Veoli Botanica Sp. z o.o.

Opinie o Veoli Botanica Sp. z o.o.

Jadźka Nowy wpis

Witam serdecznie, wczoraj pojawiła się oferta dla kosmetologa ds. Social Media i Content Marketingu. pierwsze co rzuciło mi się w oczy to stwierdzenie, że ma to być umowa zlecenie lub B2B. co natomiast za zatrudnieniem w oparciu o tę o pracę? czy jest ona opcjonalna?

Mania Nowy wpis

Witam, mam zamiar aplikować na asystentkę ds. marketingu. wygodny dla mnie będzie ten wspomniany tryb hybrydowy, zastanawiam się przy tym jakie konkretnie niezbędne narzędzia do pracy do domu otrzymam? Będzie to laptop również na użytek prywatny?

HR Nowy wpis
@Mania

Dzień dobry! Na wszystkich stanowiskach zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: laptop oraz telefon. To standard. Praca odbywa się w trybie hybrydowym - zdalnie, z miejsca zamieszkania oraz z stacjonarnie w biurze. Zapraszam do kontaktu mailowego, jeśli masz szczegółowe pytania - hr@veolibotanica.pl. Z pozdrowieniami!

Jak wygląda kwestia chorobowego w firmie? Widzę, że tutaj też chcą zatrudniać na B2B, tak przynajmniej w ogłoszeniu jest na to stanowisko Graphic Designer - projektowanie opakowań oraz etykiet. Nie ma problemu wtedy z L4?

Po tych nowych opiniach mam rozumieć, że ciężko jest się tu dostać? zauważyłem, że pod koniec lutego dodano ofertę dla specjalisty ds. trade marketingu. sęk w tym, że to umowa o zastępstwo. Tak to zazwyczaj później wygląda, myślicie, że znajdzie się coś dla pracownika jak ona wygaśnie czy raczej nie ma na co liczyć?

Krysia

Nie jest tak, że nie da się tam dostać. Raczej chodzi o to, że przeprowadzane są fasadowe rekrutacje, a stanowiska dostają koledzy zarządu bądź specyficzne postaci z polecenia. Proces decyzyjny o rekrutacji też jest wydłużony z racji braku jasno ustalonych procesów w firmie oraz też może budżetu na stanowiska. A co do tej umowy na zastępstwo, to nie ma pewności, że cokolwiek się znajdzie po jej okresie. Jest to jednak mała firma i nie ma w niej zapotrzebowania na ogromnie rozbudowaną strukturę zespołu

@Krysia

Dzień dobry, procesy rekrutacyjne w Veoli Botanica mają swoją strukturę i zależnie od poziomu oraz rodzaju stanowiska są przeprowadzane kompleksowo, tak aby zatrudnić najlepszych specjalistów. Oferty są publikowane na portalach rekrutacyjnych. W tym momencie, zespół Veoli Botanica liczy ponad 30 osób i ze względu na intensywny rozwój rozrasta się w szybkim tempie. Pracownik, który zostanie zatrudniony na zastępstwo (ten proces rekrutacyjny został właśnie zakończony), jeśli okaże się wartościowy dla organizacji, ma w niej swoje przyszłe miejsce oraz zapewnioną ścieżkę rozwoju. Natomiast osoba wracająca z urlopu macierzyńskiego, jest przez nas oczekiwana i może czuć się bezpiecznie. Zachęcam do śledzenia nowych ofert pracy i bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem mailowym hr@veolibotanica.pl Z pozdrowieniami!

Firma Veoli Botanica Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy – branża kosmetyczna. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Graphic designer na b2b ile wyciągnie? Skoro taką formę tylko podają w ofercie to chciałbym wiedzieć chyba że coś się zmieniło no bo to jednak 2 mies temu było jak patrzę. Teraz już wakatów nie ma czy są nadal? Bym był chętny

Veoli Botanica to firma, która zrujnowała moje zdrowie psychiczne. Myślałam, ze koszmar w tej pracy się skończył, ale po blisko dwóch latach od zakończenia umowy (wystawieniu świadectwa pracy) ta okropna i niedołężna firma nęka mnie zwrotami kosztów, które tak naprawdę nie powinny mnie dotyczyć. Nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi, brak szacunku do pracownika, stres wytwarzany przez przełożonych i zasady funkcjonowania jak w średniowiecznej wiosce.

Misia

Pewnie szukają dodatkowych źródeł zarobku na starych pracownikach ???? jak widać, biznes kosmetyczny niestety nie rozwija się najlepiej, więc może tu chcą znaleźć źródło przychodu… Dla wszystkich, kto kiedykolwiek myślał o pracy w tym miejscu, zachęcam do zdania sobie sprawy z tego, że istnieje ta firma na rynku od ponad 5 lat (a może z 7) i jej rynkowa pozycja wciąż nie jest najlepsza. Mało kto o niej wie. I jeśli myślicie, że coś jesteście w stanie zmienić, to lepiej zastanowić się ponownie…

Tosia

O jakie zwroty kosztów mogło teraz komuś chodzić? czy ktoś jeszcze miał podobnie? Zastanawiam się czego dotyczą. jest teraz wystawiona oferta dla copywriterki. To chyba tego zasadniczo nie dotyczy? Wpisana została dowolna forma umowy, wiec w jaki sposób rozlicza się ze zlecenia a jak z umowy o prace?

XYZ

Porażka! To najlepsze określenie tej firmy. Wypłata nie jest adekwatna do wykonywanej pracy, ogromny stres i obciążenia finansowe. Nie polecam pracy w tym miejscu…. Z reszta wiele można wywnioskować obserwując rotacje pracowników.

W Warszawa Veoli Botanica Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Graphic Designer. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Czy na marketingu sytuacja się polepsza? Pisali coś o tym, że atmosfera była słaba i chyba ludzie rotowali na dziale a teraz właśnie widnieje oferta dla specjalista ds. influencer marketingu, z oznaczeniem ze to praca od zaraz. Jest wiec ktoś na bieżąco? I jak w zasadzie można zarabiać na tym stanowisku? nie ma widełek

Jeśli poszukiwania grafików zostały przez kogoś nazwane regularnymi to jak można przy tym odnieść się jednak do całej tej rotacji? jeszcze przez 2 tygodnie ma być wystawione ogłoszenie i tez się nad nim właśnie zastanawiam. Ile można w praktyce zarobić? napiszecie mi wprost? Od nowego roku będzie więcej?

HR

Dzień dobry! Firma jest na etapie intensywnego rozwoju, wdrażamy nowe linie kosmetyków, o czym świadczą kolejne premiery, a także planujemy kolejne wdrożenia na przyszły rok. Jesteśmy także, jako marka obecni w różnych kanałach social media. Poszukujemy doświadczonych grafików do współpracy stałej i projektowej. Zapraszam do przesłania cv oraz portfolio, obrazującego dotychczasowe dokonania graficzne na adres hr@veolibotanica.pl. Pozdrawiam serdecznie!

Jola

Firma regularnie poszukuje grafików, stąd moje pytanie - jaka panuje atmosfera w zespole? Czy rotacja jest duża? Jakie macie doświadczenia we współpracy z tą firmą w ramach b2b?

Ona

Czyli co z tymi redukcjami, o których pisali? Dotyczą każdego stanowiska? upewniam się, bo mam doświadczenie w prowadzeniu e-sklepu a widzę, że jest właśnie do niego oferta dla specjalisty. W tym przypadku z kim na dziale mam się dogadywać? Praca nie może być wykonywana w większości samodzielnie? Jakie są zarobki?

@Ona

Dzień dobry! W przypadku rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Sklepu Internetowego finalizujemy rekrutację na to stanowisko. Jest to samodzielne stanowisko w strukturze działu e-commerce. Wynagrodzenie jest uzależnione od poziomu odpowiedzialności oraz posiadanego doświadczenia i negocjowane indywidualnie z wybranym kandydatem/ką. Po szczegółowe informacje dotyczące tej, a także innych rekrutacji zapraszam pod adres hr@veolibotanica.pl

@HR

Czy ta oferta jest już i tak wygasła? Nie wyświetla mi się już niestety a widzę, że ze dwa tygodnie prawie minęły odkąd poruszaliście Państwo ten wątek. Mimo, że wszystko jest do ustalenia i o ile oferta będzie jeszcze w ogóle możliwa to pytając wprost czy zarobki w wysokości 7 tys na rękę będą możliwe?

HR

Dzień dobry, zamknęliśmy już proces rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Sklepu Internetowego. Pozdrawiam!

@HR

Czy w przyszłości, np na nowy rok, będą podobne rekrutacje? W ogóle to można się dowiedzieć jak to wygląda? ile jest etapów rekrutacji i czy długo całość trwa?

HR

Dzień dobry, w najbliższym czasie nie planujemy rekrutacji na stanowisko - Specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego. W planach mamy natomiast inne rekrutacje, zapraszam do śledzenia zakładki Kariera na naszej stronie internetowej. Proces rekrutacji, w zależności od stanowiska, może składać się z kilku etapów: m.in. rozmowy telefonicznej, zadania rekrutacyjnego, sprawdzającego wiedzę i umiejętności Kandydata/ki, a także testu kompetencji oraz rozmowy on-line z managerem działu.

Zdziwiona

Moim zdaniem coś nie tak z tą firmą. Od byłych pracowników wiem, że cały dział marketingu się pozwalniał na przełomie roku. Niezrażona mimo to chciałam uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej. Po rozmowie zero odzewu. Na próby kontaktu również nie odpowiadają. Przestrzegam przed takimi współpracami.

Mali
@Zdziwiona

Ale, że wszyscy się zwolnili? A nie powiedział ci nikt czym te zwolnienia zostały spowodowane? Trochę to niepokojące. Może to kwestia atmosfery w pracy? Ktoś sie wypowie jaka atmosfera panuje w firmie?

Anonimowa
@Mali

Zwolnienia były spowodowane toksyczną atmosferą którą stworzyła head of marketing, która nie wiedzieć czemu znalazła się na tym stanowisku. Zwolniło się na prawdę dużo świetnych w swoim fachu osób.

Nati
@Anonimowa

Pracowałam w tej firmie i wiem coś o zwolnieniu działu marketingu. Z tego, co wiem od pracowników po mnie, po pierwszym zwolnionym dziale drugi też długo nie przetrwał. I to nie była kwestia toksycznych pracowników, lecz toksycznych pracodawców na górnym szczeblu hierarchii firmy. Head of marketing pierwszego działu zwolnili ze dnia na dzień, nawet jej zespół o tym już się dowiedział po fakcie. Więc odszedł razem z nią, ponieważ nie był w stanie zmierzyć się z toksyczną presją „z góry”. Rzeczy o „toksycznym head of marketing” a pewnością może pisać tylko ten właśnie toksyczny zarząd, o którym wyżej wspomniano. Każdy inny wie jak było naprawdę

Ktoś pracuje u nich hybrydowo i może przybliżyć, jak to wygląda? W ogłoszeniu na specjalistę ds. wdrożeń produktów podali właśnie, że jest możliwość takiej pracy, ale przyznam, że nigdy w takim formacie mi się nie zdarzyło pracować i chciałbym wiedzieć więcej.

HR

Dzień dobry! Stanowisko Specjalisty/ki ds. Wdrożeń produktów w Veoli Botanica daje możliwość pracy w systemie hybrydowym. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresem hr@veolibotanica.pl., chętnie opowiem o szczegółach pracy na tym stanowisku.

Adrian

Na portalu z ogłoszeniami są uruchomione cztery procesy rekrutacji. Mnie osobiście zainteresowało ogłoszenia dla przedstawiciela handlowego. Mógłbym sobie wybrać między b2b, a umową o pracę. Zaoferowano także laptop, telefon i auto. Jakie są zatem zasady użytkowania auta po godzinach pracy i w jaki sposób byłbym wdrażany w nowe środowisko pracy oraz nowe obowiązki?

Rozczarowana

Brałam udział w rekrutacji do działu marketingu. Poświęciłam czas na spotkanie, otrzymałam informację, że do konkretnej daty otrzymam odpowiedź. Nikt do mnie nie wrócił, nawet z systemowym mailem z podziękowaniem za udział w procesie. Brak szacunku do ludzkiego czasu, duże zdziwienie i rozczarowanie.

Katarzyna

tak wstępnie chcę się zorientować, bo ogłoszenie widziałam, jakie warunki ostatecznie są tu dla specjalisty ds logistyki i zakupów? w wymogach jest 3 lata doświadczenia w zawodzie czy staż studencki też się do tego wlicza? i na jakie zarobki ostatecznie można liczyć na b2b, ktoś zna widełki?

MO
@Katarzyna

Dzień dobry, jeśli ma Pani doświadczenie nieco mniejsze, ale w branży beauty, warto aplikować:) Jeśli staż studencki dotyczył obowiązków związanych z obszarem logistyki i zakupów, oczywiście wlicza się do stażu. Jeśli natomiast chodzi o wynagrodzenie, duże znaczenie ma tu praktyczna wiedza oraz doświadczenie, które kandydat zaprezentuje na rozmowie. Pozdrawiam! Marta

kosmetyki słabe, firma pracodawca też, ale zaraz ich nie będzie

Katarzyna
@pracownik

A co się dzieje, że ma ich nagle nie być?

Coco
@pracownik

Ja kupowałam i bardzo dobre jak dla mnie. Czemy ma ich nie być ? Zazdrość czy inne złe emocje ? O Dijo , o Dijo

Czy zdarzają się nadgodziny w Veoli Botanica Sp. z o.o.?

to ja

TAK

Krystyna
@to ja

Przymusowe czy dla chętnych? Zawsze fajna opcja dorobienia sobie, bo tam normalnie jest pełen etat tak?

@Krystyna

Niby dla chętnych, ale nie płatne. Tylko z możliwością odbioru godzin.

Iwona
@Anonim

A czemu nie ma płatnych? Ktoś rozmawiał na ten temat z szefem? Co mówił?

Zostaw merytoryczną opinię o Veoli Botanica Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Veoli Botanica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veoli Botanica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veoli Botanica Sp. z o.o.?

Veoli Botanica Sp. z o.o.