Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Prawda

(usunięte przez administratora) Dlaczego tych państwa nie interesuje opinia 3/4 pracowników tylko biurowych? czy to nie jest manipulacja?

Ahoj
@Prawda

I znowu wycieli ci czesc komentarza.....smutne to! Oni nie chca od was informacji bo zepsujecie statystyki jak tu jest cudownie.....biuro zostalo poinstruowane jak ma odpowiadac zeby hr mogl powiedziec w jakiej cudownej firmie pracujesz. Zena!

tyz prawda
@Ahoj

Tyle osób odeszło z biur i to im własnie powinni dać te ankiety do wypełnienia...ciekawi mnie, dlaczego informacje o tej ankiecie sa tak usuwane z gwork.

cało prowda
@tyz prawda

I dalej będą odchodzić! Tu w tej fabryce jest potrzebne całkowita zmiana kadry zarządzającej "na gorze", nie wystarczy wymiana jednego czy drugiego kierownika "na dole". Niestety Szwecja ma głęboko w poważaniu ten przybytek i takie miernoty jak w kj, zakupach, bhp, npd, hr itd się utrzymują i utrzymywać dalej będą . Smutne, ale prawdziwe!

fajrant
@tyz prawda

a co na to ojciec derektor kondrat?

ano prawda
@fajrant

pewnie cieszy się,że z ankiet wyszło,że wszyscy są zadowoleni

ano prawda
@cało prowda

Kj aż się prosi podmuch wiatru, ale cóż...

sPiS
@fajrant

Oj pamiętam te dobre czasy kiedy Konrad S. dopychał swoje fioletowe TICO do szlabanu.

jeno prawda
@ano prawda

koleżanka mi mówiła, że już tydzien wcześniej zakładaja pampersy jak mają iść sie pytać o urlop :)

Jarosław
@jeno prawda

Hej, wiesz może jak wygląda sprawa zarobków w Oriflame Products? Jestem ciekaw ile tu wynosi podstawa i jakie są premie, za co je przyznają, czy trudno je dostać :)

jaja
@sPiS

Też pamiętam a najbardziej nie lubił pracownicy którą nazywał z zazdrości meganka- hehe bo jeździła lepszym od niego samochodem, pamiętam też jak chował się za kontenerem i nasłuchiwał co mówią mechanicy he he gumowe ucho a najlepsze jak go kiedyś hatek J H sztorcował na początku na filingu że brednie wypisuje to był czerwony jak burak to później żeby odreagować biegał ze stoperem przy liniach i sprawdzał czas napełniania , najlepsze to raz przypilnował nowego mechanika żeby zrobił sam przezbrojenie w ciągu 45 min to ów mechanik dostał biegunki z nerw także taki to fajny kierowniczek (usunięte przez administratora)

kandydat na staż

Brak informacji zwrotnej w sprawie rozmowy rekrutacyjnej, pomimo deklaracji, że dostanę odpowiedź maksymalnie do czwartku... dzisiaj jest już wtorek wieczorem - zero kontaktu. Po co obiecywać feedback niezależnie od decyzji, skoro w rzeczywistości tego nie praktykujecie i potwierdzają to liczne komentarze? PS Proszę nie pisać, że mam się uzbroić w cierpliwość - umowa to umowa. Dziękuję za uwagę, więcej do Was nie aplikuję. Strata czasu.

Prawda

Dom wariatów.

Xxl
@Prawda

Dom wariatów pod stałą obserwacją!!! BEZ przerwy koordynator ( zm. A) z liderkami patrzą w kamery co kto robi a podobno miały być kamery dla bezpieczeństwa i weryfikacji w razie wypadku! Wcale się nie dziwię ze ludzie przychodzą na chwilę i uciekają jak zobaczą co tam się wyprawia

L
@Xxl

Dokładnie to jest chore. J. Sz i jego liderki chyba nie mają co robić. Już nie można na chwilę stanąć bo zaraz telefon że się (usunięte przez administratora) A miało być tak wspaniale z nowym kierownictwem. PO wróć...

Rozczarowana

Jeszcze jedno mnie boli i musze z wami sie podzielić dziewczyny robia przezbrojenia maszyn razem z mechanikiem na większości linni sa naprawde ciężkie dzwigamy te nalewaki potem spowrotem na linni ciezka praca a za fri bo baby glupie i zrobią w krótkim czasie bo to kilka minut a firma zatrudnia Ukrainca co nic nie umie nie wie i nawet nie umie sie odezwac tylko chodzi za mechanikami a pensje na wejscie dobra dostał pytanie do derektora czy nie warto dołożyć kobitka kasy za przezbrojenia co kiedys mialo byc tylko czlowiek który chcial to zalatwic to firma szybko sie go pozbyla docencie wrescie kobiety to one najwieksza robote tu robia ????a nie znalazl sie facet zeby je docenic niestety moze jakiś kurs jak doceniac pracownikow (kobiety)pozdrawiam

TAK
@Rozczarowana

a ten sam tekst, tylko po Polsku, można?

icek
@TAK

Można. Robią dwa etaty a mają płacone za jeden.Wykonują mnóstwo czynności dodatkowych (głównie za mechaników ) bo nie ma kto.Osoba, która miała coś z tym zrobić już nie pracuje.

ok
@icek

a co to za osoba ? Próbuje skojarzyć i jakoś nie mogę?

Hihi
@Rozczarowana

Bo polska to jest zielona wyspa nic muszisz umieć, nie muszisz znac jezyka abyś tylko byl i skakal jak ci każą i wypłatę za to dostaniesz. A polaczek tylko (usunięte przez administratora) dostanie bo polaczek zrozumie jak go sie (usunięte przez administratora) , glupi ten polaczek . Bo jak polaczek wyemigruje to tam jak sie jezyka ojczystego nie nauczy to nawet do sprzatania gówna go nie wezmą A tu mamy zlota kraine ja sie ktoś nie zorientuje ocb to ukraina wszystkiego nie zalepi a wtedy im glowy tez polecą mozna powiedziec ze chyba juz zaczęły O szwedzkim standardzie zapomnijcie to jest polska produkcja tzw kołchos jak jeden z wielu w tym (usunięte przez administratora) kraju

@Rozczarowana

czytam te wasze opinie, ponieważ ciekawa jestem, szukam pracy ponieważ tam gdzie obecnie pracuję jest tragicznie. Chcę właśnie powiedziec, ze tutaj gdzie pracuje obecnie ( duza bardzo znanan firma produkcyjna w Warszawie ) operatorki nie tylko ze robią przezbrojenia z mechanikami, ale wręcz całe przezbrojenia muszą zrobić same, masz całą skrzynke narzędzi: srubokrętów, kluczy etc, maszynę trzeba rozkręcić, zmienić wały napędowe, łancuchy, są to bardzo duzę gabarytowo i cięzkie częsci, również do mycia wszystko trzeba rozkręcic na części pierwsze ( mycie takiej maszyny to cała zmiana i tez nie zrobisz wszystkiego,kolejna zmiana dokańcza ) czego ja nie popieram , tym bardziej na poczatku było to dla mnie szokiem, ze w poprzedniej firmie nigdy operator nie robił tego a tylko i wyłacznie byli od tego mechanicy.

@Hihi

święta prawda

Stepan Bandera
@win

Super jest w Oriflame, czuję się tak jak u siebie na Ukrainie. Podczas przerwy śniadaniowej słychać nasz głośny język rezunów. Dziękujemy że u Was czujemy się jak u siebie podczas słynnej wołyńskiej, a pszeki sąvw mniejszości . Gerojom hala.

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
W

Pytanie do pracowników a może i dyrektor się wypowie. Co sądzicie o obecnym monitoringu, o tym że kierownik ciągle patrzy co pracownicy robią, a nawet posiadowki przy kompie sobie zwołuje i obserwują ludzi, czy to zgodne z prawem???

@W

Pewnie tak chociaż monitoring powinien służyć do tego jak coś się stanie żeby zobaczyć lecz nasz nowy kierownik powinien pracować w monitoringu nie w zaklacie kosmetycznym bo tylko to go obchodzi co ludzie robią a że wyniki dobre to nic może stanie gdzieś wyjmie telefon i już ma po premi po to jest w tej firmie monitoring żeby roboli (usunięte przez administratora) i nic nie dać A kobiety pracują nieraz ponad siły

P.

Absolutnie odradzam. Po 6 miesiącach pisemnych i werbalnych pochwał od kolegów i koleżanek a nawet szefów i szefowych działów zostałam poinformowana, że moja umowa nie zostanie przedłużona. Po spytaniu co jest tej decyzji powodem spotkałam się z odmową udzielenia jakiegokolwiek feedbacku, określoną później przez HR jako 'zostałaś poinformowana o powodach'. HR to w ogóle kpina - koledzy i koleżanki muszą go zastępować, bo nawet przydzielenie dostępów do systemów potrafi trwać dniami, a maile pozostają tygodniami bez odpowiedzi. Wypłata wynagrodzenia opóźniona (na dzisiaj) o 11 dni, świadectwo pracy zaginęło w mrokach dziejów i nie wiadomo gdzie jest (oczywiście, że 7 dni minęło), nadal nie wiem, czemu straciłam pracę, za to docierają do mnie od byłych kolegów i koleżanek z pracy głosy, że ktoś chodzi po biurze i się chwali że jako jedyna osoba doskonale wie, czemu już w Oriflame nie pracuję. Zostawiłam po sobie zespół, który teraz sam boi się zwolnienia 'za nic', skoro tak jak ja miesiącami słuchają, jakimi cennymi są pracownikami i jak wiele wnoszą. Dla jasności: 14.07 wystawiono ofertę pracy na moje stanowisko (więc decyzja musiała zapaść najpóźniej 10.08) 21.07 napisałam do HR z moim managerem na CC z prośbą o info kiedy mam przyjść do biura podpisać przedłużenie umowy (i tego samego dnia, 4h później, zostałam poinformowana o tym, że nie będą ze mną dłużej współpracować). Umowa kończyła się 09.08. Nie dano mi nawet minimum szans na przygotowanie się na ew. utratę pracy odpowiednio wcześniejszą rozmową i daniem znać, że powinnam szukać nowej posady, ani nawet udzieleniem jakiegokolwiek negatywnego feedbacku (podkreślam - JAKIEGOKOLWIEK) który mógłby sugerować, że ktoś nie jest zadowolony z mojej pracy i że jest coś do poprawy. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim huraganem niekompetencji. Sprawa trafiła do Państwowej Inspekcji Pracy ze względu na złamanie prawa pracy.

Nobody
@P.

Pisze Pani o Oriflame Poland czy fabryce?

@Nobody

To historia z Oriflame Poland - wpis pod niewląściwą nazwą firmy.....

wer
@Anonim

A ta pani niby taka bystra a nie wie nawet w jakiej firmie pracowała/

@P.

co na to PIP , tak z ciekawosci, poniewaz miałam identyczna sytuacje i zastanawiam sie co zrobic ?

Abc
@P.

Bardzo dobrze zrobiłaś, byłaś po prostu lepsza od innych pseudo dyrektorów i wygryzłabyś ich ze stanowisk. Mam podobny problem - jesteś zbyt inteligentna to usuwają konkurencję i zostaje kolesiostwo. Życze tym gnidom czasów w których będą prosić się o stanowisko a Ty będziesz kierowniczką.

stefek

Ta fabrykę powinno się zamknąć i zrobić tam park dla mieszkańców.

marco
@stefek

tak, a fabryke przenieść do Garwolina

Eleonora

Witam wiem że to nie strona żali ale może K.S.to nieraz czyta jak większość z pracowników chciałoby żeby było jak kiedyś podwyżka która nam się należy za tą charowe w marcu nie w kwietniu ani maju bo to przeciąganie to zart lepiej zrobic zebranie i powiedzieć że nie dacie nie było by fer wobec pracowników i A propo deputatu który dostawaliśmy co 2 miesiąc teraz tylko paczki świąteczne które ktoś robi na pale bo większość rzeczy nie nadaje się chcemy sami sobie wybrać co nam potrzeba bo i tak na liniach kartonikowych siedzimy jedna na drugiej A wybrać nie możemy bo co tam możemy się zarazić A na linię 11 osobobowej już nie absurd nie uszczęśliwiajcie nas na siłę tu pracują ludzie dorośli a nie dzieci wiemy że musimy się chronić proszę o przemyślenie bo tyle lat tu pracuje A takiego bałaganu nigdy nie było jak teraz !!!pozdrawiam dyrekcję PS może przydało by się zebranie i porozmawiać z nami bo chyba to my jesteśmy filarem tej firmy

@Eleonora

Sprowadzę Cię na ziemię....nie jesteście żadnym filarem tylko zbędnym kosztem w tabelce exelu, który z wielkim "bulem" trzeba opłacać. Więcej...jakby było można to by nic nie płacili...halo. lądowanie.

Eleonora
@Szwed

Dzięki za odpowiedź teraz wiadomo co pracodawcą myśli o nas mam nadzieję że nie tylko mi się przydała ta odpowiedź i szybko sprowadziła na ziemię dziękuję bardzo

nie do wiary
@Eleonora

To pochwal się ile zarabia ten "filar" w światowej firmie, 15 km od centrum Warszawy buuuuhaaaa hhaa w trzy zmianowej pracy.

Alex
@Eleonora

Zauważ że już ludzie nie robią pełnym składem może jak p Magnus to zobaczy lub usłyszy da w końcu podwyżki ale z jego polecenia a nie od naszej kadry bo to że oni nie dostaną nie może równać się z tym że ludzie co ciężko pracują nie dostaną podwyżek. Już się posypały zwolnienia lekarskie opieki urlopy na żądanie urlopy planowane kilka dni niech to będzie sygnał dla nich jakoś że coś jest nie tak. Człowiek wiecznie nie będzie robił za marne grosze i noc nie mówił a oni się śmieją że robią i nic nie mówią proponuje wszystkim kto może brać urlopy zwolnienia na żądanie opieki niech plan w końcu nie zostanie wykonany na 50 procent może to im da do zrozumienia że ludzie na najniższych stanowiskach są najważniejsi w tej fabryce i powinni dobrze zarabiać

Szwed

Następna co jest filarem, ale będzie się zwalniać bo mało zarabia i jest niedoceniana :)))))), kabaret. Łopatą: jeśli zarabiasz mało, jesteś niedoceniana, firma nie daje podwyżek, zabiera premie pod byle pretekstem, nie ma ścieżki rozwoju TO NIE JESTEŚ FILAREM A jeśli: firma Cię docenia, płaci "w miarę" jak na warunki płacowe , oferuje rozwój zawodowy, widzi Twój wkład w rozwój Firmy i bogacenie się włąścicieli TO JESTEŚ FILAREM, a teraz odpowiedź sobie sama kim jesteś?

Koło od roweru
@Szwed

A ja powiem tak jaki filar jaki wkład człowiek to człowiek i należy mu się godna zapłata za ciężka pracę nie ważne czy jest filarem czy nie. Ja proponuję osobie która jest decydującą w sprawie podwyżek przyjść na jeden dzień na linie i popracować jak operator robić rower, rozliczać raport, zapitalac fizycznie, myśleć o wszystkim, użerać się z niektórymi zamawiać komponenty, zmieniać etykiety, naprawiać maszyny układać na palety, nie jeden raz trzeba robić za kogoś bo np. Ta osoba jest za wolna pilnować ważenia no i to wszystko oczywiście na czas. Wtedy taka osoba może wycenić czy należy nam się podwyżka czy nie. Bo patrząc z boku to wydaje się chyba co niektórym że to lekka praca i przyjemna. Dziękuję za uwagę i zapraszam na linie.

Szwed.
@Koło od roweru

generalnie zgadzam się z Tobą...tylko jest problem..nikt z "góry" nie przyjdzie wykonywać tych czynności o których napisałaś.Nikt nie przyjmie Twojego zaproszenia.Zaden G, P czy S czy zwykły manager.Wg. nich to wszystko się samo robi..Pan Magnus ma przyjść...? Przecież chyba wie ile zarabiał pracownik w Szwecji przy produkcji wód a ile zarabia pracownik w Polsce na edt...Co roku odbywa się festiwal pod tytułem "podwyżki" w Oriflame czy Cetes...niczego się nie nauczyliście..?

kol
@Koło od roweru

Dokładnie, wogóle nawet nie mają pojęcia na czym ta praca polega, pewnie by sobie nie poradzili a poniżają innych.To ze stanowiska operatorskie są nieadekwatnie opłacane w tej firmie wynika z nieuczciwości firmy . Produkcja jest najważniejszym działem w firmie, ponieważ gdyby produkcja nie wyprodukowała to czym wogóle zajmowała by się ta firma?? W innych firmach gdzie oeratorów opłaca się godziwie jakos potrafią to zrozumiec.

Misiol

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Atmosfera okropna, Ukrainki patrzą na Ciebie jak na wroga. Przychodząc jako świeży pracownik masz obowiązek (usunięte przez administratora) jak panie pracujące po 10 lat. Zero pomocy tylko szybciej, szybciej bo normy trzeba wyrobić. Masakra nigdy więcej.

James
@Misiol

Przychodząc jako świeży pracownik dostajesz taką samą pensję jak operatorka z 20-o letnim stażem i jeszcze chcesz żeby ona za ciebie robiła i przekazywała ci swoją 20-o letnią wiedzę a ty za te same pieniądze będziesz siedzieć niczym się nie przejmując i mając głęboko obowiązki bo jesteś świeżym pracownikiem? Postaw się na ich miejscu. Chcesz zarabiać tyle co one to powinnaś mieć już ich wiedzę i zapiepszać tak jak one i odpowiadać za to za co one odpowiadają dzień w dzień.

Nini
@James

No to chyba trzeba mieć pretensje do zarządu, że daje nieadekwatne pensje, a nie do nowicjusza? Nikt się nie urodził wszechwiedzącym, a jak wy, stare wyjadaczki tego nie rozumiecie, to znaczy że macie pod deklem pustki.

nowicjusz
@Nini

Jak nowicjusz dostał pensję starego pracownika to niech (usunięte przez administratora)jak stary pracownik a nie się skarży na forum.Jak tyle dostał to znaczy ,że umie tyle co stary pracownik, chyba,że kłamał co do tego ile umie.

fredkk
@nowicjusz

Kłamać na stanowisko pakowacza? Dobre sobie. Nie, to nie znaczy, że tyle umie. To znaczy, że macie swoje pretensje kierować do zarządu, a nie wylewać swoje frustrację na nowe osoby. Ot i cała filozofia. Bo w żadnej normalnej firmie tak nie jest.

@fredkk

W każdej normalnej firmie jest tak, że jak dostajesz takie same pieniądze jak ten co umie dwa razy więcej albo dwa razy szybciej robi to znaczy ,że masz tak pracować a nie wylewać swoje żale na forum.

Antyoriflejm
@mol

Ja rozumiem, że praca w tym szwedskim (usunięte przez administratora)jest sensem całego twojego życia i pewnie zdajesz sobie sprawę, że do żadnej innej roboty się nie nadajesz, ale prawda jest taka, że w żadnej szanującej się firmie nie uprawia się takich praktyk. Jeżeli nadal tego nie pojmujesz, to będziesz dalej smolil tandetne komentarze.

@Antyoriflejm

...typowy syndrom sztokholmski...typowy...nick antyoriflejm, wyzywanie firmy " w tym szwedskim...." można tylko domyśleć się w jakim...i trwanie jako pracownik, wiernie, pouczanie innych, karcenie...i trwanie....typowy syndrom sztokholmski...

kasia
@Nini

Dokładnie, święta prawda , godzą się na to nic z tym nie robiąc a później wyrzywają się na nowych osobach bogu ducha winnych zamiast zgłosić swoje pretensje już dawno do góry która taką złą politykę w firmie prowadzi.

ania
@nowicjusz

co za chore komunistyczne myślenie, boją się własnego cienia aby zgłosić do zarządu co uważają za złe a wyżywają sie z zawiści na nowych, że dostał tyle samo więc na pewno kłamał. Otóż miałam podobną sytuację w innej tego typu firmie gdzie jak widać taka sama sytuacja panuje. Pracowałąm dość długo w jednej firmie jako operatorka, póżniej jeszcze w innej , mam duże doświadczenie jako operatorka, ale przecież tw każdej z tych firm były to zupełnie inne maszyny, zupełnie inny proces ( dwie różne branże ). Nastepnie aplikowałam do innej firmy na stanowisko operator gdzie chcieli osoby z doswiadczeniem i wcale nie kłamałam co do tego co robiłam wcześniej ponieważ po co wogóle miałą bym to robić, przeciez trzeba przynieść swiadectwa pracy w ktorych jest firma i stanowisko, poza tym w kazdej normalnej firmie nowo przyjetego operatora szkoli sie conajmniej przez miesiac, bo to ze pracowal chocby 10 lat na innego typu maszynach nie oznacza ze zna obsluge akurat tej maszyny ( innej niz w poprzedniej firmie) tylko oznacza ze ogólnie wie dobrze na czym ta praca polega, raportowanie etc.Tak więc przyjęli mnie do tej firmy i co sie okazuje w tej firmie ( ktora sie zatrzymała w epoce komuny) nie wiedzieli co to takiego szkolenie i chcieli abym od pierwszego dnia znała doskonale obsługę tej maszyny ( tym bardziej ze na rozmowie kwalifikacyjnej otwarcie mówiłam ze wczesniej nie pracowałam w tej branzy). to kto tutaj jest winny tego ze ci z rekrutacji nawet nie mają pojecia co sie dokładnie robi na produkcji i wprowadzają kandydata wbład, a później jeszcze wyżywają sie na nim okropne zawistne baby zamiast może troche sie zastanowic nad cała suytuacja ?? i zamiast rowniez to zgłosic do gory to wyzywają sie na slabszym a tam gdzie trzeba boją sie odezwac. Jest to złe zarzadzanie firmy, zła polityka i zła organizacja a przez to ze osoby pracujące tam własnie po 20 lat na wszystko sie bezwolnie godzą to firmy są nieuczciwe, w dodatku na marginesie podłosc i zawisc w narodzie.

Ale JAJA

Firma prowadzi nabór wewnętrzny na stanowisko Liderka na napełnianiu...ale takiego stanowiska nie ma w firmie... Ktoś coś z tego rozumie? :)))))) Trzeba nawet złożyć cv :)))))

swiatowa firma
@Ale JAJA

Bo to swiatowa i nowoczesna firma jest :)))) Możesz pracować kilka-naście lat jako liderka a i tak na umowie masz operatora tak jak ten co przyjechał z Ukrainy albo ta co dopiero przyszłą do pracy i pierwszy raz widzi maszynę ha ha ha stawkę też masz operatora tylko dostajesz TAKI SMIESZNY DODATEK ALE TYLKO ZA CZAS BYCIA LIDERKĄ - JESTEŚ LIDERKĄ NA GODZINY buuuuuu haaa haaaa, KABARET NA CAŁY ŚWIAT. Paru osobom z łachy dali Mistrza, ale i tak bodajże dwóm zabrali :))))))))). To jest właśnie swiatowa o nowoczesna struktura....żeby nie było...to dotyczy całej firmy OPRÓCZ BIUR.

Zizu
@swiatowa firma

Taaa... Taka firma. Niech nikt nie mysli ze liderki duzo zarabiaja. Maja moze ze 200 zl wiecej niz operator. Z boku jak patrzysz to moze maja haj live ale z kazdej strony tylko opieprz. Niech aplikują pupilki MK tylko niech sie nie rozniesie ukrainska dzicz po innych zmianach. Chyba juz do każdego dotarlo ze KK nic nie zwojuje a wrecz odwrotnie, juz kazdy wie jaki to h..

Aaaaa

Ja (usunięte przez administratora). przestańcie jęczeć. Produkcja to nie cała fabryka a tylko marudzicie. Kk to taki sam pionek jak i ty. Nic nie zrobi. Dorośnij. Inne działy też (usunięte przez administratora). A tylko z waszej strony słychać jak to jest źle. Jak jest źle to co tu robisz?

ale to u nas zmienił się
@Aaaaa

Ale to u nas zmienił się kierownik i była szansa na normalność..siedź w swoim (usunięte przez administratora) i nie zabieraj innym nadziei...

Klijent

Jestem bardzo rozczarowana ostatnia paczka ponieważ dostałam prezent urodzinowy do wyboru wybrałam go i do tego trzeba było coś kupić wybrałam prezent i mała drobnostkę zapłaciłam za dostawę i tak drobnostkę ale jak paczka przyszła była maseczka za 2 zł bo niby zestaw się nie wliczył . Moim zdanie ta firma oszukuje i jestem bardzo zawiedziona

Beneficjent

"Nazwa beneficjenta pomocy: CETES COSMETICS POLAND sp. z o.o. Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP) beneficjenta pomocy: 5220103012 - Wartość nominalna pomocy [PLN] 11 398 945,15zł" h(usunięte przez administratora) Czy ktoś z was odczuł jaką kolwiek pomoc przy tych ciężkich warunkach w których pracujemy na pełnych obrotach? Produkujemy nawet większe ilości niż sprzed pandemii ale oczywiście teraz jest pretekst że jest pandemia i powinniśmy się cieszyć że mamy pracę. Przy takim tempie inflacji te podwyżki są śmiechu warte, premi nie ma, wszystko coraz droższe a Ty robaku rób swoje i siedź cicho.

ochłap
@Beneficjent

Ochłapy spadły z Pańskiego stołu....? Spadły. czekali z ochłapami aż do kwietnia licząc,ze jednak nie uda się dać tych ochłapów. ta firma nie potrzebowała żadnej pomocy....każdy to wie....i jak to nazwac?

No taa

Niestety dyrektorem obsługi klienta jest Radka P. Niewłaściwa osoba na niewłaściwym stanowisku.. I wszystko jasne...

taa no
@No taa

Halo, pomyłka! Chyba chodzi o Oriflame Poland...

Zastanawiam się jak firma radziła sobie w zeszłym roku?

@Michał

Bardzo dobrze.

Młody
@mol

U cienie mam robić heheh kpina, stary się trzyma wyznaczonej normy a ty :P

@Młody

Można jeszcze raz napisać, tylko po polsku?

Pan Butelka

A kiedy następna premia covidova bo te marne 300zl za cały rok chodzenia do roboty z myślą że się zarazi to chyba żart. Wychodzi po25 zł dodatku do każdego miesiąca pracy. Człowiek na leki więcej wyda jak się zarazi to wogole nie adekwatne do ryzyka które ponosimy.

Zjarany
@Pan Butelka

Nie ma premii nic już nie dostaniemy nowy manager o to zadba bedzie tak jak w jego dawnej pracy :( chcesz dodatkowa kasę przyjdz w sobotę na 100 do póki tego nie zabierze i nie wymyśli żebyśmy za normalna stawkę przychodzili

Hahaha
@Zjarany

Co ty jarasz ? Mózg ci wypalilo ?

wer
@Pan Butelka

Jak myślisz jaką premię covidową albo podwyżkę wypłacił by sobie Zarząd firmy jakby od marca 2020 do dzisiaj przepracował w masce i przyłbicy 8h dziennie?

Ziomek

Wstyd żeby ludzie przez agencje zarabiali więcej niż ludzie którzy pracują przez firmę a mają więcej obowiązków. Agencyjni dostali podwyżki a firmowi nie. Gratuluję całemu zespołowi na górze za poniżenie ludzi. Człowiek charuje jak dzika świnia i zarabia mniej niż ten co prawie nic nie robi. To jest cios poniżej pasa dla ludzi.

Hej warto iśc tam do pracy na produkcje nawet przez agencję Randstart prosze o porade jakie są ludzi kierownictwo

Lolek
@Ania

Robota jest dla twardych nie dla miękkich kobiety robią wszystko same. Jak dla mnie za dużo mają obowiązków. A wynagrodzenie nie miarodajne do wykonywanych prac za to co się robi pensja powinna być o wiele większa uważam że nie docenia się tu kobiet a główne serce tej firmy to właśnie kobiety bo faceci to nie mają o niczym pojęcia na dodatek trzeba jeszcze im pomagać wykonując ich pracę za co nie jest nam płacone

kasia
@Ania

praca 3 miany ,wbrew pozorom jest bardzo nerwowa atmosfera ,

Gucio
@kasia

Ciekaw jestem czy p. Magnus wie co Kondrat planuje w sprawie podwyżek dla pracowników,z tego co wiadomo ma czekać z decyzją do kwietnia .

@Gucio

Jakby Magnus wszystko wiedział to tego zarządu firmy by nie było od dobrych kilku albo kilkunastu lat nawet.

@Gucio

Ciekawa jestem co w kwietniu wymysli zeby ludzia nie dac podwyżki teraz budżet nie rozplanowany????????taki kit dla roboli puszczony w kwietniu inna sciema a przy okazji premie tez pewnie wstrzymaja zero podwyzki zero dla kobitek co robia za mechaniczki bo po co i tak dużo zarabiasz tylko nowe meile myj rece okej nie noś biżuterii to chyba do pan z Ukrainy bo nas nie stac na nia.Kiedy kierownictwo przejrzy na oczy jak pojdzie pare osob i złoża wypowiedzenie czy tez bedzie sie śmiał pozdrawiam.

trump
@Rozczarowana

Żadnych podwyżek nie będzie, zapomnij. Za to pasożyty z biura dostaną roczna premie idącą w grube tysiące w marcu. Wciskanie ciemnoty i tyle.

@kasia

w takim razie dziękuje za inf. ale wolę iść gdzie indziej i pracować niż nerwy zjadać w tej firmie ,mi zależy na stałej pracy i fajnym zgranym zespołem w pracy bo to się raczej liczy ,ale widać ze ta firma nie dba kobietach . wynagrodzenie jest zapewne marne z tego co piszą w opiniach ludzie .Moim zdaniem kierownictwo czy prezesi powinni sie zastanowić co robi sie w danej firmie czy zalezy im na pracownikach czy wydajności .bo widziałam że jest to duża firma tylko zastanawia mnie dlaczego jest tak duzo opini w tej firme ,wiadomo ze kazdy chce sie zatrudnić i pracować ale cóż życie .

Nobody
@trump

A ty nie przytuliles powiekszonej premi kwartalnej ???? Raczej tez liczonej w tysiacach......zenada.....

trump
@Nobody

Nie gorączkuj się nierobie z góry. Dół (usunięte przez administratora) na swoją i Twoja premie, nikt bąków nie zbija na dole w porównaniu do was!

Oliwia

Jak sądzicie można aplikować na produkcję mam doświadczenie w produkcji kosmetyków jakie są zarobki i umowa oraz atmosfera w firme

"Grzyb" zaczyna się od góry i pełza po całej fabryce. Dyskryminacja i mobbing idzie od góry....Nie warto tam aplikować bo klita się trzyma rękoma i nogami...Panie pseudo menadżerki tylko kawka i ploteczki a reszta tyra...

Wirus

Bez przesady, pokaz nam te przykłady dyskryminacji i mobbingu. Fakt ze grzyb idzie od góry, widać to na każdym kroku. Klika trzyma się mocno i raczej nic się nie zmieni

Leśniczy

Grzyb to powinien w lesie zostać. Do ludzi się nie nadaje.

Dookola las a w lesie cuchnie
@Leśniczy

Idealnie napisane....w punkt!

@Wirus

Nie będę podawać przykładu, bo chcę zachować anonimowość, a grzyb by wiedział bo taka (usunięte przez administratora) nie jest.... Grzyb bardziej na targ by się nadawał niż do lasu;)

znowu

Znowu ktoras w zakupach papierem pieprznela?

@znowu

Pracy jest tyle ,że przyjmują ludzi. Produkcja idzie pełną parą a wody robią na 3 zmiany.

grzelek
@nie

Chyba wódy

@grzelek

wody toaletowe...paniał?

napij się lepiej wódy

komandos
@nie

Grzecho german shepherd naczelny obrońca sedesu :-)

Szwed

"Góra" lubi smród grzyba...więc im nie przeszkadza...

Alex

Sądząc po twojej wypowiedzi jesteś pewnie dziewczyną i to bardzo brzydką jak noc listopadowa, że żaden kolega z magazynu nie chciał cię zaliczyć. A teraz piszesz w ten sposób żeby się mścić.

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o