Oriflame Products Poland Sp. z o.o

Opinie o Oriflame Products Poland Sp. z o.o

konradooo 2015-03-05 19:25:19
no nie wiem czy 100-500zł za ok. 6godzin pracy to jest w ogóle realne.. a własnie, może w takim razie doprecyzujesz @Joanna ile dni w tygodniu się pracuje? bo jakby był to była praca w tygodniu czyli po 5 dni to wychodzi 500 - 10000 zł tygodniowo, więc jakbym miał zarabić do 4 tys na miesiąc to wiem Wam, że ładne warunki.
konrad kierownik 2015-03-18 00:51:06
szczególnie zapierdzielając na linii jak robot 8 h kiedy ręce odpadają od zakręcania zakrętek i nie można iść do toalety
kori 2015-03-21 22:49:56
ale do kogo masz teraz pretensje ? oczywiście rozumiem , że z tym brakiem możliwości jeśli chodzi o wychodzenie do toalet to tutaj przesadzasz, ale co do całej reszty nie możesz mieć pretensji bo wiedziałeś na co się piszesz. Nie miałeś siedzieć w papierkach a właśnie jak napisałeś siedzieć przy tych zakrętkach ...
chętny 2015-03-31 23:23:32
wypowie się ktoś o biurze na Mokotowie? jak atmosfera/zarobki? Z góry dziękuję.
ala 2015-04-15 16:57:35
Hej, mnie bym interesowała praca w oriflame jako konsultant firmy, możecie napisac jak tu z zarobkami, czy aby nie jest to czysta prowizja? Bo jednak wolałabym mieć pewną podstawę.
wkurzona_pracownica_linii 2015-04-24 18:36:48
dzisiaj dowiedziałam się, ze pan Dyrektor, zabrał wszystkim nagrodę kwartaną, bo sam nie potrafi poradzić sobie z problemem kradzieży kosmetyków w zakładzie, więc zrobił złodzei ze WSZYSTKICH
Najbardziej zyskały na tym firma (bo ma te pieniądze)i złodzieje (bo nadal będą kradli), uczciwi już nie, bo po co, przecież ORIFLAME TO TAKA MARKA(co chroni złodzieja i siebie, ale uczciwego już nie chroni). Dziękuje panie dyerektorze że "zadbał" pan o wszystkich, ale z moimi zarobkami, to te nie całe 400złoty to jest całkiem sporo pieniędzy, a złodziejowi i tak wszystko jedno, ukradnie wiecej - i tak się nie przyzna że kradnie.
żyję powietrzem 2015-04-28 21:45:40
tu chodziło o to ŻEBY NIE DAĆ TYCH PIENIĘDZY PRACOWNIKOM CHOCIAŻ TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ SIĘ TO PUBLICZNIE OBIECAŁO...KAŻDY pretekst dobry...więc zrobiono ze wszystkich złodziei...to jest takie sondowanie na ile można sobie pozwolić PRACODAWCA ROKU W STOSUNKU DO PRACOWNIKÓW...a Pan Dyrektor powinien się głęboko zastanowić nad funkcją którą zajmuje.ciekawe kto mu podpowiedział taki pijar?już powinien nie pracować.
dustin 2015-04-29 20:19:45
Oriflame to znana wszystkim firma, a więc przy okazji również wiarygodny pracodawca moim zdaniem. Może warto zwrócić uwagę na ich oferte pracy dodatkowej?
pracownik 2015-04-30 10:28:34
Nie wiem czy Pan Dyrektor OPP robi dobrze zapraszają "złodziei" do ZOO.! a jak poginą zwierzęta
pracownik 2015-04-30 11:58:03
czy ktoś widział ten pusty karton wypchany piankami?? w odpowiedzi na petycję że nie czujemy się złodziejami i czujemy się pokrzywdzeni zabraniem 100% nagrody za tak dobre normy pan DYREKTOR odpowiedział mailowo że norma to nie wszystko i nawet słowa przepraszam za nazwanie pracowników złodziejami a ja pracując tyle lat w tej firmie myślałam że nagroda kwartalna jest za ciężką pracę i zaangażowanie. zajmijmy się teraz złodziejstwem a nie wykonaniem 100% normy i skończmy z pracą w przerwy bo i tak nikt tego nie doceni.
pracownik 2015-05-08 17:19:33
Pewnie następną premie zabiorą nam za nie przestrzegania pasów dla pieszych na terenie zakładu.
Road 2015-06-01 23:59:39
Słyszałem, że nie jeste tak łatwo w tej firmie, nawet nie, że łatwo ale dosyć nieprzyjemnie. Nie wiem czy się u nich zatrudniać, bo praca w takiej firmie musi być wyjątkowo ciężka, wiadomo jak to jest w dużych firmach, nie dbają o pracowników tylko są nastawieni na jak najlepsze wyniki i wysokie tempo pracy.
zajefajnie 2015-06-05 15:53:04
Ta szczególnie można się pośmiać jak pękają purchle na rękach od zakręcania zakrętek zajebista praca polecam każdemu
co za głupi nick 2015-06-19 03:39:39
Normalne, kiedyś ok 2002 r ktoś wygiął płozę w wózku widłowym i się oczywiście nie przyznał. Kierownik T zrobił zebranie na fillingu i powiedział ze jak się nie znajdzie winowajca to zabiera premie całej zmianie napełniania. Mentalność okupanta- jak partyzanci podczas okupacji zabili szwaba albo wykoleili pociąg to ci niemcy brali 100 polaków jako zakładników i mówili że ich rozstrzelają jak nie zgłoszą się winni
elka 2015-07-02 03:46:19
Ja to jeszcze pamiętam jak konsultanci firm kosmetycznych to była dobra opcja żeby sobie szybko dorobić znaczne pieniądze. Teraz to już to straciło trochę na swoim znaczeniu i może bycie konsultantem traktować jako typowe dorabianie a nie zarabianie niestety, ale jak komuś nie przeszkadza to ma możliwość - http://www.bydgoszczak.pl/konsultant-firmy-oriflame-65141
dyrektor 2015-07-04 01:48:08
ciekawe czy zwiększył się tam zapierdziel jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy postawili wieżyczki wartownicze na około i ogrodzili zakład drutem kolczastym ps. robota dla wsioków co lubią być gnębieni i nie przeszkadza im moobing - praca tam to szkoła przetrwania wykańczająca psychicznie i fizycznie przeznaczona wyłącznie dla masochistów
endriu 2015-07-10 16:20:05
a mi tam nie przeszkadza pracuje od 8-16 w biurze i zgarniam 6000 netto pozdrowienia dla pracowników hali i magazynu.
arbajt bo gumom 2015-07-17 20:58:14
cyk cyk pyk pyk maszyny zaiwniają równo norden rationator kugler uniwersal czy mascara dalej ludu pracujący dalej motłochu pracujcie szybciej norme trza wyrobić co tam brak pójścia do toalety co tam przerwa 15 min co tam ręce obolałe zaiwaniać szybciej prędzej robić dalej dalej dalej prędzej szybciej za minimalną pensje w biegu bo przyjdzie PAN kierownik i na bruk wyrzuci jak niepotrzebną rzecz - a reszta nie skomleć i robić sza
Łada 2015-08-02 01:00:37
Znam Oriflame, bo byłam nie raz i nie dwa ich klientką i mam kilka koleżanek, które są u nich konsultantkami. Mnie jednak interesuje praca bezpośrednio w środku firmy, chociażby przy produkcji kosmetyków. Czy ktoś ma informacje, czy zatrudniają osoby z zewnątrz czy to inna forma rekrutacji. Z góry dziękuję.
Łada 2015-08-02 01:05:04
melka 2015-08-25 13:46:21
Witam,
Pracowalam tam kilka m-cy,praca na akord,tempo tylko dla wytrwalych,60-80 sloiczkow na minute,byly tez linie 120 sloiczkow na minute,przy lini pakujacej 4-5 pan,wszystko to nalezalo zapakowac,zdarza
ly sie tez zmiany gdzie pakowaly 4 osoby <60 sloiczkow na minute>ktos kto nie pracowal tak nie umie sobie wyobrazic jakie to cholerne tempo,koordynatorzy tylko podkrecali maszyny,praca tam to wielka porazka no chyba ze by placili za to w euro,takie tempo jak tam jest na zachodzie ale tu zlotowki a tam eur,nikomu tej firmy nie polecam jak rowniez tych kosmetykow
szelki 2015-08-27 08:22:30
A kosmetyków dlaczego nie polecasz?Testowałaś je na linii przez te kilka miesięcy?
Coś z nimi nie tak?Rozwiń myśl.
kropa 2015-09-01 11:39:23
Ja np. to nie mam zastrzeżeń do kosmetyków, ani ze względu na produkcję, ani ze względu na to jak się z nich korzysta. A w ogóle mogę podsunąć, że teraz jest wolny specjalista ds oceny jakościowej opakowań. Praca jest od poniedziałku do piątku. Jest to praca na zmiany. No i w Warszawie, konkretniej w Ursusie.
Maria 2015-09-18 21:34:43
Mam pytanie: czy w fabryce w Ursusie są produkowane jakieś perfumy Oriflame? Bo chciałabym pracować z zapachami :-)
Lu 2015-09-24 15:30:12
Co ty za bzdury piszesz !!! Przecież cie nikt do pracy nie zmuszał wiec skoro było tak źle było prace zmienić !!! Co do konkretów : nie ma linki słoiczków pracującej 120 na minutę ! Najszybsza pracuje 92 a słoiczków pakuje maszyna w kartoniki tzw. Kartoniarka !!! Na linii pracującej 60 szt słoików na min pracuje 10 osób ! I jeszcze jedno koordynator nie jest wladna osoba do podkręcania linii !!!!!! . Jedno jest pewne praca ciężka i nikt tam nie chce pracować ale już aż takich bzdur nie piszcie
wer 2015-10-01 14:41:00
bardzo dużo ciekawych ofert pracy można kiedyś było znaleźć w firmie Oriflame Poland Sp. z o. o. szukali między innymi pracowników do zatrudnienia na stanowisko Global Contact Center Manager,Accountant Trainee, Excess & Discontinued Stock Planner w Warszawie, fajnie by było gdyby wkrótce znów prowadzili jakąś rekrutację..
melka 2015-10-30 17:21:36
W odpowiedzi na lu,,cos czuje ze nalezysz do grona rzadzacych,wiem co pisze poniewaz dozlama tego na wlasnej skorze,nie pamietam by bylo 10 pan przy pakowaniu 60 sloiczkow.a co do 120 sloiczkow,to sa chyba ze nie wiesz gdzie,to juz ci napisze w nowej czesci,gdzie pakowane byly kremy,nawet gdy piszesz 92 sloiczki a na koncu przy wkladaniu do kartownow jedna osoba,w karton wchodzilo 30 sloiczkow wiec na jedna minute byly trzy kartony,a te 92 sloiczki puste nakladaly dwie osoby,tzn 46 sloiczki na minute,a co do podkrecania maszynto napisalam tam prawde moze tylko pomylilam stanowiska bo podkrecal je zmianowy jak zwal tak zwal HAROWA-tempo tylko dla baaaaaaaardzo szybkich osob,pozostali odpadali
Rgbygv 2015-11-01 02:44:30
Mi osobiście praca w firmie Oeiflame wydaje się być całkiem ciekawa chociaż chociaż to tez może zależeć od stanowiska na jakim pracujesz a widziałam ze szukali kiedyś głównie konsultantek oraz tez osób na regionalnego kierownika sprzedaży ja tam uważam ze warto chociaż spróbować swoich sił w tej pracy
Anka 2015-11-24 11:56:51
Cześć, widziałam dziś ofertę pracy w Oriflame w Warszawie, szukają Production - Control Engineer ale znajomość języka angielskiego jest w tym przypadku naprawdę bardzo ważna. Już sama oferta jest cała w tym języku. Praca jest od poniedziałku do piątku i w przyjaznej atmosferze. I są darmowe miejsca parkingowe.
mechika 2015-11-26 21:17:53
nic dziewnego, przeciez w tych czasach znajomosc jezykow nie powinna nam byc obca tym bardziej angielskiego gdzie kazdy powinien go znać,a plusem jest czas pracy widze soboty wolne
sylwia 2015-11-29 00:21:49
Angielski powinien być językiem obowiązkowym w takiej firmie i nie dziwi mnie, że wymagają go na tak wysokim poziomie. Ofertę możesz przekopiować do translatora, ale jak już pracę dostaniesz, to jednak językiem musisz dobrze operować.
zygmunt 2015-12-01 03:32:44
Oferta nawet ciekawa, oferuja dobry socjal, bo to i program ubezpieczeniowy, opieka medyczna, czy jakis pakiet sportowy. Praca w siedzibie - dzielnica Ursus, dlatego dają miejsce parkingowe, dojazd kiepski.
Fiona ze Shreka 2016-01-07 23:34:38
A te baby takie bezczelne! Karwasz barabasz! :'( :D :D :D
Liderka 2016-01-08 01:11:13
123 Dzięki za ten komentarz :D Usmiałam się do łez :D Jeśli możesz to rozwiń kwestię zabawiania koordynatora przez liderki :D Chętnie poczęstuję się delicją :D hahahahah
inka 2016-01-08 12:28:10
@zygmunt fakt że lokalizacja firmy taka jak Ursus może być dla niektórych lekkim problem ale benefity o których wspominacie są świetną rekompensatą moim zdaniem
kori 2016-02-07 15:46:46
z najciekawych ofert jakie ostatnio wpadały mi w oko w oriflame to jest na pewno ta dla trenerów kosmetycznych. Praca w dużych miastach. Powodzenia ;0
Oryginał 2016-02-17 19:06:34
60szt/min i owszem ...i 10 osób owszem....Ale na całej linii.Przy pakowaniu na tej prędkości pakuje w kartoniki 5-6 osób.Precyzujcie trochę.
osps 2016-02-17 19:36:00
No gdyby jedna osoba miała to robić @Oryginał to nie wiem czy by dała radę. Ale rzeczywiście pracownik na początku dostaje umowę zlecenie i jakieś 9 netto na godzinę.
Czerwony śrubokręt mechanika 2016-02-18 09:43:53
A ja tam do pracy jak na wczasy chodzę. Pakuje se swoim tempem i co mi kto zrobi!? I tak nie ma umowy. Niech se stare baby zapie...jak chcą kosmetyków uzywac! Ja jestem mezczyzną i nie musze diamentami facjaty smarowac!
Jaj 2016-02-19 20:42:30
@Czerwony śrubokręt mechanika jak to niby nie ma umowy? Nie wydaje mi się by Oriflame zatrudniało pracowników bez umowy. Tym bardziej, że w ofercie na konserwatora elektryka oferują ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną. To umowa powinna być.
like a boy_ 2016-02-28 21:34:32
Skoro zapewniona jest prywatna opieka medyczna i nawet ubezpieczenie @Jaj to nie ma co narzekać na benefity. Nie każda firma jest w stanie zapewnić takie warunki.
dmp 2016-02-29 08:46:11
Praca w Oriflame na tzw. Śluzie... koszmar! Robisz w tempie nie do opisania. Do Twoich obowiązków jest ponad 5 czynności na raz
izgo 2016-03-02 09:26:03
dmp, powiedz mi proszę jakie za tą pracę dostajesz wynagrodzenie ? Generalnie ja nie widzę przeszkód w szybkim pracowaniu ale chciałbym mieć pewność, że firma zapłaci ponad 2,5 - 3 tysiące.
Ni mom 2016-03-02 18:56:38
2,5-3,0 tys...brutto czy netto? Jeśli netto to zapomnij...około 13 zł brutto za godzinę...to sobie policz...
Mietko 2016-03-07 14:17:54
Moim zdaniem i według mojej pamięci to jest to netto @ni mom ale nie potwierdzę tego w 100% bo nie pracowałem tam od jakiegoś czasu, jednak zawsze byłem zadowolony
APOLLO 2016-03-08 10:43:18
NETTO...HA HA,dobre.po 10 latach pracy tyle nie maja...NETTO...HA :)
SUrubusu 2016-03-13 20:51:32
No to musi to być kwota brutto. No ale nawet jeśli zarabia się 3 tysiace brutto to nie jest tak źle. No i niech ktoś mnie oświeci o jakim stanowisku mówimy. Mi się podoba to na Warsaw system specialist w Piasecznie. Fajne jest to, że za darmo dają produkty Oriflame. Do tego ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa.
łontuj 2016-05-06 10:11:42
No teraz będziemy mówić o stanowisku specjalisty help desk @SUrubusu bo na tą posadę szukają kogoś do siebie. Zapewniają atrakcyjne warunki zatrudnienia,pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe. W dodatku praca jest w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku.
Marysia852 2016-06-24 11:05:21
Moja koleżanka jest w Oriflame i chwali sobie tę firmę. Mówi, że sie opłaca i ma dużo klientów, a ja sama od niej kupuję. Do poczytania o firmie( usunięte przez administratora )
kaya 2016-06-24 11:11:05
tak, no trzeba przyznać że ichofertach proponowane warunki wyglądają całkiem atrakcyjnie - jako Global HUB Logistics Specialist z tego co widzę opieką medyczną nawet rodzinę obejmują pracownikowi jeśli oferta nie kłamie
Zostaw swoją opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o