Organic Life S.A.

Opinie o Organic Life S.A.

Czy w Organic Life S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

W Organic Life S.A. oferujemy wyłącznie umowy o pracę. Okres próbny trwa u nas 3 miesiące.

Pati

Polecam. Fajne produkty, zdrowe, miła obsługa.

@Pati

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy :)

Kankinka

Witam serdecznie ! Od niedawna stosuję serię Rednes Solution na noc i na dzień , mam cerę naczynkową bardzo wrażliwą , od jakiegoś czasu udało mi się wyciszyć zaczerwienienia na twarzy kosmetykami - fitoregulatorami Organic Life niestety po użyciu serii na naczynka uzyskałam zupełnie odmienny rezultat. Buzia po zastosowaniu kremu na noc jest czerwona i piecze.Czy mogę uzyskać informację , czy może tak ma być a po jakimś czasie się wyciszy czy raczej nie powinno być takiej reakcji . Proszę o poradę. Pozdrawiam Klaudia Kaczmarek Andrzejczak

@Kankinka

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za zapytanie. Kosmetyki naturalne z wieloma składnikami należy wprowadzać z należytą ostrożnością, testując produky na mniejszej powierzchni wrażliwej skóry. Seria Redness Solution jest serią najbardziej nasyconą składnikami aktywnymi. Może to powodować bardzo różne reakcje skóry, włącznie z czasowym pogorszeniem jej stanu. Opisane przez Panią objawy są jednak niepokojące. Chętnie skontaktujemy Panią z naszym działem obsługi klienta, lub z doświadczonym kosmetologiem, który obejrzy skórę i udzieli pełnej porady. Do tego czasu zalecamy odstawienie w/w preparatu i obserwowanie reakcji skóry. Podajemy telefony do naszego biura: tel.:(22) 663-18-87 tel: (22) 663-21-76 tel.: (22) 400-08-79 kom.: (48) 883-063-511 e-mail: handel@organiclife.com.pl

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Organic Life S.A.? Chętnie zatrudniają?

emI

OCZYWIŚCIE ŻE CHĘTNIE. ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Organic Life S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konsultant biura obsługi klienta - Call Center? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pola

Spoko kosmetyki i spoko firma. #no problem to moja ulubiona seria.

Joanna

Niestety nie mogę polecić produktów. Za namową koleżanki, która była zafascynowana produktami, a właśnie ropozczela współpracę spróbowałam również. Zamówiłam dość spory zestaw rejestracyjny, aby wiedzieć co polecam moim klientom i czy warto. Linia Aqua i collegen lift to jakby te same kremy tylko w innych słoiczkach. Serum do twarzy jak woda, zapach silny jakby spalony karmel. Kremy mnie uczuliły. Na lini włosów małe krosty. Skóra bardzo mocno ściągnięta i podrażniona, a nigdy nie miałam z nią problemów, pasta do zębów ciężka przy dozowania. Za każdym razem wysuszana w nadmiarze i więcej było w zlewie, jak na szczoteczkę. Zamówiłam tez serum i szampon stymulujący wzrost włosów. Po 2 tyg. zaczęła mnie swędzieć po nich skóra, włosy się przetluscily i doszło do łojotokowego zapalenia skóry. Jedyny produkt który mi odpowiadał to szampon, balsam nawilżający. W czasie 3 miesięcznego testowania tych dwóch serii moja znajoma, która wkręciła mnie do OL zrezygnowała ze współpracy, bo jak stwierdziła prócz kilku kosmetyków typu fitoregulator, żółtko i piling cukrowy do ciała to nie ma w tej firmie nic godnego polecenia. Jestem tego samego zdania i przysięgam na wszystko, co kocham, że tak na mnie zadziałały te produkty.

@Joanna

Dzień dobry, przykro nam z powodu zamieszczonej przez Panią opinii. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z biurem obsługi klienta, w celu wyjaśnienia sytuacji. Tel 22 663 21 76 lub 883 063 511

@Joanna

Pani Joanno miałam to samo. Uczulenie na dekoldzie i twarzy a zawsze miałam ładną cerę. Nie polecam tych śmierdzących kosmetyków za cenę z kosmosu.Serum do twarzy faktycznie woda. Zresztą widać po osobach które tam pracują i zapewne używają tych cudownych kosmetyków. Wyglądają jak nie powiem co. Tyle balsamów i cudownych kosmetyków przeciw wypadaniu włosów a same są z tłustymi i łysinami na głowie.

xyz

te kosmetyki śmierdża i uczulają. Cała skóra w krostach po użyciu tych kosmetyków. Nie polecam.

RODO

czy ktoś tutaj słyszał o RODO? osoby podpisujące sie imieniem i nazwiskiem chyba nie.

Zara
@RODO

Idąc tym tokiem myślenia , to Facebook i LinkedIn z powodu RODO nie powinien istnieć.

Joanna
@RODO

Imię i nazwisko jest chronione jedynie w celach leczniczych.

rain

Nie polecam pracy i kosmetyków w tej firmie. (usunięte przez administratora) kiepskiej jakości kosmetyki w małych opakowaniach za wysoką cenę.

Zara

Bardzo fajna, Polska firma i skuteczne produkty. 100% satysfakcji. Używam od lat. Nie rozumiem po co konkurencja się tu prześciga w negatywnym komentowaniu, Przecież rynek jest duży i nie trzeba pluć na innych, żeby robić swój biznes z dużym powodzeniem.

Teresa

(usunięte przez administratora) nie sieją a sami się rodzą. F(usunięte przez administratora) Dzięki takim idiotom firma się kręci ale czy osoby które kręcą filmiki opowiadają o tych cudownych kosmetykach ktoś im za to płaci? Szkoda mi tych naiwniakow bo mi szkoda było by tracić swój cenny czas by nabijac komuś kieszeń. Jeszcze płacą za konferencje kupę kasy. Naprawdę żal mi was wszystkich.

Katarzyna

Rzetelna uczciwa firma z super produktami. Z czystym sercem polecam.

@Katarzyna

Z tą uczciwościa to polemizowala bym grubo.

Magda

Zarabia firma na jeleniach co dobrą robią reklamę za darmo. Po co płacić za reklamę skoro mają darmową. A wy naiwniaki róbcie za darmo dalej. Dzięki takim jak wy jedni się bogacą a inni wiadomo co.

Alicja

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą i ze skuteczności kosmetyków. Jestem rehabilitantką i chętnie polecam ich produkty moim klientom.

@Alicja

A jak Pani pomogły te kosmetyki i w czym? By mieć grubszy portfel by naciągnąć klienta?

Mirosław Kunka
@Aga

@Aga a jak kupujesz w drogeriach czy tez w innych punktach to nikt nie zarabia tylko biednieje tak? Ja wole korzystac z tego co zdrowe, a jak mozna tez zarobic polecajac zdrowie to nawet przyjemnie.

Katarzyna Bitner
@Aga

Czy robiąc zakupy w Rossmanie, nie nabija Pani kieszeni obcemu właścicielowi, płacąc dużo więcej za kosmetyki niż w Organic Life. Kupując w sklepie płaci Pani za wyprodukowanie, dystrybucję i reklamę. Nabija pani kieszeń wszystkim bogatym. W OL nie ponosimy kosztów dystrybucji i reklamy, dlatego kosmetyki są tańsze i zdecydowanie lepszej jakości. Dzięki kosmetykom OL wyleczyłam łuszczycę głowy, gdzie inne szampony nie zdawały egzaminu. Mojej mamie przestały wypadać włosy. Pijąc sok z aloesu pozbyłam się wielu kłopotów zdrowotnych. Sam lekarz był zdziwiony, że wszystkie objawy zniknęły. Czy zagwarantuje Pani, że żaden kosmetyk, kupiony w Rossmanie,nikogo nie uczuli, nie wysuszy mu skóry? Chylę czoła jeśli znajdzie Pani 100% zadowolonych klientów.

Katarzyna Suchanowska

Z produktow Organic Life skorzystalam p.o. raz pierwszy ponad 2,5 roku temu, kiedy na mojej twarzy widnialy rany I dziwne znamiona, trudne do leczenia przez wielu znamiennych polskich dermatologow oraz autorytety w zakresie alergologii. Nikt I nic nie bylo w stanie pomoc.. Metoda prob I bledow robilam to sama. Tak trafilam na dermokosmetyki Organic Life, po stosowaniu ktorych (szampony I kremy) moja skora zaczela zdrowiec. Zmiany lagodniec, az w koncu, zanikac:-). Dzisiaj uzywam juz tylko wylacznie produktow Organic Life, opartych o ziola I oleje. Pozbawionych szkodliwych I toksycznych skladnikow syntetycznych. Uzywa ich moja rodzina. Znajomi. Z punktu widzenia ceny: nie znam lepszych produktow skladem w nizszej cenie. Te prezentuja, wg mnie, tzw "great value for money". Zachecam do sprobowania. Kazdego, kto ceni I szanuje wlasne zdrowie. Potem do ewentualnej oceny.

Anita Pawlak

Od 3 lat używam produktów Organic Life i krótko po tym bez wahania podjęłam współpracę z firmą, która ma to „coś” co jest dla mnie ważne i jest moim priorytetem. Jest wiarygodna, przyjazna ludziom i zwierzętom, dba o nasze zdrowie i daje możliwość uzyskiwania dochodów, za którymi nie stoi strach, że coś jest nie tak. Prywatnie i zawodowo nigdy nie miałam problemów komunikacyjnych, produktowych czy personalnych z Firmą, a produkty­ od samego początku są dla mnie objawieniem na rynku kosmetyków naturalnych i organicznych. Moja skóra je uwielbia (mawiają, że ciało nigdy Cię nie oszuka), a świadomość, że tak niesamowite składy są potwierdzone badaniami daje mi pewność, że moje zdrowie jest dobrze „zaopiekowane”. Jestem człowiekiem bardzo logicznym dla tego też­ fakt, że mamy dostęp do dokumentacji dotyczącej Certyfikatów jakie posiadają składniki, do wyników badań aparaturowych powoduje, że dla mnie Firma jest niezwykle wiarygodna. Dodatkowo wszyscy wiemy, że życie jest najlepszym weryfikatorem skutecznej jakości i tak się składa, że wielokrotnie pokazało mi i nadal to robi ogrom niesamowitych przykładów bliskich mi ludzi, którym dermokosmetyki Organic Life pomogły w problematycznych sytuacjach zdrowotnych. Wiem, że nie znajdę w jej składach żadnych ukrytych składników chemicznych skazujących mnie na ciężkie choroby cywilizacyjne. Dla ludzi, którzy wypisują banialuki proponuje zrobić testy laboratoryjne, a potem z dowodami się odzywać publicznie na tematy, na które na chwilę obecną nie mają nic wiarygodnego do przekazania. W ich wypowiedziach nie znalazłam żadnego profesjonalizmu poza biciem piany. Ale to drobiazg - ważne jest to, że wiem, że jestem we właściwym miejscu i dokonałam najlepszego wyboru.

Katarzyna S

Takie dobre produkty a osoby które się wypowiadają niby korzystają a wyglądają nie powiem jak. Skoro takie dobre te kosmetyki to czemu użytkowniczki maja zaniedbane włosy. Bo produkty takie dobre? Czy pic na wodę

Dorota Ślaska

Od ponad 3 lat współpracuję z Firmą OL - nigdy nie miałam problemów ani z produktami i ich jakością ani z wypłatą wynagrodzenia. Firma produkuje najlepsze na rynku produkty i jest pewnie dlatego hejtowana przez konkurencję - ale produkty bronią się same. Potwierdzeniem są tysiące zadowolonych klientów, których przybywa z kazdym dniem. A jeśli ktoś chce cieszyć się z niezależności finansowej - to najlepsze miejsce dla ambitnych i pozytywnych.

@Dorota Ślaska

Korzysta Pani sama z tych kosmetykow czy kupuje od konkurencji bo są lepsze i tańsze a klientom wciska badziew bo da się zarobić? Które kosmetyki Pani poleci?

Dorota Ślaska
@Aga

Nie należę do osób, które dla kasy wciskają byle jakie produkty. W przeciwieństwie do wielu, którzy nie mają odwagi podpisać się własnym nazwiskiem - nie mam też w zwyczaju hejtować konkurencji - używam najlepszych - naturalnych. Nie tylko ja używam tych produktów, ale cała moja rodzina. Firma ma cały asortyment produktów do pielęgnacji codziennej całego ciała. Od pasty do zębów, po balsamy do włosów i kremy. Nie używam żadnych innych produktów innych firm - ze względu na syntetyczne składy. Zdrowie moje i moich najbliższych jest dla mnie najważniejsze. Są odpowiednie niezależne aplikacje pozwalające zweryfikować skład Naszych produktów. Nie trzeba być specjalistą by dokonać właściwego wyboru...

Beata Gebhardt

Od ponad 2 lat używam tych produktów i współpracuję z tą firmą.Przede wszystkim przekonały mnie produkty które są skuteczne i w dobrych rozsądnych cenach i to właśnie one przekonały mnie aby podjąć współpracę z tą firmą,a także ludzie którzy ją tworzą i relacje z nimi.Nie mam problemów z polecaniem tych produktów każda osoba która zdecydowała się je użyć jest zadowolona jest to tylko kwestia dobrania odpowiednich produktów.Dlatego nie mam problemu żeby podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem w przeciwieństwie do tych którzy wystawiają negatywną opinię.

Elzbieta Czuczwara

Od wielu lat szukalam produktow naturalnych ,organicznych dla zdrowia,od 2 lat uzywam produktow 0rganic Life i jestem nimi zachwycona a takze cala moja rodzina,znajomi .Produkty maja tak niesamowita moc i sklady i nie ma czego sie doslownie doczepic ,sa niepodwazalne .Z czasem nawiazalam wspolprace z Organic Life co tez innym Polecam,bez problemy Prowizje,Nagrody ,Bonusy ,nie spotkalam sie nigdzie z podobnymi chocby, zsadami jakimi kieruje sie Organic Life.Dla mnie Produkty to Niesamowita Bomba Witaminowa i Zawsze Bede Polecac,.Zdrowie jest najwazniesze.A hejterzy zawsze byli i beda :) Hejt jest DARMOWA REKLAMA bo To Co Dobre I zdrowe Kole Innych w Oczy,Pozdrawiam Wszystkich Organicznych i Tych ,Ktorym Zdrowie Jest Najwazniejsze !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Organic Life S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Organic Life S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Organic Life S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Organic Life S.A.?

Organic Life S.A.