Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

John

Przypał tam pracować

Harry

Pracy podwójnie ale sprzedaż spadła dobry żart Pan kierownik chyba sam nie wie co mówi i na ochotnika przyjdzie na nocki. W czasie pandemii zatrudniają ludzi bez podstawowych badań!!! Ale cieszmy się że mamy pracę to i góra będzie miała premie!!!! A my nie dość że mniejsze wypłaty to i brak smiesznej nagrody kwaralnej!!

Pies izy długonosej nimfomanki
@Harry

Góra prztyka się, Konrad odpalony, premii brak...(usunięte przez administratora)

@Pies izy długonosej nimfomanki

Chyba opalony po wakacjach????

Kajkaa

Byłam w opcji biznesowej tej firmy i szczerze odradzam już z dobre pół roku czekam żeby zwrócili mi pieniądze za produkt który zwróciłam i był wcześniej opłacony. Po za tym tak jak już niektóre osoby pisały zrobiłam zamówienie i opłaciłam je a nie wszystko przyszło. Ostatnio zrobiłam ponownie zamówienie myślałam że będzie inaczej a znowu brakuje produkty. gdy się do nich pisze to jest brak odpowiedzi. I ja sama po niektórych produktach nie widziałam efektów już nie mówiąc o tym że inna firma ma niemal identyczne kosmetyki oczywiście tylko niektóre. Szczerze naprawdę odradzam tą firmę.

Żenada
@Kajkaa

Lala może i masz nieciekawe doświadczenie ale piszesz o zamawianiu kosmetyków w profilu opinii o fabryce. W Oriflame Products Poland to się nie zamawia kosmetyków tylko (usunięte przez administratora) na taśmie i te kosmetyki pakuje. Chyba Ci się cos pomyliło. Zresztą nie tylko Tobie sadzac po poprzedniczkach.

@Żenada

A to przepraszam czytałam opinię i widziałam dużo o kupowaniu kosmetyków. Dlatego postanowiłam także napisać.

Nie polecam

Nie polecam, strata pieniędzy i czasu. Byłam pozytywnie nastawiona ale zobaczyłam jak to wyglada - cały świat oriflame jest sztuczny, chemiczny i cukierkowy. Gorycz przychodzi później gdy na przykład robisz zamówienie a okazuje się ze część kosmetyków nie przychodzi gdy za nie zapłaciłam, oczywiście reklamacja na stronie nie działa pokazując mi że nie ma takiego kodu produktu a na wiadomości i smsy nie odpowiadają. (usunięte przez administratora)i wciskają kit o cudownych kosmetykach.

@Nie polecam

Potwierdzam miałam tak samo

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Edzia

Dzień dobry czy warto iść do Oriflame w Ursusie na produkcję ,i jakie są tam wynagrodzenia prosze o odp

@Edzia

A to już przyjmują? Dopiero co zwalniali.

mol

Takiego bałaganu to jeszcze w tej Firmie nie było...kryzys ogłoszony, ludzie pozwalniani, pensja obniżona ,nagroda nie wypłacona...rzeczywistość: nie ma komu pracować, ludzie się nie wyrabiają, mnóstwo przypadkowych ludzi z ulicy...moze to dotrze do władz Oriflame ze Szwecji.

Kkk
@mol

Jak ktoś ma kontakt do Magnusa szarfa wszystkich szefów niech mu naświetli sprawę to co zarząd podjął decyzję o zwalnianiu ludzi a teraz nagle dzwonią do zwolnionych osób i proszą o ponowne zatrudnienie to jest zupełny wstyd niech przyjedzie pan Magnus i wreszcie zrobi porządek pensja niższa brak premi a roboty dwa razy więcej i znowu festiwal powtarza że byli (usunięte przez administratora)że zwolnili dobrych ludzi a za dwa miesiące okazało się że roboty jest dużo widać to po rekordach tygodniowych więc niech nie gadają głupot że roboty nie było....

Anna Jania

Jak chcesz wiedzieć czym pachnie depresja i poniżanie psychiczne to zapraszamy do ORIFLAME :) Nawet nie próbuj zgłaszać, zbagatelizują sprawę - liderzy patrzą tylko na własny tyłek nie obchodzą ich nękania , prędzej z ciebie głupka zrobią. Nie pracuję już tam od pół roku i w końcu odetchnęłam i uwierzyłam w siebie, czego i wam życzę . Pozdrawiam

Panna Anna
@Anna Jania

P. S. -3000 brutto + obiecanki cacanki co pół roku kim to tam nie będziesz -owocowe wtorki to tylko ogryzki po biurowcach dogryzasz -pogarda i kumuterstwo każdego dnia -audyty ucinajace premie bo bezzębna zmianowa ci jakieś pierdoły wymysla -zespol to emeryci + Ukraińcy z problemami higienicznymi+ wazeliniarze -ciezka nadludzka robota i pani liderka że stoperem nad głową abyś szybciej robił -jak masz minimalny szacunek do siebie to poszukaj innej pracy, chyba że masz dobrego psychologa i lubisz sadomaso Pozdrawiam

Xyz
@Panna Anna

Nadludzka robota? Zatrudniając się w firmie kosmetycznej, FABRYCE, oczekujesz pierdzenia w stołek? Może i kasa nie jest zachwycająca jak za tą prace, ale nie nazywajmy tej pracy nadludzką. Są cięższe zawody.

Boomerang
@Panna Anna

Nadludzka robota?! Powiedz to chłopakom na budowie itp. !!! To nie jest nadludzka robota dla kobiet, dlatego tam pracuje tak wiele starszych kobiet. (usunięte przez administratora) A Ukraińskie kobiety są bardzo kulturalne, inteligentne i zadbane!

Fiołek
@Boomerang

Nie znam tutaj inteligentnej Ukrainki co najwyżej są zwyczajnie miłe i to nie wszystkie. Lubią się wywyższać i pokazywać jakie to one są robotne i ogarnięte. Lubią się rządzić. Zdecydowanie jest ich tu za dużo. A z tym zadbaniem to roznie bywa niektóre dziewczyny zapominają że istnieje antyperspirant

Adamek

Zatrudnienie przez Randstad za 18 brutto... Czy to nie jest śmiech na sali?

rege

walą nas po rogach pod przykrywką pandemii, z tymi nagrodami to już szczyt czy jeszcze coś wymyślą?

tata
@rege

To prawda, firma spadła na psy, niestety ale zarządzający firmą ludzie nie nadają się do tego. Wszystko pod przykrywką "pandemii"... Rozumiem spadki w sklepach, które były pozamykane. Ale sprzedaż wysyłkowa? Śmiech na sali. Powodzenia... Zatrudnienia nowych ludzi zaraz po zwolnieniach? no no :) i wszystko cacy. Trzeba się wynosić z tej firmy, bo daleko nie zajdzie ;D

rozstowski

Piniendzy ni ma i ni będzie.Bida w światowej firmie.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

mruk

Pytanie mało jasne, o co chodzi?

osoba z zewnątrz nie ma możliwości przebicia sie przez ludzi, którzy pracują tu od Xlat i wiedzą wszystko lepiej i najlepiej......managerowie z zewnatrz tez dlugo sie nie utrzymują......

antonim
@Anonim

Ogólnie firma schodzi na psy. przepracowałem kilkanaście lat i to co się dzieje od jakich dwóch to porażka. Brak okazania szacunku dla ludzi pracujących. Kierownicy i dyrektor szkoda gadać. jak możesz omijaj firmę szerokim łukiem :D

@Anonim

Ostatni kierownik był w miarę spoko, niestety przegrał chyba z tymi zasiedziałymi od lat

Warjat

Firma coraz gorsza trzymaja ludzi w niepewnosci listy ze zmianami mialy byc w tamtym tygodniu a caly czas nic nie wiadomo, brak jakiegokolwiek szacunku dla ludzi ktorzy mimo calej sytuacji pracuja

ert

PORZĄDEK PORZĄDEK I TAK 100 RAZY.

Alex

Nikt tego nie mówi wprost, ale firma che zrobić dwie zmiany. Na procesie poleciało łącznie 8 osób do tego kierowniczka (usunięte przez administratora)a dziś kordynatora produkcji. Więc szykują się dwie zmiany. Jeszcze zrobią trochę cięć w firmie stanowisk funkcyjnych i zostaną ludzie do pracy na dwie zmiany. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Usb

Witam w firmie znowu coś kombinuje zarząd firmy od wczoraj poleciało 7 osób a to podobno nie koniec. Znowu ludzi zwolnią a za dwa miesiące się okaże że ludzi do pracy brakuje.

czy to pewne?
@Usb

Kogo zwolnili? Pracuję w firmie i nie słyszałem,żeby kogoś zwolnili.

niestety
@czy to pewne?

Niestety to prawda, przykre.

Xyz
@niestety

Niestety to prawda. Proces i magazyn produkcja czyli siła robocza zakładu... zobaczymy co dalej. A później nie będzie miał kto pracować ...

nick
@Xyz

Ciekawe czy i biuro solidarnie dotkną cięcia. Czy jak zwykle oberwa najsłabsi i najmniej zarabiający...? A obiboki z biura będą dalej się cieszyć i na kawki co godzinę chodzić.

Tito
@nick

Zobaczymy po dzisiejszym dniu, komu jeszcze podziekują. Zastraszanie ludzi. Dawno planowali cięcia, teraz mają chociaz dobra wymowkę - pandemia. Od początku roku produkcja spadła....

budzik

Co sądzicie o tym,że światowa firma z ambicjami bycia pierwszą w sprzedaży bezpośredniej, utrzymująca- to o fabryce w Ursusie-biura w Irlandii, dwie fabryki-Indie i Chiny, dziesiątki managerów, kierowników, dyrektorów wstrzymuje wpłaty na fundusz socjalny...z którego nie bójmy sie powiedzieć korzystały głównie najmniej zarabiające osoby a wykonujące najcięższą pracę: produkcja, proces,magazyn, jakosć...czy po tylu latach faktycznie fabryka nie ma pieniędzy...Fabryka pracuje cały czas na 3 zmiany.Bywały lata ,ze pracowała na 2 zmiany a pieniądze na fundusz były...Już nie wspomnę o tym,że od 10 lat (tyle pamiętam) nie wzrosła wartośc bonów świątecznych dla pracowników mimo oczywistej inflacji.Nawet gruszkowego nigdy nie było.

L
@budzik

Skoro od 10 lat jest tak ci źle to czemu jeszcze tam PRACUJESZ! Też tu pracuje, wiele firmie można zarzucie ale jak narazie daje rade, szanuje ludzi, nie obniża pensji (choć pracujemy o 45 min krucej) i najważniejsze NIE ZWALNIA!!! PRZEMYSŁ!

ha ha
@L

I NAJWAŻNIEJSZE NIE ZWALNIA.PRZEMYŚL!!!

Wariat

No co Ty! Przecież nie stać nas na psychoterapeutę ani na psychotropy :D

jaja jak berety

No a jak, teraz wielki ura bura szef podwora jest!

pracujący wiele lat

Osoby które pracują , nie chodzą na zwolnienia, na siebie, na dzieci, na covid19, itp, itd, powinni odczuwać to finansowo w formie dobrych podwyżek i zwiększonych nagród kwartalnych, niestety tak nie jest.

Bh
@pracujący wiele lat

Skoro pracujesz wiele lat to pewnie już nie pamiętasz jak sam miałeś dzieci jak dostawałeś prezenty dla dzieci których teraz nie ma i pewnie wtedy też uważałeś że ci się należy!!! Masz problem idź do dyrektora porozmawiać o swoich żalach!!!

@Bh

Brawo! Taka prawda, teraz pracownik dostaje bilety do kina dla dzieci i organizowana jest impreza na dzień dziecka. Owszem w innych firmach jest wiecej ale w innych też nie ma nic dla dzieci pracowników. Cieszmy się że nasza firma akurat dba o nasze pociechy. Ale nie ma tak że to się należy i już. A jesli chodzi o jakieś specjalne podwyżki to nie bardzo rozumiem czemu osoby które siedzą teraz w robocie mają dostawać jakieś bonusowe wynagrodzenie. Jeżeli są pozamykane szkoły i przedszkola to taka osoba która siedzi w domu na covid nie siedzi dlatego że nie chce się pracować tylko dlatego że musi zostać z dziećmi. Czym innym jest zwolnienie a czym innym opieka nad dziećmi. Drogi pracujący wiele lat muszę Cie uświadomić że osoba siedzącą na covid owszem siedzi w domu ale za 80% pensji i napewno pojadą jej po premii. Z łaski swojej więc siedź na (usunięte przez administratora) i ciesz się że możesz pracować a jak Ci nie pasuje to idź na L4.

war
@Marysia

"A jesli chodzi o jakieś specjalne podwyżki to nie bardzo rozumiem czemu osoby które siedzą teraz w robocie mają dostawać jakieś bonusowe wynagrodzenie" to bardzo proste dlaczego, bo pracują, proste jak konstrukcja cepa.

@war

Za to że pracujesz dostajesz pensje a podwyżki dostaje się nie za pierdzenie w stołek tylko za jakość wykonania pracy. A to że akurat pierdzisz w czasie pandemii nie oznacza że jesteś wyjątkowy.

pracuś

Nie wiecie czy Firma planuje jakieś nagrody za pracę w marcu?60 plus w domu na płatnym, opieka na dzieci w domu, część na zdalnym w domu...a reszta pracuje żeby firma nie upadła i miała dochód..czy będzie to docenione jak np. w Biedronce- nagrody nawet 2300 brutto?Czy będzie docenione ,że część pracowników przychodzi i pracuje na Bohaterów Warszawy2.w trudnych warunkach z możliwością zarażenia...? jeśli jeszcze firma Cetes istnieje to właśnie dzięki nim.

Alex
@pracuś

Witam podobno kombinują jak tu przyciąć premie i są one pod dużym znakiem zapytania niestety jak zwykle ludzie którzy ciężko pracują i to dzięki nim wszystko istnieje nie są doceniani odpowiednio.wiadomonz pewnych źródeł

Hell
@pracuś

Dla "hołoty z produkcji"? Zapomnij.

@pracuś

Dlaczego porównujesz pracownika marketu, który ma codziennie styczność z setkami osób (potencjalnie zarażonych) do pracy tu? Nie ma porównania. Pracownicy chodzący na opiekę nad dzieckiem idą na nią, bo zamknięte są szkoły, przedszkola. A on jest gotowy do pracy i zdrowy, ale nie ma co z dzieckiem zrobić, więc też mówienie o nich jako potencjalnie nie uprawnionych do dodatkowej nagrody jest niestosowne conajmniej.Zgadzam się z tym, żeby nagrodzić pracowników, ale w sposób nie dyskryminujący pracowników którzy poszli, bądź pójdą na opiekę bo muszą.

elo

Zgadza się, trudno oddzielić tych co muszą od tych co nie muszą a wykorzystują taką możliwość.Faktem jest też ,że nie pracują, za opiekę mają zapłacone.Jednak nie ma ich w pracy na 3 zmianówce a ktoś przychodzi i pracuje a ludzi na zmianie i fabryce jest sporo.Zgodzę jednak ,że jest to trudny temat,żeby ktoś nie byl "poszkodowany"bo faktycznie miał sytuację podbramkową.

Ale to jest ich problem. Pracodawcę czyjeś problemy prywatne interesować nie powinny. Nie przychodzisz bo chorobowe/opiekuncze/pies się zesrał - nie dostajesz premii, bo ktoś inny musiał za ciebie tyrac 2x. Proste jak budowa cepa.

dezinfo

Możliwe że coś dostali, jest jedna subtelna różnica: tam są nagrody roczne, na produkcji są nagrody kwartalne. Jeśli coś ktoś dostał, jak piszesz (a zakładam że wiesz co piszesz, a nie (usunięte przez administratora) to dostali nagrody za rok 2019. A to chyba czyni różnicę, nie?

elo
@dezinfo

Z tego co wiem to faktycznie dostali nagrody roczne więc im tak jak innym pracownikom sie "należą", ale mam nadzieję,że odpowiednio obcięte za "niezrealizowany plan" jak jest obcinane produkcji, magazynowi czy jakości.

Dziki
@elo

Powinni dostać obcięta premia jak wszyscy chociaż tego nigdy się nie dowiemy. My pracownicy na najniższym szczeblu i to dzięki nam oni mają pieniądze a my ochłapy bo oni bez nas by zgineli. Pozatym w pierwszej kolejności planista co nie potrafi produkcji zaplanować powinien mieć obcięta premie i do tego zakupowiec co nie potrafi na czas towaru zamówić. Bo przecież my na to wpływu nie mamy więc z jakiej racji nam się premie obcina my wykonujemy prace dobrze a oni nie wykonują na miejscu Konrada w pierwszej kolejności oni by mieli obcięte premie bo to nie wina szarych pracowników bez których by tego wszystkiego nie było.

@Marcin

Jak to Ktoś musiał za mnie robić 2x? Co za brednie. Widzę, że bardzo irytuje cie ten temat. I mam nadzieje, że wyrażanie się w taki sposób jw. nie jest twoją codziennością. Przykre to. Żenada. Poziom słownictwa i kultury=0.

Normalnie. Jak ciebie nie ma, to ktoś twoją pracę musi wykonywać. Jeżeli dalej tego nie rozumiesz, to cóż... Zostaje ci tylko smolenie tandetnych postów tu na forum i wytykanie komuś rzekomego braku kultury.

@Marcin

O twojej kulturze słowa - a raczej jej braku, świadczą twoje wpisy. Na twoim poziomie słownictwa nie chce mi się czasu tracić. Gdybyś kiedyś poprawił jakość słów to możemy dalej rozmawiać. Swoje zdanie napisałem i tyle.

Ból tyłka widzę :) no to po co zacząłeś odpowiadać na moje komentarze? Siedzisz w domu z purchlakiem i wielce obrażony że ci za siedzenie na tylku premii nie dali? Tak to jest, jak PiS-da nauczy wielu dziadowstwa i brania kasy za nic. Ale niestety koleżko, firma musi zarabiać.

@Marcin

Haha czyli stoisz właśnie na gronku i zasuwasz na 72 zamiast na 36 albo na rationatorze i zasuwasz na 240 zamiast 120 bo ktoś nie przyszedł? Co to za brednie. A malo było sytuacji że ktoś byl zapisany na linie ale wziął na żądanie albo zwolnienie? Robiłeś za dwie osoby? Bzdura totalna, dają inną osobę na jego miejsce albo zatrzymują linie skoro nie ma ludzi. I to jest proste jak konstrukcja cepa.

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o