Organic Life S.A.

Opinie o Organic Life S.A.

Aktualność
Najwyższa jakość olejków CBD Cannabidium 10% by Organic Life S.A.które pochodzą plantacji organicznych, została potwierdzona certyfikatem jakości Golden Cannabis.
Dziękujemy za to wyróżnienie i cieszymy się, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy w branży.
Werka

Od kilku miesięcy używam kosmetyków Organic life i nic złego nie mogę powiedzieć. Pilingi do ciała balsamy do włosów są świetne. Suplementy na jelita rewelacyjny . Już nie kupuje innych kosmetyków. Polecam wszystkim

@Werka

To chyba nie jest miejsce na zamieszanie swoich prywatnych opinie na temat kosmetyków tylko pracy.

Katarzyna Suchanowska

Z produktow Organic Life skorzystalam p.o. raz pierwszy ponad 2,5 roku temu, kiedy na mojej twarzy widnialy rany I dziwne znamiona, trudne do leczenia przez wielu znamiennych polskich dermatologow oraz autorytety w zakresie alergologii. Nikt I nic nie bylo w stanie pomoc.. Metoda prob I bledow robilam to sama. Tak trafilam na dermokosmetyki Organic Life, po stosowaniu ktorych (szampony I kremy) moja skora zaczela zdrowiec. Zmiany lagodniec, az w koncu, zanikac:-). Dzisiaj uzywam juz tylko wylacznie produktow Organic Life, opartych o ziola I oleje. Pozbawionych szkodliwych I toksycznych skladnikow syntetycznych. Uzywa ich moja rodzina. Znajomi. Z punktu widzenia ceny: nie znam lepszych produktow skladem w nizszej cenie. Te prezentuja, wg mnie, tzw "great value for money". Zachecam do sprobowania. Kazdego, kto ceni I szanuje wlasne zdrowie. Potem do ewentualnej oceny.

Anita Pawlak

Od 3 lat używam produktów Organic Life i krótko po tym bez wahania podjęłam współpracę z firmą, która ma to „coś” co jest dla mnie ważne i jest moim priorytetem. Jest wiarygodna, przyjazna ludziom i zwierzętom, dba o nasze zdrowie i daje możliwość uzyskiwania dochodów, za którymi nie stoi strach, że coś jest nie tak. Prywatnie i zawodowo nigdy nie miałam problemów komunikacyjnych, produktowych czy personalnych z Firmą, a produkty­ od samego początku są dla mnie objawieniem na rynku kosmetyków naturalnych i organicznych. Moja skóra je uwielbia (mawiają, że ciało nigdy Cię nie oszuka), a świadomość, że tak niesamowite składy są potwierdzone badaniami daje mi pewność, że moje zdrowie jest dobrze „zaopiekowane”. Jestem człowiekiem bardzo logicznym dla tego też­ fakt, że mamy dostęp do dokumentacji dotyczącej Certyfikatów jakie posiadają składniki, do wyników badań aparaturowych powoduje, że dla mnie Firma jest niezwykle wiarygodna. Dodatkowo wszyscy wiemy, że życie jest najlepszym weryfikatorem skutecznej jakości i tak się składa, że wielokrotnie pokazało mi i nadal to robi ogrom niesamowitych przykładów bliskich mi ludzi, którym dermokosmetyki Organic Life pomogły w problematycznych sytuacjach zdrowotnych. Wiem, że nie znajdę w jej składach żadnych ukrytych składników chemicznych skazujących mnie na ciężkie choroby cywilizacyjne. Dla ludzi, którzy wypisują banialuki proponuje zrobić testy laboratoryjne, a potem z dowodami się odzywać publicznie na tematy, na które na chwilę obecną nie mają nic wiarygodnego do przekazania. W ich wypowiedziach nie znalazłam żadnego profesjonalizmu poza biciem piany. Ale to drobiazg - ważne jest to, że wiem, że jestem we właściwym miejscu i dokonałam najlepszego wyboru.

Ksenia Nowy wpis

Interesuje mnie praca w dziale handlowym OL. Czy są przewidywane w II i III kwartale roku nabory na specjalistę ds. handlu? Niestety, nie znajduję ofert pracy, więc może tą drogą się uda :) Zaznaczam przy tym, że mam doświadczenie w branży kosmetyków i chodzi mi tu o pracę na etacie, nie zaś na zasadzie MLM.

Nowy wpis

@Ksenia

Dzień dobry, niestety od lat nie prowadzimy rekrutacji do biura i działu handlowego Organic Life. Mamy stałą załogę, z którą świetnie ułożyliśmy sobie współpracę. Zespół jest stabilny i wydajny, dlatego nie zamieszczamy ofert pracy. Życzymy Pani powodzenia w znalezieniu pracy marzeń!

Taka ja

Atmosfera i praca w tym miejscu to jakaś masakra tam pracuje lizuska szefowej Marta W. ma wredny charakter, źle traktuje współpracowników a przy szefowej udaje miła. Dwu licowa dziewucha.

@Taka ja

Trudno się odnieść do tak prymitywnej oceny. O atmosferze w naszej firmie decydują w dużej mierze pracownicy. Jako pracodawcy dajemy pracownikom bardzo dużą swobodę i nie stwarzamy gęstej atmosfery. Pracowników jest niewielu i tworzą zgrany zespół. Duża część z nich jest z nami od początku powstania firmy. Część pracuje zdalnie. Ostatnie zwolnienia jakich dokonaliśmy, to styczeń 2020. Zwolniliśmy z ogromną ulgą osobę o bardzo niskich kompetencjach zawodowych i społecznych. Nie dała rady przetrwać okresu próbnego. Od tego czasu często się tu udziela. Może warto ten czas poświęcić na szukanie nowego pracodawcy i pracy marzeń?

Ivi
@Organic Life S.A.

Atmosfera, w firmie jest świetna a obsługa sklepów rewelacyjna.

Ania Nowy wpis

Witam, chciałabym zacząć współpracę z tą firmą i szukam dobrego lidera , którego mogłabym w razie czego zapytać o cokolwiek. Znajdzie się ktoś taki?

Ivi Nowy wpis

Od czterech lat stosuje produkty do pielęgnacji ciała, wymieniłem wszystkie możliwe syntetyczne produkty na produkty Organiclife I nie zamienilabym ich na inne nawet gdyby mi ktoś dał produkty za darmo. Zazywam też chlorofil i jiaogulan dla utrzymania prawidłowego poziomu cukru i cholesterolu. Okresowo kiedy mam stresującą prace Ashwagandha, która jak sprawdzałam jest najsilniejszą na rynku oraz CBD bo ma certyfikat Golden Cannabis

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Organic Life S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konsultant biura obsługi klienta - Call Center? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Agnieszka

Współpracuję z firmą Organic Life od pół roku i jestem bardzo zadowlona zarówno z produktów, jak i z samej współpracy. Dużo szkoleń, dużo wiedzy i rozwoju osobistego, opieka lidera i praca w fantastycznym zespole w fantastycznej atmosferze :D

Czy Organic Life S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Agnieszka

Tak, i to całkiem sporo :)

Małgorzata

Ma ktoś już za sobą te webinary, o których ktoś wspominał? Dużo ich do obejrzenia tak właściwie jest i czy faktycznie warto przez nie przebrnąć? I w zasadzie co potem jak tu zatrudnienie od samego początku wygląda?

@Małgorzata

Na webinarze biznesowym wszystko jest wyjaśniane, więc jesli jeszcze Pani nie miała okazji skorzystać to zapraszam. Pozostałe to w większości szkolenia i warsztaty, które są bardzo wartościowe, warto przez nie "przebrnąć" nawet dla swojej własnej wiedzy.

Małgorzata

Używam pruduktów od 4 lat ,są naprawdę skuteczne i warte polecenia.

Ala

Zdecydowanie za drogie ,brak kakichkolwiek widocznych efektow.

Maciek

Na czym polega praca w organic live. Chodzi o sklep internetowy. Bo mi chcą wysłać jakiś webbinar itd. zamiast od razu powiedzie. To wszystko owiane tajemnicą.

Beata

Kosmetyki organic life kupuje mieszjajac w Anglii Plyny do higieny intymnej, fitoregulatory,kremy Nigdy na zaden kosmetyk nie mialam uczulenia. Fitoregulatory kasztan I arnika ardzo mi pomogly na zylaki,smocza krew na ugryzienia I rany Daje firmie 100% Dla mnie super

Natalia
@Beata

A cena dobra względem jakości produktów?

Izabela Kraczkowska

Tak szczerze mówiąc,to zawsze miałam dystans do opinii pojawiających się na forum,jeżeli chodzi o wiarygodność, natomiast biorąc pod uwagę fakt, że od ponad dwoch lat szukalam produktów naturalnych, które nie zaszkodzą zarówno mi jak i mojej rodzinie,tak znalazłam Organic Life, jedyną markę, która produkuję naturalne dermokosmetyki, które w składzie nie mają żadnych szkodliwych składników,tak więc szczere polecam tą markę dla klientów, jak i również dla osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu, ponieważ Firma daje solidne możliwości rozwoju zawodoweg

thesa
@Izabela Kraczkowska

Potwierdzam. Kosmetyki używam od samego początku istnienia firmy. Jestem alergikiem i to jedyne, które nie uczulają. Na początku jednak, ze względu na duze stężenie ziół trzeba sprawdzić czy cos nie uczula, jakieś zioło. Z atw np. miałam problem z serią Zioła Azteków, Było tam jakieś zioło, które mnie uczulało wiec tej serii nie używałam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Organic Life S.A.?

thesa

Wystarczy zarejestrować się jako klient z linku podanego przez innego klienta ( w ten sposób od razu otrzymuje się rabat 25%) Ja jestem klientka od samego początku istnienia firmy. Jedyne kosmetyki po których nie mam żadnych sensacji na skórze. Jesli jest Pani zainteresowana oferta zapraszam na teresa_03@interia.eu

Werka

@Werka

Co jaki czas w Organic Life S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Magdalena

Nie ma podwyżek, bieda z nędzą. Słabo płacą a roboty co nie miara.

@Magdalena

"Słabo" to mówi tak wiele i tak niewiele jednocześnie :D Ile to jest mało Twoim zdaniem, minimalna? 3000? 5000? :D

Gal

4 tyś

@Gal

I uważasz że to mało? :D Hmmm... Okeeeej?

Grey

A co, dużo? hahah

Aktualność
Informujemy, że w każdy wtorek na platformie zoom, odbywają się wykłady w Akademii Zdrowia Organic Life.
Najbliższe spotkanie 16 listopada 2021r. poprowadzi Naturopatka i specjalistka TMC Pani Marta Wcześniak. Serdecznie zapraszamy na spotkanie online.
Karo5kr

Z zasady nie kupuję tych samych kosmetyków dwa razy. Raczej skupiam się na testowaniu wszystkiego co jest na rynku z różnych półek cenowych. Jako tester dostaję także niszowe kosmetyki. Kupiłam 3 produkty; olejek, coś do włosów i do twarzy. Nie jestem w żaden sposób związana z tą czy inną markom kosmetyczną. Reasumując do mojej bezproblemowej cery 45+ już nie opłacam, ponieważ ani nie pomagają ani nie szkodzą. Receptury jak dla mnie ciut zbyt nowatorsko uproszczone. Pisanie o cudownych właściwościach dermatologicznych jest niewłaściwe, ponieważ mam wgląd do składu każdego z kosmetyków. Polecam natomiast kobietom 20-35 lat max, wtedy kiedy wystarczy tego rodzaju kosmetyk.

@Karo5kr

Dziękujemy za opinię, każdy ma prawo do własnego zdania. Nasze kosmetyki przechodzą bardzo szczegółowe badania aparaturowe, które udowadniają skuteczność poszczególnych serii. Składy Organic Life są zaawansowane i unikatowe. Każdy ma wgląd do składów naszych kosmetyków, gdyż INCI jest ogólnie dostępne na naszych opakowaniach. Nie opieramy naszych wypowiedzi jedynie na deklaracjach marketingowych. Jeśli zna się Pani na kosmetyce i składach, na pewno zna Pani również zasadę, że składniki naturalne potrzebują dłuższego czasu na poprawę wyglądu skóry. Można oczywiście użyć kremu np. z peptydami i wtedy widać natychmiastowy efekt. Nie da się osiągnąć założonych efektów, gdy skóra doświadcza ciągle innego preparatu. Tak, czy inaczej szanujemy Pani podejście i życzymy aby Pani cera nadal była piękna i bezproblemowa. Pozdrawiamy serdecznie!

Aktualność
Bardzo dziękujemy za kolejne wyróżnienie dla naszych produktów, tym razem Certyfikatem Naturalne Polskie.
Nasza niepowtarzalna seria olejków do twarzy  Cannabis Clinic, po przeanalizowaniu składów i przetestowaniu preparatów przez ekspertów, została nagrodzona tym prestiżowym certyfikatem.
Bardzo dziękujemy Jury i zapowiadamy kolejne, rewelacyjne nowości w naszej ofercie
Klientka

Zastanawiam się skąd tyle zawiści u piszących bzdurne opinie o "bylejakości produktów" Organic Life? Odpowiedź nasuwa się sama - konkurencja nie daje sobie rady z Tą jakością :) :) Nie sądzę by niezadowolonemu klientowi chciało się wypisywać takie bzdury :) Oj żal, że nie potrafią konkurować na odpowiednim poziomie - np. tworząc dobrej jakości produkty choć odrobinę podobne do tych z Organic Life.

jaskółka
@Klientka

No właśnie mam takie samo zdanie! Bardzo rzadko "zwykłym" ludziom chce się fatygować żeby napisać jakąś opinie o produkcie. Jeśli mu nie pasuje to odstawia, nie kupuje więcej i kropka. Nie dla każdego są ziołowe kosmetyki. Skóra różnie reaguje - czasem musi się przyzwyczaić do takiego "kopniaka odżywczego". I też z innej beczki, skóra potrzebuje czasu, aby się zregenerować i pokazać efekty, to nie jakieś hop siup. A takie komentarze nasycone złością to raczej jakieś osoby, które ogólnie źle życzą firmie. Firmie dobrze życzę, ma wartościowe produkty i polecam spróbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Organic Life S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Organic Life S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Organic Life S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Organic Life S.A.?

Organic Life S.A.