć, Obiektywna opinia po roku pracy : Z plusów : + fajne benefity + dobre jedzenie +praca zdalna w ( w niektórych dzialach) +zdarzaja się jednostki które sa naprawde pomocne i przyjazne Z minusów: -praca za co najmniej 2 osoby -ciągłe cisnienie na kejsy i statystyki -życie prywatne (znajomi, dzieci) jest źle odbierane przez TL -brak backupu w przypadku urlopu L4, opieki -wszelanie nieobecności źle postrzegane przez TL -urlop wystawiamy warunkowo.. W zamian za wykonanie pracy (niewykonywanej w normalnym czasie) -ilosc pracy przygniata i przerasta normalnego pracownika mimo dużego zaangażowania

Ala
@Ry

o jakim dziale mówisz?

Marchewka

Hej, czy ktoś mógłby mi powiedzieć cos wiecej o stanowisku Associate - Expenditure AP - FI Coder w Shell? Na jakie zarobki można liczyć oraz ile wynosi dodatek językowy? Dziękuje :)

qdeawefs
@Marchewka

jaki jezyk znasz?

Marchewka
@qdeawefs

Rosyjski i Angielski

Zainteresowana

Jaki poziom angielskiego jest wymagany ? Jak wyglada proces rekrutacji ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Kamila

Czy w firmie sa teraz przestoje? Jak wyglada sprawa z wyplatami przy epidemii? Warto tam rekrutowac?

k

Jak wygląda sprawa z pracą zdalną? Jest szansa na 3 dni w tygodniu pracy z domu?

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Business Operations - Kraków

• Jak się pracuje w Shell Business Operations?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Business Operations tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Business Operations?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 16 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Business Operations?

Kandydaci do pracy w Shell Business Operations napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Business Operations
2.4/5 Na podstawie 345 ocen.

Shell Business Operations