Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Irek

Pracownicy dostają zniżki na produkty albo w ogóle produkty darmowe?

@Irek

Tak

Karol

Jako pracownik działu produkcji jestem zawiedziony działalnością firmy a dokładniej jej brakiem w związku z koronawirusem. Codziennie zatrudnia się na produkcje nowych ludzi, kompletnie nie znajomych, w większości zza wschodniej granicy, bez żadnej kontroli sanitarnej, bez szkoleń bez badań. Pomimo zgłaszanego problemu kierownik i dyrektor zamiatają sprawę pod dywan. Pracownikom biura pozwala się pracować z domu a pracowników produkcji, dział produkcji i hala produkcyjna, co za tym idzie produkt jest najbardziej narażony. To każdy ma gdzieś. Dziwie się, że klienci z którymi firma współpracuje nie dociekają jak firma zabezpiecza się przed obecnym problemem. Wysyłając panie piszące maile do domu? Brawo geniuszu !!! Wyniki muszą się zgadzać oczywiście... Cyrk i żenada, firma musi już dawno wylecieć w kosmos.

antyKarolku

Nie do końca dyrektorek i nie do końca w domu, natomiast uważam że obsr**wanie firmy "dla sportu" jest słabe. W 90% firm pracują ludzie z "ulicy" i są to obcokrajowcy, tego nie da się uniknąć i strzelanie z tyłka o tym, pozbawione jest sensu. pozdrawiam ;]

@antyKarolku

Obsr.... asz tutaj jedynie tylko ty komentujących. 90%? Źródło tych statystyk poproszę. Każdy ma prawo do pozostawienie tutaj własnej opinii, "podoba Ci się to czy nie". Macie w nosie "hołotę z produkcji"(- cytat jednego z waszych pracowników biurowych) i tyle, taka jest prawda, jakość produkcji dla was i klientów się nie liczy. Mam nadzieję, że premie za wybielanie wam płacą wysokie :)

antyKarolku
@Maria

Tak płacą nam za pisanie pochlebstw w postach... xD Widać że dla niektórych internety, zawsze pozostaną tajemnicą nie do ogarnięcia

@antyKarolku

Statystyk nie ma, więc zakładam, że to twoja wyobraźnia. W sumie nie zdziwiłabym się,gdyby faktycznie premie placili. Już nikt mający resztki godności i szacunku do siebie pracował tam nie będzie,więc trzeba ratować tonący statek.

@antyKarolku

Poza tym, da się uniknąć zatrudnianie w czasie wirusa osób z ulicy. Jeżeli wasza dyrekcja nie wie jeszcze jak, to gratuluję inteligencji, a raczej jego braku ;) pzdr

Obserwator

@antyKarol. Styl wypowiedzi G. O.

Sunny
@antyKarolku

Da się to uniknąć. Np Włosi całkowicie wygasili fabryki i zakłady. Niestety dla Oriflejmu, oj Cetesu, liczy się tylko zysk. Biurowcy w domu powietrze psują a produkcyjni muszą się narażać. Fajnie, co?

Czy ktoś z Państwa orientuje się na jaką stawkę mogę liczyć jako pracownik produkcji- pakowanie kosmetyków ? Bardzo proszę o informację

Wirus z produkcji
@Karolina

O stawki pytaj w agencji ale nie licz na kokosy. Pracy dużo, wymagania z kosmosu a kasa średnia jak na wykonywaną tam pracę. Nawet stali pracownicy dostają ochłapy.

ampor
@Wirus z produkcji

a propo starych pracowników.Moja koleżanka co tam pracuje mówi mi,ze po 13 latach ciągłej 3 zmianowej pracy dopiero w tym roku przekroczyła 4000 brutto.To możliwe?

X
@ampor

Prawdę mówi, w tej firmie 15-20 lat temu to był zaszczyt pracować, jak procawalas w oriflame to byłaś kimś a teraz wstyd się przyznać że w tej firmie się pracuje.

Tiger

Firma, w której połowę pracowników stanowi bezzębna patologia z podpruszkowskich wiosek a połowę Ukraińcy nie znający języka... umowę dostaje się tylko po znajomości (też nie zawsze), a reszta osób wiecznie jest zatrudniona przez agencję. Śmieszne pieniądze, plotkarstwo na każdym kroku. Nie polecam.

Lion
@Tiger

A Ty do której grupy należysz?

ert

Więc po co zabierasz głos?

Nope
@ert

Bo kiedyś tam pracowałem? I z tego co mi wiadomo, zrobiło się tylko gorzej.

yhyyy

a może po prostu przenieś swoje frustracje na nowego pracodawce.... a nie, ten pewnie jest słodki złotem płaci ? :-)

Nope
@yhyyy

A jak. Miliony do tego. Zazdroszcz sobie xD

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Usb

Chciałem zauważyć że firma w czasie korona wirusa nie dba za bardzo o pracowników. Maseczki płyny i ogólnie są wpadli na pomysł mierzenia temperatury ale już po rozpoczęciu pracy więc jaki jest to sens jak już jeden z drugim wejdzie na zakład powinni na bramie to robić. Zresztą jest zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób a w rzeczywistości jest dużo więcej osób... Pozdrawiam

Maria Antonina
@Usb

Zakaz zgromadzeń nie dotyczy przedsiębiorstw. Oj nie słuchamy ze zrozumieniem tego co mówi Pan w telewizji a potem piszemy (usunięte przez administratora) Płyn do dezynfekcji jest od zawsze, ale przede wszystkim higiena drodzy Państwo.. A niestety wiele osób ma z tym problem.

Wirus produkcyjny
@Maria Antonina

A kosmetyki to produkt który ratuje życie i jest niezbędny że Ci ludzie muszą tam pracować?A czy pracodawca wie co robią jego pracownicy po godzinach pracy?Skąd ma wiedzieć czy nie zarażą się wirusem stojąc w kolejce w aptece.Przychodzą do pracy i zarażają resztę ludzi.Rozwijanie się tego wirusa nie trwa dzień cy dwa a do dwóch tygodni.Ale góra ma to w nosie.Cała góra siedzi w domu a cały dół zapiernicza na nich.Inne firmy pozamykane ale Sedes jedzie bo mało ma.

@Wirus produkcyjny

To prawda, biura puste, siedzą w domu a "mięso" armatnie pracuje...potem powiedzą ,że plan nie wykonany.Wstyd.Albo pracuje cała firma albo nikt.Ludzie pracują na produkcji, magazynie, w kontroli jakości...narażają siebie i swoje rodziny, a biura puste.

Maria Antonina
@Wirus produkcyjny

Myśląc w ten sposób każdy zakład powinien być zamknięty. Może akurat kosmetyki to nie jest produkt pierwszej potrzeby ale już pieczywo, papier toaletowy, mięso itp już tak. Oni też powinni pozamykać zakłady? Myślicie ze w Osrobie albo w Sokołowie to ile ludzi pracuje? Boisz się zarazy proste... Załóż maseczkę, umyj ręce (dokładnie i z mydłem!) i nie dotykaj twarzy! Ile razy Wam się zdarzyło żeby współpracownik kaszlnal Wam prosto w twarz? Przestańcie panikować, przesadzać i poprostu się myjcie. A co robisz po pracy to jest Twoja sprawa a nie pracodawcy, skoro się boisz zakażenia to jedz prosto do domu i nie stercz w tej aptece bez potrzeby.

tak
@Maria Antonina

Serio? jak nie ma zagrożenia to czemu "biura", managerka, siedzi w domu a nie w pracy? mają mniejszy kontakt pomiędzy sobą niż inni pracownicy.Mają osobne pokoje,To "dół" jest najbardziej zagrozony a przychodzi do pracy.Nie powinno być odwrotnie? Były pogłoski o przestoju, nie można było tego wirusa do tego wykorzystać? teraz to "dól" jest bohaterem a nie widać tego w finansach pracowników.

nie
@tak

@tak zanim zaczniesz wypisywac te (usunięte przez administratora) sprawdz najpierw czy to aby na pewno prawda!

Jedna wielka pyramida finansowa. Robią człowieka w ciula twierdząc że to praca n umowie z dobrym wynagrodzeniem a wynagrodzenia do dziś na oczy nie widziałam. Paczkę od "pracodawczyni" która miała coś konkretnego zawierać tego nie zawierała po czym jak chciałam wyjaśnić sytuacje to mnie wszędzie zablokowała. Totalne (usunięte przez administratora) brak szczerości, odpowiedzialności a ta firma to tylko osoby poszkuje które się na niczym nie znają i dadzą się nabrać. Dramat.

diamond princess
@Anonim

PIRAMIDA finansowa to chyba w Oriflame Poland, pomyliła Pani strony. Tutaj są opinie o fabryce, a nie o tym jak wygląda praca konsultantki

Tami242

Ludzie "na górze" nie wiedzą co się dzieje "na dole". Obsadzanie stanowisk a wszystko to powizorka, wyjazd managerów i zmiana stanowisk między sobą, podwyżki i spotkanka integracyjne, wigilie na bogato a dla plebsu raz w roku impreza w zimnie praktycznie pod gołym niebem. Tłuki z biura tylko warują żeby im stołka nikt nie zabrał bo im wygodnie. Ogólnie dramat.

Alex

Mam pytanie za milion punktów i na czasie. Ciekawe jakie Kondrat przewiduje podwyżki dla pracowników co ciężko wykonują swoją pracę i jest jej dwa razy więcej niż w tamtym roku jak 100-200 brutto to niech wsadzi je sobie w buty.

@Alex

Wspominasz o podwyżkach. Czy są realne i będą wyższe niż przewidujesz? Chętnie przeczytam więcej na temat wyższych pensji.

@Alex

Na więcej nie licz, pamiętaj jak powiedział jeden kierownik: ciesz się ,że dostałeś tyle bo są tacy co niedostali w ogóle.W tej firmie nie ma większych podwyżek niz 100-200 zł brutto co dwa lata.Pensję negocjujesz na wejsciu a potem przy zmianie umowy.To tyle.Albo jak sie chcesz zwolnić to może coś dorzucą, ale rzadko to robią.

Zio
@Alex

A przewiduję wydaje mi się że nie bardzo Albo podwyzy lizodupa a ochłapy dostaną zielone czepki a może z ochłapów będą jeszcze jakieś marne kawałki dla reszty.... Co roku szczypie się z kasą ???? Lizodupy i podpierdalacze rządzą

@Zio

I jaki jest Twój marny kawałek?

Jacek komandos

Szymek za mobbing powinien dawno polecieć, tak samo jak Izka duży nos,Oberfurrer, muł... Tam na górze jest towarzystwo wzajemnej adoracji... Podwyżki? Tylko normy. Max 50 brutto,żenada przy takiej inflacji. Siekierowidłowcy i Uganda są traktowani jak Bogowie, a Polak zasuwa za nich i non stop tylko opierdziel. Konrad Pogoń tych darmozjadów. Gdyby Szwedzcy właściciele dowiedzieli się co tam się dzieje to by moment pogonili tych nieudaczników.

usb

Witam podwyżki w tej firmie to jakiś obłęd roboty dowalili dwa razy więcej i rzucili zamiast podwyżek jakąś jałmużnę może jak więcej osób jeszcze odejdzie zrozumieją że to co dają to jest stanowczo za mało do wykonywanej pracy. na zakres robót wykonywany w tej fabryce minimalna pensja powinna wynosić 4000 zł brutto. a w rzeczywistości tak nie jest pozdrawiam.

Rambo
@usb

Chyba że się dostało 150zł raz na pięć lat i to i tak dużo bo inni mają ponoć gorzej. To słowa Kierownika .

Xxxl
@Rambo

Ten kierownik powinien już dawno wylecieć!!! Domyslam się że chodzi o magazyn!!! Ten człowiek nie ma za grosz szacunku do ludzi i do tego co robią!!! Najdziwniejsze że dyrekcji nie dziwi że ludzie przychodzą do tej firmy na miesiąc dwa i zaraz uciekają albo ciągną zwolnienia po kolei, tj na mieszalnikach, jeden po drugim i tek po trzech czterech na raz!!!

Performens maintance
@Xxxl

Bo na mieszalnikach jest grafik między pracownikami kto kiedy idzie na zwolnienie tak zeby sie nie dublowali ,autentyk

N
@Performens maintance

I jakoś nikt jeszcze tego nie zauważył!!! Widać jak obecny kierownik orientuje się w tym co się dzieje na jego dziale!!!

@Performens maintance

I dlatego w tym zakładzie jest jak jest. Bo trafi się taki domorosły lekarz, "kolega" z działu, który jednym spojrzeniem potrafi określić kto jest na prawdę chory. I w dodatku jeszcze swoje "koleżeńskie" teorie pierdyknie na publiku (czy w firmie), by poczuć się lepszym... i dodać sobie może plusa u "kierownika". Sami sobie sprawiacie taki los przegrywy.

@N

Oooo... jakieś, "ALE" do nowego kierownictwa? Chyba Panowie z mieszalników zapomnieli o "starym" kierownictwie i jak wtedy było super. Przypomnieć? No chyba, ze Pan "N" na tym stracił, czyżby konkuręcja na stanowisko kierownika przez Pana "N" się odezwała? Jakoś nie słyszałem, żeby ktoś z działu mieszalników narzekał na kierownika.

@Xxxl

Pójdziesz na proces, podźwigasz trochę na wagowni czy garach to pogadamy... i każdy z kolei Ci powie dlaczego nie możesz wystać10 min na nogach, co to jest np. przepuklina na kręgosłupie, nadszarpnięte ścięgno, czy więzadło. I nawet kiedy się zaczeły te schorzenia...

Ejj
@Rambo

50zl brutto, tyle było podwyżki w zeszłym roku

set

"w ogóle**" Trudne słówko, ale co tam, warszawka wykształcona :-)

2000-2020

Za płacę i atmosferę w zakladzie produkcyjnym odpowiada ZASZCZANIEC. Tak Panie Konradzie,nigdy Pan nie szanowal pracownika produkcji na ktorych wybudowal Pan swoja kariere zawodowa.Czy pamieta Pan jak dopychal Pan swoje TICO do szlabanu.Jaki Pan taki kram.

Bravo!!!
@2000-2020

Dla takich informacji warto odwiedzać strone go work.

chmurka
@2000-2020

Stary zmarnowałeś 20 lat swego marnego życia....

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

huragan

tak

Siatkarka3

Dziewczyna z Oriflame są bezczelne wyzywają ich i nie polecam tej firmy

hee
@Siatkarka3

ciekawa składnia ? Czyżby obcokrajowiec ?

ety
@Siatkarka3

Może nie wyzywa, tylko prosi ,żeby wziąć się do pracy?Pracujecie wszyscy za te same pieniądze....łatwo powiedzieć " ja nie panimaju" i mieć wszystko w (usunięte przez administratora).Przykre że we własnym Kraju zarabia się tyle co przyjezdny i trzeba (usunięte przez administratora) dwa razy więcej bo nędzną premię zabiorą.

@ety

No to może zacznijcie więcej płacić rodakom, żeby nie zatrudniać obcokrajowców? Szukają jeleni za 2k a potem płacz, że zagraniczni nipanimaju.

Katja
@ety

A dlaczego powinnismy zarabiac mniej, jezeli ja np skonczylam magistra na UW i mam 3 lata doswiadczenia? Po co Ty powinnes zarabiac wiecej, po to ze masz paszport polski!?

prawda
@Katja

Tak. Ja też mam studia, ponad 10 lat doświadczenia i jakim prawem masz zarabiać tyle co ja? Masz tu rodzinę, kredyt, wszelkie opłaty ponosisz z tego tytułu? Jakim prawem chcesz zarabiać tyle co ja? Czy jak pojedziesz do Niemiec to będziesz zarabiać tyle co Niemiec? Dasz palca to rękę potrafią zjeść.

Xxk
@prawda

No to wypad do Szwaba klozety szorowac, na pewno zarobisz więcej, niż pakujac w Oriflejmie kosmetyki.

rty
@Xxk

A Ty wiesz w ogóle w jakim temacie odpowiedziałaś/eś? Umiesz czytać? Pracujesz w "Oriflejmnie"? Gdzie to jest?

Xxxx
@rty

Tak, wiem, gdzie odpowiedziałem. Oriflejm to sarkazm, jeśli do twojego mikromozgu nie dotarło. Czyżby klozety Szwabskie cię urazily?

wpr
@Xxxx

Może czas zmienić pracę? Twój mózg się skurczył, rozpręż go.Nikt cię nie zmusza do pracy w "Oriflejmie".Nie męcz się flustracie.

X2
@wpr

Ja w tym błocie już dawno nie pracuje i tobie też radzę odejść. Może frustracja ci akurat przeminie.

Prawda-z-prawd
@prawda

A skąd wiesz, że ona tu nie ma kredytu i obowiązków? Że jej dzieci też muszą coś jesc i mieć w co się ubrać? Rozpanoszyła się ta polska cebula . Studia ma i 10lat doswiadczenia, a zapie_rdala przy taśmie. To może gow_no warte są te twoje studia?

Prawda jedyna

To pretensje miej nie do obcokrajowców, a do tych, kto tych obcokrajowców zatrudnia i placi im więcej, niż wam, polonistom na taśmie produkcyjnej.

tyż prawda

No... ktoś głosował na PIS, pięknie, a co cię interesują jak głosują obywatele tego Kraju, przeszkadza? Zagranica ma wskazywać kto ma rządzić a w Polsce! Serio? A 1 stycznia nie obchodziłaś czyichś urodzin?

@tyż prawda

A co ciebie obchodzi, kto co obchodził? Rękawy zakasaj i do roboty. Opierdalacie się, a potem zdziw, czemu wam, polaczkom, mało płacą.

@Marek

polaczka to sobie w buty wsadź, będziesz wyższy...siekiery już naostrzone do roboty?

@elo

Siekiery to twoja bajka... Więc wracaj do siebie na wieś swiniaki paść i się więcej nie kompromituj. Skończą onanistyki stosowane w WSRHach, a potem płaczą na forach, czemu Ukraina nie zarabia mniej od nich przy tych samych obowiązkach.

@Marek

W Polsce interesuje mnie kto obchodzi urodziny bandery.Tu nie ma miejsca dla banderowców.Banderyzm w Polsce jest zakazany. Jak zauważę banderę na fejsbuku u pracownika tej firmy- a takie przypadki były, to zgłoszę do Prokuratury.Aut.

Pomadka

Zatrudnili nowego inżyniera czy mi sie wydaje?

Ona
@Pomadka

Taaa.... Wymieniaja tylko stołki miedzy sobą. Nowe stanowiska grubszy hajs. A robolom ochłapy. Ciekawe jak sie zdziwia jak ludzie zaczna skladac wypowiedzenia po "podwyzkach"...

Clx
@Ona

Jak się nie ogarną to się mega zdziwią!!!

Lili

Hej, ktoś może coś powiedzieć o dziale marketingu? Jak praca i atmosphera? I co się dzieje z premiami?

123kk
@Lili

Daj sobie spokój. Ciężka praca pod presją czasu, a zarobki słabe.

@123kk

A na ile slabe? 4000 netto macie?

123t

Niestety nie.

@123t

Szok...a jeżeli chodzi o premiach kwartalnych, cały czas dostajecie czy kiedyś nie było w ogóle naliczone?

@Lili

Coś tam się dostaje, z wielkiej łaski kierownictwa. Ostatnio mieliśmy taka jazdę, że kiero zabroniła brać urlopy pod koniec miesiąca, bo będzie uwzględniac to przy premii rocznej, a sama sobie wzięła wolny piątek.

(usunięte przez administratora) i 3 kilo mulu, a nie firma. Radzę omijać szerokim łukiem.

Czy w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o są regularne szkolenia pracownicze?

Kkk

Tak, dla kadry kierowniczej!!! W zwykłych pracowników wogole się nie inwestuje i nie podnosi kwalifikacji jedyne na co mogą liczyć to obcięcie nagrody kwartalnej!!!

Dziki
@Kkk

Dokładnie się z tym zgadzam nie dość że człowiek robi trzy razy tyle roboty to i tak znajdą powód obcięcia premi o 10 procent mniej więcej z 800zl to to ucinają na 600 czyli 200 zł i to nie jest wina pracowników ale zakupów a co towaru nie umie na czas zamówić bo nie dojechał i planisty co nie potrafi z głową zaplanować produkcji to im by należało w pierwszej kolejności premie zabrać. A oni zwalają na szarych pracowników. Druga kwestia ktoś jak niechcący zachoruje powyżej 6 dni z automatu wymyślili że cała premie zabiorą. Tyle w temacie.

ert
@Dziki

Rozumiem,że te 800 obcięte na 600 to brutto? Czyli ze 470 zł netto za 3 miesiące pracy bardzo ciężkiej pracy zmianowej z nocami?

Dziki
@ert

Netto

bryy
@Dziki

Jeśli z 800 netto obcięte na 600 to tak bardzo duża premia jak na tę firmę, nie wiem gdzie pracujesz , ale na produkcji 600 zł nett nie przekracza 99 procent pracowników.

wer
@bryy

uuuuuu, ale na magazynie za to są premie:) ktoś tam jeszcze pracuje?

@wer

Jeszcze w tej firmie nikt nie zrozumiał że do pracy motywuje nagroda a nie kara!!! Od lat istnieje premia kwartalne a z czesem zmienili nazwę na nagroda Uznaniowa i chore jest to że w tych czesach gdy brakuje ludzi do pracy, gdzie pracownika który naprawdę się stara należy pochwalić i podziękować, gdzie połowa problemów firmy jest po stronie personalnej (kuma nie KUMA sztuka to sztuką) gdzie duża grupa ludzi nawet j. polskiego nie rozumie to jeszcze zabiera się wszystkim 10-15%premi!!! A potem efekt domina.... ludzie wkurzeni idą na zwolnienia i znowu plan w plecy i kolejna premia obcięta.... DOKĄD TO ZMIERZA???

Tak. Szkolenia są po to żeby w razie problemu można było zrzucić całą wine na pracownika następnie wrócić do ciepłego domku i dalej bawić się z dziewczyną.

Blanka
@Ania

Tak

Kkk

Za ten wpis powinna już być kara, może to nie jest idealna firma ale pisać takie bzdury to już przesada!!! Jak na każdej imprezie zdarzyło się komuś "puścić pawia" ale to już nie jest wina firmy a poza tym to reszta to stek kłamstw!!!!

Ex kandydatka

O rany, weszlam tutaj już po rekrutacji i cieszę się, że nie dostałam żadnej odpowiedzi. Myślałam, że to dobra firma o skandynawskich standardach, dbająca o pracowników, ale sądząc po komentarzach trzeba szukać dalej...

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o