PRACOWNIK SERWISU

Gdynia
Umowa o pracę6 200-7 200 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, budownictwo, gospodarka morska

Wstęp

  • PROMAT-WODA Sp. z o.o. należy do czołówki firm zajmujących się uzdatnianiem wody. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy oferują swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu uzdatniania wody przy użyciu różnorodnych metod oraz kompleksowej obsługi instalacji na etapie projektowania i wdrażania, jak również ich późniejszego serwisu.

Obowiązki

  • Montaż stacji uzdatniania wody
  • Serwis stacji uzdatniania wody
  • Bieżące usuwanie usterek instalacji
  • Wsparcie działu technicznego w zakresie doboru urządzeń, materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie najlepiej techniczne
  • Prawo jazdy kategorii B (czynne)
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  •  Chęć dalszego rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Benefity

Kawa i herbata
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia SEP