Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Rrr

Niestety nie polecam. Ponad miesiąc czekałam na ofertę przedłużenia umowy, która okazała się być śmieszna, te same wynagrodzenie pół etatu umowa o pracę tylko więcej obowiązków. Na początku było miło fajnie(lubiłam tą pracę) na koniec potraktowali mnie jak smiecia. Dlaczego na nich czekałam? Jestem młodą osobą która dopiero weszła na rynek pracy i tak jak mówiłam podobała mi się praca w Oriflame. Tylko szkoda że oni potraktowali mnie jak smiecia, zamiast powiedzieć że nie przedłuża mi zlecenia.

Rrr
@Rrr

Wybaczcie to była umowa zlecenie, tylko marzyłam o umowie o pracę w tej firmie????

@Rrr

Norma, taki standard wobec ludzi przyjęli. Ryba psuje się od głowy. Może po zmianie steru na produkcji ktoś pójdzie po rozum i w KJ zrobi to samo..

@Wirus

Już dawno powinni dział kontroli jakości rozwiązać. Tylko siedzą w kompach, żadnej decyzji nie potrafią podająć, nie mają żadnej odpowiedzialności, cała swoją robotę zrzucili na liderki i dziewczyny na produkcji, nawet audity palet które powinny robić to robią operatorki z linni - wystarczy że znajdą byle jakąś niezgodność i już paleta do 100 %kontroli przez operatorki - więc zawsze coś się znajdzie żeby tylko robotę na operatorki zwalić!!!

Bolek Lolek
@Ps

Jeśli liderki lub operatorki robią audity i same podejmują decyzję o 100% kontroli to dlaczego pretensje do KJ? Ale prawda jest inna. KJ robi audity produktów i podejmuje decyzję o akcji naprawczej. Boli Cię, że musisz naprawić to co schrzaniłeś? Trudno, takie życie:). A co to według Ciebie jest "siedzą w kompach? A już rozumiem. Trudno Ci pojąć, że dla niektórych komputer to narzędzie pracy a nie tylko zabawka do przeglądania Facebooka i wypisywania głupot na forach.

@Bolek Lolek

To czy komputer służy do pracy to łatwo zweryfikować, wystarczy żeby dyrektor zarządł raport odwiedzanych stron od działu IT. Co do schrzanionej pracy operatorek i liderek to proponował bym dzial KJ postawić na linnie przez tydzień, włączyć linnie wg specyfikacji i poprosić liderki i operatorki o zrobienie auditu!!! Ciekawe ile bubli by napakowala nieomylna KJ przy prędkości 100szt/min. Prawda jest taka.. Łatwo budować swoją pozycję na czyichś plecach!!!

OP
@Ps

Zdajesz sobie sprawę że najczęściej Liderki i KJ to byłe operatorki ? Które nie pracowały tylko na offline. Bardzo często pracowały na najgorszych liniach. Popytaj ludzi , albo nawet samych zainteresowanych to się dowiesz . Ci co pracują dłużej o tym wiedzą.

A
@Ps

Skoro tak tu źle to dlaczego wciąż tu pracujesz? Zmień pracę. Najprościej pisać swoje żale na forum anonimowo

@A

Odbiegliśmy od tematu, Cytuje : KJ nie bierze odpowiedzialności za nic O niczym sama nie potrafi zdecydować - zawsze czekają na decyzję z góry!!! Nie robi auditow bo muszą je robić operatorki - jedna butelka bez kodu nie powinna być podstawą do 100%kontroli bo w taki sposób łatwo sprefabrykowac produkt niepełnowartościowy, podpie.... operatorki do kierownika żeby przeglądały paletę a samemu siąść i siedzieć. Kolejna rzecz - to nie liderki powinny pilnować jakości, robić ważenia i sprawdzać siłę a skoro to robią to po co dziek KJ!!!

Bolek Lolek
@Ps

I znów bardzo się mylisz. Audit to co innego niż 100% kontrola. I kolejna najważniejsza rzecz: jakości muszą pilnować wszyscy!!! Jeśli tego nie robisz to znaczy, że przychodzisz do pracy odbębnić osiem godzin i wziąć za to kasę.

Sedes
@A

Grzesiu, daj już spokój ????

Gabi
@Rrr

źle ludzi traktują nie doceniają i nowych ludzi traktują jak introzow stare pracownice wykorzystują nowych pracowników a same się obijajo

jajca sie obijajo
@Gabi

jak w temacie, jajca se obiajajo

Magda
@Bolek Lolek

Jeżeli operatorka ma bawić się w ważenia etc, to tym bardziej dział KJ powinni rozwiązać... Siedzą paniusie i tylko w tablety swoje klikają. Skąd wiesz czy na Fejsikach właśnie się nie bawią? Pilnowałeś?

Twój idol

Jaki Pan taki kram.Prawda Panie Konradzie S vel Zaszczaniec ? Pozdrawiam.

X

Pracowałem w tej firmie cały miesiąc i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia co do tej firmy. Liderka miła, pomocna, ale jeśli chodzi o ludzi, z którymi pracowałem to ciężko o nich się dobrze wypowiedzieć. Firma zatrudnia dużo Ukrainek większość z nich obgaduje cię za plecami udają miłe przez co atmosfera jest strasznie słaba. A jeśli chodzi o pracę to spory zapierdziel, strasznie pośpieszają. Nie polecam pracować w tej firmie no chyba, że ktoś ma mocną psychikę.

ZDZIWIONY

TO ile ich tam już siedzi....ile osób może siedzieć w tych biurach, zaraz kadry będą liczniejsze od produkcji...Senior HRBP/Kierownik Personalny Na tym stanowisku będziesz koordynować pracę doświadczonego zespołu profesjonalistów będąc łącznikiem między Sekcją Personalno-Administracyjną a biznesem i pełniąc rolę HRBP. Będziesz mieć dwóch szefów: Dyrektora Fabryki i Dyrektora HR.

A ja nie ....
@ZDZIWIONY

Ktoras rzucila papierem....

@A ja nie ....

To co się musi dziać skoro z ciepłych kadr się zwalniają ????

Muchomor
@Wirus

No co? grzypp się roznosi

prawdziwek
@Muchomor

Oni, tam, są wszyscy siebie warci...

@Muchomor

Ktoś wdepnal na produkcji i do biura zaniósł ????

detektyw
@Wirus

...do kadr jak szedłeś to nie zaniosłeś...? Obejrzyj dobrze buty.

Muchomor
@Wirus

No co ty, przecież ma produkcji jest czyściutko ???? tam gdzie się grzypp zagnieździł, tam siedzi

ziomek muchomora

I śmierdzi.....

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Rozczarowana

Witam nowy rok nowe zmiany cisza o podwyżkach nikt nic nie wie .Jednego tylko sie dowiedzieliśmy ze dużo zarabiamy nowy kierownik takie zdanie ma o nas wiec ciekawe czy da nam podwyzki .Bo kazdy narzekał na kierownika P.O a jeszcze bedziemy za nim tesknic bo nic dobrego sie nie zapowiada z nowym kierownikiem .Tak jak zm B doczekala sie tez nowego kierownika który nie interesuje sie pracownikami ani co sie dzieje na liniach.Jak tak dalej pojdzie beda pracownicy z Ukrainy tylko pracowac choc i oni juz wieca ze za ta prace wieksza kasa sie nalezy.Pozdrawiam wszystkich i czekajmy na te podwyzki oby byly wmiare dobre !

Do rozczarowana
@Rozczarowana

Myślę że jesteś w błędzie i nie potrzebnie rozpowiadasz plotki na temat K.K a jeśli tak bardzo tęsknisz za P.O to sięgnij informacji może szuka kogoś do parzenia kawy:))

@Do rozczarowana

Okej moze i masz racje lepiej nic nie pisac bo kazdy ma swojego zwolennika i bedzie bronił zobaczymy czy takie zdanie bedziesz miał w marcu.Ale po tym wpisie sadze ze nie jestes szarym pracownikiem z produkcji ktory ma pracowac i sie nie odzywac bo nam nic sie nie nalezy.A podobno bez produkcji nie ma zakladu bo kto bedzie pracowal i robil za pare osob.Ale to moja opinie .

rty
@Rozczarowana

Tak w ogóle to o co Ci chodzi? O podwyżki, które są jeszcze nie przyznane i nie wiadomo czy w ogóle będą i ile. Czy tęsknisz za napompowanym balonikiem latającym 2 m na ziemią PO? o co ci chodzi?

Sylwia
@rty

Pracujecie w Oriflame Products, co świetnie się składa, ponieważ chciałabym poznać jakieś szczegóły, dotyczące pracy tam. W szczególności interesuje mnie kwestia rozwoju zawodowego. Jakie są tam w ogóle możliwe ścieżki kariery? Ktoś mi to wyjaśni?

qer
@Sylwia

Zeby zrobić "karierę" to musisz przyjąć się do biura albo na recepcję- stamtąd trwa nabór na stanowiska specjalistyczne. Jak już dostaniesz się do biura to musisz poczekać z 10 lat na zmianę ewentualną stanowiska do wyższego zaszeregowania.Na magazynie, produkcji, kontroli ludzie pracują po 15 lat albo i dłużej na tych samych stanowiskach, czyli: magazynier, operator maszyny, technik. Jak przyjdziesz dzisiaj do pracy to będziesz miała takie same stanowisko jak ten, ta, co pracują 5-10-15-20 lat i niewiele mniejsze pieniądze a zdarza się że i wieksze. Ot całą prawda.Jeśli masz kogoś wyżej to możesz zrobić "karierę" albo jak Cię bardzo lubią....ale to rzadkość.

@Rozczarowana

To życzę szczescia panu K.K. w kompletowaniu wykwalikowanej załogi już 75% to szasza z grisza hehe

@Rozczarowana

Przynajmniej jest na produkcji i się czymś interesuje a nie jak P.O. Dla mnie to już jest plus. A podwyżki pewnie jak zwykle ....zależy dla kogo....

@Hihi

Pan K przyszedł z farmacji gdzie na produkcji pracuje kadra wykwalifikowana dobrze opłacana, u nas spęd wszystkiego co się rusza, Zarząd naszej firmy nie pozwoli na dobór wykwalifikowanej kadry bo to wiąże się z tym ,że trzeba godnie zapłacić. To nie tu.

kukuryk
@qer

Albo wejsc niektórym do łóżka jak co niektóre nieurodziwe paniusie pseudo menedżerki

wpr
@Rozczarowana

P O interesował się pracownikami...buuuuuuhaaaaa haaaaa, porażka całkowita tego kto go pompował przez tyle lat...

elo

skończyły się jak odszedłeś

gienia

O matko jak ci ludzie się tam nienawidzą potworna zazdrośc i ta patologia w magazynie i na procesie

Z
@gienia

To taka strategia, sklucic wszystkich ze sobą to każdy każdego będzie podpier.. a przy okazji będzie też zaszczuty i będzie wykonywał polecenia!!! Ale fakt po tylu latach mogę napisać, takiego syfu w tej firmie jeszcze nie było i tu chodzi i o atmosferę i podejście do ludzi i o premie i jeszcze długo by pisać!!!

A
@Z

Idzie to w dół.... firma z jednej z lepszych stała się jedna z gorszych na rynku! A jak wiadomo ryba psuje się od głowy;)

zakupowiec
@gienia

A ja mam pytanie o rekrutacje na stanowisko Specjalisty ds. zakupow. Ogłoszenie wisi conajmniej od kilku miesięcy, albo jest caly czas ponawiane... Taka rotacja, ze ludzie ciagle odchodzą czy maja problem ze znalezieniem? Jak jest w tym zespole? Zastanawiam sie nad aplikowaniem...

janina
@gienia

panowie bardzo mili zarowno na magazynie jak i na procesie moze firmy pomylilas i stad twoje negatywne podejscie proponuje isc do poczty polskiej i podbijac stemple mocherom w godzinach 10 -12

konrad
@janina

Janina weź się za prace albo wracaj do warzywniaka

ABDUL WISI MU LACHA

Patologie to ty masz w domu Gieniu. Bardziej życzliwych chłopców niż magazyn i proces to w życiu nie widziałem. To że dawno cie nikt nie tykał i żaden magazynier cie nie chciał to nie wyzywaj ich od patologii bo to nie ładnie. Bardziej rodzinnego klimatu niż magazyn, filing i proces to w życiu nie widziałem. Szczęśliwego Nowego Roku ci życzymy i smacznego jajka bez ości. Buziaki papa

W życiu nie widziałem
@ABDUL WISI MU LACHA

W życiu nie widziałem! Ps. Jaka premia za te komentarze wyjedzie?

pe pe
@ABDUL WISI MU LACHA

Abdul ty nie wiesz co ty piszesz...

wirus

Jestem ciekaw czy ktoś zgłosił kerownika rzucającego w ludzi telefonem,przeklinającego i wiecznie mobbingującego do PIP?Pewnie i zarząd nic nie zrobił bo jest potrzebny jeden piesek do wykonywania rozkazów góry.A że bez wykształcenia to wykonuje komendy i trzęsie portami o stanowisko.Gdzie by go chcieli.Współczuję ludziom pracującym na zmianie "Szymanka".Trzymajcie się ludzie tam i nie dajcie się.Nikt nie jest bez karny.Na szczęście mnie tam w tym bajzlu nie ma ale wszystko się roznosi szerokim echem....

fiacik
@wirus

Ponoć była reakcja 'góry" i wyciągnięcie konsekwencji.

Obiektywny
@wirus

Lepszym kierownikiem jest Mały M. K ? Donosiciel i sprzedawczyk do P.O? Stoi na baczność jak go widzi i robi się czerwony. Jego leniwe liderki które od 5do 8 razy dziennie siedzą na kawce. Które też myślały że jak będą odnosić na operatorki to będą miały większe premie ale niestety okazało się że Mały kierowniczek M.K. niewiele może i był płacz. Kierownik który nie ma żadnego autorytetu i nikt go nie szanuje . Może tej zmianie należny współczuć? Nie jestem od Szymanka ktory moze nie jest idealny ale jest konkretnym kierownikiem .Pracuje tu kilkanaście lat, Wiele widziałem , słyszałem i taka jest moja opinia.

kto usuwa info panieobiektywny
@Obiektywny

Nie wiesz? Zgłosiłeś czy gowork usunął? Twoich konfabulacji nie usuwa, dziwne.

Sprytnie
@kto usuwa info panieobiektywny

Pewnie firma ma wykupiony abonament i moze sobie kasować komentarze

@Obiektywny

A Ty myślisz że u J.Sz to liderki pracują?Jedna z Internetu nie schodzi a druga siłę zakręcania sprawdza osiem godzin. Mogliby pomieszać lidereczki i jak za starych dobrych czasów aby oceniali je wyrywkowo inni pracownicy a nie kierownik z którym kawkę i ciastka żrą w magazynku.

@Wirus

Ty bĘdziesz oceniać, najbardziej kompetentna osoba w Cetesie, wszystko wie i WSZYSTKO WIDZI.

Lepszy świat bez małego M K
@Obiektywny

Non i na reszcie go nie ma. Lepsze dwie zmiany niż mały donosiciel. Myślę że polecieli zasłużeni.

@Lepszy świat bez małego M K

Myślę,że jednak firma by była lepsza bez osób typu "lepszy swiat". Dopinguję Szefa by to zauważył.

Wirus produkcyjny
@mol

I jak tam?Szef nic nie widzi albo nie chce widzieć.Szymanek znów szaleje.Rozwala radia w firmie(usunięte przez administratora)

co
@Wirus produkcyjny

Jakie radia w Firmie nikt nic nie wie

taa
@co

Pisze bzdury o oczekuje poklasku... A może wywalił stare i połamane, albo discopolo się skończyło? Jak pracować, jak żyć, bez discopolo i Zenka? Dramat ludzki

@Wirus

to J Sz jeszcze pracuje ? to pozdrówcie go bo pamiętam jak jeszcze zaczynał jako zwykły mechanik na Uniwersalu W sumie chłop był wtedy ok trochę nerwus jak mu styki poszły szczególnie jak już na stołku usiadł ale w sumie ok dużo gorsi byli

Alexis

Praca w fabryce to jest codzienna męczarnia ,smród(wypierdziane korytarze:) , codzienne złośliwości,miłe(fałszywe)uśmiechy,osiwieć można ,praca w systemie zmianowym ,ci ludzie żyją tą fabryką po prostu ,nie mogłam patrzeć jak ci ludzie się tam męczą ,magazyn,proces,produkcja to jeden wielki kocioł bez przyszłości .

spoko
@Alexis

a słowik PWN widziałaś ostatnio?

Je...... Sedes

Nie czekasz cały miesiąc bo premia jest kwartalna tylko cały kolejny miesiąc zanim zostanie wypłacona ale niestety nie pierwszy i za pewne nie ostatni raz. Może by tak zadzwonić do pipu albo sanepidu niech skontroluja jakie godne warunki firma zapewnia w czasie trwania covid. Jak był hajs do zgarnięcia z pfru to wszyscy coś tam zrobili a jak kasę zgarneli to zdalnie pracują. A pieniądze z pfru nie były czasem na dofinansowanie pensji pracowników??? Nie ładnie chłopaki z waszej strony :))

Obecny
@Je...... Sedes

Mam nadzieję ze nie czekacie do 15 na premie? Ten meil to celowe zagranie jak to bardzo chcemy Wam dac, no ale znow pandemia i sytuacja w kraju i sorry... Ale z premii nici. Ach... za to macie nadgodziny, jak ktos ma jeszcze siłę.

@Je...... Sedes

Ja slyszalem ze sie jednej bańki zarząd doliczyć nie może z tej tarczy Czyby derfaldacja poszla , ale to nie jest jedyny kołchos w polsce który na sciemnial ze on wielce pokrzywdzeni i sa stratni , polska to piekny kraj ludzi pokrzywdzonych uhmmm tia Lepiej kreca slupkami niz Hirocki w Teleexpresie

ROBOL

Dlaczego FIRMA nie dzieli się z PRACOWNIKAMI swoimi ekstra zyskami, od paru miesięcy są dla firmy "żniwa", nagrody marne, covidowe bardzo słabe, co się dzieje z pieniędzmi które wypacowujemy własnymi rękoma!

C
@ROBOL

Za to bierzesz wypłatę co miesiąc, a to co firma zyska to zarobek właścicieli - to takie trudne???

@ROBOL

Tzw. Rzuczili psu kość na (usunięte przez administratora) zeby nie szczekał , a te burki głupie lecą żeby na zielone było

Jo

A są jakieś fajne darmowe produkty dla pracowników Oriflame?

ok
@Jo

tak

mała

Szumnie zapowiadana przez dyrektora premia covidova to u mnie 100 zł więcej niż w premii za 1 kwartał, buuuuuuuu hhhhhhhaaaaaa haaaaaaa, za 8 miesięcy ciągłej pracy w covidzie buuuuuu haaaaaa haaaaa

też
@mała

wielkie jaja sobie z nas zrobili!!!!!!!!!!!!!!!!

Alex

Dla 150 zł na łapę bo tyle było wolał bym iść na L4 niż pracować

elo
@Alex

Ciekawe ile dostały biura z pracę zdalną z domu...swoją drogą maja ludzi za The Billi.

@elo

Napewno dużo wiecej my jestesmy ten odrzut któremu nie oplaca sie odpowiedzieć dzień dobry smacznego na stołówce i dlatego dostaliśmy śmieszne ochlapy co zostało oddali nam a to my pracujemy na ta firme chyba ze tylko ja tak mysle jak tak to dajcie umowy ukrainie to daje zakladowi pare lat moze mniej i padnie za pakowanie wszystkiego nie ważne czy z kodem czy bez aby bylo i reklamacje jak tak dslej bedziecie szanowali ludzi ktorzy daja z siebie wszystko dla tej firmy to ludzie beda odchodzic my nie potrzebujemy psychologa lub psychiatry nam potrzeba szacunku i dobrego wynagrodzenia i ludzi do pracy pozdrawiam

Pixel
@elo

Po 3000

awe

Szok.

O kurłła
@Pixel

Za siedzenie w domu na de miło przytulić 3000. Ale wszystko jest do czasu, ta firma zatrzymała się w latach 90 i niedługo jak lata 90 zostanie zapomniana. Halo gdzie ci klienci? Hahaha

ok
@Pixel

Myślę, że jak byś napisał po 12 000 też by uwierzyli...

lord
@ok

Dlatego, że to bardzo prawdopodobne.

Zio
@mała

Ciesz się że dostałaś ????

mala
@Zio

Cieszę się, cieszę się, oczywiście, warto było 8 miesięcy w masce na produkcji popracować,żeby doczekać słów uznania i premie covidową otrzymać, a jakże.Nie na zdalnym, nie samemu w biurze, nie dwa dni w tygodniu, nie na opiece.

mixx

Witam pracował ktoś jako Ustawiacz Maszyn - Produkcja i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfer

Grzyp
@mixx

Po co te pytania zdajecie, lepiej się zainteresujcie co zmienić w tej firmie- jakie ludzie mają opinie bo uwagi od tego nie odwrócicie.

były

Jak tam Wasze premie szanowni pracownicy? Zadowoleni? Firma bije rekordy w produkcji i zatrudnieniu to pewno jesteście zadowoleni z uznania i podziękowania przez władze firmy?

Rozczarowana

Pracuję w tej firmie juz pare lat i tak źle to jeszcze nie bylo pracujemy za 3 osoby malo firmowych Ukraince przychodza nie wymagany jezyk polski a firmowe dziewczyny mecza sie z takimi bo to twoj problem nie fimrmy ze nie mozesz sie dogadac z nimi pakuja jak leci jak reklamacje to po (usunięte przez administratora) firmowe dostana a nas traktuja jak roboli do zapiepszania pracuj i nie gadaj dostaniesz nagrode albo lepiej jałmużnę bo to za ta prace i nerwy to smieszne pieniadze niedosc ze w trakcie pandemi staramy sie pracowac i dawać z siebie wszystko to czekasz caly miesiac zeby ci wyplacili najlepiej ostatniego dnia miesiaca bo ludzia nie potrzebne pieniadze bo po co najwazniejsze ze pracujemy i przyjezdzamy do pracy ????????????????

Edyta

Witam mam pytanie czy warto aplikować na produkcje do firmy przez agencję pracy czy nie jak jest tam pensja i jest możliwość przejscia przez firmę .ludzie na produkcji sa fajni o kierownictwo sa premie czy socjal opiszcie ,

@Edyta

Poczytaj co tu piszą, kłamstw tu nie ma

@Wirus

To oznacza ze nie warto zatrudnić sie do tej firmy nawet prxez agencję pracy ,lepiej isc do innej pracy zaniejsze pieniądze i fajnych ludzi , ?

Eetam
@Edyta

To zależy jakie masz aspiracje. Jeżeli liczysz na to że pójdziesz i będziesz (usunięte przez administratora) w stołek a za 2 lata awansujesz na kierowniczkę to jesteś w grubym błędzie. Ale jeżeli będziesz pracować sumiennie i angażować się w pracę to masz szansę przejść przez firmę. Tego Ci nikt na starcie nie zagwarantuje, to zależy od tego jak będziesz pracować oraz od zapotrzebowania na stalych pracowników. Generalnie to szykuj się na te 1,5 roku pracy przez agencje. Zarobki też na tle innych firm nie wychodzą źle. A jeśli chodzi o ludzi, no cóż tu loteria. Możesz trafić na (usunięte przez administratora) dziewczyny a możesz też trafić stare rury ale gdzie byś nie poszła do pracy tak będzie. Ludzie są różni. Dużo też zależy od Ciebie, jeśli jesteś rozgarnięta i pracowita to ludzie Cię będą dobrze traktować, a jeśli jesteś przemadrzalym leniem to sorry ale będziesz skreślona na starcie. Praca na linii jest ciężka ale bez przesady. Przyjdź zobacz przekonaj się czy to dla Ciebie, a jak Ci nie będzie odpowiadać to podziękujesz i będziesz szukać innego zajęcia. Opinie tutaj są często mocno przesadzone i często pisane pod wpływem żalu np o to że ktoś komuś kazał sprzątać.

@Eetam

Ale sa przyjęcia do pracy bo w agencji nie ma teraz ,znam sie na produkcji pracowałam w kosmetyków w Pruszkowie, tylko jakie sa zarobi i umowę?

Eetam
@Edyta

Najlepiej zadzwoń i wszystkiego się dowiesz. Zapotrzebowanie na ludzi jest napewno ale niewiem jak teraz z umowami. Jeśli będziesz mieć okazję zatrudnić się odrazu przez zakład a na dodatek masz doświadczenie to nie ma nad czym rozmyślać. Najwyżej jak Ci się nie będzie podobać stawka to podziękujesz. To co jest najlepsze w tej firmie to że jest wyplacalna. Jak pracuje 15 lat chyba nigdy się nie zdarzyło żeby pensja nie wpłynęła do 10.

Etam
@Eetam

Ale w żadenej agencji nie a przyjęć a firma zatrudnienia tylko przez agencję,a mam pytanie warto isc do tej firmy,

raca

za pieniądze które nam zabrali chcą żeby przychodzić w płatne soboty, czy to nie nadużycie?

Gucio
@raca

Witam w firmie jakiś chaos kompletny najpierw wywalają ludzi bo niby sprzedaż spadła a w produkcji plany mniej więcej takie same a nawet wyższe. Roboty sporo bo urlopy się zaczęły ogłoszenia puścili w sieci że ludzi szukają do pracy. Sytuacja jak z przed kilku lat że przyznali się że byli idiotami zwalniając ludzi. Na temat premi napisali e-maila że dadzą znać oficjalnie parę dni temu przyszedł email że chcą powrócić do trzech zmian, ze względu że mają opóźnienia w produkcji i tłumacząc się że to przez urlopu i zwolnienia lekarskie pracowników a już do błędu że ludzi wyrzucili ani słowa o tym. Każą przychodzić w sobotę i jeszcze obcięli o 5 % pensje. A o premi nie napisali oficjalnego emaila.ysla że ludzie to łykną co napisali a w rzeczywistości wszyscy wiedzą jaki jest stosunek do pracownika. Żaden jak tak dalej pójdzie to może sami powinni zejść na dół i porobić trochę.

Niki
@Gucio

niestety, firma swego czasu miała dobra pozycje na rynku pracy. Ciężko było się dostać bo stołki były obstawione. A teraz to porażka. Dopóki nie zmieni się zarząd to będzie tylko gorzej. Zwalniają ludzi, których przyuczali. Brak szacunku do człowieka. Podchodzą do tego z lekka reka zwolnia - przyjdzie następny. Dodatkowo możesz usłyszeć ze na Twoje miejsce jest wiele innych osób. Jest prosta struktura wiec na podnoszenie kwalifikacji nie ma co liczyć. Awans ? Phii. Wola zatrudnic nowa osobe z ulicy, niż dać szansę osobie pracującej kilkanaście lat i znającej firme od podszewki. Przykre. Awanse czasem w biurze ale to u świty. Podwyżki na poziomie 1-2 %. A teraz kolejna fala zwolnien. Po czym po miesiącu stwierdzają, że się nie wyrabiają. I zatrudniają spowrotem lub nowych ludzi. Z 3 zmian zmiana na 2. Miesiąc później powrót do 3 tylko ze brak ludzi, większość na urlopach. Sukcesywnie zwalniali kierownikow badz innych, ktorzy im nie pasowali, albo nie zgadzali się z panujaca wladza. A reszta siedzi cicho aby nie stracić stanowiska. Koleczko wzajemnej adoracji. A ludzie dla nich to maszynki. 0 ludzkich odruchow. Chociaż to oni to firme trzymają jeszcze. Jest dużo firm na rynku. Nie radzę pakować się do tego przybytku. Omijać szerokim łukiem to patologiczne środowisko.

Hr
@raca

Nadużycie sobota powinna być do odbioru

Nicki

A jak tam wasze premie? Firma chyba dobrze sobie radzi bo nowe fury na fabryke wjechaly!

tytus
@Nicki

e tam, to tylko skromne audi, takie kryzysowe, była kasa do zagospodarowania po zwolnionych pracownikach a i odsetki od przesuniętej premii o dwa miesiące były...czepiasz się

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o