Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

koczkodan

Mistrzowskie posunięcie panie K. Kłamca, kłamca, kłamca... Po trzykroć kłamca. W grudniu obiecałeś W styczniu (usunięte przez administratora) W marcu wszystkim prztyczka w nosa dałeś. Od dawna wiedzieliście że wojska Rosji po manewrach Zapad w grudniu stoją na granicy sympatyków wideł i siekier. Eskalacja a w konsekwencji atak to była kwestia czasu. Masz Nas chyba za idiotów.

Eldek

Za dwa tygodnie dostaniemy 2 meila A propo premi było (usunięte przez administratora)......odrazu w jednym szkoda papieru przecież to firma Eco A co w czerwcu wymyślicie słów brak nikomu nie polecę tej firmy za to jak ludzi macie za (usunięte przez administratora) ciemniaków

Rozczarowana

Wiem że to nie strona żali ale to do dyrektora dzięki za meila dzisiejszego teraz wiemy ile znaczymy dla firmy odciąganie podwyżki to kpina A człowiek na takim stanowisku powinien się zastanowić pomagacie uchodźca A my to co gorszy sort bo większość tak się czuje od dawna są oni traktowani lepiej od nas Polaków A teraz udowodniliście tym oszukiwaniem i odciąganiem pieniędzy ludzie na nie liczyli bo takie podwyżki wszędzie ale nie w naszej firmie za co my mamy opłacać kredyty wszystkie opłaty za co żyć było zucic każdemu paczke ryżu macie nas za nic a my (usunięte przez administratora)..... na was kiedy uszanujecie jak ludzie zaczną odchodzić zastanówcie się

Nic się nie zmieni

Brak słów… daliby marne grosze ale zawsze coś, a w maju będzie jeszcze gorsza sytuacja żeby nie dać, ale na inne wydatki są $$ np na windę na próbki mikro żeby biedne dziewczynki nie musiały po schodach z próbkami latać bo taka ciężka praca.

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Do Zarządu

Za to jak traktujecie ludzi,życzę wam,żebyście zbankrutowali. Na tacę dam.Nie znam firmy, która podwyżki wypłaca w kwietniu...boicie się ,że ludzie uciekną...uciekną, czekam na to.

Rozczarowana

Żenada drożyzna w sklepach zasowasz na linii za nierobów co ledwo pakują bo im się nie chce czekasz na podwyżkę o której cisza A schodzi pani z biura i wywiesza karteczki żeby pisać sobie mile słówka na walentynki baloniki wiesza co to jest praca czy podstawówka do tego najtańsze ciastka do kawy na szybko jeśli uda Ci się wyjść bo liderki zarobione i nie zastąpią ludzie obudźcie się niedługo będziemy robić na opłaty gdzie ta podwyżka mam nadzieję że będzie taka jak poszło wszystko do góry A nie 200 zł bo to będzie przegięcie i obraza pan które pracują. P.s 8 marca prosimy docenić kobiety które pracują na produkcji nie mailem tylko chociaż tanim kwiatkiem

@Rozczarowana

Fakt. Dziecinada, walentynki w pracy. buhahaha... Na dole tylko myślą jak tu pozabierać osoby z linii żeby było taniej, a na górze zatrudniają po kilka kadrowek żeby sobie takie szopki odstawialy. A jak masz problem od strony kadrowej to nie znają na już odpowiedzi. Ale dobrze żeby miło sympatycznie przynajmniej dla oka.

@Zyt

@Rozczarowana. Zamiast narzekać i żalić się na takich stronach, to najlepiej energię zużytkować w pracy. Każdy jest kowalem swojego losu. W firmach zazwyczaj są oceniane kompetencje..... trzeba było stanąć w innej kolejce.

Opp
@Anonim

Anonim. Znając ta firmę od lat dziwię się takim wpisą.tekstami o ciężkiej pracy, zaangażowaniu! Co druga osoba daje z siebie wszystko, stara się jak może a i tak nic z tego nie ma. Co druga liderka dostała funkcje tylko dlatego że strzela z ucha że czyimiś rączkami się wykazywała , oprócz wyjątków w tej firmie nie da się awansować za ciężka pracę ludzie już mają dość ciągłego zwiększania norm, karania za błędy innych (których się tłumaczy - no cóż lepszych nie badzie, ), chcą dostać adekwatne wynagrodzenie do swojego poświęcenia a mimo to trafia się taka idealna którą ma czelność mówić o zaangażowaniu.

talon

Pracuję w firmie prawie 15 lat i od 15 lat otrzymuję taką sama sumę talonów. Pensja wzrosła 2 razy, minimalna wzrosła 2x, wszystko kosztuje kilka razy więcej niż kilka-kilkanaście lat temu a talony na święta takie same... KTOŚ ZA ODPOWIEDŹ DLACZEGO? W firmie strach o to zapytać, może tutaj HR i pani G odpisze dlaczego?/

Biedra
@talon

Nawet w dyskontach mają talony po 800-1000 złoty. W Lidlu zarobisz więcej jak tutaj po kilkunastu latach tyrania. A lidereczka ze zmiany A Ci powie abyś się cieszyła że masz pracę i na łeb Ci nie pada. Zero docenienia ale żeby (usunięte przez administratora) to kolejka chętnych.

talon
@Biedra

te talony to pokrywają (usunięte przez administratora) wózka w Biedrze na jednorazowych zakupach

Uwz
@Biedra

Lidereczki się nie czepiajcie, one czasu nie mają, trzeba kawkę wypić, zjeść ciasteczko, posiedzieć koło koordynatora i poplotkować ale zawsze pamięta o sprawdzeniu koralika i pogłaskaniu po pleckach.

do pracy nygusie
@Uwz

Lepiej się weź za robotę, bo wszystko widzisz tylko nie to masz do zrobienia.

Taloniki
@talon

W tym roku nie bedzie zadnych podwyzek.... Firma cienko przedzie, nie chca mowic bo zaraz polowa ludzi sie zwolni... Pani G to siedzi w gabineciku i dba o swoje tylko ludzi wykancza psychicznie

bieda aż piszczy
@Taloniki

piniendzy nie ma i nie będzie , to ja wam mówię, światowa firma

Eleonora

W tej firmie polak czuje się jak obcokrajowiec bo liczy się Ukraina panie nie rozumieją pracują tragicznie co niektóre liderki mówią żeby zgłaszać do nich takie osoby ale po co jak to nic nie daje dalej pracujesz za takie i ci w twarz się śmieją i po swojemu ubliżają polka i nikt nic z tym nie robi poraszka ap liderki nie zastąpią cie na toaletę ani kawę siedzą i plotkują ap ty się mecz bi jesteś od czarnej roboty zapomniały jak pracowy na linnach ważne że mają zielony beret brawo dziękujemy że mamy pracę i pracujemy za parę osób i zero wsparcia

Wiecie, czy Oriflame Products Poland Sp. z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

nie nie

w tej firmie praca zdalna jest postrzegana jako samo zło. beda ci mowic na poczatku ze nie ma problemu a potem sie wypra.....dyrektorka hru sama siedzi w domu ale innym zabrania pracy zdalnej. nie polecam

qwa qwa

Dobrze powiedziane! O i mój komentarz zniknął... prawda widac w oczy kole :)

Bla bla
@qwa qwa

Uuuuuu znikajace niewygodne komentarze.....i wszystko jasne! Pozbywamy sie prawdy?!

Lol
@nie nie

I bardzo dobrze że chociaż w domu siedzi bo nie nadaje się do kontaktu z ludźmi jakkolwiek to brzmi względem wykonywanej funkcji.

Nick nick
@Lol

Ona jest totalnym zaprzeczeniem czym HR byc powinien.....

Mr trolololo
@Nick nick

A te inne lepsze co tam siedza ??? Wejdziesz do tego pokoiczku to gruba siedzi i patrzy spod byka,druga z beka nienormalna...? nic nie załatwisz,bo one nie wiedzą,czasu nie mają a w komputerze katalogi oriflame oglądają albo sukienki!

Nick nick
@Mr trolololo

Dokladnie :) gruba wszystko wie, wszystko widziala i nie potrzebuje zeby jacys upierdliwi pracownicy jej przeszkadzali.

Aleksandra
@nie nie

To jak to w końcu jest z tą pracą zdalną w Oriflame? Czy jest ona możliwa? Np. w wybrane dni, nie codziennie? Jeśli tak, to jak wygląda organizacja home office? Godziny pracy są narzucane z góry? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat :P

praca w siedzibie mordor
@Aleksandra

Aktualnie jest praca zdalna, komputer, ekran, wszystko czego potrzebujesz - dostajesz. Jeśli chce ktos przychodzic do biura, jest otwarte. Mozna. Wczesniej jak covid jeszcze tak mocno nie szalał, raczej wskazane było przychodzić na zasadzie pracy hybrydowej, część w domu część w biurze. Natomiast nie był to jak sądzę przymus. Organizacyjnie mysle, ze duzo zalezy od managera. Pracę zaczyna się w godz. 8-10.

Beta

Gorzej jak na wsi.

Feme

:-)

Pogoda

Szymon
@Pogoda

Co swoim wpisem chciałeś wnieść do tematu opinii na temat pracy w firmie Oriflame Products Poland? Jak powszechnie wiadomo, firma jest bardzo popularna w branży kosmetycznej, dlatego zastanawia mnie, czy znasz może warunki zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela? Przedstawiciele mogą liczyć na zarobki adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków? Liczę, że odpowiesz na podstawie swoich doświadczeń.

Klaudia

Gorzej jak na wsi.

Julia

:-)

Junior
@Beta

Dużo pracowników z Garwolina?

Gr

Klara

Hania

Gawor 55
@Beta

Nie obrażaj wsi.....ludzie na wsi są na poziomie i z kulturą,....tutaj te panie na liniach ... chyba żeby się dowartościować jadą po tycch ludziach z agencji pokazując jakie to one są tutaj ważne.....wszystkie "dyrektorki".....obgadują swoje przełożone non stop,żmija się z nich..dopiero kiedy Ty te są obok to najczęściej jest cisza....natomiast kiedy przy taśmie zostaje np.jednaz tych "starych"potrafią być "miłe " dla swojej przełożonej...zakłamanie i próby mobbingu...plują na tą firmę,a siedzą tam po 10,15,20 km at ...więc skoro jest tak , źle to po co ta ma siedzisz kobieto...poziom i kultura tych pań to bagno....prasowa po tam tydzień....bo z każdym dniem myślałam że będzie lepiej....oczywiście są wyjątki wśród tych pań ,które też to widzą,ale jak to jedna z nich powiedziała mi ,żebym się nie przejmowała bo g....na się nie rusza....ale niestety...nie dałam rady... nikt nie będzie na mnie krzyczal,bo jestem nowa....nie polecam........a paniom dyrektorom sflustrowanym paniom polecam może przeczytać jakąś książkę....tak dla nabrania trochę kultury i nabycia jakiegoś poziomu intelektualnego....

Katia lwik
@Gawor 55

Zgadzam się z tą opinią.te kobiety są straszne bez kultury, ktoś powinien się tym zainteresować ,co tam się dzieje,bo opinia idzie w świat,a firma dostaje po uszach Ja wytrzymałam tam 10 dni Chęć pokazania władzy tych pań jest śmieszna, uczyć się trzeba drogie panie , szkolić i wtedy awansować i wtedy jest szansa na trochę więcej kultury i ogłady Jest tam taka manager pani Małgosia, bardzo miła osoba,chociaż tylko raz miałam przyjemność z nią rozmawiać,a tak na nią plują i ośmieszają, że aż nie dało się tego słuchać Żadnego wyczucia w tych osobach po prostu (usunięte przez administratora),kultury i podejścia do ludzi zero

Pks
@Gawor 55

Gawor55. Uczyć się i szkolić? Najpierw przeczytaj co napisałaś a potem pouczaj innych!!!

@Pks

No nie za ciekawie napisała, a co jeśli miała rację? Czytam i powiem, że biorą człowieka wątpliwości czy iść tam składać civika.

AntyDepresant
@Katia lwik

Wytrzymałaś 10 dni bo pewnie pazurki połamałaś. Większość osób z zewnątrz przychodzących do firmy nie ma pojęcia że praca na produkcji to praca zespołowa. Widzi "taka" temat ogłoszenia o pracę w firmie kosmetycznej i myśli że będzie siedzieć ,leżeć i testować jak na wizażu. A tu upsss... trzeba pomachać rączkami. Według większości najlepiej rączkami tych wrednych bab bez kultury bo przecież ona jest nowa i nie ma doświadczenia, ale najmądrzejsza. I tak nabiera tego doświadczenia przez 10 dni zwalając swoją nieudolność oraz brak chęci do nauki i współpracy na wszystkich byle nie na siebie. Cyt: "ktoś powinien się tym zainteresować ,co tam się dzieje,bo opinia idzie w świat,a firma dostaje po uszach" - w tym temacie zgadzam się w 100 -tu procentach, najwyższa pora żeby rekrutacja agencji nie przebiegała w sposób z ulicy, a ktoś wstępnie wytłumaczył na czym praca polega, a także sprawdzał minimalne umiejętności tych bardzo skrzywdzonych przez "te kobiety straszne bez kultury".

Zosia

Pracowałam tam kilka lat, atmosfera była dobra ale tylko między pracownikami. Najgorsza była szefowa HR Anna G., była straszna i celowo chciała szkodzić ludziom. Uważajcie na nią i prawdy jej nigdy nie mówcie bo wykorzysta przeciwko wam. Za to dziewczyny z HR były wspaniałe, rozumiały pracownika i pomagały. Managerowie mieli stary styl zarzadzania - czyli kij i zastraszanie. Pensje poniżej średniej krajowej a podwyżki naprawdę niewielkie ale za to co rok.

Zosia 2
@Zosia

Niestety musze sie z tym wszystkim zgodzic. Tez pracowalam, tez doswiadczylam bardzo wiele zlego od tej pani. Pisze zanim wpis zniknie... Bo hr zaraz go usunie...

@Zosia 2

Pierwsze słyszę, że hr coś usuwa na nieswoim portalu. Admini to tak, usuwają jak są słowa na k i h, obelgi. Dziewczyny, co znaczy pensje poniżej średniej krajowej? Bliżej najniższej 2,8 tys., czy jednak bliżej tej średniej 5,9 tys.

Może może
@Małgorzata

Jak napisze gdzie trzeba to usuną. Tu nie ma wielkiej filozofii.

The same
@Może może

Dokladnie tak ten portal dziala.... Piszesz do nich, usuwaja...

volodymyr

Dobra kompanija, dostalimy prezenty dzis od mikołaja

Weteran

Długo już nie pracuje w Oriflame, słyszałem że pozmieniało się sporo. Podobno nie ma już kierownika zm B Marka, szkoda bo to dobry gość był. Normalny facet, wszystko załatwił jak było trzeba. P. O zdjęli w końcu bo ten go nie nadaje się do pracy z ludźmi. Monika S też się podobno zwolniła. Fajna firma kiedyś była, a teraz jak czytam te opinie to widzę że to się zrobiło (usunięte przez administratora) i muł

@Weteran

U Maro masz taką moc że możesz usuwać nie wygodne komentarze?? Marek nie byłeś dobrym kierownikiem i naprawdę czas już zacząć żyć przyszłością a nie tym co było. I teraz nagle PO był zły ??? Pewnie jak cię zwolnił , a przypomnij sobie jak mu w (usunięte przez administratora) wchodziłeś.

Zyt

Myślę że Grzechu ma już tak tą firmę głęboko w ... Że nie zadawałby sobie tyle trudu żeby tu pisać. A Mareczek owszem cały czas nie może się pogodzić ze go zwolnili. Gdzie znajdzie taką robotę gdzie nic nie trzeba robić...

No patrz to Maro i Grzechu mają moc

Nickowy

(usunięte przez administratora) w tej firmie jest na porzadku dziennym. Od samej dyrektor HR, ktora ma to opanowane do perfekcji, przez pana dyrektora i pozostalych managerow. Firma nie warta kompletnie NIC

Czym w Oriflame Products Poland Sp. z o.o zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Rozczarowana

Niczym nie zachęcają q co byś chcial premie co 3 miesiące jak nie chodzisz na zwolnienia i nie podpadniesz na którą wypłacenie czekasz następny cały miesiąc i nie licząc na kokosy bo premie są śmieszne w stosunku do pracy kobitek co robią za operatorke,mechanika i sprzątaczki jak nie ma co robić i deputat dostaniesz magazynowy co 2 miesiąc parę szt kosmetyków co odkładamy na niepełnowartościowe i co katalog zamawiasz kosmetyki za określoną kwotę to są dodatki zapraszamy do współpracy ????

Dawna pracownica

Pracowałam za granicą wszędzie mnie szanowano i chwalono jako dobrego pracownika w Polsce też tak samo tylko w CETES pierwszy raz w życiu ktoś mnie tak potraktował jak (usunięte przez administratora)i nie przedłużyli mi umowy i nie wiem dlaczego a Ukrainki zostawili mimo tego że na nich narzekają .Mam teraz pracę z normalno omowo o pracę i wrzyciu bym tam nie wróciła omijajcie to miejsce z daleka a Panu Szymańskiemu to szajba odbija i władza uderzyła do głowy i może kogoś zwolnić wielki szef tak się ludzi nie traktuje cieszę się że już tam nie pracuję

Ptysiowy

Konsultantka (usunięte przez administratora) nie chcę zamawiać kosmetyków a tam pracuje to normalnie skandal żeby tak się ludzie zachowywal,wstyd normalnie ,obgaduje ludzi z (usunięte przez administratora) kazdego

@Ptysiowy

(usunięte przez administratora)pomyliłeś firmy. Oriflame Products Poland to fabryka w której produkują kosmetyki ze sprzedażą konsultantów nie mają nic wspólnego.

Fly@

Brak jakiejkolwiek informacji jaka decyzja została podjęta wobec kandydata,pomimo,że Pani z HR-u zapewniała,że będą się kontaktować niezależnie od decyzji SZKODA CZASU :-))

Jarosław
@Fly@

Może wystarczy jeszcze chwilę poczekać i w końcu dostaniesz wiadomość? Swoją drogą, może powiesz też jak wyglądała rekrutacja w Oriflame? Czego wymaga się tu od kandydatów, jakie umiejętności sprawdzają, na co się przygotować?

Niepolecam
@Fly@

Dokladnie ta sama syt mnie spotkala....firma porazka. Odradzam....

Żenada
@Fly@

Dokładnie, zero jakiejkolwiek odpowiedzi po drugim etapie rozmowy. Czy wy jesteście poważni?

Kamila

Rozmowa rekrutacyjna na poziomie dna i mułu. Rekruterka pozwala sobie na takie pytania jak :stan cywilny, ile posiadam dzieci i czy nie mam zamiaru iść na macierzyński, bo im się nie chce potem kogoś na zastępstwo szukać. Potem zapytała, czy nie jestem czasem z Ukrainy, bo mam akcent (pochodzę z Podlasia, być może ją to zmyliło). Potem zaczęła mi się wyżalać, że firma zatrudnia za dużo Ukraincow i mają z nimi problem. Tylko co mnie to obchodzi,??? Generalnie szkoda czasu na ten grajdolek. Niby szwedzka renomowana firma, a odnoszę wrażenie, że trafiłam do typowego Januszexu lat 80-tych.

AR
@Kamila

Również miałam wątpliwą przyjemność w tym uczestniczyć... Rekruter chyba pomylił listę pytań dozwolonych z zakazanymi :)

@Kamila

To były pytania na rozmowie o pracę na produkcji? Szok. Ja nie wiem, czy to się czasem nie nadaje do rzecznika praw obywatelskich

Aleksandra
@Kamila

Ale też warto zrozumieć firmę.. Poszukuje po prostu pewnie dyspozycyjnego pracownika, którego wyszkoli i, który będzie pracował przez wiele lat. Może mieli jakieś nieprzyjemne sytuacje z zatrudnieniem osoby, która poszła zaraz na macierzyński czy coś w tym stylu i stąd te pytania :P

@Aleksandra

Ale wiesz, że takie coś jest niezgodne z prawem i złe świadczy o samej firmie? Pytanie o macierzyństwo, narodowość, wyznanie religijne są absolutnie niedopuszczalne na rozmowach, i tu nie ma zrozumienia dla firmy,ktora takie pytania zadaje.

Łucja
@Aleksandra

Droga koleżanko, czy ty wiesz, że równie dobrze ta osoba mogła skłamać, że nie planuje mieć dzieci, a potem nagle po okresie próbnym oznajmiła, że odejdzie na wychowawczy i nic nie mają prawa jej zrobić? Pytania dotyczące danych wrażliwych nie powinny mieć w ogóle miejsca na rozmowach rekrutacyjnych. Mogłabym jeszcze jakoś pojąć, gdyby to było w osiedlowym warzywniaku "Janusz i Grażyna". Ale na miłość boska, międzynarodowa firma kosmetyczna???

Anonimowa

Witam nam pytanie odnoście konsultanta oriflame czy kupując produkty dla siebie to na koniec roku muszę się z tego rozliczyć z podatku jak to jest w oriflame jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o