Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Adaś

Nie za fajna firma ,sporo alkoholików i ćpunów ,ale to jak wszędzie. Widać,że się tam nie lubią , Wypierdziane korytarze,zapijaczone mordy,sztuczne usmiechy. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem Cetes

Mars koło Błonia

Składajcie CV do Marsa, fakt że 4 brygadówka, ale sumując to wychodzi grubo ponad 1000 zł więcej na wejsciu niż po 15 latach w Oriflame, na stanowiska techniczne to jest kilka tys zł różnicy. Magzynier od 4800 brutto na wejściu az doświadczeniem to pewnie i więcej

@Mars koło Błonia

Powiem tak nie pracuje już w tej firmie pieniądze są ważne w życiu ale najważniejszy jest spokój atmosfera .

spokój i atmosfera

....zgodzę się, w Cetes ich nie ma.

Grubson

No to raczej podwyżek nie będzie oraz premii kwartalnej. DALSZE OGRANICZENIE I ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI W związku z działaniami wojsk rosyjskich w Ukrainie Oriflame drastycznie ogranicza i zawiesza działalność na terenie Rosji. Z tego powodu Oriflame: wstrzymał eksport wszystkich produktów wytwarzanych w fabryce w Rosji z pierwszym dniem wojny, wstrzymał import produktów Oriflame, które wytwarzane są w innych krajach, na rynek rosyjski, zawiesił wszelkie inwestycje, działania marketingowe i sprzedażowe oraz szkolenia i organizację jakichkolwiek wydarzeń na terenie Federacji Rosyjskiej.

ano tak
@Grubson

papierowa firemka co przez 30 lat nie dorobiła się niczego i na komuszkach z rosji bazuje...My już nie jesteśmy Oriflame tylko Cetes co miał się sam utrzymywac...a utrzymywał 3 fabryki a teraz na niego nasrano

Franklin
@ano tak

Bardzo celna uwaga, w punkt. Dokładnie takie byly zalozenia, same dyrektory i ilu klientow oni nie przyniosa?! I wyszlo jak zwykle.... (usunięte przez administratora) Juz nie pracuje i to byla najlepsza decyzja. Polecam wszystkim!

Nie rozumiem o co wam chodzi. Było się uczyć a nie teraz problem bo mało zarabiam. Ja siedzę sobie na górze i nie tylko piję kawkę ale myślę jakby wam tu życie uprzykrzyć tzn poprawić:) samochody trzeba wymienić bo umowa tak nakazuje a tu wielki problem. Macie kawę herbatę jabłka na stołówce dojazd pociągiem do pracy a wy tylko kręcicie nosem zamiast docenić takie benefity. A tak na serio to (usunięte przez administratora) i cieszę się że tam już nie pracuje bo zero poszanowania dla pracownika w tym OPP czy tam cetes.

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
…..

Martwicie sie o podwyzke… ja sie martwie czy bede miala gdzie do pracy przychodzic…przeciez to wszystko (usunięte przez administratora)

KŁAMCA
@…..

PEWNIE (usunięte przez administratora) bo nie będzie miał kto robić, innej przyczyny nie ma. Może z biur zejdą na dół te tabuny specjalistów.

Łucja
@KŁAMCA

I naprawdę sądzisz, że to da efektywny wynik? Każdy jednak chyba powinien być tam, gdzie jego miejsce. Ktoś tu pisał o nadziei na podwyżce na 8 marca, to może na święta uda się na coś ciekawego liczyć? ;)

bony
@Łucja

przecież to jasne, na święta bony w kwocie nie zmienionej od 20 lat, łachy nie robią, chociaż po tych......wszystkiego można się spodziewać

dks

(usunięte przez administratora) Podwyżek nie ma, nagród rocznych nie ma. Zero szacunku dla procownika!!!

Sedesiki

I jak tam drodzy robole? Jeszcze chwilka a będziecie dzieleni na mistrzów starszych,młodszych,głupszych,lizusów,frajerów itp Lidereczki już zacierają łapki co by podzielić na swoje pupilki i te nie lubiane. Kto z kim kawki nie pije i plotek nie roznosi ten upadnie niżej w hierarchii. Coś czuję że podwyżek to my się nie doczekamy. Proponuję do podusi pracuj.pl

za póżno o 30 lat
@Sedesiki

już to dawno powinno być zrobione....może być patologicznie jak napisałeś, ale już dawno. Taka struktura nie istnieje w żadnej firmie na świecie,że ten kto przychodzi z ulicy na 1 dzień ma takie same stanowisko co ta co pracuje 10-15 albo i dłużej lat i dużo więcej umie. Rozumiem Twoje obawy bo tu nic nie może być normalnie.

Zal czytać
@Sedesiki

Ublizasz nie tylko innym ale też sobie. A czytać trzeba umieć ze zrozumieniem. Ty juz dawno wypracowalas sobie w jakim przedziale sie znajdziesz sądząc po tych wypocinach wejdz na pracuj pl. Nikt cię tu na siłę nie trzyma.

sedesiki
@Zal czytać

Ojoj czyżby ujma na honorze zielonego berecika? Po pierwsze kobietą nie jestem. Po drugie nawet nie wiesz ile ludzi szuka pracy i składa cv. W tym ja.Trzymam kciuki aby udało im sie znaleźć pracę i wyrwać się z tej co raz większej (usunięte przez administratora)

Żal czytać
@sedesiki

Ja tez trzymam kciuki żeby Ci sie udało znaleźć taka pracę gdzie nie bedziesz wylewac swoich żali i bedziesz z uśmiechem chodzić do pracy. P. S każdy szuka każdy wysyła cv. A jakos dalej tu siedzi.

Xx
@Żal czytać

I tu się z tą a nie zgodzę, każdy szuka a nadal tu siedzi - zapoznaj się z faktami, ile już ludzi odeszło, ilu ludzi przychodzi, siedzi tu miesiąc i zaraz ucieka, prawda jest taka że dużo ludzi tu się zasiedziałoi na nich bazuje firma, a fakt że ci ludzie też zaczęli szukać i gdyby nie niepewna sytuacja związana z wojna to dużo starych pracowników w ostatnim czasie by uciekło, mowa o operatorach procesu, mechanikach i wip. Zresztą sklej fakty ile czasu firma szuka doświadczonych pracowników - i jakoś znalesc nie mogą! Co do nowej struktury, to zgadzam się, już dawno powinien taki podział być wprawadzony a nagle niektóre operatorki które do tej pory migały się od roboty, tylko kawa i łażenie po innych liniach na ploteczki obudziły się bo mogą stracić poziom i nagle zaczęły zetelnie pracować. Ale niestety w trzy miesiące nie da się nadrobić opinii z kilku lat.

Grubson

Wpis z wiadomości Onetu 6:34 Towary objęte sankcjami , na które umowy podpisano przed 2 marca , mogą być przewożone aż do 4 czerwca br. Więc sytuacja u nas z podwyżkami znowu spali na panewce firma towar wysyla nadal ma pieniądze a podwyżki przesunęli na czerwiec głupio się tłumacząc a w czerwcu pewnie powiedzą że towaru do Rosji nie mogą wysyłać.

banksztroom
@Grubson

jak to nazwać jednym słowem? każde ktore napiszę zaraz usunie cenzura gowork

Zainteresowana

Panie Kamilu jak to jest? Zatrudniacie coraz więcej Ukraińcom którzy nie umieją nawet po polsku się wysłowić, którzy podejście do pracy mają takie że aż się nóż w kieszeni otwiera. A Pan zamiast to dostrzec na tych kamerach co je Pan ciągle przegląda sprawdza pan tylko jak nasze panie operatorki pracują. Więc jak to jest ze półek zasady dotyczą a Ukrainki robią co chcą? I żeby tego było mało to ja wszystko mają pozwolenie a własne rodaczki pan by tylko karał. Nie ładnie...

Wkurzona

Panie K. jak tak można obiecaliście podwyżki w grudniu później przesuneliście na marzec a teraz ten meil poprostu świetnie. To już wiadomo że zamiast naszych podwyżek czyli naszym kosztem znaleźliście pieniądze na pomoc Ukraińcom którzy są uchodźcami a własnych pracowników nie szanujecie. Nie wspominając o tym że na dzień kobiet tyle ile macie pracownic nawet wam się nie chciało życzeń złożyć. Pokazujecie tylko brak szacunku dla ludzi dzięki którym zarabiacie. Z takim podejściem za niedługo będziecie mieli problem ze zmotywowaniem ludzi do pracy. Bo wszystkim dajecie a o własnych pracowników zadbać nie umiecie. Żenada

Ciekawy

A ja bardzo chciałbym wiedzieć co Pan Kamil miał na myśli mówiąc żeby obserwować Panie Operatorki czy po otrzymanej informacji o podwyżkach....motywacja do pracy im nie spadła, bo jeśli tak to należy zgłaszać takie przypadki właśnie jemu . Rozumiem że wtedy będzie Pan przeprowadzał rozmowę. Czy ewentualnie podnosił motywację groźbą zwolnienia z pracy ? Czy informacja że na Pani miejsce jest obecnie 5 obywateli Ukrainy? Wyrwaliśmy się z małego miasteczka i teraz po trupach do celu....

obserwator
@Ciekawy

to nie wiecie ,w ciągle siedzi w biurze Procesu i ciągle podgląda na kamerach jak kto pracuje? czy taki ciągły monitoring/inwigilacja jest zgodna z prawem? ktoś coś wie?

Hihi

Odnośnie dzisiejszego maila panie Kondradzie Z całym szacunkiem panie dyrektorze Panowie tacy jak Adam Glapinski oraz Daniel Obajtyk nie będą czekać. I nie czekają z podwyżkami 2 miesiące Pozdrawiam

Hihi
@Hihi

Kontynuując wątek konfliktu na Ukrainie , covidu , walki plemion , czy zbliżających się komet itp. Produkcja z tego co widać nie powinna spaść i fabryka w Moskwie będzie pracować i tu taki mały link że Oriflame nie wycofuje się z rynku rosyjskiego Сніг не перепона для наших мінометників. Варто лише ворогу наблизитись на дистанцію пострілу. Мінометники 30-ї ОМБр красномовно доводять свою класність влучною стрільбою. Ось як була знищена чергова колона ворожої техніки. Слава Україні! Разом і до перемоги! https://t.co/AvQoQZFpMV A nam nadal Pinokio swoje

Krzych

A mało tego. Za niedługo wjadą do firmy nowe samochody służbowe dla "góry". Przesunęli dostawę na czerwiec bo miały być na już. I na to pieniądze są. Im się wydaje że tu pracują ciemniaki i nikt się o niczym nie dowie....

Nickowy
@Hihi

ORISHAME..... Wycofajcie sie zanim pół świata was zostawi.... Przeciez ta fabryka padnie Podwyzek nie, premii jakichkolwiek nie, produkcja leci na leb na sxyje.... Ale nowe fury muszą być EXTRA Brawo zarzad, brawo pan dyrektor, brawo kierownictwo.... Idii na.....

Jamywy

Pracujemy tutaj długo,ciężko,ciągle staramy się i obimy wszystko żeby wyrabiać normy...tylko po co Jesteśmy tutaj traktowani jak robole,żadnego szacunki i zainteresowania ze strony tzw."góry" Nawet taki dzień jak 8 marca-tyle kobiet pracuję w firmie i żeby nikt z zarządu czy dyrekcji,czy nawet szanowny pan Dyrektor we własnej ,szanownej osobie nie zszedł i nie zwrócił się do nas..kobiet z kilkoma miłymi słowami,już nie chce mówić o małym ,symbolicznym kwiatku czy tacka cukiereczków na stołówce...żeby pan Dyrektor rączek nie zmęczył dźwiganiem..... żenada Teraz,info na temat podwyżek przekazana mailem....brak słów

jamnik
@Jamywy

Żartujesz w tym momencie? Nie dostałyście nic na dzień kobiet? Brak slow. A dopiero na walentynki miłe karteczki,chwalili się na facebooku! Cieszę się,że już nie pracuje w tym bajzlu....brak szacunku do ludzi

Jamywy
@jamnik

Te Walentynki to pomysł z kosmosu. A karteczki -przeboj roku:)

Niki niki
@Jamywy

No hrowki to serio "najwyzszych" lotow.... Ja piernicze.... Traktyja ludzi jak (usunięte przez administratora) i jak (usunięte przez administratora)lataja z gownem w papierku i ciesza sie jak kretynki....

Grubson

Mam propozycję , ale pewnie nie da rady tego zrealizować. Mianowicie gdybyśmy może wszystkimi trzema zmianami wyszli na podwórko przy recepcji głównej w celu demonstracji w sprawie podwyżek , strajku , (usunięte przez administratora), kłamliwości pana K. Ale znając ludzi w firmie zawsze znajdą się konfidenci , pupilki , zastraszeni , tyrani robotni , (usunięte przez administratora) , pracoholicy , ludzie którzy to w pełni akceptują bo jest email i noc nie można robić , popierający sytuację. I dlatego to nie wypali.

KŁAMCA Z oRIFLAME
@Grubson

TU LUDZIE SĄ ZASTRASZENI, STRACH SIĘ ODEZWAĆ, NIE DZIW SIĘ, TU NAWET PRZEDSTAWICIELA ZAŁOGI WYBIERA PANI Z HR, gRZYBO...A

Racja
@KŁAMCA Z oRIFLAME

Oj tak grzybica rzadzi ale juz niedlugo.....zarabia takue pieniadze ze nie dziwne ze na nasze podwyzki nie ma. Niech wytna tych z najwiekszymi pensyjkami to sie kasa znajdzie. (usunięte przez administratora) jedne!

zaszczaniec stepan bandera
@Grubson

B п'ятниця UŻ all фабрика?

pinokio

ja PINOKIO POMYKAJĄC SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM DO PRACY WIEC CENY BENZYNY MNIE NIE INTERESUJĄ, przypominam wam gdzie pracujecie CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O. Cetes Cosmetics Poland to fabryka, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie.

@pinokio

Tym bardziej świadczy to o Was...kim jesteście

Leon

MAJSTERSZTYK Obiecać pracownikom w końcówce poprzedniego roku podwyżki składając życzenia Świąteczne .....po czym pod pretekstem konfliktu na Ukrainie wszystko anulować lub puścić w tzw parabolę czasu?! Drodzy pracodawcy zarząd itp ludzie to nie idioci i to co zrobiliście to SAMOBÓJ.....sami się przekonacie jak pracowników zmotywowaliscie i jak wzrosną zwolnienia L4 .....to żenujące i pełne hipokryzji działanie......

Wkurzony człowiek

Firma tak właśnie działa najpierw nam mydlą oczy a teraz nas robią jak chcą najpierw covid a teraz wojna na ukrainie a potem co wymyślą walki plemion ciągle zwlekają z tymi wszystkimi podwyżkami

Kłamca Kłamca Kłamca

Z każdym z którym zomawiałam dostał już dawno podwyżkę , w styczniu, najpóźniej w lutym, wszystkie dyskonty, państwowe i małe firmy prywatne , tylko to zawsze musi byc (usunięte przez administratora) DZĘKUJEMY ZA PREZENT NA 8 MARCA

Kłamca Kłamca Kłamca

Pinokio Konrad Pinokio KOnrad, celowe dzialanie ,ściema od grudnia, jak nie rosja to covid, to zamierzone dzialanie , A W BIURACH JUŻ SIĘ NIE MIESZCZĄ I TO NIE ZA 2 CZY 3 TYS, ZŁ. KŁAMCA

Anja

Witam bardzo nie ładnie z waszej strony, najpierw obiecanie że będzie później przedłużanie, a teraz że do maja . Ludzi uważacie za jakiś robili najniższego szczebla, przecież dzięki nam najniższym szczeblu należą się podwyżki wy w biurze macie i tak dużo więc co za problem dać te podwyżki. Zresztą drugą kwestia dziś Procter zakończył realizowanie nowych zamówień do Rosji ale te dotychczasowe dostarcza i wiem z pewnego źródła że oni dostali podwyżki bo od pstryknięcia nie kończą tam działalności a za zamówienia firma dostanie pieniądze. Więc jaka jest tu logika firmy. Kondrat nie (usunięte przez administratora)ludzi tyle razy.....

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o